fbpx

Vedené meditace VDĚČNOSTI...

​Aktivujte ​SÍLU​ vibrace VDĚČNOSTI​, vytvořte více ÚSPĚCHU, ZÁZRAKŮ a SYNCHRONICIT, ​​změňte váš VNITŘNÍ dialog, který máte sami se sebou, udělejte POZITIVNÍ změnu, splňte si vaše PŘÁNÍ a pozvěte do svého života více DOBRA a HOJNOSTI​...

​Přestaňte se soustředit na to, co NEMÁTE a čeho se vám NEDOSTÁVÁ, ​protože touto VIBRACÍ nedostatku si vytváříte a přitahujete to, na co se soustředíte a OTEVŘETE se novým a lepším cestám, možnostem a příležitostem, které vám VIBRACE VDĚČNOSTI přinese na "ZLATÉM PODNOSE!"...

​‚‚​​​​​To nejlepší, co můžeme udělat, když procházíme TĚŽKOSTMI a náročným obdobím je cítit VDĚČNOST za všechno, co máme, čeho se nám dostává a také za tyto náročné období, protože se z nich rychleji dostaneme...‘‘​

- ​​Jiří Majkus

​Vibrace VDĚČNOSTI vám přinese ZÁZRAKY, synchronicity a nové cesty a příležitosti, které vedou ke splnění vašich PŘÁNÍ...

- ​​a nejlepší na tom je, že VDĚČNOST je zdarma a můžete s ní začít už TEĎ!...


​Jak poznat, že ​potřebujeme pozvat do svého života VIBRACI VDĚČNOSTI...

- ​​Máte pocit, že vám Život stále hází klacky pod nohy, všechno je proti vám a asi vám není "SOUZENO" být šťastní a prožívat lásku, hojnost, štěstí a radost?


​- Chvíli se vám daří, rostete, směřujete k vašim PŘÁNÍM a CÍLŮM, ale je to jen "na chvilku" a začnete o to přicházet a nedaří se vám v tom pokračovat dál?


​- Vidíte ve svém životě jen to, co je špatně, jste stále nespokojení, plní ZLOBY a kdyby to šlo, tak byste se na všechno nejraději VYSRALI?


​- Několikrát jste ve svém životě zkoušeli pracovat s VDĚČNOSTÍ, psát si deník, hledat za co byste měli být vděční, ale vydrželo vám to jen pár dní a žádný POZITIVNÍ efekt jste neviděli?


​- Nevíte, jak se máte začít cítit VDĚČNÍ, když je všechno úplně "NA HOVNO", celej svět se řítí do SRA*EK a to poslední, co chcete poslouchat jsou tyto "naivní" esoterický kecy o VDĚČNOSTI?


​- ​Nedokážete v těžkostech, KRIZÍCH a náročných obdobích najít nic, za co byste měli být VDĚČNÍ a nevíte, jak využít SÍLU těchto "zkoušek" pro POZITIVNÍ změnu vašeho života, kdy na vás pak čeká více HOJNOSTI, LÁSKY a ŠTĚSTÍ?


​- Snažíte se, nebo jste se snažili pracovat s VDĚČNOSTÍ, ale nedaří se vám ji skutečně cítit ve svém těle a proto vám to nedává smysl, protože jste pořád s něčím, co vás TRÁPÍ nespokojení a bere vám to vaši pozornost a energii?


​- Několikrát jste náhodně zažili hluboký pocit RADOSTI, ŠTĚSTÍ a VDĚČNOSTI, kdy jste u toho plakali ŠTĚSTÍM, bylo vám hrozně dobře, ale nevíte, jak se do těchto emocí znovu dostat a co konkrétně je způsobilo?


​- Chcete prožívat ve vašem životě více HOJNOSTI a PROSPERITY ve vašem zdraví, vztazích, práci, podnikání, s penězi, ve vašem SPIRITUÁLNÍM rozvoji a chcete si zlepšit VZTAH, který máte se sebou a se ŽIVOTEM?


​Pokud jste odpověděli alespoň na jednu otázku ANO, ​tak pozorně čtěte dál, protože to, co jsem pro vás připravil vám přesně s tímto vším POMŮŽE.

​Vděčnost otevírá dveře k novým cestám, PŘÍLEŽITOSTEM a vytváří ZÁZRAKY a synchronicity...

​Problémem v našem životě, když se nám nedaří, když to není "ONO" je vždycky naše vlastní energie a VIBRACE.


​To, co vyzařujeme a doslova VIBRUJEME do Vesmíru utváří naši REALITU, ve které pak žijeme. Vytváří to naši přítomnost a budoucnost.

​To je zároveň SKVĚLÁ ZPRÁVA, protože když problémem je naše vlastní energie a VIBRACE, tak je to také ŘEŠENÍM naší životní situace.


Když změníme postupně VIBRACI, kterou ztělesňujeme a kterou vibrujeme, tak tím automaticky také změníme REALITU, ve které žijeme...


​Jeden z nejsnadnějších a nejrychlejších způsobů, jak zvýšit svoji VIBRACI  a to, jak se CÍTÍME, je začít ve svém srdci a ve svém celém těle vibraci VDĚČNOSTI.


Pocit, kdy dokážeme ocenit to, čeho se nám dostává a to, co v životě již máme.


​Může to být dokonce i jen vzpomínka na něco z minulosti, kdy jsme cítili radost, vděčnost za to, že se nám něco povedlo, že se nám narodilo dítě, že jsme si našli první práci, že se nám jako dětem něco povedlo.


​Je to úplně jedno, protože to, co je důležité je VDĚČNOST skutečně cítit. Tím se mění naše VIBRACE.​


Ano, neznamená to, že když jednou na pár minut si dovolíme cítit vděčnost, že do konce života budeme žít jen v této vysoké VIBRACI, ale když ji budeme pravidelně praktikovat, když s ní budeme pravidelně pracovat, tak ji více ztělesníme a stane se neodělitelnou součástí našeho života.


​Skvělé na tom je, že to nemusí trvat roky, ani měsíce, ale již za pár dní někdy i hodin a nebo i dokonce minut můžete ve svém životě vidět POZITIVNÍ účinky a změny vibrace VDĚČNOSTI.


A protože vibrace VDĚČNOSTI je vysoká vibrace, tak čím více v ní žijeme, čím více ji ztělesňujeme a vibrujeme tak nám naprosto přirozeně začne vytvářet v našem životě ZÁZRAKY a SYNCHRONICITY.


​Protože tyto jevy a tyto úžasné situace a události jsou v energetickém SOULADU s vibrací VDĚČNOSTI.


​Je to tedy dle zákonu vibrace a rezonance naprosto PŘIROZENÉ a můžete to se 100% jistotou OČEKÁVAT.


Pokud VDĚČNOST budete opravdu cítit - což není vůbec TĚŽKÉ a moc rád vás to naučím.


A proto nás vibrace VDĚČNOSTI dokáže skvělým způsobem vyvést z nevyhovujících situací, okolností a těžkostí, protože nám přinese nové cesty, příležitosti a možnosti.


Vibrace VDĚČNOSTI nás z ní doslova "PŘEVIBRUJE", protože naše okolnosti a realita MUSÍ odpovídat tomu, co cítíme uvnitř.


Jaká je naše ​predominantní energie, vibrace a to, co uvnitř sebe skutečně CÍTÍME.

​Další PROBLÉM je, že si nedovolujeme cítit NESPOKOJENOST a to nám brání cítit hlubokou VDĚČNOST...

​Přirozená a naučená reakce, kterou můžeme mít, když se něco takového dozvíme je, že si už nikdy nechceme dovolit cítit žádnou nespokojenost, protože máme STRACH, že to přinese do našeho života něco špatného.


​Nespokojenost je přece NÍZKÁ vibrace...


Zjistil jsem ve svém životě PŘESNÝ OPAK.


Když POTLAČUJI svoji nespokojenost s tím, co ve svém životě prožívám, tak mi toto potlačování potlačuje i pocit vděčnosti.


Zjistil jsem, že efektivnější je si přiznat, že mi prostě něco nevyhovuje, že jsem s nějakou situací, oblastí mého života NESPOKOJENÝ, pročistit tuto energii a následně je pro mě snažší se OTEVŘÍT pocitu a vibraci VDĚČNOSTI.


Už mi totiž v mé mysli pořád to, co POPÍRÁM nebere pozornost, dovolil jsem se na to podívat, PŘIZNAT si to a už to nade mnou nemá takovou MOC, jak kdybych to stále potlačoval a LHAL sám sobě.


Naším záměrem je PRAVDIVĚ cítit pocit VDĚČNOSTI - ne obelhávat sami sebe, když to uvnitř nás VŘE, protože jsme totálně nasraní a snažíme se vykouzlit úsměv na rtech a dělat, že je všechno v pohodě.


NENÍ a je to v pořádku...


A s tím budeme právě pracovat ve Vedených MEDITACÍCH, o kterých se dozvíte na této stránce, abychom skutečně a PRAVDIVĚ cítili vděčnost...


... protože pak se dějí skutečné ZÁZRAKY a vysoká vibrace vděčnosti vás začne brát do výšin, ve kterých na vás čeká více DOBRA a HOJNOSTI...


Pokud je to něco, co chcete ve svém životě prožívat také, tak se podívejte, jaké meditace a BONUSY jsem pro vás připravil a přidejte se k nám ještě DNES!


Autor projektu

Jmenuji se Jiří Majkus a s meditacemi jsem se poprvé setkal před sedmnácti lety. Jsem autorem ​osmnácti meditačních, TRANSFORMAČNÍCH online programů.


Pomocí meditace a vedených meditací jsem si do svého života přitáhl moji milovanou ženu, povedlo se mi zhubnout 10kg a objevil jsem v sobě svoje životní poslání.

Podnikám v oboru, který MILUJI, dává mi hluboký smysl a naplňuje mě energií.


Moje cesta ale nebyla procházka růžovým sadem a vedené meditace mi pomáhaly na této cestě zůstat. Pomáhaly mi vyjasňovat můj záměr a to, po čem ve skutečnosti moje srdce touží.


Jsem nesmírně vděčný, že vám mohu nyní zprostředkovat metody a techniky, které mi pomohly splnit si moje velká přání.

Jak je sestaven tento ​​meditační program Vedených MEDITACÍ?

Tento online meditační program je sestaven ​do těchto základních částí...


1⃣ První část je ​teorie, kde se ponoříme do tohoto tématu a řekneme si důležité informace, postoje a přístupy (formou videa, audio a nebo textu)...


2⃣ Druhá část je ​​audio nahrávka Vedené MEDITACE, která je navržená tak, ​abychom ​​kultivovali vibraci a pocit VDĚČNOSTI.


Třetí část je práce se Strategickým deníkem VDĚČNOSTI a osobním zápisníkem VDĚČNOSTI....

​Jaké budou vypadat Vedené MEDITACE?

​V těchto meditacích se zaměříme na 4 základní a klíčové oblasti našeho života. Tělo a zdraví, láska a vztahy, práce a peníze, sami sebe a spojení s Vyšší SILOU.


Na začátek v meditaci si pomocí LÉČIVÉ energie dovolíme pročistit a uvolnit to, co nás v dané oblasti TRÁPÍ, abychom uvolnili odpor a mohli se otevřít více vibraci VDĚČNOSTI.


Díky tomu nebudeme popírat, že nám nic nevadí a dovolíme si podívat se i na to, co nám nevyhovuje, kde jsme NESPOKOJENÍ.


Poté kultivujeme vibraci VDĚČNOSTI v dané oblasti života a v záverečné fázi do této oblasti pošleme POZITIVNÍ energii VDĚČNOSTI.


​Nádherná vnitřní práce - moc se těším na to, jak se u těchto meditací budete CÍTIT.

​Nyní také přístup k MEDITACÍM pomocí ​aplikaci Vedených MEDITACÍ...

​Aby pro vás bylo ještě jednodušší a snažší meditovat s těmito meditacemi, tak dostanete také přístup do aplikace vedených meditací, kterou si můžete stáhnout do mobilu nebo i tabletu.


Meditace a i videa je možné poslouchat na cestách offline (po jejich stažení) a na pár kliknutí máte přehledný přístup k vaším meditacím.


Tento přístup dostanete navíc ke klasickému přístupu do členské sekce .

Připravil jsem pro vás ​​Vedené MEDITACE, které si ZAMILUJETE...

Jaké konkrétní meditace jsou součástí tohoto programu?

​Meditační CVIČENÍ: Jak praktikovat VDĚČNOST a otevření se vibraci VDĚČNOSTI...

​Toto krátké cvičení je skvělá pomůcka, jak otevřít své tělo a pustit VIBRACI VDĚČNOSTI do svého těla a cítit ji, jak proudí skrze naše energetická centra.


Poté, když si budete psát zápisník VDĚČNOSTI, tak to bude mnohem více fungovat. Samotné toto cvičení je naprosto kouzelné.

 Hodnota 300,- Kč (12 eur)

Vedená MEDITACE: ​Vděčnost za své fyzické TĚLO a ZDRAVÍ...

 Hodnota 500,- Kč (20 eur)

Vedená MEDITACE: ​​Vděčnost za své VZTAHY a LÁSKU...

 Hodnota 500,- Kč (20 eur)

Vedená MEDITACE: ​​Vděčnost ​za svoji práci, podnikání, PENÍZE a HOJNOST...

 Hodnota 500,- Kč (20 eur)

Vedená MEDITACE: ​​Vděčnost ​​za SEBE a spojení s Vyšší SILOU...

 Hodnota 500,- Kč (20 eur)

a NAVÍC tomu dostanete t​yto BONUSY...

​Speciální BONUS - Zápisník VDĚČNOSTI a ÚSPĚCHŮ (na vytištění i propisovatelné PDF)...

 Hodnota 990,- Kč (43 eur)

​Speciální BONUS: Strategický deník VDĚČNOSTI a ŠTĚSTÍ (na vytištění i propisovatelné PDF)...

 Hodnota 990,- Kč (43 eur)

​Bonusová MEDITACE: Meditace NEKONEČNÉ vděčnosti...

 Hodnota 490,- Kč (20 eur)

​Bonusové VIDEO + šablona: Manifestační AFIRMACE vděčnosti...

 Hodnota 490,- Kč (20 eur)

Rekapitulace toho, co získáte:

 • ​4 video lekce..
 • ​4 vedené meditace VDĚČNOSTI...
 • ​Meditační cvičení VDĚČNOSTI
 • ​Strategický deník VDĚČNOSTI...
 • ​Zápisník VDĚČNOSTI...
 • ​Privátní přístup do členské sekce
 • ​Přístup do aplikace vedených meditací
 • ​Bonusová meditace Nekonečné VDĚČNOSTI
 • ​Bonusové video: Afirmace VDĚČNOSTI...

Celková hodnota programu je celkem ​5 160,- Kč!


Na platbu online bankovním převodem nebo platební kartou používáme zabezpečenou platební bránu GoPay.

Získejte tento online program v rámci členství Meditačního MEDFLIXU...

​V této variantě získáte:

 • Více než 300 Vedených MEDITACÍ...
 • Všech 30 online programů Vedených MEDITACÍ...
 • ​Bonusový 35 denní program na vytvoření Životní VIZE...
 • check
  ​Bonusové online kurzy a meditace...
 • ​Nová meditace každý týden...
 • ​Privátní přístup do členské sekce

​Získáte přístup k Bohaté MEDITAČNÍ knihovně a ke všem online programům a meditacím v rámci vašeho členství.


​Můžete se zvolit buď měsiční a nebo zvýhodněné nyní v akci roční...


Na platbu online bankovním převodem nebo platební kartou používáme zabezpečenou platební bránu GoPay.

Co byste měli udělat nyní?

Nyní máte dostatek informací k tomu, abyste se rozhodli.


Čili buď tuto stránku okamžitě zavřete a pokračujte ve vašem životě, tak jak do dnes a nebo vstupte do kurzu a vydejte se na tuto ​transformační jízdu do vašeho VNITŘNÍ SVĚTA...


​Klikněte na tlačítko, vyplňte objednávku, proveďte platbu (buď kartou nebo převodem) a jakmile platba dorazí, tak dostanete do emailu přístupy do členské sekce a také přístup k prvnímu tématu.


Co se stane po vaší objednávce?


1. Je potřeba ​udělat objendávku a provést platbu.

Přístupy do členské sekce se vám vygenerují po zaplacení objednávky, proto doporučuji využít platby kartou. Využíváme zabezpečený systém GoPay. Při platbě převodem z účtu to může trvat 1-2 dny. Po zaplacení vám společně s přístupy do členské sekce přijde ne email potvrzení o zaplacení.

2. Můžete se přihlásit do členské sekce.

S vašimi unikátními přístupy se přihlásíte do členské sekce. Dostanete do emailu první video a vedenou meditaci.

3. K videím a meditacím se můžete kdykoliv vrátit.

Videa a vedené meditace budete mít kdykoliv k dispozici ve vaší členské sekci a můžete si je pustit kdykoliv budete chtít.


Meditace si budete moci stáhnout do počítače nebo mobilu, abyste si je mohly pustit i bez připojení k internetu.

Rekapitulace toho, co získáte:

 • ​4 video lekce..
 • ​4 vedené meditace VDĚČNOSTI...
 • ​Meditační cvičení VDĚČNOSTI
 • ​Strategický deník VDĚČNOSTI...
 • ​Zápisník VDĚČNOSTI...
 • ​Privátní přístup do členské sekce
 • ​Přístup do aplikace vedených meditací
 • ​Bonusová meditace Nekonečné VDĚČNOSTI
 • ​Bonusové video: Afirmace VDĚČNOSTI...

Celková hodnota programu je celkem ​5 160,- Kč!


Na platbu online bankovním převodem nebo platební kartou používáme zabezpečenou platební bránu GoPay.

Získejte tento online program v rámci členství Meditačního MEDFLIXU...

​V této variantě získáte:

 • Více než 300 Vedených MEDITACÍ...
 • Všech 30 online programů Vedených MEDITACÍ...
 • ​Bonusový 35 denní program na vytvoření Životní VIZE...
 • check
  ​Bonusové online kurzy a meditace...
 • ​Nová meditace každý týden...
 • ​Privátní přístup do členské sekce
 • ​Přístup přes aplikaci Vedených meditací...

​Získáte přístup k Bohaté MEDITAČNÍ knihovně a ke všem online programům a meditacím v rámci vašeho členství.


​Můžete se zvolit buď měsiční a nebo zvýhodněné nyní v akci roční...


Na platbu online bankovním převodem nebo platební kartou používáme zabezpečenou platební bránu GoPay.

Shreem Brzee

Vedené Meditace.cz (2017-2021)

/* ]]> */