fbpx
Vedené Meditace
O nás

O nás

Profil ja nova

Jiří a Lucy Majkusovi

Jiří –

Je mi 38 let, jsem šťastně ženatý s moji nádhernou a skvělou ženou Lucy. Vytrvale jsem čekal, až potkám pro mě tu pravou a splnilo se mi to, když jsme se potkali na den pálení čarodejnic na grilování u kamaráda na terase.

Osobním rozvojem se zabývám už delší dobu, přes všechny možné kurzy a workshopy, NLP, meditace, vizualizace, EFT, silvovu metodu, motivační semináře, práce s čakrami, tantrické workshopy a spoustu knih, které jsem načetl.

Všechny tyhle vzdělávací a prožitkové akce byly super, ale zaručeně mohu říct, že nejsilnější každodenní “workshop” je partnerský vztah. Ve vztahu se už nemůžete schovávat za svoje masky, schovávat svoje zranění a slabosti. Vše vyplave na povrch a pokud máte partnerku jako je Lucy, tak to opravdu stojí za to 🙂

Díky ní jsem se obrovsky v životě posunul a více poznal, kdo jsem a co je moje poslání. Jsem ji za to neskutečně vděčný a na svoji osobní a společné práci pokračujeme každý den, protože život nás pořád učí celistvosti a zralosti.

Díky této osobní zkušenosti jsem velký zastánce společné práce v páru, protože jsem nic silnějšího nezažil. Pro mě, jako pro muže, je žena největší a nejrychlejší zpětnou vazbou. Jaký je můj postoj, jaké je moje vědomí, jaká je moje otevřenost a přítomnost.

Pokud chcete udělat opravdu rychlý a zralý posun ve svém životě, tak si najděte partnera, který s vámi bude chtít růst k lásce, nebo tuhle touhu ve vašem partnerovi probuďte. Bude to stát za to, věřte mi.

Vytvořil jsem také program vedených meditací, protože meditace mě na mé životní cestě doprovázejí již více než 18 let a pomohly mi se více poznat a přitáhnout si do svého života to, po čem moje srdce touží.

Lucy –

Jiří Majkus

Kontakt:

Jiří Majkus

IČ –  76104559

Číslo účtu – 2201085038/2010

IBAN – CZ8420100000002201085038

Lidická 19, Brno, 602 00

email: info@vedenemeditace.cz

Tel: 725 256 466

Vedené Meditace na facebooku

/* ]]> */