fbpx
Vedené Meditace

5 metod, jak přepsat PODVĚDOMÍ pro ÚSPĚCH v podnikání…

💸 (Webinář ZDARMA): 3 chyby, které vám kradou v podnikání ZISKY a brání v RŮSTU! >>

Protože podnikání není procházka růžovým sadem a může se stát, že se podnikání stane bojem o přežití a místo úspěchu a radosti se podnikání může stát přítěží, tak jsem napsal tento článek 5 metod, jak přepsat PODVĚDOMÍ pro ÚSPĚCH v podnikání,abyste do něj přinesli více inspirace, radosti a motivace.

Věřím, že samotné čtení vám může dodat inspiraci začít tyto kroky aplikovat…

1) Využívejte sílu POZITIVNÍHO myšlení…

Vědomě nahrazujte negativní myšlenky pozitivními. Každá myšlenka má energii, a proto je důležité zaměřovat se na ty, které vás povzbuzují a podporují váš úspěch.

Každý den si vyhraďte čas na afirmace a vizualizace, kde si představíte své podnikání jako úspěšné a plné radosti.

Můžete začít Vedenou MEDITACÍ: Magnet na PENÍZE, která je součástí webináře, ve kterém se dozvíte, jak začít využívat sílu PODVĚDOMÍ pro vaše úspěšné podnikání! >>

2) Změňte svůj osobní příběh…

Přepište svůj vnitřní příběh. Uvědomte si, že příběh, který si sami o sobě a svém podnikání říkáte, ovlivňuje vaše podvědomí a realitu.

Vytvořte si nový příběh o svém podnikání, ve kterém je plné úspěchů, příležitostí a radosti. Opakujte si tento příběh každý den a udržujte si ho v mysli.

3) Buďte při práci přítomní…

Naučte se být plně přítomní v každém okamžiku. Minulost ani budoucnost neexistují, pouze přítomný okamžik je reálný a má sílu měnit váš život

Praktikujte mindfulness a meditace zaměřené na přítomný okamžik. Když se cítíte ve stresu, zaměřte se na svůj dech a vraťte se do přítomnosti.

4) Využijte sílu VIZUALIZACE…

Váš mozek je schopný se měnit a adaptovat. Nové myšlenky a návyky mohou vytvářet nové neuronové dráhy, které podporují úspěch.

Praktikujte techniky jako meditace a vizualizace, které pomáhají vytvářet nové pozitivní neuronové spoje. Představujte si úspěch, klid a radost jako již přítomné skutečnosti.

5) Překonávejte STRACH…

Strach je často největší překážkou úspěchu. Uvědomění si a překonání svých strachů může výrazně změnit vaše podvědomí a přístup k podnikání.

Identifikujte své největší strachy a postavte se jim čelem. Používejte techniky jako journaling, meditace a terapie, abyste tyto strachy transformovali na příležitosti k růstu.


Webinář ZDARMA!

Odhalte 3 zásadní CHYBY, které vám kradou ZISKY, brání v RŮSTU a jak je ÚSPĚŠNĚ proměnit v příležitost…

… A Získat Tak Více Prodejů, Inspirace a Motivace Do Vašeho Podnikání!

Součástí je také Vedená MEDITACE: Magnet na PENÍZE

Registrujte se na Webinář ZDARMA zde! >>

Mějte se krásně,

Jiří Majkus

Jiří Majkus

Add comment

Vedené Meditace na facebooku

/* ]]> */