fbpx
Vedené Meditace

Pomůžou vám Andělé s PENĚZI?

💸🕊 (Andělská MEDITACE): Pomoc a ZÁZRAKY s penězi s pomocí Andělů a Archanděla MICHAELA! >>

Pokud jste viděli video o nové Andělské MEDITACI na pomoc a zázraky s PENĚZI, tak si možná říkáte, jestli vám Andělé pomůžou s PENĚZI…

Protože možná i vám by se hodili peníze navíc. Možná by se i vám hodili peníze po Velikonocích, na zaplacení doplatků za energie nebo prostě byste chtěli zvýšit své PŘÍJMY.

Je to naprosto přirozené, obzvláště v době vysoké INFLACE je toto téma důležitější více než kdykoliv předtím.

💜🕊I proto jsem vytvořil Andělskou MEDITACI: Pomoc a ZÁZRAKY s Penězi s pomocí Andělů a Archanděla MICHAELA! >>

Andělé jsou naši duchovní pomocníci, jejich posláním a účelem je nám pomáhat a dělají to VELMI rádi, když se na ně obrátíme s žádostí o pomoc.

V jednoduchosti mohu zcela jistě říct, že vám Andělé velmi rádi pomůžou s PENĚZI, protože s tím mám svoje vlastní zkušenosti…

Ale stane se to často zcela jinou formou, než si my představujeme, protože Andělé moc dobře ví, co je pro naše Nejvyšší DOBRO a udělají to formou, kdy dojde i k našemu vlastnímu růstu a změně.

To znamená, že nám pomůžou s PENĚZI způsobem, kdy nám ukážou skrze různé formy komunikace (například inspirativní myšlenkou), jak k penězům přijít a na nás poté je udělat to, k čemu jsme vedení.

A tak je potřeba mít alespoň špetku DŮVĚRY a udělat to, co cítíme, že nás inspiruje, protože když to uděláme, tak můžeme mít následně pocit, že se věci dějí sami a že nám někdo „tam nahoře“ pomáhá.

Andělé vám s PENĚZI velmi rádi pomůžou, ale neudělají to, co je potřeba za vás. Budete to muset nakonec být vy, kdo se bude muset rozhodnout. Minimálně se budete muset rozhodnout, že chcete více PENĚZ a rozhodnout se k tomu je o jejich pomoc požádat.

Andělé vám pomůžou, abyste se vy sami stali více HOJNOSTÍ, kterou chcete do svého života přijmout a manifestovat.

Protože, abychom mohli žít více v hojnosti, tak musíme my sami vibrovat HOJNOSTÍ. To znamená, že sami musíme přemýšlet myšlenky, které vedou k HOJNOSTI a ne myšlenky, které vedou k NEDOSTATKU.

K pocitu HOJNOSTI vás skvělým způsobem dovede nová Andělská MEDITACE na pomoc a ZÁZRAKY s PENĚZI, kterou můžete získat zde! >>

Po vaší žádosti směrem k Andělům o PENÍZE budou velmi rychle následovat poselství formou videí, článků, citátů na sociálních sítích, formou zpětné vazby třeba od vašeho partnera nebo jiných lidí ohledně toho, co musíte na sobě změnit.

Možná vám cinkne do nosu nějaká knížka, možná k vám přijde nápad, který budete muset vykonat. Například se zeptat známeného na lepší pracovní pozici, poslat někam životopis, nebo si říct o více peněz.

Andělé vám pomůžou vytvořit ZÁZRAKY s penězi, když budete ochotni být to stále vy, kdo je za vaši finanční situaci odpovědní, ne vaši Andělé.

Andělělé vám velmi rádi budou asistovat a pomáhat, ale jste to stále vy, kdo sedí za volantem a dělá rozhodnutí. Andělé vám budou pomáhat dělat lepší a kvalitnější rozhodnutí, ale jste to stále vy, kdo se bude muset rozhodnout.

Výhodou ale je, že můžete Anděly požádat i to, aby vám pomohli jim více důvěřovat a aby vám pomohli dělat ty správná rozhodnutí – například v této Andělské MEDITACI! >>

Můžete je požádat o cokoliv – o změnu postoje, myšlení, názorů a myšlenek, které máte o penězích.

Jediná otázka, která se nabízí je: „Uděláte sami sobě tu laskavost s vyzkoušíte to?“

Pokud ano, tak to můžete udělat pomocí Andělské MEDITACE, ve které požádáte Anděly a Archanděla MICHAELA o pomoc a podporu s PENĚZI! >>


Nová Andělská MEDITACE na pomoc s PENĚZI…

Mějte se krásně,

Jiří Majkus

Jiří Majkus

Add comment

Vedené Meditace na facebooku

/* ]]> */