fbpx

Stáhněte si ZDARMA audio nahrávku Vedené MEDITACE: "Odstranění bloků z minulých VZTAHŮ...‘‘

​Celý život jsem se potácela v podivných vztazích. Loni mě poslední partner náhled opustil za jinou ženou. Podle mě není mladší ani hezčí a ani chytřejší. Úplně jsem se z toho zhroutila, myslela jsem, že můj život tím končí. Celé večery jsem probrečela.


​Vaše meditace mi pomohly se postavit na nohy. Už právě ta úvodni: "Odstranění BLOKŮ z minulých VZTAHŮ". Zbavila jsem se pocitu křivdy, ponížení, nevděku a dokonce i nenávisti. Jsem vyrovnaná, i když to občas ještě trochu "probublává". V tom případě si ji pustím znovu, nebo některou další. Je to lepší a lepší. Ještě jednou moc díky, buďte zdraví a šťastní.  

​ - Jana 


V této krásné vedené meditaci si dovolíte odstranit bloky, které ve vás zůstaly z vašich minulých vztahů.

Emoční bloky, které si sebou neseme, nám mohou hodně znepříjemňovat stávající intimní vztah. Brání nám v prožívání lásky naplno a drží nás v zóně "bezpečné lásky".

Odstranění těchto bloků bude důležitý krok, který pro sebe a váš vztah uděláte.

A pokud ve vztahu nežijete, tak vám to pomůže si konečně do života přitáhnout toho PRAVÉHO PARTNERA. Místo toho, abyste potkávali lidi, kteří se k vám nehodí.


Jmenuji se Jiří Majkus a s meditacemi jsem se poprvé setkal před sedmnácti lety. Jsem autorem jedenácti meditačních, TRANSFORMAČNÍCH online programů.

Pomocí meditace a vedených meditací jsem si do svého života přitáhl moji milovanou ženu, povedlo se mi zhubnout 10kg a objevil jsem v sobě svoje životní poslání.

Podnikám v oboru, který MILUJI, dává mi hluboký smysl a naplňuje mě energií.

Moje cesta ale nebyla procházka růžovým sadem a vedené meditace mi pomáhaly na této cestě zůstat. Pomáhaly mi vyjasňovat můj záměr a to, po čem ve skutečnosti moje srdce touží.

Jsem nesmírně vděčný, že vám mohu nyní zprostředkovat metody a techniky, které mi pomohly splnit si moje velká přání.

Vedená meditace ZDARMA:

Stáhněte si ZDARMA audio nahrávku VEDENÉ MEDITACE: "Odstranění bloků z minulých vztahů.‘‘

/* ]]> */