fbpx
Vedené Meditace

Jaký je rozdíl mezi Anděly a duchovními RÁDCI a průvodci…

⭐🔮 Stáhněte si ZDARMA Vedenou MEDITACI na Splnění PŘÁNÍ! >>

Pokud jste již sledovali nějaká videa nebo četli články ohledně osobního rozvoje, spirituality, tak jste pravděpodobně narazily na odkazy na duchovní rádce a průvodce, Anděly strážné a Archanděly. A mnoho lidí tyto pojmy zaměňuje, ale duchovní rádce není Anděl.

Existuje mnoho úrovní Andělských bytostí, včetně Archandělů…

🕊💞 Na této stránce se dozvíte, jaký je rozdíl mezi Anděly a Archanděly a také o možnosti získat novou Vedenou meditaci Archandělů! >>

A dnes si řekneme, jaký je rozdíl mezi duchovními RÁDCI a průvodci…

🦅 Protože jsem také vytvořil Vedené MEDITACE: Spojení s Vyšším JÁ a osobními duchovními RÁDCI a průvodci! >>

Mnoho lidí, včetně mě je fascinováno konceptem duchovních rádců a Andělů – není se čemu divit. Pro mnoho lidí je tato forma spolupráce velmi přitažlivá, protože naše DUŠE moc dobře ví, že kolem sebe máme duchovní pomocníky a proto je přirozené, že chceme využít jejich pomoc.

Kdo je duchovní RÁDCE a průvodce.

Každý z nás má své duchovní průvodce – ať už tomu věříme nebo ne a ať už jste s nimi měli nějaký kontakt nebo jste si toho nebyli ještě vědomí. Máte minimálně alespoň jednoho průvodce, který je přítomný, aby vám asistoval na vaší životní cestě.

Duchovní rádce je DUŠE, která dosáhla určitého bodu vývoje své duchovní evoluce a jejím dalším krokem v tomto vývoji je pomáhat a asistovat další DUŠI v její evoluci.

Duchovní rádci už často byli v lidské inkarnaci, takže vědí, jaké to je být člověkem a dokáží vám na hluboké úrovni porozumět a mít velmi zralou perspektivu.

⭐🔮 Stáhněte si ZDARMA Vedenou MEDITACI na Splnění PŘÁNÍ! >>

Vaši duchovní rádci vás nijak neodsuzují, nekritizujá, mají k vám soucit, pochopení a MILUJÍ vás tak, že si to ani nedokážeme představit.

Duchovní RÁDCI se vědomě rozhodli, že vám budou na vaší cestě asistovat a že nás budou vést. Chtějí vám pomáhat a chtějí vás vést. Je to jejich práce.

Nemohou do vašeho života ale zasáhnout, dokud je o to nepožádáte.

Jeden ze způsobům, jak je můžete o jejich pomoc požádat je pomocí Vedených MEDITACÍ: Spojení s Vyšším JÁ a duchovními RÁDCI a průvodci! >>

Moc vám doporučuji kultivovat povědomí vašich duchovním rádců a využít jejich pomoc, podporu, vedení a zralou duchovní perspektivu na váš život a na vaši situaci.

Sami zjistíte, že vám mohou velmi PRAKTICKY pomoci ve všech oblastech vašeho života. Ve vašem zdraví, s penězi, ve vztazích, v práci, podnikání a čemkoliv jiném.

Duchovní rádci jsou jako přátelé z duchovního světa, kteří mají hluboké poznání, jsou moudří a milují vás bez podmínek. To znamená, že nemusíte prvně něco dokázat, někým se stát, aby vás milovali a aby vám chtěli sami pomoci.

Můžeme mít více duchovních rádců, kteří se mohou i v různých etapách našeho života prostřídat, vyměnit a nebo můžeme mít nějaké jen po určité období, kdy je potřebujeme.

Duchovní průvodci obvykle plní v našem životě různé role. Můžeme mít například dva průvodce, kteří pomáhají s léčením, a jednoho, který je spíše osobním důvěrníkem a pomáhá s emocionálními problémy. Další nás třeba duchovně vede.

Někteří lidé pracují se svými průvodci, aby byli lepšími rodiči, vynikli ve své kariéře nebo se konkrétně zlepšili v oblasti osobního růstu nebo léčení.

Kontakt s duchovními průvodci se uskutečňuje prostřednictvím konkrétních Vedených MEDITACÍ! >>

Kdo jsou ANDĚLÉ.

Různé duchovní tradice popisují Andělské říše různými způsoby. Zdá se, že existuje shoda, že existuje hierarchie Andělů a tato seskupení jsou organizována podle funkce.

Stejně jako duchovní průvodci jsou i andělé k dispozici pro vedení a ochranu a ztělesňují bezpodmínečnou lásku, soucit a moudrost. Nevěří se však, že by se andělé někdy inkarnovali v nějaké jiné podobě.

Můžete mluvit s Anděly a modlit se k nim – i když nemají být uctíváni. Některé systémy víry naznačují, že všichni máme strážného Anděla, jehož úkolem je dohlížet na nás. Pravděpodobně si vzpomenete na pár situací, kdy jste byli z nečeho vysvobozeni.

Strážní andělé nás v situacích, jako jsou tyto, udržují v bezpečí a pracují prostřednictvím naší intuice, aby nás odvedli od nebezpečných rozhodnutí.

Vedenou meditaci Anděl STRÁŽNÝ můžete získat zde, kde je možné si ji pořídit samostatně! >>

A nebo přihodit k objednávce Andělských MEDITACÍ! >>

Archandělé jsou pravděpodobně nejznámější.

Doreen Virtue je průkopníkem znalostí a dostupnosti této andělské říše. Existuje několik Archandělů – jako Michael, Gabriel a Raphael – a řídí různé oblasti života. Archanděl Michael je anděl nejvíce povolaný k ochraně a vedení; Raphael je povolán častěji k léčení.

Andělé vám mohou pomoci ve vašem životě stejně jako vaši průvodci.

Na Andělech a duchovních průvodcích je skvělé, že veškerou tuto láskyplnou, moudrou pomoc máme k dispozici, jakkoli se rozhodneme tuto pomoc vnímat a aktivně s ní pracovat.

Vedené MEDITACE k této spolupráci skvěle pomáhají, protože umožňují zprostředkovat intimní prožitek v meditativním stavu a setkání s rádci i Anděly! >>

Někdo je vidí jen jako světlo, někdo jednoduše cítí jejich přítomnost, jiní mají silný pocit vědění, že tu jsou a někteří jsou schopni i vidět, jak vypadají.

Ať tak či tak, tak stojí za to vyzkoušet oba dva druhy duchovních pomocníků, udělat si svůj vlastní obrázek skrze vlastní zkušenost a začít využívat této úžasné pomoci.

Můžete klidně začít ZDE touto novou LÉČIVOU Archandělskou Vedenou MEDITACÍ! >>


Nová ARCHANDĚLSKÁ léčivá meditace…

Mějte se krásně,

Jiří Majkus

Jiří Majkus

Add comment

Vedené Meditace na facebooku

/* ]]> */