fbpx

​Vedené meditace GANÉŠE...

Zde je "MYSTICKÝ" způsob, jak odstranit překážky, získat ŠTĚSTÍ, hojnost, prosperitu, ÚSPĚCH a čistit negativní KARMU...

Vaše trápení, frustrace a pocity hněvu z toho, že jste v životě zaseknutí může nyní SKONČIT!

‚‚Ganeša odstraňuje překážky. Stávající i budoucí a jeho energie nám pomáhá získat ŠTĚSTÍ, PROSPERITU a ÚSPĚCH...‘‘

- Dr. Pillai

Otevřete se starodávné moudrosti, která se přenáší již po tisíciletí z generaci na generaci...


Nové začátky, odstraňování překážek, řešení problémů, moudrost, štěstí, hojnost, prosperita a úspěch...


To jsou vlastnosti a kvality energie, kterou zastupuje archetyp Ganéše.


Ganéšova energie je velmi blízká lidem, proto je Ganéš tak populární po celém světě. Vyrábí se trička, obrazy, plakáty a všechny další možné způsoby, aby nám jeho symbol připomněl tyto důležité aspekty v našem životě.


Existují esoterické meditační praktiky, pomocí kterých se můžeme s touto energií spojit a čerpat její benefity.


Když to uděláme, tak zároveň uvolňujeme ze svého energetického systému bloky a překážky, které nám bránili v dosahováních našich cílů a vizí. Tato energie je bude přirozeně z našeho systému vyplavovat. 


Postupně nás přestanou tyto bloky v podobě různých podvědomých programů, vzorců myšlení a chování ovládat a staneme se více svobodnými.


Staneme se více sami sebou a budeme spojení více s naší jedinečnou, životní cestou.


A zároveň se hluboko v našem vědomí začnou probouzet kvality, aspekty a síla tohoto archetypu a tato energie se poté bude chtít naprosto přirozeným způsobem projevit skrze vás.


✅ Může vás vést na cestě životem…


✅ Může vám pomoci splnit si vaše cíle, vize a pomůže vám dosáhnout úspěchu...


Já sám s touto energií pravidelně pracuji už dlouhou dobu. Každý den si udělám alespoň pár minut k tomu, abych se s touto energií spojil a vidím, že mi pomáhá na mé životní cestě.

Tento meditační program je vyjádřením této energie...

Ve skutečnosti nápad na tento meditační program, kde s vámi sdílím tyto metody a techniky jsem dostal v jedné hluboké meditaci, kdy jsem se spojoval s energií Ganéše.


Byl to pro mě pokyn, abych ho pro vás vytvořil. Abych si dal ten čas a sepsal vedené meditace, abych je natočil a doplnil o důležité video lekce, které dostanete ke každé meditaci.


Berte tedy tento meditační program jako vyjádření této energie. Já jsem pouhý messenger. Posel tohoto poselství, které se chtělo skrze mě projevit.


A já věřím, že vám bude skvěle sloužit a pomáhat v dosahování vašich CÍLŮ.


O Ganéšovi se často mluví, že je Bůh, ale ve skutečnosti Bůh není to správné slovo, protože Ganéš je popisován ve starodávných knihách jako Déva, což znamená zářící bytost světla. Něco jako Anděl.


A my se můžeme s Ganéšem pomocí těchto technik spojit a získat jeho požehnání, které se postupně projeví tím, že se nám bude jednoduše lépe dařit.


Ve všech oblastech...


Zároveň dle výkladu Junga tak archetypy sídlí hluboko v kolektivním nevědomí. A když pracujeme s energií daného archetypu, tak ve svém vědomí probouzíme jak jsem říkal jeho kvality, sílu a aspekty.


Probudíte tak v sobě vašeho vnitřního Ganéše.


Vůbec to není o nějakém náboženství a nebo víře. Berte to tak, že jednoduše budete pracovat s energiemi a aspekty života Nových začátků, odstraňování překážek, řešení problémů, moudrosti, štěstí, hojnosti, prosperity a úspěchu.


Když otevřete svou mysl mystické kráse tohoto učení, tak se ve vašem životě budou dít zázraky. 


A to za to stojí...


Však to sami vyzkoušejte. 


Autor projektu

Pro ty, kteří mě znáte, tak víte, že nejsem žádný nováček v oblasti meditace a spirituálních technik. S různými pauzami medituji více než 18 let. 


Vyzkoušel jsem všechny možné druhy meditací a meditace mě po té době ještě více a více FASCINUJE.


Vytvořil jsem již 11 online meditačních programů a mými placenými programy prošlo již více než 2300 lidí. A většina z nich si koupila více meditačních balíčků.

Jaké meditační techniky jsou součástí tohoto meditačního balíčku?

Najdete zde kombinaci velmi silných, krásných, transformačních a léčivých technik jakými jsou:


✅ Probuzení a harmonizace energetických center a životní síly (čaker)


✅ Relaxační techniky


✅ Vizualizace


✅ Léčivá síla světla


✅ Léčivá síla zvuku a vibrace (mantra)


Tyto meditace jsou nakombinované z těchto technika a celkově vytváří blaho pro vaše tělo, mysl a duši. Budete z nich nadšení.


Já tedy jsem :) 


Zároveň to jsou techniky, které ve vašem mozku, ve vašem vědomí a bytí AKTIVUJÍ energie nových začátků, odstraňování překážek, řešení problémů, moudrosti, štěstí, hojnosti, prosperity a úspěchu...


Aktivují se ve vašem životě tyto aspekty ŽIVOTA!


Co můžete očekávat po těchto meditacích a co vám praktického dají do ŽIVOTA...

I když pracujeme s meditačními a esoterickými technikami, tak věřte mi, že jsem hodně praktický člověk a vždycky mě zajímá, co to praktického přinese do života.


Jednoduše se vám ve vašem úsilí mít skvělý vztah, potkat pro sebe toho vhodného partnera, mít kvalitní práci, podnikání, být zdravý a fit, prosperovat a žít v hojnosti bude VÍCE DAŘIT...


Proto k meditacím dostanete také video lekce, kde si řekneme jak k dané meditaci přistupovat a co dělat proto, aby vám meditace fungovaly a přinášely hmatatelné změny a výsledky ve vašem životě.


Řeknu vám svoje vlastní praktiky a rituály, které mi pomáhají a bez kterých bych neměl takový úspěch. Jdou ruku v ruce s meditační praxí a skvěle se doplňují.


Očekávejte ode mne velmi praktické a zároveň i přízemní výklady. Mým záměrem je spojit esoterické učení a praktiky s moderním, denním životem pro pozitivní změnu ŽIVOTA.


K videím a meditacím se můžete kdykoliv vrátit a pracovat s nimi, kdykoliv budete potřebovat.


Bude potřeba ale i vašeho úsilí a doporučuji vám dát do tohoto programu všechno. Funguje to tak, že dostanete to, co do toho dáte.


❌ Pokud očekáváte jen to, že si pustíte meditace a budete čekat na zázrak, ale budete žít nevědomým životem, potlačovat své vnímání a pocity a nebudete ochotni vůbec reflektovat váš život a vaše myšlení a chování...


... a nebudete ochotni ve vašem životě udělat ZMĚNU! ❌


Tak si ušetřete svůj čas, zavřete tuto stránku a pokračujte dále s tím, jak žijete.


🙋♂🙋♀Na druhou stranu pokud jste člověk, který chce udělat ZMĚNU svého života a budete svoji finanční a časovou investici chtít vytěžit na MAXIMUM...💎💎


... tak to jsem váš ČLOVĚK!


Pojďme na to...Připravil jsem pro vás tyto audio nahrávky, které
 kombinují různé druhy meditací...

Jaké konkrétní meditace jsou obsahem tohoto meditačního programu?

Meditace č.1: Meditace nových začátků a ODSTRANĚNÍ překážek...

Ve videu se dozvíte praktické techniky, jak můžete využít meditace na maximum, které sám používám a vytvoříme pomocí Ganéšovi energie vaše NOVÉ ZAČÁTKY!


Také v meditaci bude technika na odstraňování překážek. Ideální meditace na začátek nových projektů, etap života a čehokoliv nového.

Meditace č.2: Meditace MANTRA GANÉŠE (zvuková vibrace)

V této meditaci se ponoříme do zvukové vibrace, která zastupuje a reprezentuje Ganéše. Instalujeme ji do vašeho vědomí, aby se postupně projevila ve vaší REALITĚ.


Dozvíte se základní variace této mantry a jak s ní můžete denně i jen pár minut pracovat. 

Meditace č.3: Meditace otevření a přijímání energie GANÉŠE...

Tato silná a krásná meditace vás naučí, jak se jednoduše otevřít a začít přijímat Ganešovu energii, která v obsahuje všechny ty aspekty, o kterých jste četli na této stránce.

Tuto techniku používám každý den. 

Meditace č.4: Meditace GANÉŠE pro finanční ÚSPĚCH...

Jeden z aspektů jeho energie je, že pomáhá dosahovat finančního úspěchu. Ganéš je v úzké spolupráci s energií PENĚZ a pomocí této meditace v sobě probudíte vědomí hojnosti a bude se vám s penezi lépe dařit.

Meditace č.5: Meditace pro vytvoření ŠTĚSTÍ a splnění PŘÁNÍ...

Pomocí této energie si doslova vytvoříme situace, ve kterých se budete cítit, že je měli doslova ŠTĚSTÍ. Štěstí je ve skutečnosti dokonalá souhra událostí a okolností, která se pro vás vytvořila ve správném místě a ve správný čas.

a NAVÍC tomu dostanete tyto BONUSY...

Speciální meditace: GANÉŠ LAKŠMÍ meditace...

Ganéš je také spojován často s Bohyní hojnosti a prosperity Lakšmí. V této ultra-silné meditace se spojíme s oběma těmito energiemi. Pomocí vizualizace světla a zvuku (manter). Co k tomu víc říct. Bude to prostě NÁDHERA.

Bonus č.2: Kokosový RITUÁL na čištění KARMY...

Také dostanete další BONUS v podobě návodu na jednoduchý, ale překvapivě extra účinný kokosový rituál čištění KARMY a NEGATIVITY.


Je to spirituální technologie, která přináší rychlé výsledky. Podle starodávných učení kokos dokáže absorovat vaši karmu a poté ji můžeme vyčistit.

Rekapitulace toho, co získáte:

 • 6 video lekcí ke každé meditaci
 • 6 vedených meditací včetně bonusové
 • Bonusový kokosový RITUÁL na čištění karmy
 • check
  Privátní přístup do členské sekce

Celková hodnota programu je 3 430,- Kč

Ale protože chci, aby se meditace dostaly mezi co nejvíce lidí a peníze nebyly překážkou, tak jsem se rozhodl snížit cenu na:


3 430,- Kč

990,- Kč

(40 eur)

Nebo získejte tento online program v rámci "Mimořádného MEDITAČNÍHO balíčku"...

​V této variantě získáte:

 • Téměř již 400 Vedených MEDITACÍ...
 • Všech 35 online programů Vedených MEDITACÍ...
 • ​Bonusový 35 denní program na vytvoření Životní VIZE...
 • check
  ​Bonusové online kurzy a meditace...
 • ​Privátní přístup do členské sekce

Získáte přístup k Bohaté MEDITAČNÍ knihovně a ke všem online programům a meditacím.


Na platbu online bankovním převodem nebo platební kartou používáme zabezpečenou platební bránu GoPay.

Shreem Brzee

Vedené Meditace.cz (2017-2019)

/* ]]> */