fbpx
Vedené Meditace

5 otázek, které vám pomůžou UZAVŘÍT rok 2022 a začít 2023 s ČISTÝM ŠTÍTEM…

(Novoroční DÁRKY): Meditace POZITIVNÍHO očekávání a Novoroční SLEVY na Vedené MEDITACE! >>

Kvalita našeho života je z velké části určena kvalitou otázek, které si na denní bázi klademe. Vědomých i nevědomých…

Bohužel si často klademe otázky, jejichž odpovědi nás v životě neposouvají a neinspirují.

Vesmír nám poskytne odpovědi na cokoliv se zeptáme. Pokud si budeme klást otázky typu: „Proč zrovna mně to nikdy nevyjde?“, tak dostaneme desítky odpovědí, které nám potvrdí, že zrovna nám se to nikdy nepovede.

Když se místo toho ale budeme ptát sami sebe: „Co se tady mám naučit?“,„Jak mohu dosáhnout toho, po čem toužím?“, tak k nám budou přicházet zcela jiné odpovědi. Proto otázky, které si klademe jsou zcela zásadní pro to, jak se bude pro nás rok 2023 rozvíjet a vyvíjet.

Blíží se konec roku 2022 a proto je ideální doba k sebereflexi a k tomu položit si otázky, které nám pomůžou UZAVŘÍT rok 2022 a začít rok 2023 s ČISTÝM ŠTÍTEM…

Uvidíte, že vám tato vnitřní práce pomůže uvolnit emocionální zátěž a pozitivně se naladit na rok 2023! Zabere to čas, ale investici, kterou do sebe uděláte se vám mnohonásobně vrátí.

Vyberte si online programy Vedených MEDITACÍ, které jsou s Novoroční SLEVOU, která brzy končí, protože můžete ještě hodně ušetřit! >>

Pojďme se společně ponořit do této sebereflexe, která změní vaše vnitřní rozpoložení z roku 2022 a pomůže vám se naladit na nový začátek roku 2023.

1) Co skvělého se stalo v roce 2022? Jaké ZÁZRAKY se staly? Co se mi povedlo, za co se mohu pochválit, ocenit a za co mohu být vděčný?

První otázka je soubor otázek, které vám pomůžou reflektovat rok 2022. Ve své mysli projděte celý rok od ledna a zachyťte ty momenty, situace, které na vás vyskočí. Sepište si vše, co vás napadne a může to být jakákoliv drobnost.

Pomocí těchto otázek trénujeme naši mysl, aby vyhledávala ty skvělé věci, které se nám staly v životě a v tomto případě v roce 2022. Trénujeme mysl, aby vyhledávala to pozitivní, co se nám děje.

Odpovědi, které dostanete nesmírně nabíjí a inspiruji, protože když pak vidíte ten seznam, tak si říkáte: „Wov, to se v mém životě dějí teda věci“. Vůbec to nepopírá, že se neději i nepříjemné věci, ale pomůže vám to změnit, jak se cítíte s rokem 2022.

Jak budete sami sebe chválit a oceňovat, tak se budete také zcela jinak se sebou cítit. Možná jste na sebe až moc příšní, možná se až moc kritizujete a podcěňujete. Když najdete věci, za které můžete sami sebe ocenit, tak to změní váš sebeobraz. To, jak přemýšlíte sami o sobě.

A čím více máte ze sebe DOBRÝ pocit, tím také chcete více pro sebe DOBRÉ věci a tím více věříte tomu, že si je také ZASLOUŽÍTE.

Pokud chcete na vašem pozitivním SEBEOBRAZU a SEBEVĚDOMÍ více pracovat, tak doporučuji tyto meditační programy…

Vedené meditace pro vysokou SEBEÚCTU! >>

Afirmační nahrávky a Vedené MEDITACE pro pozitivní SEBEOBRAZ a vysoké SEBEVĚDOMÍ! >>

I tyto meditační programy jsou nyní s Novoroční slevou…

2) Z čeho jsem měl strach, čeho jsem se obával, ale nakonec to DOBŘE dopadlo?

Uvidíte sami, že jste měli v roce 2022 spoustu věcí, kterých jste se obávali. Měli jste z nečeho strach, že se to posere, že to nedopadne dobře, že to bude katastrofa.

Tato otázky vám pomůže vidět a cítit, že Život je na vaší straně a že vám Vesmír kryje ZÁDA.

Tak jak o tom mluvím ve videu online programu Vedených MEDITACÍ: Vesmír mi kryje ZÁDA! >>

Že se všechno děje pro naše Nejvyšší DOBRO a že to všechno má smysl, i na první pohled negativní situace a události, protože se vždycky z takové situace něco naučíme a jsme nuceni ze sebe vymáčknout více svého potenciálu.

To, že se něčeho bojíme neznamená, že je to špatně. Strach nám často ukazuje, kde se máme vydat z naší komfortní zóny a ty NEJLEPŠÍ věci, situace a události na vás často čekají, když se postavíte svému STRACHU.

Jsme naučeni si často představovat ty NEJHORŠÍ scénáře, když se něčeho obáváme a pokud si je neustále přehráváme v hlavě, tak si je vizualizujeme a využíváme sílu VIZUALIZACE proti sobě.

Protože poté si to, čeho se bojíme sami vytvoříme.

Proto je důležité čelit svému STRACHU.

A tato otázka vám pomůže zpětně vidět, že jste spoustu situací a událostí nakonec zvládli, že jste stále tady, že to stále zvládáte a že je Vesmír na vaší straně a že vám kryje ZÁDA, protože si také uvědomíte, že vám nakonec nabídl pomocnou ruku.

Tuto otázku určitě nevynechejte – budete se až divit, co všechno vám tato otázka dokáže ODKRÝT. Pomůže vám to s odvahou čelit přicházejícími roku 2023. Důvěřovat, že to zase dobře dopadne.

Pokud chcete se naučit, jak pracovat se svým STRACHEM, tak vám doporučuji tento meditační program:

Vedené MEDITACE: Proměň STRACH v SÍLU! >>

A pokud potřebujete pomoc Vyšší síly ohledně situací, kterým musíte čelit a nevíte si rady…

Tak neváhejte a požádejte ANDĚLY o pomoc s podporou nových Andělských MEDITACÍ! >>

3) Co jsem se naučil, jak jsem se změnil jak jsem vyrostl?

Tato otázka vede k tomu reflektovat, jaké změny pozorujete na vás. Na vašem myšlení, na vašem rozpoložení, jak jste se změnlii vy…

Jak jinak reagujete na situace. Jak jinak zvládáte výzvy, stresové situace. Jak jste se něčeho zbavili, odpustili, co vám škodilo. Jak jste změnili, že máte jiný postoj, jiný názor, návyky atd…

Důvěřujete více sami sobě? Vidíte sami sebe z lepší stránky? Jak se změnil váš sebeobraz?

Možná vám k tomu pomohli právě online programy Vedených MEDITACÍ! >>

Zastavte se, vnímejte sami sebe za rok 2022 a napište si to, co k vám bude přicházet za odpovědi a vzpomínky. Pomůže vám to se opět se sebou DOBŘE cítit a pomůže vám to cítit, že práce, kterou děláte na sobě se opravdu vyplácí.

4 ) Čeho lituji, co jsem udělal špatně, jaké jsem udělal CHYBY, co bych udělal jinak, jaké ponaučení si z toho beru a za co si potřebuji ODPUSTIT a za co potřebuji odpustit ostatním?

Tyto otázky vám pomůžou ze sebe odhodit spoustu zátěže, výčitek a emocionálních bloků, pocitů viny a hanby, které byste si zcela zbytečně sebou tahali do roku 2023 a tak ho už od zažátku zatěžovali.

Začali jsme tím, že se na sebe a rok 2022 díváme z pozitivního pohledu a zde je potřeba také reflektovat, že na své cestě děláme přešlapy, děláme chyby a že za ně potřebujeme převzít odpovědnost.

Neděláme, že se nic nestalo. V roce 2022 jste vy někomu ublížili a někdo také ublížil vám. To k životu prostě patří. Naším úkolem je se z toho poučit a odpustit.

Odpuštění neznamená, že nám nebylo nic způsobeno a že se nic nestalo. Odpouštíme kvůli sobě.

Dovolte si přiznat chyby, protože teprve poté se z nich můžete poučit. A pokud se z chyb nepoučíte, tak je budete zákonitě dělat znovu.

A chyby, které děláme vícekrát už nejsou chybou, ale jsou to rozhodnutím.

A to stejné platí odpustit lidem, kteří způsobili křivdy vám. Abyste tuto TOXICKOU a negativní energii sebou nebrali do roku 2023.

Proto také v online programech Vedených MEDITACÍ odpouštíme a uvolňume negativní energii a emocionální BLOKY, které by nám bránily v daném tématu, na které jsou meditace! >>

5) Jaké kvality chci kultivovat, probudit a s jakými kvalitami chci žít v roce 2023?

První 4 kapitoly nám pomohly uzavřít rok 2022 a nyní se můžeme zaměřit už na rok 2023.

Jaké kvality chcete sami rozvíjet a v jakých kvalitách chcete žít…

Abychom mohli tyto kvality rozvinout, tak se jimi musíme sami více STÁT.

Pokud chceme žít více v HOJNOSTI, tak musíme sami být více HOJNOSTÍ.

Pokud chceme žít více v LÁSCE, tak musíme sami být více LÁSKOU.

Přesně s tímto pracujeme v Andělské MEDITACI pro HOJNOST a LÁSKU, která je součástí Andělských MEDITACÍ! >>

Kde navíc ještě žádáme Anděly o pomoc a asistenci, aby nám pomohli tyto kvality projevit a rozvinout.

Jaké kvality to jsou ve vašem životě? Jaké kvality potřebuje vaše duše projevit, jaké kvality vám pomůžou splnit si vaše přání a kým se chcete stát. Jakým se chcete stát člověkem.

Je to láska, hojnost, kreativita, odpuštění, asertivita, soucit, vděčnost?

Strategicky si navrhněte kým se chcete stát a vytvořte si v roce 2023 vaše NOVÉ JÁ.

K tomu vám skvěle pomůžou online programy Vedených MEDITACÍ, které jsou s Novoroční SLEVOU, protože jsou zaměřená vždy na dané téma! >>

Rok 2023 může být tím nejlepším rokem vašeho života pokud s tím něco proaktivně a vědomě uděláte.

Online programy Vedených MEDITACÍ vás v tom podpoří – abyste žili více vědomí a proaktivní život.

Tyto otázky si můžete projít najednou a nebo klidně i na vícekrát. Dnes si projít třeba dvě a vráti se k tomu zítra. Ať už to uděláte naráz a nebo postupně, tak je to mnohem lepší než vůbec.

Nespěchejte, nejsme ve škole. Nejde o to jen splnit úkol. Jde o to, aby vám to něco přineslo.

Čas, který nyní investujete do své vlastní SEBEREFLEXE a do strategického myšlení velmi ovlivní, jaký pro vás bude rok 2023. Protože do něho vstoupíte se zcela jinou energií.

Přistupte k němu vědomě, proaktivě a STRATEGICKY a sami uvidíte, jaké ZÁZRAKY vám to přinese do vašeho života.

A kdykoliv si nebudete vědět rady a nebudete vědět, jaký je další krok, tak požádejte o pomoc a vedení ANDĚLY, kteří vám v tom pomůžou.

Můžete to udělat pomocí nových Andělských MEDITACÍ zde! >>

Nyní přibude i nový BONUS, který ještě více zvedá hodnotu těchto meditací.

Mějte se krásně a těším se na vás u dalšího článku, kdy si řekneme 5 otázek, které vám pomůžou rozjet rok 2023 v plné parádě. Ale na to máme ještě čas…


(Novoroční DÁRKY): Meditace POZITIVNÍHO očekávání + Novoroční SLEVY…

Mějte se krásně,

Jiří Majkus

Jiří Majkus

Add comment

Vedené Meditace na facebooku

/* ]]> */