fbpx
Vedené Meditace

Čistěte si svoji KARMU denně! (jsem rád, že jsem to udělal)…

🔮 (Novoroční DÁRKY): Meditace POZITIVNÍHO očekávání a Novoroční SLEVY na Vedené MEDITACE! >>

Co je to vlastně KARMA? Proč věříme tomu, že když máme špatnou KARMU, tak s tím nemůžeme nic dělat a smíříme se s tím, že si myslím, že se nám něco prostě nebude dařit?

Karma je totiž často nepochopený pojem, který máme tendenci používat jako výmluvu. Moc dobře to znám, když jsem se s karmou seznámil poprvé.

Myslel jsem si, že mám prostě předurčené, jaký budu mít život, jak se mi bude dařit ve vztahu, s penězi, jak budu vypadat fyzicky (ve smyslu nadváhy), jak se budu cítit a jak se bude můj život vyvíjet.

Což je z jedné strany PRAVDA, pokud se svojí KARMOU nic neuděláme.

Protože naše KARMA, kterou jsme zdědili od našich rodových linií, kterou jsme si vytvořili v minulých životech a v životech, které nyní žijeme má bez diskuze vliv na kvalitu našeho myšlení, emocí, postojů a názorů…

… a tento náš vnitřní svět je následně vyzrcadlen do naší REALITY.

To ale neznamená, že svoji KARMU nemůžeme změnit. Naopak – MŮŽEME a hlavně bychom MĚLI, protože jedině tak jsme schopni změnit náš život.

🌕 K tomu nám nyní skvěle přihrává první ÚPLNĚK v roce 2023, který přináší energie, které nám odstraní špatnou KARMU (více se dozvíte zde!) >>

A také je to energeticky příznivé období proto vytvořit v našem životě hojnost, štěstí a ÚSPĚCH…

Žijeme ve světě, kde na každý PROBLÉM exituje vždy ŘEŠENÍ. To znamená, že i na špatnou KARMU existuje spirituální řešení, které nám umožňuje svoji karmu změnit.

Ve skutečnosti jakýkoliv skutečný osobní a spirituální rozvoj mění naši KARMU, protože když procházíme spirituální evolucí, tak k tomu nevyhnutelně patří POZITIVNÍ změna našeho života a jsme více a více na cestě našeho skutečného osudu.

Stejně jako je dobré se každý den umývat, čistit své tělo, tak je důležité si čistit také svoji KARMU na denní bázi.

Existují na to SPIRITUÁLNÍ technologie

Každý den máte volbu – můžete myslet stejné myšlenky, dělat stejné věci a žít stejný karmický cyklus znovu a znovu. A nebo můžete udělat rozhodnutí, že uděláte změnu.

Vaše přesvědčení, že musíte zůstat v nepříznivých okolnostech a situacích se může zdát logické vyústění. Zvláště, když z toho nevidíte cestu ven.

Ale přesto – nejste nikdy nastálo zaseknutí.

Ve skutečnosti je to vaše přesvědčení, že jste zaseknutí, které vás drží na místě.

Je potřeba pochopit, že téměř všechno, co se nám v životě stane je karma. Karma je velmi silná energie. Karma je zodpovědná za všechny vaše PROBLÉMY a také za veškerý váš ÚSPĚCH.

Proto jsem se naučil, že je potřeba se svoji karmou pracovat na denní bázi.

Dělám to pomocí spirituálních praktik, které jsou obsaženy ve Vedených MEDITACÍCH, které jsou nyní s Novoroční SLEVOU! >>

Můžete sami jednu vyzkoušet ZDARMA – je to Meditace POZITIVNÍHO očekávání.

V meditačních programech vás vždy čeká hluboký LÉČIVÝ proces, který uvolňuje špatnou KARMU.

Dělám to také pomocí hluboké SEBEREFLEXE a vědomého pozorování svých pochodů, pocitů a toho, co se potřebuje uzdravit a odejít. Komu potřebuji ODPUSTIT, na co se potřebuji zaměřit.

Ať je to cokoliv, tak je dobré si vyvinout denní návyk čištění své KARMY, tak jako máme denní návyk čistit si své zuby.

Někdy to jsou pro mě Andělské MEDITACE! >>

Někdy strategické DENÍKY, které máte v online programech…

Častokrát je to mnoho vrstev špatné KARMY, kterou si na sobě neseme a proto není potřeba panikařit, když po týdnu meditování se nám neobrátil celý život vzhůru nohama.

Je potřeba pokračovat, být trpělivý a co nejvíce dělat nová a vědomá rozhodnutí.

Vedené MEDITACE k tomu skvěle pomáhají! >>

A nyní je k tomu ještě podpora ÚPLŇKU, kdy na této stránce můžete získt ÚPLŇKOVÉ meditace, včetně dalších samostatných! >>

Nevzdávejte to, pokračujte – nesmírně se vám to vyplatí…


První ÚPLNĚK v roce 2023 přináší energie příznivé pro čištění špatné KARMY…

Jiří Majkus

Jiří Majkus

Add comment

Vedené Meditace na facebooku

/* ]]> */