fbpx
Vedené Meditace

4 znamení, že jsou kolem vás přítomní ANDĚLÉ…

🕊💚 (Andělská MEDITACE): Pomoc při stagnaci, zaseknutí, STRACHU, zmatenosti nebo frustraci! >>

Jak poznat, že jsou Andělé na blízku?

Protože jste je možní už také povolali do svého života pomocí Archandělské MEDITAČNÍ modlitby, kterou si můžete pustit ZDARMA zde! >>

Andělé jsou bytosti světla a lásky, které slouží jako Božští poslové a nabízejí vedení, ochranu, léčení a praktickou pomoc do moderního způsobu života.

Mohou vám pomoci s vaším stresem, strachem, obavy. Mohou vám pomoci s vaším zdravím, s vašemi vztahy, s penězi, v práci, s penězi a také vám mohou pomoci dodat odvahu, inspiraci, kreativitu, nadšení, novou vizi vašeho života.

Mohou vám pomoci s čímkoliv o co je požádáte. To, co je pro vás důležité a na čem vám záleží…

Věříte v přítomnost Andělů?

Já jsem tomuto tématu nevěnoval moc pozornost, protože jsem se nepovažoval za člověka, který věří v Anděly a nepovažoval jsem se za člověka, který by se na ně obracel o pomoc.

To mi změnila až událost, o které se dozvíte v tomto videu k Andělským MEDITACÍM! >>

Nemusíme věřit v Anděly až je uvidíme. Ještě k tomu čekat na to až je uvidíme našima hmotnýma očima může být podmínka, která se nám nemusí nikdy naplnit. Protože Andělé nemají hmotné těla, tak nemůžeme očekávat, že je uvidíme hmotnýma očima.

Neznamená, že se to nemůže stát a Andělé se nám mohou i tak zjevit, ale nemusí to být jediná podmínka, která by nám měla potvrdit přítomnost a existenci Andělů.

Nemusíte věřit v klasické vyobrazení Andělů, jak známe z obrázků a knížek. Andělé jsou jednoduše mocní duchovní pomocníci, kteří září světlem a jejich energie je uklidňující a LÉČIVÁ.

Rozdíl mezi Andělem a Archandělem se dozvíte v tomto článku! >>

A zde se dozvíte rozdíl mezi Andělem a duchovním RÁDCEM! >>

A pokud ještě nemáte, tak získejte novou meditaci…

🕊💚 (Andělská MEDITACE): Pomoc při stagnaci, zaseknutí, STRACHU, zmatenosti nebo frustraci! >>

Jak tedy poznat přítomnost Andělů? Jak poznat, že si to celé nevymýšlíte?

Pojďme se podívat na to, jaké jsou znamení, které vám mohou potvrdit, že se nemýlíte a že opravdu máte kolem sebe Anděly, kteří vám pomáhají.

Také si přečtěte: 5 znamení Andělské přítomnosti! >>

1) Zahlédli jste jiskru nebo záblesk světla

Vidět Anděly je ve skutečnosti běžnější, než si možná myslíte. Ale způsob, jakým se Andělé objevují vizuálně, je často jiný, než by mnoho lidí očekávalo.

Když jste v přítomnosti Andělů, můžete jednoduše vidět záblesk světla nebo jiskru ve vzduchu, kterou vidíte periferním viděním, ale když se otočíte, abyste se podívali, je pryč.

Můžete si také všimnout přítomnosti svých Andělů vizuálně jako zářící světelnou kouli, kterou vidíte navenek jako rychlý záblesk nebo vnitřně v oku své mysli.

Můžete vidět, jak se ve vašich myslích objevuje Anděl jako fotografie nebo mentální film, který se právě objeví ve vašem vědomí. Čas od času se vám dokonce může naskytnout představa Anděla, který stojí vedle někoho, koho potkáte, nebo se nad ním vznáší, nebo kolem vás nebo někoho, koho milujete, omotává křídly.

2) Cítíte okolo sebe přítomnost Andělské energie.

Pocit, že jste v přítomnosti Anděla, je jedním z nejčastějších znaků toho, že skutečně jste v přítomnosti Anděla.

Můžete cítit přítomnost svých Andělů hřejivým a uklidňujícím způsobem. To vám vaši Andělé dávají najevo svou přítomnost.

Jejich energie se naučíte postupně více rozpoznávat, když například pracujete s Andělskými MEDITACEMI, kde s nimi máte své vlastní prožitky! >>

Nebo také v Archandělské MEDITACI, kde pracujeme s energií Archandělů! >>

Můžete cítit změnu tlaku vzduchu, když vaši Andělé vstoupí do místnosti, zažít ten pocit jako sladký teplý vánek nebo mít pocit, že vás objímají, a vaše energie se okamžitě povznese, když přijdete do kontaktu se světlem vibrační energie vašich Andělů.

Mírnou změnou pocitu přítomnosti vašich Andělů je prostě vědět, že jsou s vámi…

Možná nevíte, jak nebo proč to víte… Prostě to víte. Pokud se vám to děje, věřte tomu a vězte, že vaši Andělé jsou s vámi.

3) Přijímáte Andělské vedení.

Andělé jsou posly od Boha, Zdroje a pokud tedy přijímáte Boží vedení, je to jasné a mocné znamení, že jste v přítomnosti svých andělů.

Jedním z běžných způsobů, jak získat vedení od Andělů, je slyšet je. Mnoho lidí je zmateno, protože si myslí, že slyšet vedení svých Andělů bude stejné jako slyšet zvenčí, jako když slyšíte někoho, kdo je na druhém konci telefonu.

Pokud jde o naslouchání Andělům, můžete slyšet poselství zvenčí, ale ještě častější je slyšet měkký a jemný vnitřní hlas, který vás povzbuzuje, abyste za tím šli, abyste učinili akci, která přinese změnu a růst nebo to, co chcete, aby se stalo.

Můžete také jednoduše cítit, jak vás Andělé vedou. Nebo se to projevujte tak, že přijímáte jasnou myšlenku a nebo prostě pocit vědění.

Andělské vedení můžete obdržet jako nápad, novou inspiraci, jako stažení informací nebo jako smysl pro to, co máte dělat dál.

Ať už je přesná forma jakákoli, Andělé vždy předávají svá poselství s láskou, takže i když dostáváte varovné poselství, projde láskyplným a posilujícím způsobem a často s pozitivní alternativou nebo novým pohledem na to, jak se můžete dívat na vaší současné situaci.

Proto je dobré znát těchto 5 způsobů, jak s vámi Andělé komunikují, které se dozvíte zde! >>

4) Zažíváte Andělský zásah.

Andělský zásah může mít mnoho podob, a když k němu dojde, obvykle kolem situace ucítíte Andělskou energii.

Skvělým příkladem Andělského zásahu je být účastí autonehody a poté odejít bez zranění s vědomím, že váš Anděl strážný vstoupil, aby vám zachránil život.

Mimochodem Vedenou MEDITACI Anděl Strážný můžete získat také zde! >>

Může to být ale také záchrana a ochrana před méně vážnými situacemi ve vašem vztahu, s penězi, ve vaší kariéře nebo podnikání.

Možná také víte, že vaši Andělé jsou s vámi, když zažíváte synchronicitu, věci se vám na vaší cestě bez námahy staví do řady nebo když se stále nacházíte ve správný čas na správném místě.

Dalším příkladem Andělského zásahu je požádat Anděly, aby vám pomohli vyléčit se, a buď zjistíte, že se cítíte lépe s malým nebo žádným úsilím z vaší strany, nebo uděláte najednou snadnou změnu a že jíte zdravě, cvičíte a měníte návyky. Snadno a přirozeně.

Pokud máte pocit, že vaši Andělé pozitivně zasahovali ve váš prospěch… Věřte, že jste v přítomnosti Andělů.

Našli jste se v nějakém znamení? Já myslím, že ANO…

Proto povolejte do svého života také pomoc, podporu, OCHRANU a vedení mocných Archandělů, jak vás čeká v této nové Vedené MEDITACI! >>


(Andělská MEDITACE): Pomoc při STAGNACI, zaseknutí, STRACHU, ztracenosti, samotě a ZOUFALSTVÍ…

Mějte se krásně,

Jiří Majkus

Jiří Majkus

Add comment

Vedené Meditace na facebooku

/* ]]> */