fbpx
Vedené Meditace

5 znamení ANDĚLSKÉ přítomnosti…

🕊💖 (Novinka): Andělské MEDITACE – nyní se speciální SLEVOU! >>

Jak poznat, že jsou ve vašem životě přítomní Andělé? Jak poznat a důvěřovat tomu, že vám mohou v životě pomoci?

O tom si řekneme v tomto článku, který píši ve 4h ráno, protože mě vzbudil Anděl, kterého si pamatuji z meditace. Je to jedna z meditací, které jsou z Andělských MEDITACÍ! >>

Na úvod chci jen připomenout, že Andělé jsou spirituální bytosti vyšších vibrací a s vyšším vědomím, které mají posvátný závazek být na pomoci lidstvu a jejich účelem a smyslem je nám pomáhat, vést, podporovat a chránit.

Tento svůj účel nesmírně RÁDI naplňují a my se tedy proto nemusíme cítit vině, že tuto pomoc přijmeme – ovšem hlavně čekají, až je o pomoc POŽÁDÁME…

Tak, jak se dozvíte na této stránce a v tomto VIDEU! >>

Protože mají Andělské, světelné bytosti vyšší vědomí, tak vidí naši realitu a náš život z vyšší perspektivy a proto nám mohou být tak moc nápomocní.

Jak se spojíme s jejich vedením, tak jsou schopni nám do našeho života přinést zcela novou perspektivu… a tak nám pomoci přinést něco nového, obzvláště tam, kde nevidíme cestu a kdy se cítíme zaseknutí a kde nás něco TRÁPÍ a tíží.

Andělé mohou nabídnout z takové situace vedení, ujištění, ochranu a důležité vhledy, které vedou k LEPŠÍM ROZHODNUTÍM a tak nás skvěle podporují na naší životní cestě.

Pokud vás zajímá více, tak si tak přečtěte tyto články:

Primární ZPŮSOB, jak s vámi Andělé komunikují! >>

5 způsobů, jak požádat ANDĚLY o pomoc (která přijde velmi rychle)! >>

Top 5 způsobů, jak s vámi ANDĚLÉ komunikují! >>

Získejte pomoc, podporu, vedení a OCHRANU vašich Andělů pomocí Andělských MEDITACÍ! >>

Už doby, co jsme přišli na tento svět máme kolem sebe minimálně jednoho Anděla, duchovního pomocníka nebo průvodce, který je zavázaný nám pomáhat. Naši duchovní pomocníci a Andělé jsou vždy okolo nás a snaží se s námi komunikovat mnoha způsoby.

Velmi často se to projeví tak, že dostaneme novou myšlenku, inspiraci nebo „AHA“ moment, který nám pomůže vidět naši situaci, sami sebe a náš život z nové perspektivy.

Pojďme se podívat na další běžná znamení přítomnosti Andělů.

1) Nacházíte peříčka

Nacházení peříčka je velmi častým znamením, že se vám Andělé snaží komunikovat, že jsou na blízku a že se na ně můžete obrátit o pomoc a podporu. Bílá peříčka jsou znamením a symbolem čistoty a dobrého štěstí.

Tyto peříčka můžete nacházet přímo na ulici, v přírodě a nebo také formou obrázků, které najdete v obchodě, které najdete při úklidu doma a nebo také třeba na sociálních sítích.

Přesně takto se to stalo mě, když jsem seděl na lavičce během mého velmi náročného životního období, jak se dozvíte v tomto VIDEU! >>

2) Čísla

Často na vás vyskočí číselné sekvence jako 12:12, 11:11, 4:44 a další kombinace, u kterých si říkáte, že to nemůže být náhoda. Můžeme také vidět opakující se trojici čísel jako 5:15, které zajistě znamenají, že se vám Andělé snaží něco komunikovat.

O tom, jak Andělé komunikují skrze čísla si můžete přečíst samostatný článek zde! >>

Je na každém z nás se zajímat o to, co tyto kombinace znamenají a co se nám Andělé snaží komunikovat, abychom věděli, kam třeba v našem životě máme dát více pozornosti a na co se zaměřit.

3) Hudba

Hudba je velmi důležitým elementem našeho života a samotná hudba dokáže vyvolat pozitivní změny, protože působí na naše emoce a nás vnitřní stav. Může nám také krásným způsobem připomenout dobré i špatné vzpomínky a nebo se můžeme díky ní cítit silní, že zvládneme cokoliv.

Připomenutím špatných vzpomínek může dojít k důležitému LÉČENÍ starých bolestí, protože nemůžeme uzdravit to, co si nedovolíme cítit.

Z perspektivy Andělů hudba může být přímý způsob komunikace, pokud jí dáme pozornost, tak to může být důležitým znamením Andělské přítomnosti a komunikace.

Například jedete v autě a v rádiu začne hrát písnička, která vám něco připomene, nebo dokonce v ní zazní věta, která je odpovědí na vaše otázky a na to, co vás trápí…

Náhoda? Nemyslím si…

4) Emoce ve snech

Nemusíte si ani sen přímo pamatovat, ale když se vzbudíte, tak se cítite svěží, veselí, štastní a radostní. To může být výsledkem toho, že vám Anděl během vašeho spánku poslal skrze sen pozitivní poselství.

Když budete více pracovat s Anděly a jejich energií například pomocí Andělských MEDITACÍ, tak se vám také může stávat, že budete své Anděly potkávat ve snech.

5) Pocit, že Anděl je na blízku

Jak budete více pracovat s energií Andělů, tak si také rozvinete schopnost je více vnímat a být si jejich komunikace všímavý.

Proto vám moc doporučují pracovat s Andělskými MEDITACEMI, které můžete získat zde! >>

Pokud máte někdy pocit, že je Anděl na blízku… TAK TO MÁTE PRAVDU!

Můžete mít pocit, že skrze vás někdo prošel, můžete cítit závan lehkého větříku nebo můžete cítit přítomnost někoho v prázdné místnosti. Mě se před pár dny stalo, že mě v pokoji zezadu lehce někdo pohladil po krku, že jsem se musel otočit.

Kdy jsem dal hlavu zpět, tak jsem cítil, jak mě zezadu objal Anděl svými Andělskými křídly – to bylo v momentě, kdy jsem přesně něco takového potřeboval. Ještě před tím se mi nic takového nestalo – bylo to naprosto úžasné a zároveň se mi okamžitě vyjasnilo to, v čem jsem si celý den nebyl jistý.

Andělé s vámi tedy mohou komunikovat na fyzické úrovni velmi jemným způsobem a toto je také znamení přítomnosti Andělů ve vašem životě.

Takový okamžik je velmi uklidňující, může přinést „husí kůži“ a když z ničeho nic budete cítit klid a mír, tak se pravděpodobně něco takového stalo i vám.

Vnímejte tedy tyto projevy, jako znamení přítomnosti Andělů ve vašem životě. Obracejte se na ně o pomoc, podporu, vedení a ochranu. Budete až překvapeni, jak rychle reagují.

Pokud chcete začít, tak vstupte do Andělských MEDITACÍ, které jsou ještě se speciální SLEVOU! >>


Andělské MEDITACE…

Mějte se krásně,

Jiří Majkus

Jiří Majkus

Add comment

Vedené Meditace na facebooku

/* ]]> */