fbpx
Vedené Meditace

5 otázek, které vám POMŮŽOU rozjet rok 2023 v PLNÉ PARÁDĚ…

🔮 (Novoroční DÁRKY): Meditace POZITIVNÍHO očekávání a Novoroční SLEVY na Vedené MEDITACE! >>

Kvalita našeho života je z velké míry určena kvalitou otázek, které si klademe. Když položíme otázku vědomým způsobem, tak určujeme sami sobě, jakým způsobem chceme přemýšlet.

A kvalita našeho života je odrazem toho, jak PŘEMÝŠLÍME…

Proto je dobré pravidelně trénovat svoji mysl tím, že si dáváme kvalitní otázky, které nás otevírají novým možnostem, úhlům pohledu, nové perspektivě a myšlenkám.

Myšlenkám, které by nás normálně nenapadly. Otázky nám tedy pomáhají se zastavit a změnit směr našeho myšlení a otevřít se něčemu novému. Kvalitní otázky dokážou tedy velmi elegantně změnit náš život.

Abyste maximálně využili těchto 5 otázek, tak toto cvičení vyžaduje vaši spoluúčast a vlastní sebe-reflexi.

Tento článek volně navazuje na článek 5 otázek, které vám pomůžou uzavřít rok 2022 a začít 2023 s ČISTÝM ŠTÍTEM! >>

Ještě stále není pozdě reflektovat rok 2022, takže pokud jste si těchto 5 otázek ještě neprošli, tak vám to moc doporučuji.

A nezapomeňte využít Novoroční DÁRKY, kde na vás čeká Meditační cvičení: Vibrace a pocit POZITIVNÍHO očekávání a Novoroční SLEVY na meditace.

Pomocí této meditace a vibrace POZITIVNÍHO očekávání pozveme do roku 2023 pozitivní situace, lidi, události a okolnosti…

Tyto otázky a článek si můžete prvně přečíst a pak se k nim vrátit a strávit nad nimi čas sebereflexe, který je to, co vám skutečně pomůže sílu těchto otázek využít.

Pokud už máte svoji zkušenost s 5 otázkami na uzavření roku 2022 tak víte, jaký to vytváří rozdíl v tom, jak se cítite. Tyto otázky vám pomůžou změnit svoje vnitřní rozpoložení, svoji energii a díky tomu vstoupíte do roku 2023 s novou a lepší energií.

Energií, která vám pomůže vytvořit ve vašem životě novou realitu.

Když to ještě podpoříte Vedenými MEDITACEMI, tak to bude naprosto ideální způsob, jak začít rok 2023! >>

1) Jaké kvality chci v roce 2023 rozvinout, probudit a ztělesnit?

Je to stejná otázka, kterou zakončujeme rok 2022, protože za tu dobu se mohlo ve vašem životě něco změnit, rozvinout a zjistíte, že potřebujete něco upravit.

Pokud budeme k této otázce přistupovat s pochopením, že na hluboké úrovni jsme forma energie, ve které je již všechno obsaženo, tak zaujmeme postoj, že tyto kvality potřebujeme probudit, aktivovat.

Kvality, které nám pomůžou vytvořit a manifestovat život, jaký si přejeme máme již v sobě a tím, jak je probudíme a projevíme se změní naše realita.

Abychom mohli žít více v LÁSCE, tak potřebujeme sami projevit více LÁSKY…

Abychom mohli žít více v HOJNOSTI, tak potřebujeme sami projevit kvalitu HOJNOSTI…

Kvality, které ztělesňujeme se projeví v materiální podobě konkrétními situacemi, událostmi, lidmi a také nápady a inspiracemi, které k nám přichází.

Kvality, které nemáme projevené jsou uvnitř nás schované pod našimi zraněními, potlačenými emocemi, traumaty, stíny, které jsme si na cestě živote vytvořili.

Proto tím, jak LÉČÍME sami sebe, tak více projevujeme náš POTENCIÁL – tedy všechny KVALITY, které v sobě máme. Léčením dochází z pozitivní změne našeho života.

Proto v online programech Vedených MEDITACÍ se zaměřujeme na toto LÉČENÍ našich potlačených emocí, staré negativní energie, která nám BLOKUJE projevení těchto kvalit! >>

Jaké kvality to jsou ve vašem případě, které chcete více rozvinout a projevit?

Hojnost, láska, kreativita, soucit, stabilita, pochopení, síla, radost, moudrost, disciplína, odvaha nebo například sebereflexe?

V online programech pracujeme často s deníky a zápisníky, které nám pomáhají rozvíjet sebereflexi tím, jak si klademe kvalitní otázky na denní bázi. Samotné tyto deníky a zápisníky vám tedy pomůžou změnit směr vašeho života.

Tím, jak si tyto kvality vyjasníte, tak dáte jasný ZÁMĚR životu, sami sobě, své mysli na co se budete soustředit, kam budete dávat svoji pozornost.

A kam směřujeme naše pozornost, tam směřuje naše energie, náš zájem, náš intelekt, emoce a tam to roste…

Proto je tak skvělé procházet online programy Vedených MEDITACÍ, kde se necháváte vést procesem, který vám pomáhá dávat svoji pozornost tím správným směrem! >>

2) Představte si, že je konec roku 2023, kdy ho znovu rekapitulujete a chcete projevit VDĚČNOST za to, co se skvělého stalo. Vnímejte, jaké k vám přichází odpovědi, po čem toužíte, aby se stalo v roce 2023?

Jaké to jsou záměry, cíle, jaké kvality se projevily.

A napište si: „Já jsem VDĚČNÝ za ____“. A pište to tak, jakoby se to už stalo.

Je to silné cvičení vděčnosti, kdy jsme už teď vděční za to, co chceme, aby se stalo a posíláme tomu, co chceme vytvořit POZITIVNÍ energii a vibraci vděčnosti.

Tím zesilujeme a zrychlujeme splnění toho, co chceme, protože tam posíláme pozitivní energii a kamkoliv posíláme pozitivní energii, tak ta se nám vrací zpět.

Na to jsem vytvořil Vedenou meditaci VDĚČNOSTI za splněné cíle, která je součástí Vedených meditací manifestace ZÁZRAKŮ! >>

Kouzlo VIBRACE vděčnosti tak využíváme způsobem, který pomáhá k tomu, abychom vytvořili v roce 2023 to, co chceme.

Pokud chcete pracovat na začátek roku s VDĚČNOSTÍ, tak k tomu využijte Vedené meditace VDĚČNOSTI, které obsahují i zápisník a deník vděčnosti a štěstí! >>

Tyto meditace jsou také s Novoroční SLEVOU…

Pokud vám toto cvičení nepůjde, tak si dovolte cítit VDĚČNOST za to, co máte nyní, čeho se vám dostává a následně se přesuňte na konec roku.

3) Co mě v tom, aby se moje VIZE a cíle naplnily může zabránit, jaké to jsou překážky a co mě v tom naopak může podpořit?

Tady zaujímáme zdravý postoj, že si uvědomujeme, že se všechno nebude vyvíjet podle našich představ a tak proaktivně přemýšlíme nad překážkami, které nás čekají, abychom se na ně připravili, překonali je a nebo se jim úplně vyhnuli.

Když nás ani nenapadne, že problémy a překážky jsou přirozenou součástí naší cesty, tak pak můžeme místo vědomého postoje panikařit a myslet si, že se děje něco špatně, že se nám to nepodaří, protože jsme měli nezdravé očekávání, že to půjde všechno přesně tak, jak si myslíme.

Naše myšlení je ale omezené. Někdy překážky přicházejí proto, aby nás něco naučili, abychom vyrostli a tím je úspěšně překonali a někdy přicházejí proto, aby nás přesměřovali. Protože jsme moc připoutaní k cestě, kterou jsme si zvolili a abychom se dostali tam, kam chceme, tak musíme změnit směr.

Podobné cvičení děláme ve Vedených meditací GANÉŠE, protože Ganéš je Král odstraňování překážek a vytváření Nových ZAČÁTKŮ! >>

V těchto meditacích povoláváme tohoto Anděla – Božského Archetypa, aby nám pomohl vytvořit v našem životě nové začátky, štěstí, HOJNOST, úspěch a prosperitu.

A také jsem pro vás připravil Novoroční nabídku, kdy můžete získat samostatně GANÉŠOVU meditaci na vytvoření Nových ZAČÁTKŮ a odstranění PŘEKÁŽEK! >>

Jaké překážky to tedy mohou být?

Mohou to být například pocity nedostatečnosti, pochyby, strach, vina. Nebo negativní přesvědčení, negativita, která vás pohlcuje.

Možná vám chybí pravidelná meditace, možná překážkou je nedostatek disciplíny. Položte si tyto otázky a vnímejte své nitro, které vám začne ukazovat, co jsou ty vaše překážky.

A součástí této otázky je to, co vás v tom může podpořit? Co je to, že když to změníte, tak vás to podpoří směrem k dosažení vašich cílů?

Uvidíte, že zjistíte spoustu věcí a budete připravení na rok 2023.

4) Co praktického proto můžete proaktivně udělat už TEĎ a nebo když tyto překážky nastanou?

Předchozí otázka nám pomohla získat novou perspektivu, posvítili jsme svým vědomím na cestu, která je před námi a co nám ji může kazit a nyní můžeme spoustě překážkám předejít.

Možná si o tom budete muset koupit nějakou knížku, nebo si o vaší překážce něco nastudovat…

Možná vám v tom může pomoci nějaký online program Vedených MEDITACÍ, který je na dané téma zaměřený! >>

Například překážkou může být strach, osobní síla, limitující přesvědčení, cizí negativní energie, málo vděčnosti, negativní očekávání, myšlenky nedostatku a špatný vztah k penězům, pocit, že jste na všechno sami atd…

S tímto vám skvěle pomůžou právě online programy Vedených MEDITACÍ, které jsou nyní s Novoroční SLEVOU! >>

Je jich tam nyní 24, takže máte bohatý výběr, jako kdybyste byli v knihovně…

Tento proaktivní krok vám pomůže se dopředu vyhnout spoustě problémům a trápení. Sami uvidíte, že se nesmírně vyplatí nad tím přemýšlet.

5) Pro jaký první krok se zavazuji v dalších 48 hodinách?

Po prvních čtyřech otázkách budete mít mnohem více jasno na co se zaměřit, připravit, co v životě chcete a kam dát svoji pozornost.

Abyste na konci roku 2023 si psali, že se stalo to, co jste chtěli, tak k tomu vede spousta kroků, které potřebujeme dělat na pravidelné bázi. Nyní je potřeba identifikovat, jaký je ten první krok.

Zeptejte se sami sebe: „Jaký je můj další krok?“ A naslouchejte, co k vám bude přicházet.

Závazek na dalších 48 hodin je tam proto, že to uděláte, aby to nevyvanulo a zároveň je tam prostor k tomu přemýšlet, nespěchat a dovolit, aby k vám přišla ta správná odpověď.

Nemusíte to hned vymyslet, odpověď k vám může přijít později. Buďte otevření, aby k vám odpovědi přicházely pravidelně.

Pravidelně naslouchejte, meditujte, využijte k tomu Vedené MEDITACE, které jsou s Novoroční SLEVU a sledujte, co úžasného se před vámi rozvíjí na cestě v roce 2023.

Udělejte si čas na tyto otázky, nesmírně se vám to vyplatí, budete mít více jasno ohledně vašeho roku 2023 a to samotné udělá ZÁZRAKY…


(Novoroční DÁRKY): Meditace POZITIVNÍHO očekávání a Novoroční SLEVY…

Mějte se krásně,

Jiří Majkus

Jiří Majkus

Add comment

Vedené Meditace na facebooku

/* ]]> */