fbpx
Vedené Meditace

Jak pozvat Anděly do svých SNŮ a získat jejich RADY a vedení…

🕊💞 Nová ARCHANDĚLSKÁ meditace: Léčivý pilíř SVĚTLA a dotyk a ochrana Archandělů! >>

Spojení s vedením a přítomností Andělů není omezeno na dobu vašeho bdění. Ve skutečnosti pro vás může být snazší spojit se s vedením vašich Andělů, když spíte, protože když spíte, vaše mysl bude přirozeně tichá a vaše energie klidná a uvolněná.

Stres, strach a hlasitá mysl jsou některé z hlavních věcí, které vám brání ve vnímání Andělů, a když spíte, je mnohem méně pravděpodobné, že by vám tyto mentální bloky překážely.

Navíc, když sníte, vaše podvědomí ve skutečnosti nezpochybňuje, co vidíte a zažíváte. To je důvod, proč můžete mít podivná nebo mimozemská témata snů, levitovat, létat nebo se náhle teleportovat z jednoho místa na druhé, a proč můžete snadno získat vedení od svých Andělů, aniž by to vaše podvědomí blokovalo.

Spojení s vedením vašich Andělů během snů je skvělý způsob, jak získat vedení, inspiraci, kreativitu, získat další porozumění a najít jasnost v prostředí, které je prosté pochybností a strnulých myšlenkových vzorců.

Získejte pomoc, OCHRANU, vedení a podporu skze Léčivou MEDITACI Archandělů – pilíř světla a doteky Archandělů! >>

Jak se Andělé zjevují ve snech?

Ve vašem snovém prostoru se mohou objevit Andělé, Archandělé a nabídnout své vedení v mnoha podobách. Mohou na sebe vzít zcela lidskou osobnost a objevit se jako léčitel, učitel, přítel nebo dokonce jako zvíře. Mohou se také rozhodnout, že vám pošlou určitá snová témata, která vám pomohou zpracovat vaše životní lekce, a někdy se rozhodnou objevit se ve velkolepé a jasně Andělské podobě.

Mohou se také zjevit vaši osobní duchovní RÁDCI a průvodci.

Proto si přečtěte: Jaký je rozdíl mezi Anděly a duchovními RÁDCI a průvodci! >>

Někdy si vzpomenete na přítomnost svých Andělů ve svém snu hned, když se probudíte, a jindy vám nabídnou hluboké a hluboké léčení a vedení, na které si po probuzení ani nevzpomenete. Obvykle, ačkoli si ze svého snu nepamatujete žádná specifika, máte určité vědomí nebo pocit, že se během spánku něco posunulo. Můžete se probudit s pozitivnějším pocitem, s nově zjištěnou jasností ohledně vašich dalších kroků nebo s prostým pochopením, že se během spánku stalo něco duchovně významného.

Vzpomínáte si někdy na určité části svých snů s živými detaily? Když se zdá, že určitá témata a klíčové detaily z vašich snů vynikají intenzivní barvou, silným pocitem nebo hlubokou rezonancí, existuje velká šance, že tyto živé detaily obsahují vedení od vašich Andělů.

Můžete mít také sen, který vám ve skutečnosti nedává smysl, ale je v něm přítomen jasný symbol. Andělé milují mluvení prostřednictvím znamení a signálů, takže věnujte pozornost! Když se probudíte, poznamenejte si tento symbol a požádejte své anděly, aby vám pomohli pochopit jeho vedení a význam.

Přečtěte si také:

Top 5 způsobů, jak s vámi Andělé komunikují! >>

Primární způsob, jak s vámi Andělé komunikují! >>

Vedení deníku snů vám nejen pomůže lépe si zapamatovat sny, ale pomůže vám porozumět významu symbolů a témat, která během snů dostáváte.

Sny jsou absolutně formou nevědomé meditace, ve které lze získat přístup k vedení vašich andělů vědomím, zvídavou myslí, a tím, že budete věnovat pozornost a zůstanete otevření, se můžete naučit chápat a přijímat vnitřní vedení.

Jak pozvat Andělé do svých SNŮ…

Přemýšlení, meditace nebo vědomé spojení se svými Anděly v modlitbě nebo v meditaci předtím, než půjdete spát, výrazně zvýší vaše šance na přijetí poselství andělů ve vašich snech.

K tomu můžete využí Andělské MEDITACE zde! >>

A nebo také Vedenou MEDITACI Archandělů zde! >>

Když ležíte v posteli, než usnete, věnujte minutu vyčištění své mysli a zvýšení vibrací.

Představte si, že jste obklopeni Božským BÍLÝM světlem a vnímejte přítomnost svého týmu průvodců a strážných andělů.

Přemýšlejte nebo řekněte: „Andělé, buďte se mnou dnes v noci, když spím. Chraňte mě a obklopte mě léčením, láskou a světlem. Zvu vás, abyste se spojili s mými v mých snech. Prosím, naplň mé sny svým vedením, vhledem, poselstvím, léčením a Božskou láskou.

Pomozte mi ujasnit si _ a pomozte mi jasně si vybavit vaše vedení, když se probudím.


Žádám o to pro nejvyšší a největší dobro ze všech. Děkuji a je to tak.“

Pak jednoduše dýchejte, uvolněte se a představujte si, jak dýcháte v bílém světle, a při výdechu pusťte veškeré napětí, frustrace, strachy nebo pochybnosti. Tato jednoduchá meditace pomůže ztišit vaši mysl, abyste mohli usnout, a udrží vaši energii povznesenou a připravenou na spojení s vedením Andělů ve vašich snech.

Co dělat po probuzení…

Hned po probuzení se podívejte, co si pamatujete ze svých snů. Zapište si jakákoli témata, symboly nebo snové zážitky, než vám vypadnou z paměti, abyste se k nim mohli s vědomím vrátit, abyste dále pochopili jejich význam.

Můžete mít jasný a hluboký nebo možná dokonce jasný sen o Andělech, když budete pokračovat v práci s touto afirmací a zvete Anděly, aby se s vámi spojili během vašich snů.

Existuje také velké množství uzdravení, které probíhá během spánku a s nímž vám vaši Andělé více než rádi pomohou se sladit. Mohou pomoci uvolnit blokády a sladit léčení pro vaši mysl, tělo a ducha. Požádejte a dostanete.

I když si hned nevzpomenete, když požádáte své Anděly, aby se s vámi spojili ve vašich snech, udělají to. Možná si svůj sen nepamatujete, ale spíše se jednoduše probudíte s pocitem, že jste během spánku na určité úrovni přijali léčení, čištění nebo vedení.

Pokračujte v této praxi přizvání Andělského vedení do svých snů a jistě zažijete zážitek, který si budete moci vybavit a zapamatovat si své sny a vedení od Andělů.

Naplnění vašich snů Andělským vedením vám pomůže probudit se omlazení, nabití energií a naplnění láskou a Andělským světlem.

To vám ve výsledku pomůže ve vašem denním životě..


Léčivá Vedená meditace ARCHANDĚLŮ…

Mějte se krásně,

Jiří Majkus

Jiří Majkus

Add comment

Vedené Meditace na facebooku

/* ]]> */