fbpx
Vedené Meditace
O mě

O mě

Profil ja novaJe mi 35 let, jsem šťastně ženatý s moji nádhernou a skvělou ženou Lucy. Vytrvale jsem čekal, až potkám pro mě tu pravou a splnilo se mi to, když jsme se potkali na den pálení čarodejnic na grilování u kamaráda na terase.

Osobním rozvojem se zabývám už delší dobu, přes všechny možné kurzy a workshopy, NLP, meditace, vizualizace, EFT, silvovu metodu, motivační semináře, práce s čakrami, tantrické workshopy a spoustu knih, které jsem načetl. Také chodím na mužské kruhy a absolvoval jsem roční trénink pro muže, ve kterém byl i 11 denní pobyt v přírodě Vision quest, aneb hledání své životní vize.

Všechny tyhle vzdělávací a prožitkové akce byly super, ale zaručeně mohu říct, že nejsilnější každodenní “workshop” je partnerský vztah. Ve vztahu se už nemůžete schovávat za svoje masky, schovávat svoje zranění a slabosti. Vše vyplave na povrch a pokud máte partnerku jako je Lucy, tak to opravdu stojí za to 🙂

Díky ní jsem se obrovsky v životě posunul a více poznal, kdo jsem a co je moje poslání. Jsem ji za to neskutečně vděčný a na svoji osobní a společné práci pokračujeme každý den, protože život nás pořád učí celistvosti a zralosti.

Díky této osobní zkušenosti jsem velký zastánce společné práce v páru, protože jsem nic silnějšího nezažil. Pro mě, jako pro muže, je žena největší a nejrychlejší zpětnou vazbou. Jaký je můj postoj, jaké je moje vědomí, jaká je moje otevřenost a přítomnost.

Pokud chcete udělat opravdu rychlý a zralý posun ve svém životě, tak si najděte partnera, který s vámi bude chtít růst k lásce, nebo tuhle touhu ve vašem partnerovi probuďte. Bude to stát za to, věřte mi.

S manželkou jsme založili portál osobního rozvoje zaměřený na partnerské vztahy www.HarmonickýVztah.cz.

Vytvořil jsem také program vedených meditací, protože meditace mě na mé životní cestě doprovázejí již více než 13 let a pomohly mi se více poznat a přitáhnout si do svého života to, po čem moje srdce touží.

S láskou

Jiří Majkus

Kontakt:

Jiří Majkus

IČ –  76104559

Číslo účtu – 2201085038/2010

IBAN – CZ8420100000002201085038

Žlutá 1, Brno, 621 00

email: info@vedenemeditace.cz

Tel: 725 256 466

Vedené Meditace na facebooku

/* ]]> */