fbpx

Andělské Vedené MEDITACE

​​Získejte POŽEHNÁN​Í a OCHRANU Andělů, Bytostí SVĚTLA, jejichž záměrem je vám POMÁHAT a kteří jsou připraveni vám SLOUŽIT, podpořit vás v tom, co chcete, RADIT vám dělat správná rozhodnutí, pomoci SPLNIT vaše PŘÁNÍ a čekají až je o vaši pomoc konečně POŽÁDÁTE...

​Objevte kouzlo neviditelného světa Andělské pomoci, která vám změní život tím, jak přestanete být na svůj život sami a budete mít svého osobního pomocníka, který chce pro vás to NEJLEPŠÍ...

​‚‚​​​​​Ten, kdo si POŽÁDÁ o pomoc, tak ji také DOSTANE...‘‘​

- ​​Jiří Majkus

​Přestaňte se bát ŽÁDAT o to, co chcete a prijměte ANDĚLSKOU pomoc..

- ​​Nemusíte být na všechno sami, pomoc je stále na blízku. Musíte si jen o ni říct...


​Jak poznat, že ​vám chybí Andělská pomoc?

- Máte strach a cítíte se VINĚ pokaždé, když byste měli žádat o pomoc, o splnění přání nebo o to, co potřebujete a tak si raději o nic nežádáte...


​- Myslíte si, že to všechno musíte zvládnout sami, protože když byste chtěli Andělskou pomoc, tak je to výrazem vaší slabosti a tak si o ni nežádáte...


​- V An​dělskou pomoc nevěříte, protože jste v životě ještě žádného neviděli a myslíte si, že je to všechno jen výmysl...


​- Andělé vás nezajímají, protože věříte tomu, že musíte být Křesťaň, aby vám pomohli nebo abyste v jejich existenci věřili...


​- Protože se nepovažujete za ezoterika, tak jste nikdy nevěnovali Andělům a jejich pomoci svoji pozornost a nedávali jste tomuto tématu nikdy důležitost...


​- Věříte tomu, ​že se nic SAMO nestane, je potřeba to všechno vydřít a Andělé tu nejsou proto, aby vám pomáhali a pokud nějací existují, tak vy je určitě nezajímáte...


​- Nechcete ani mít svého Anděla, protože máte pocit, že byste se museli za sebe stydět a kdyby vás skutečně znal, tak by vás Anděl odsuzoval a nebyl vám ochoten pomoci...

​​

​- Chybí vám nová a vyšší PERSPEKTIVA na váš život a na současnou situaci, ze které nevidíte cestu ven...

​​

​- Máte pocit, že by to chtělo mít na koho se můžete obrátit ohledně rady a vhledů na vaši situaci, protože vám nikdo okolo nemůže dát tu USPOKOJUJÍCÍ, smyslplnou odpověď...


​- Máte občas pocit, že vás někdo sleduje a dohlíží nad vámi, ale chybí vám vidět a vnímat, co se vám snaží KOMUNIKOVAT...


​Pokud jste odpověděli alespoň na jednu otázku ANO, tak pokračujte v čtení, protože vás bude zajímat, co jsem pro vás připravil.

Proč ANDĚLÉ čekají až je o pomoc sami požádáme?

Problém, kterému v životě čelíme je ten, že si myslíme, že jsme na všechno sami, že se nám pomoci Andělů nedostává, protože věříme, že Andělé komunikují a pomáhají jen vybraným "speciálním" jedincům.


A nebo si nejsme vědomi existence Andělů a nebo v ně jednoduše nevěříme, protože nemáme žádný důkaz o tom, že vůbec existují.


Žádný se nám ještě neukázal - tak jak je známe z obrázků. A protože se nám žádný neukázal, tak je neřešíme a nedáváme jim pozornost.


- Co kdybych vám ale řekl, že Andělská pomoc ja na dosah ruky každého z nás?


- Co kdybych vám řekl, že i vy můžete už dnes začít cítit přítomnost vašeho Anděla, cítit jeho LÉČIVOU energii, podporu, vedení, rady a ochranu?


Funguje to tak, že nám byla od našeho Zdroje, Stvořitele, Boha, Života, Vesmíru dána svobodná volba. Svobodná volba se rozhodovat podle sebe.


Tuto svobodnou volbu máme proto, protože nás BŮH miluje a chce, abychom jeho LÁSKU opětovali svobodným způsobem, kdy je to naše vlastní rozhodnutí.


Kdyby si ji od nás vynucoval, tak už by to nemělo to kouzlo.


A také nám byly přidělení duchovní pomocníci, Andělské bytosti, kteří tuto naši svobodnou volbu respektují, do našich životů nezasahují a čekají až je o jejich pomoc požádáme.

​Jakmile je o jejich pomoc POŽÁDÁME, tak nám začnou okamžitě v tom, co chceme a co je pro naše DOBRO pomáhat...

​Pomáhají nám tak, že nás vedou, našeptávají nám myšlenky, nápady, inspirace, zařizují situace, události, aby se to, co chceme skutečně stalo.


Pomáhají nám také tak, že nám dodají sílu, odvahu, energii, inspiraci a nebo vytvoří takové situace, kdy se v nás to, co potřebujeme aktivuje.


Pomáhají nám také, že pro nás vytváří příležitosti, abychom udělali POZITIVNÍ změnu a abychom se stali novým a lepším člověkem, který je schopen své záměry a přání manifestovat.


Představte si, že sedíte v klidu na pohovce, je ticho a najednou vás napadne si otevřít knihu, nebo zavolat známému, nebo se podívat na počítač a zrovna tam najdete přesně to, co jste potřebovali.


Takto jednoduše může vypadat pomoc ANDĚLŮ...


Nevíte si rady, jak zvládnout daný problém, prostě to vypadá beznadějně a nevidíte z toho cestu ven - a pak vás náhle napadne nová myšlenka, kterou dáte do praxe a šup - poblém je vyřešený.


 • Nakonec se na první pohled nevyřešitelný problém podařilo překonat.

 

 • Nakonec do DOBŘE dopadlo a nakonec se vám to POVEDLO...


 • Cítili jste se zoufalí s pocitem beznaděje, ale nakonec se ZÁZRAČNÝM způsobem situace vyvinula pro vaše DOBRO...


Toto se mně stalo několikrát a trvalo mi nějakou dobu, než jsem byl ochotný přijmout fakt, že to byla skutečně odpověd na moje přání a na moje žádosti.


​Přišlo mi to až moc jenoduché​. Ale ono to opravdu je jednoduché...


 POŽÁDAT a být ochotný a připravný pomoc a odpovědi PŘIJMOUT.


Skutečně to funguje tak, že když si POŽÁDÁME o pomoc, tak se nám ji DOSTANE - buďte ale pak také připraveni ji PŘIJMOUT.

​Proč je tedy o pomoc více nežádáme?

Když jsem začal pracovat se svým Andělem a začal jsem ho žádat o pomoc, tak jsem se velmi brzy setkal s pocitem VINY, že se na něj zase obracím, protože něco chci...


Cítil jsem pocit VINY, že zase něco chci a že zase něco POTŘEBUJI.


Uvědomil jsem si, že tento pocit viny je VNUKNUTÝ a pochází z dětství, kdy mi bylo opakovaně vyčítáno, že zase něco chci a že zase něco potřebuji.


Došlo mi, že v tom nejsem sám a že to je důvod, proč se bojíme o pomoc pravidelně říkat.


Poté jsem procházel jedním online kurzem, kde jsem si uvědomil, že ANDĚLÉ nejsou rozmarní rodiče, ale že jejich ÚČELEM a jejich POTŘEBOU je nám pomáhat.


K tomu byly stvořeni a to je jejich POSLÁNÍ...


My jako lidé máme mnoho potřeb, mnoho přání a mnoho tužeb...


Naši Strážní ANDĚLÉ mají hlavní potřebu a přání nám sloužit a pomáhat.

Jsou radostí bez sebe, když se na ně konečně obrátíme a požádáme o pomoc.


Celou dobu na to ČEKAJÍ...


Ale nemohou zasáhnout, dokud je o to nepožádáme. Jakmile je požádáte, tak sledujte, jaké ZÁZRAKY se dají do pohybu.


Ve skutečnosti to, že si o pomoc neříkáme je z našeho SOBECKÉHO důvodu, protože je nechceme zase otravovat.


Jaké by to bylo ale vědět, že vaši ANDĚLÉ na to čekají, chtějí vám pomáhat a jsou radostí bez sebe, když jim o pomoc říkáte?


Změnilo by to váš postoj a ochotu si více říkat o jejich pomoc?


Pokud jste jako já, tak myslím, že vaše odpověď je ANO!

​Jak začít komunikovat s Anděly a jak přijmout jejich poselství a pomoc...

Možná jste na tom stejně, jako jsem byl já, kdy jsem byl ohledně Andělů skeptický a měl jsem spoustu pochyb a přesvědčení, které mě od této práce odrazovaly.


Co když si to všechno namlouvám a místo, že komunikuji s Andělem, tak komunikuji sám se sebou a se svým vnitřním hlasem?


Možná je to celé výmysl a nic takového neexistuje...


Možná...


... a možná také NE - je to v podstatě jedno, protože důležité je, že to přináší VÝSLEDKY.


I kdyby vnitřní práce, kterou vás naučím ohledně Andělské pomoci byla jen metafora, ale pomohla by vám tato práce mít lepší život, dělat kvalitnější rozhodnutí a pomohla by vám splnit vaše přaní, vadilo by vám to?


Nebo byste byli rádi, že je váš život lepší a víte, jak s tím pokračovat dál?


Myslím, že odpověd je jasná...


To, co je potřeba k tomu, aby se otevřel komunikační kanál mezi vámi a vaším Andělem je jen malá špetka DŮVĚRY a ochoty to vyzkoušet.


Důvěra a TOUHA je kombinace, která vytváří v této práci zázraky.


Nutit vás do toho nikdo nemůže - musíte sami chtít a to je mým záměrem na této stránce ve vás vyvolat touhu, že komunikace s vaším Andělem je nejen zajímavá ale hlavně do vašeho života přínosná.

ANDĚLÉ ​jsou stále BLÍZKO vás...

​Naučím vás jak povolat přítomnost svého Anděla během několika vteřin a sami ucítíte, jak už jen jeho přítomnost je velmi LÉČIVÝ a blahodárný pocit.


I kdybyste měli být vždy jen pár minut několikrát denně v přítomnosti svého Anděla, tak uvidíte, že se vám začne lépe žít, protože už tím otevřete komunikační kanál mezi vámi.


Protože Andělské bytosti jsou bytosti s vysoko vibračním energetickým tělem, tak už jen jejich přítomnost zvyšuje vaši vlastní vibraci a tím, jak se začnete pohybovat ve vyšších vibracích, tak se začně měnit svět okolo vás.


Jak se začne měnit vaše vibrační FREKVENCE, tak začnete vidět kolem sebe věci, které vám před tím byly schované - protože jste byly v jiné vibrační realitě.


​Anglické slovo FREQUENCY (frekvence) znamená to, co FREQUENTLY SEE (co často vidíme)...


Jak se mění naše vibrační frekvence, tak se nám otevře zcela nový svět plbý příležitostí, možností a nových cest a začátků.


​Zatím možná jen dostáváte podvědomé poselství ve snech a nebo si ho nejste vědomí, ale díky tomu, že dáte Andělům svoji pozornost, tak si začnete více všímat probíhající komunikace.


Začnete vedení, podpoře, pomoci a OCHRANĚ vašeho Anděla více důvěřovat a to vám pomůže se více podle jeho rad a inspirace rozhodovat.


A tím, že začnete dělat lepší a kvalitnější rozhodnutí, tak tím si vytvoříte ve vašem životě novou REALITU.


​ANDĚLÉ jsou ve skutečnosti neustále na blízku - tím, že je povoláme​ jen sami sobě usnadňujeme, abychom jejich přítomnost mohli cítit a vnímali jejich komunikaci.


​Kde se tedy nachází ANDĚLÉ?


Andělé mají energetické tělo, které vysílá energetické vlny stejně jako jsou přítomné rádiové vlny. Když si položíme otázku, kde jsou rádiové vlny, tak je odpověď - VŠUDE.


Rádiové vlny prochází okolo nás a také skrze nás. Nejsou jen na daném místě.


A stejně tak jsou ANDĚLÉ všude přítomní, protože nemají fyzické tělo, ale energetické tělo. Žijí na spirituální úrovni.


Andělé jsou tedy jak uvnitř nás tak i okolo nás - JSOU VŠUDE...


To sami poznáte a procítíte v meditaci, kterou jsem pro vás připravil, protože když povoláte svého Anděla, tak ucítíte, jak jeho energie penetruje vaše tělo, bytí a prostor okolo vás.

ANDĚLÉ vám pomůžou i v "obyčejných" záležitostech a stanou se vašimi osobními konzultanty...

​Andělé jsou přínostem i pro naše běžné a denní situace a pro naše oblasti života jako je naše ZDRAVÍ, VZTAH, PENÍZE, KARIÉRA, PODNIKÁNÍ a RODINA...


- ​Andělé vám rádi mohou ​s vašemi PENĚZI...


- ​Andělé vám rádi pomohou s vaším VZTAHEM...


- ​Andělé vám rádi pomohou ​dělat lepší ROZHODNUTÍ...


- Andělé vám rádi pomohou s vašim SEBEVĚDOMÍM...


- ​Andělé vám rádi pomohou ve vaší PRÁCI...


- ​Andělé vám rádi pomohou s vašemi DĚTMI...


- ​Andělé vám rádi pomohou s čímkoliv obyčejným a běžným, co řešíte na DENNÍ bázi.


Nemusíte se jich vůbec bát, že to bude až moc materiální přání nebo až moc "obyčejné...

​Nádherné na tom je, že vás MILUJÍ, pečují o vás, nedsuzují a naprosto vás CHÁPOU...

​Můžeme mí také strach se na ně obracet, protože, když toho tolik ví, tak kdyby věděli, kdo jsme, co všechno uvnitř sebe máme a ještě k tomu je o něco žádáme, tak že by nás odsoudili...


​Dobrá zpráva je, že ANDĚLÉ vás milují takový jací jste. Milují vás bez podmínek.


To znamená, že nemusíte prvně nějací být, nemusíte prvně něco dokázat a udělat, aby vás milovali a aby vám pomohli.


​Plně vás respektují, chápou, MILUJÍ, jsou soucitní a proto se nemusíte bát toho, že by vás odsuzovali.


Jsou na vaší straně, jsou tu pro vaše DOBRO a je na čase je požádat o pomoc.

​Představte si na chvíli život, jak by to vypadalo​, kdybyste měli ​svého osobního ANDĚLA, který by vám ve vašem životě velmi rád pomáhal a díky tomu by se zlepšil váš život?

​Jaké by to bylo vědět, že se na něj můžete kdykoliv obrátit a bez jakýchkoliv soudů a odsuzování vás LÁSKYPLNĚ nasměřuje?


​Jaké by to bylo začít vidět a vnímat, jak s vámi ​KOMUNIKUJE, abyste si mohli dovolit vědomě přijmout jeho radu a vedení?


​Jaké by to bylo umět ho povolat, kdykoliv chcete a potřebujete a požádat ho bez pocitu viny o pomoc, kterou velmi brzy cítíte a víte, jaká to je?


​Jaké by to bylo vědět, že jste součástí něčeho Vyššího a vědět, jaký to všechno, co se vám stalo mělo SMYSL a kam máte nyní směřovat?


Jaké by to bylo?


​Na chvíli si to představte?


​Vyplatilo by se investovat trochu času do toho se to naučit?


​Vyplatilo by se vám investovat trochu času a vaší energie ​a toto všechno, co jste se na této stránce dozvěděli a i něco LEPŠÍHO prožívat ve vašem denním životě "na vlastní kůži"?


​Pokud ANO, tak to také dokážete udělat..


Pokud jste si odpověděli ANO, tak mám pro vás dobré zprávy...

​Za tímto účelem jsem vytvořil ​​ANDĚLSKÉ Vedené MEDITACE..

​V těchto audio nahrávkách Vedených MEDITACÍ ​se ​spojíme s vaším Andělem, který se stane vaší osobním pomocníkem a rádcem. Naučím vás jednoduchou techniku, jak ho kdykoliv během dne povolat.


​Ucítíte obrovskou úlevu ​a jejich vedení, OCHRANU a pomoc, kterou vám každým okamžikem nab​ídne..Autor projektu

Jmenuji se Jiří Majkus a s meditacemi jsem se poprvé setkal před sedmnácti lety. Jsem autorem ​​24 meditačních, TRANSFORMAČNÍCH online programů.


Pomocí meditace a vedených meditací jsem si do svého života přitáhl moji milovanou ženu, povedlo se mi zhubnout 10kg a objevil jsem v sobě svoje životní poslání.

Podnikám v oboru, který MILUJI, dává mi hluboký smysl a naplňuje mě energií.


Moje cesta ale nebyla procházka růžovým sadem a vedené meditace mi pomáhaly na této cestě zůstat. Pomáhaly mi vyjasňovat můj záměr a to, po čem ve skutečnosti moje srdce touží.


Jsem nesmírně vděčný, že vám mohu nyní zprostředkovat metody a techniky, které mi pomohly splnit si moje velká přání.

Jak je sestaven tento ​​meditační program Vedených MEDITACÍ?

Tento online meditační program je sestaven ​do těchto základních částí...


1⃣ První část je ​teorie, kde se ponoříme do tohoto tématu a řekneme si důležité informace, postoje a přístupy (formou videa, audio a nebo textu)...


2⃣ Druhá část jsou ​​audio nahrávky Vedených MEDITACÍ​.

​Nyní také přístup k MEDITACÍM pomocí ​aplikaci Vedených MEDITACÍ...

​Aby pro vás bylo ještě jednodušší a snažší meditovat s těmito meditacemi, tak dostanete také přístup do aplikace vedených meditací, kterou si můžete stáhnout do mobilu nebo i tabletu.


Meditace a i videa je možné poslouchat na cestách offline (po jejich stažení) a na pár kliknutí máte přehledný přístup k vaším meditacím.


Tento přístup dostanete navíc ke klasickému přístupu do členské sekce.

Připravil jsem pro vás ​​Vedené MEDITACE, které si ZAMILUJETE...

Jaké konkrétní meditace jsou součástí tohoto programu?

​Andělská MEDITACE: Obklopení se PODPORUJÍCÍ energií Andělů...

​V této meditaci se ponoříme do hlubokého meditačního stavu mysli pomocí počítání, světla a vibrace.


Následně povoláme přítomnost Andělů a Archandělů a požádáme je o jejich podporu, pomoc, vedení a OCHRANU - dovolíme si přijmout jejich Andělskou léčivou, vysoko vibrační energii v podobě bílého světla, které nás zaplaví a plně penetruje celé naše bytí.


​Budete mít prostor se s nimi seznámit a také je požádat o konkrétní záležitosti z vašeho života.


Už samotná přítomnost jejich Andělské energie je velmi povzbuzjící.

 Hodnota 500,- Kč (20 eur)

​Andělská MEDITACE: Navázání komunikace s ANDĚLEM...


V hlubokém meditativním stavu se setkáme v Andělské dimenzi s vaším Andělem, který na vás už čeká, necháme se plně penetrovat jeho LÉČIVOU energií a v ten moment vytvoříme "energetický spouštěč"...


Toto naprogramování způsobí, že kdykoliv během dne uděláte jedno malé gesto, které vás naučím a IHNED tak povoláte svého Anděla, kterého můžete požádat o pomoc.


Protože si pomocí tohoto "energetického spouštěče" vzpomenete na hluboký prožitek setkání s Andělem z meditace a to vám velmi pomůže cítit přítomnost vašeho Anděla.


Svého Anděla můžete povolat několikrát denně kdykoliv budete potřebovat.


- Cítíte se špatně? Máte důležité jednání? Máte z něčeho obavy a strach? Potřebujete poradit, jak se rozhodnout?


- Chcete jen pár minut být v jeho LÁSKYPLNÉ přítomnosti, uklidnit mysl a chvíli s ním meditovat?


- Požádat o pomoc s PENĚZI, ve vašem VZTAHU? Nebo v čemkoliv jiném?


Váš ANDĚL vám bude vždy po ruce - tuto techniku jsem se naučil před třemi měsíci a od té doby ji používám denně a je opravdu k nezaplacení.


Ale ještě před tím vás seznámím s Andělským zápisníkem pomoci a ZÁZRAKŮ, který vám pomůže vytvořit denní návyk obracet se na své Anděly o pomoc.

 Hodnota 500,- Kč (20 eur)

​Andělská MEDITACE: Pomoc ve SPLNĚNÍ PŘÁNÍ...

 Hodnota 500,- Kč (20 eur)

​Andělská MEDITACE: Požehnání a OCHRANA...


V této meditace vám budou Andělé čistit AURU od cizí negativní energie.


Cizí NEGATIVNÍ energie totiž dokáže v našem životě udělat spoustu problémů a dokáže nám pěkně NIČIT život.


 • Myšlenky, které myslíme nemusí být vůbec naše – patří někomu jinému…
 • Emoce, které prožíváme nemusí být vůbec naše – patří někomu jinému…
 • Myšlenky a emoce, které máme PROTI sobě nejsou naše – patří někomu jinému…

Proto jsem zařadil do nových Andělských MEDITACÍ tuto důležitou a zároveň nádhernou meditaci…


Cizí NEGATIVNÍ energie vám může pěkně kazit vaše ZÁMĚRY, cíle a PŘÁNÍ a jakékoliv vaše snažení. 

Někdy se můžete cítit až „PROKLETÍ“ – a kletba je reálná hrozba…


Na začátek Andělské MEDITACE se spojíme se sebou, s přítomným okamžikem a skrze všech našich 7 čaker bude zářit bílé, zářivé světlo, které ještě více rozvibrujeme posvátnou mantrou…


Dále povoláme přítomnost našich ANDĚLŮ a společně je požádáme o požehnání, aby vyčistili cizí NEGATIVITU z naší aury a také, aby nám vytvořili ochranný energetický štít.


A poté přijímáme jejich POŽEHNÁNÍ, pozitivní energii v podobě bílého Andělského světla, kterému dovolíme, aby plně prostoupilo celé naše bytí.

V této části můžete cítit, jak se zvyšuje vaše vibrace a HARMONIZUJE se s Andělskou vibrační frekvencí.


Poté vám začnou 3 Andělé čistit vaši AURU od cizí negativní energie, které svým záměrem přikážete, aby odešla z vašeho prostoru, protože je to váš prostor a vy určujete, co v něm bude.


Následně se přidají i ostatní Andělé v čištění vaší AURY a poté společně vytvoří kolem vaší aury ochranný energetický Andělský štít.


Když ho plně cítíme, jak jeho bíle světlo penetruje naše tělo a prozařuje AURU tak si vytvoříme energetický „spouštěč“, abychom mohli kdykoliv během dne povolat tento štít gestem a pronesením „Andělský štít“…


A na závěr se Andělský ochranný štít promění v Andělský KŘÍDLA, která vás láskyplně obejmou a přijmete jejich LÁSKU.

 Hodnota 500,- Kč (20 eur)

​Andělská MEDITACE: Čištění NEGATIVNÍ energie, LÉČENÍ emocionální bolesti a negativních myšlenek...


V této meditaci vás čeká LÉČIVÝ dotek Anděla...


Váš Anděl, kterého povoláme a požádáme o uzdravení se dotkne svojí dlaní vašeho SRDCE, kdy vás čeká velmi hluboký LÉČIVÝ prožitek...


... a poté se dotkne čakry vašeho třetího oka a ukáže vám vizi vašeho života, co všechno je před vámi možné a následně ho požádáte o pomoc s manifestováním této vize.


A to je jen část pasáže z této meditace...


​Po této meditaci můžete očekávat, že se zbavíte hodně NEGATIVNÍ zátěže, kterou si můžete nést na sobě a v sobě téměř celý život.


​Budete od ní více SVOBODNÍ a díky tomuv více RADOSTNÍ.​

 Hodnota 500,- Kč (20 eur)

a NAVÍC tomu dostanete t​ento BONUS...

Bonusová MEDITACE: ​Andělská meditace pro LÁSKU a HOJNOST...

 Hodnota 500,- Kč (20 eur)

Bonusová MEDITACE: ​​Andělská modlitba pro ODVAHU, OCHRANU, LÁSKU, ZDRAVÍ a PROSPERITU...

 Hodnota 500,- Kč (20 eur)

​Bonusová nahrávka: Andělské AFIRMACE...

 Hodnota 500,- Kč (20 eur)

​BONUS: Andělský ZÁPISNÍK pomoc a ZÁZRAKŮ...


Andělský zápisník pomoci a ZÁZRAKŮ​ vám pomůže vytvořit denní návyk obracet se na své Anděly o pomoc.


A také vám Andělský zápisník umožní krátce reflektovat, jakým způsobem s vámi Andělé komunikují, jaké pro vás vytváří synchronicity, protože už po pár dnech budete této pomoci více vnímavý.


A jak si Andělské pomoci budete více všímat, tak ji budete schopni více DŮVĚŘOVAT, nechat se jí vést a tím si ji dovolíte do svého života PŘIJMOUT.


Věřte mi - toto se opravdu vyplatí...

 Hodnota 590,- Kč (29 eur)

​Meditační deník BOŽSKÝCH vhledů...

 Hodnota 990,- Kč (43 eur)

Klikněte na tlačítko "Získat Andělské MEDITACE" a pozvěte do svého života Andělskou pomoc a ZÁZRAKY...

Rekapitulace toho, co získáte:

 • ​5 video lekcí..
 • ​5 vedených meditací...
 • ​Bonusová video lekce...
 • ​Bonusová meditace ​: ​Andělská meditace pro hojnost a lásku
 • ​Bonusová meditace pro odvahu, ochranu, zdraví, lásku a prosperitu.
 • ​Bonus​: Andělský zápisník pomoci a zázraků
 • ​Bonusová nahrávka: Andělské AFIRMACE
 • ​Meditační deník Božských ​vhledů...
 • ​Privátní přístup do členské sekce
 • ​Přístup do aplikace vedených meditací

Celková hodnota programu je celkem 5 590,- Kč!


Nebo Získejte tento online program v rámci členství Meditačního MEDFLIXU...

​V této variantě získáte:

 • ​​Téměř 300 Vedených MEDITACÍ...
 • Všech 31 online programů Vedených MEDITACÍ...
 • ​Bonusový 35 denní program na vytvoření Životní VIZE...
 • check
  ​Bonusové online kurzy a meditace...
 • ​Nová meditace každý týden...
 • ​Privátní přístup do členské sekce

Získáte přístup k Bohaté MEDITAČNÍ knihovně a ke všem online programům a meditacím v rámci vašeho členství.


Můžete se zvolit buď měsiční a nebo zvýhodněné nyní v akci roční...


Na platbu online bankovním převodem nebo platební kartou používáme zabezpečenou platební bránu GoPay.

Co byste měli udělat nyní?

Nyní máte dostatek informací k tomu, abyste se rozhodli.


Čili buď tuto stránku okamžitě zavřete a pokračujte ve vašem životě, tak jak do dnes a nebo vstupte do kurzu a vydejte se na tuto ​transformační jízdu do vašeho VNITŘNÍ SVĚTA...


​Klikněte na tlačítko, vyplňte objednávku, proveďte platbu (buď kartou nebo převodem) a jakmile platba dorazí, tak dostanete do emailu přístupy do členské sekce a také přístup k prvnímu tématu.


Co se stane po vaší objednávce?


1. Je potřeba ​udělat objendávku a provést platbu.

Přístupy do členské sekce se vám vygenerují po zaplacení objednávky, proto doporučuji využít platby kartou. Využíváme zabezpečený systém GoPay. Při platbě převodem z účtu to může trvat 1-2 dny. Po zaplacení vám společně s přístupy do členské sekce přijde ne email potvrzení o zaplacení.

2. Můžete se přihlásit do členské sekce.

S vašimi unikátními přístupy se přihlásíte do členské sekce. Dostanete do emailu první video a vedenou meditaci.

3. K videím a meditacím se můžete kdykoliv vrátit.

Videa a vedené meditace budete mít kdykoliv k dispozici ve vaší členské sekci a můžete si je pustit kdykoliv budete chtít.


Meditace si budete moci stáhnout do počítače nebo mobilu, abyste si je mohly pustit i bez připojení k internetu.

Nebo Získejte tento online program v rámci členství Meditačního MEDFLIXU...

​V této variantě získáte:

 • ​​Téměř 300 Vedených MEDITACÍ...
 • ​Všech 25 online programů Vedených MEDITACÍ...
 • ​Bonusový 35 denní program na vytvoření Životní VIZE...
 • check
  ​Bonusové online kurzy a meditace...
 • ​Nová meditace každý týden...
 • ​Privátní přístup do členské sekce

​Získáte přístup k Bohaté MEDITAČNÍ knihovně a ke všem online programům a meditacím v rámci vašeho členství.


​Můžete se zvolit buď měsiční a nebo zvýhodněné nyní v akci roční...


Na platbu online bankovním převodem nebo platební kartou používáme zabezpečenou platební bránu GoPay.

Shreem Brzee

Vedené Meditace.cz (2017-2021)

/* ]]> */