fbpx
Vedené Meditace

Top 5 způsobů, jak s vámi ANDĚLÉ komunikují…

🕊💖 (Zdarma): Andělská Vedená MEDITACE! >>

Jak ANDĚLÉ komunikují? Ať už si toho jste vědomi nebo ne, tak máte kolem sebe Anděly, duchovní pomocníky, kteří vás podporují a vedou.

Jsou připraveni vám pomáhat hlavně, když je o pomoc POŽÁDÁTE.

Tak, jak se dozvíte v tomto VIDEU a na této stránce! o Andělských MEDITACÍCH >>

Otázku, kterou si můžete pokládat je, jestli s vámi tedy Andělé nějak komunikují.

Jak poznat, že přijímáte vedení, podporu a ochranu vašich Andělů, případně Archandělů? Abych vám pomohl na tyto otázky lépe odpovědět, tak o tom píši tento článek, kde si řekneme 5 základních způsobů, jak s vámi Andělé komunikují.

Článek navazuje na 2 předchozí:

Primární ZPŮSOB, jak s vámi Andělé komunikují! >>

5 způsobů, jak požádat ANDĚLY o pomoc (která přijde velmi rychle)! >>

Pokud jste články nečetli, tak je moc doporučuji také.

A samozřejmě vás zvu do nových Andělských MEDITACÍ, kde jdeme do větší hloubky! >>

Pojďme na to…

1 ) Andělská komunikace skrze energetický soubor myšlenek a vibrace

Tento způsob komunikace je přenos vibrační frekvence a vyššího vědomí od Andělů a je to ten nejvyšší způsob, jakým s vámi mohou Andělé komunikovat a jakým způsobem můžete přijmout pomoc a vedení.

Abychom mohli tento způsob komunikace přijmout, tak potřebujeme být naladění na určitou vibrační frekvenci, spojit se se sebou a zvýšit naše vědomí.

Je to forma energetického přenosu, jako kdybyste viděli celý film v jeden jediný okamžik. Záblesk světla, který v sobě obsahuje vše, co potřebujete pro daný okamžik vidět a vědět.

V takovém stavu jste schopní přijmout poselství z úrovně kvantového pole, které je plné nekonečných možností.

Z této úrovně vědomí a spojení s Božskou Inteligencí, se vším, co EXISTUJE se dějí energetické přenosy a poselství šité doslova na míru a neuvěřitelným způsobem svojí duchovní perspektivou dokážou změnit postoj k dané situaci nebo problému a tím jej ELEGATNĚ vyřešit.

Řešení se nečekaně a z ničeho nic a JASNĚ objeví a máte pocit, že vám celý Vesmír kryje ZÁDA a vše se děje naprosto ZÁZRAČNÝM způsobem.

Tato forma komunikace je zřídká, ale i nižší formy komunikace, o kterých si řekneme jsou naprosto ÚŽASNOU formou Andělské pomoci.

Abychom mohli tuto nejvyšší formu komunikace přijímat, tak s tím budeme pracovat v nových Andělských MEDITACÍCH, o kterých se více dozvíte zde! >>

Protože Andělské bytosti vidí vše z duchovní perspektivy, tak nerozlišují mezi minulostí, přítomností a budoucností a tak dokáží přinést naprosto neuvěřitelný vhled na to, co chceme překonat nebo úspěšně zvládnout.

Do této kategorie také přidám ještě formu „Stahování“ informací a vhledů, od duchovních bytostí, kdy se jedná o trochu nižší formu, ale stále velmi vysokou, kdy získáme v jedné informaci celý obsah poselství.

Je to podobné, jako když si stáhnete ebook jedním tlačítkem na internetu, který obsahuje soubor více informací.

2) Andělská komunikace skrze MYŠLENKY…

Další způsob, jak Andělé komunikují je skrze klasické myšlenkové formy a vzorce. Když toto nastane, tak získáte poselství od Andělů skrze slova. Protože Andělé žijí na spirituální úrovni, tak to není materiální formou, ale děje se mentální formou.

Protože mentální úroveň je mnohem blíže spirituální než materiální. Nečekejte tedy, že uslyšíte nahlas mluvit Anděla, ale očekávejte přenos v mysli.

Můžete získat jen jedno slovo, nebo větu nebo také celkové poselství, které se skládá z více vět.

Častý nevědomý přenos komunikace se projevuje jako INSPIRUJÍCÍ myšlenka. Kdy obdržíte novou myšlenku, nápad, inspiraci, „AHA“ moment a máte z toho velmi dobrý pocit.

Nikdy z toho necítíte strach nebo hněv – Andělé komunikují vždy způsobem, že vás to, jak se říká „zvedá ze židle“…

Může to být tak jednoduše odpověď na vaši otázku ANO nebo NE.

Mentální komunikace tedy probíhá dvěma způsoby:

První je na VĚDOMÉ úrovni, kdy rozpoznáte, že poselství přišlo od vašeho Anděla, protože jak s ním více pracujete, tak jste schopni to rozpoznat.

Nebo také vědomě přijmete Andělské poselství například v Andělských MEDITACÍCH, kde s touto formou komunikace pracujeme! >>

To se může stát přímo v meditaci a nebo kdykoliv poté, během běžných činností, jako je sprcha, jízda autem, uklízení, kdy se přestanete soustředit na problém, který chcete vyřešit.

A druhý je na NEVĚDOMÉ úrovni, kdy máte prostě inspirující myšlenku a ani nevíte, že třeba přišla od Andělů nebo z vyšší úrovně vašeho vědomí.

Tento celkový způsob se dá nazvat telepatickou komunikací, kdy komunikujeme na mentální úrovni.

Může se to také projevovat formou obrázků v mysli, symbolů, které něco reprezentují a nebo také s vámi Andělé mohou komunikovat skrze vaše sny.

3) Andělská komunikace skrze POCITY…

Když k vám Andělé promlouvají, posílají vám poselství, ale vy je ignorujete, protože si jich nejste vědomi, tak mohou poselství podpořit pocitem LÁSKY, míru a HARMONIE, které ukazují na to, že jsou Andělé s vámi.

Také se to projevuje silným pocitem VĚDĚNÍ, že víte, že toto rozhodnutí je to správné a vůbec nevíte proč. Prostě to tak cítíte. Je to vedení, které získáváte od vašich Andělů.

Můžete mít silný pocit také z toho, že vnímáte, že něco není v pořádku a potřebujete změnit předem naplánovanou cestu nebo plán. Nebo máte silný pocit, že něco potřebujete udělat.

Tato forma Andělské komunikace je také velmi efektivní a pokaždé, když ji zažijete tak projevte VDĚČNOST vašim Andělům.

4) Andělská komunikace skrze IMPULZY k akci…

V této formě Andělské komunikace dostanete impulz k akci a víte, že potřebujete to, co k vám přišlo udělat. Máte zcela jasno a ani nemusíte mít rozhodovací paralýzu, jestli to udělat a nebo ne.

Je to jasný impulz (pokyn) to udělat – vedení od vašich Andělů…

Projevuje se to také například náhlou touhou přestat pít alkohol, začít jíst zdravě, cvičit, zavolat známému, meditovat, spustit nějaký projekt, pozvat někoho na rande – to, co jste chtěli delší dobu ve svém životě změnit, nešlo vám to, ale najednou to není problém a jde to zcela SAMO a SNADNO.

Může to být něco velkého a nebo také na první pohled nedůležitého, které ale v součtu malých nedůležitých událostí a rozhodnutí vytvoří něco velkého. A může to být také něco zcela obyčejného, jako jít uklidit koupelnu.

Tento impulz k akci je takovým LÁSKYPLNÝM spouštěčem, protože Andělé přesně ví, co je pro vás dobré, co potřebujete, i když na vědomé úrovni to sami ještě nevíte.

Proto je tak nesmírně PRAKTICKÉ pravidelně žádat své Anděly o pomoc, jak vás to čeká v Andělských MEDITAÍCH, které můžete získat zde! >>

Sebereflexe je tedy pro jakýkoliv osobní rozvoj a růst klíčová… K tomu pomáhá si psat deníky a zápisníky – třeba ty, které na vás čekají v Andělských MEDITACÍCH.

A díky tomu, že se v meditacích spojujeme s vyšší úrovní svého vědomí, tak jsme schopni více prohloubit tuto úžasnou Andělskou komunikaci, která nesmírně obohatí váš denní život.

5 ) Andělská komunikace skrze ZNAMENÍ a ostatní LIDI…

Když se s vámi Andělé snaží komunikovat výše zmíněnými způsoby, ale vy je ignorujete, nevnímáte, tak sáhnou ještě po této hmatelnější a materiální komunikaci.

Andělské poselství můžeme také obdržet skrze ostatní lidi, kdy nám například partner, náš známý a nebo klidně i cizí člověk řekně něco, co v nás spustí „AHA“ moment, inspirující myšlenku, která je přesně odpověďí a dalším krokem k řešení toho, s čím jste se obrátili na Anděly.

Symboly a znamení jsou další způsob, jak s vámi Andělé komunikují a snaží se získat vaši pozornost. Vše, co je za hranicí toho, co považujete za normální.

„Ty jo, to bylo divný, proč mně to ten člověk řekl?“… nebo „To je zajímavé, zrovna na to jsem myslel, to je až moc náhoda“…

Nebo dostanete inspirující myšlenku si pustit nějaký film, nebo seriál a v průběhu dostanete přesně to, co potřebujete slyšet.

Další běžná znamení komunikace Andělů jsou:

  • Nacházíte pírka na cestě nebo k vám přiletí sami
  • Nacházíte mince
  • Andělská čísla jako 1234, 333 nebo 555
  • Na obloze vidíte duhu nebo mrak ve formě Anděla
  • Záblesky světla
  • Obrázky Andělů
  • Často se podíváte na hodiny a vidíte 11:11, 1:11 nebo 4:44

Tato hmotná komunikace se projevuje také, že omylem uslyšíte cizí konverzaci, která vám ale připomene nebo inspiruje udělat to, co víte, že je pro vás dobré.

Nebo vidíte na cestě před vámi záblesk světla jako znamení, že to je ta správná cesta.

Upřímně vše, co je pro vás připomínka udělat něco POZITIVNÍHO pro vás, nové rozhodnutí, něco inspirujícího z čeho máte radost můžete vnímat jako znamení od Andělských bytostí.

Čím více budete přítomní, vědomí, uzemnění a otevření v daném momentu, tak tím více budete schopni přijímat Andělskou komunikaci, která vám velmi POZITIVNĚ změní život.

Pokud se do tohoto tématu práce s vašimi Anděly chcete ponořit a získat jejich pomoc, podporu, vedení a OCHRANU, tak se přidejte do Andělských MEDITACÍ! >>

– máte možnost je získat se speciální SLEVOU…


Andělské Vedené MEDITACE…

Mějte se krásně,

Jiří Majkus

Jiří Majkus

Add comment

Vedené Meditace na facebooku

/* ]]> */