fbpx
Vedené Meditace

Jak ANDĚLÉ komunikují skrze čísla…

🕊💖 Andělské MEDITACE – nyní s Speciální SLEVOU! >>

Častokrát nás téma Andělské pomoci zaujme až prožíváme v životě náročné období, kdy trpíme a jsme životem „dotlačeni“ se obrátit o pomoc „tam nahoru“…

Proto i taková životní období prožíváme z nějakého důvodu, protože nám mohou kromě dalších důležitých životních lekcí také přinést to, že už nemusíme být na všechno sami.

Protože se začneme obracet na Anděly o pomoc a podporu a jak s tím začneme experimentovat, tak postupně začneme vidět znamení, náhodné situace, zažijeme i pozitivní nečekané události a naše důvěra se tak začne prohlubovat.

Přesně takto jsem to měl já a proto jsem také své zkušenosti předal do Andělských MEDITACÍ, o kterých se dozvíte na této stránce! >>

Jedna z věcí, kterou potřebujeme znát je, jak s námi Andělé tedy komunikují, abychom mohli jejich pomoc, podporu a vedení přijmout.

O 5 TOP způsobech, jak s námi Andělé komunikují jsem napsal článek, který si můžete přečíst zde! >>

Dnes si řekneme více o jednom ze způsobů komunikace Andělů, kterým je využívání čísel, aby nám dali znamení nebo poslali poselství…

Všimli jste si někdy, že na vás během dne vyskakují stále stejné série čísel znovu a znovu? Probudíte se brzy ráno, podíváte se na hodiny a je přesně 5:15.

Jedete autem a před vámi vidíte značku na autě, kde je číslice 515.

Nebo často vidíte hodiny s čísly 11:11. 22:22 nebo jakékoliv další jiné kombinace?

To, že na vás tyto čísla vyskakují nebude pravděpodobně náhoda. Samozřejmě to tak můžete brát, to je čistě na vás, jak k tomu přistoupíte. Pokud to budete vnímat, jako náhodu, tak to tak pro vás nakonec bude – jen náhoda…

Ale také můžeme tyto znamení vnímat jako způsob komunikace, kterým se nás snaží naši Andělé a duchovní rádci něco sdělit.

Mimochodem také jsem vytvořil ještě online program Vedených MEDITACÍ: Spojení s Vyšším JÁ a osobními duchovními rádci a průvodci, kdyby vás zajímalo i toto téma! >>

Andělé a duchovní průvodci se nachází na spirituální úrovni a snažší se nás v životě vést, pomáhat nám s problémy a také s tím, co chceme manifestovat.

Když dáme svoji pozornost znamením v podobě čísel, tak se Andělé mohou dostat skrze filtr a bublinu, kterou jsme si kolem sebe vybudovali a začít nám posílat poselství. Proto často opakující se číselné sekvence je často označována jako Andělská čísla.

Pozn: Tento filtr a bublinu jsme si vytvořili sami, protože se rozhodujeme často, že to musíme všechno zvládnout sami a Andělé nezasahují, dokud je nepožádáme. Protože respektují naši svobodnou volbu.

Pokud chcete začít žádat Anděly o pomoc, tak si přečtěte článek: 5 způsobů, jak požádat ANDĚLY o pomoc (která přijde velmi rychle!) >>

Kromě toho, že opakující se sekvence čísel může být ujištění a připomenutí, že nejsme sami a že Andělé jsou na blízku a připraveni pomáhat, tak mají také tyto čísla hlubší smysl.

Vesmír je stvořen na základě geometrického plánu a proto se číslice vyskytují v přírodě a matematika v sobě obsahuje vesmírné pravdy.

Každá číslice vibruje na rozdílných spirituálních rezonancích a frekvencích a každá má svůj význam. Například číslo 515 nám tedy bere nejen pozornost, ale je to také konkrétní poselství.

Existuje mnoho průvodců významem Andělskými čísly, ale zde si uděláme jen souhrný přehled.

– Číslo 1 znamená, že jste v souladu se svým duchovním smyslem a obvykle je to zpráva, že jste na správné cestě.

– Číslo 2 je znamení důvěry a víry, že ať se ve vašem životě děje cokoliv, jakkoliv je to náročné období, tak je to pro vaše Nejvyšší DOBRO.

– Číslo 3 často volá po upřímnosti a otevřenosti vůči sobě a také ostatním a připomíná dávat pozornost tomu, co se skutečně okolo vás děje a tomu, co skutečně chcete a potřebujete.

– Číslo 4 může naznačovat, že LÉČENÍ, které potřebujete je už na cestě a stejně tak pomoc, kterou budete potřebovat, abyste úspěšně prošli tím, díky čemu se trápíte.

– Číslo 5 často naznačuje, že se blíží změna a něco nového a důležitého přijde do vašeho života.

– Číslo 6 může znamenat, že jste zaseknutí v určitém způsobu myšlení a žití a že je čas se rozhodnout pro změnu a pro něco nového.

– Číslo 7 reflektuje spirituální růst a je spojováno se zázraky a často naznačuje, že jste na správné cestě.

– Číslo 8 obvykle ukazuje na něco v materiálním světě a může znamenat, že některé úspěchy v práci, kariéře, s pěnezi přinesou brzy své ovoce.

– Číslo 9 znamená, že se ve vašem životě něco uzavírá a končí a bez ohledu, jak moc chcete, aby to ještě nebylo, tak je potřeba to pustit a nechat jít. Ukazuje také často na nové začátky a nové možnosti, které se vám nabízí.

Andělská čísla se často ale ne vždy zobrazují ve trojici. A často se tato číselná sekvence opakuje znovu a znovu.

Například mnoho lidí vidí často Andělské číslo 222 a podle numerologie je to silný signál k tomu, že jakákoliv změna, která přichází by měla být plně přijata.

Často Andělská čísla, která vidíme jsou přímou odpovědí na otázky, které nás trápily a na které jsme chtěli znát odpověď.

Andělé reagují na naše žádosti a velmi rádi nám POMÁHAJÍ, protože to je jejich účel a posláním.

Pokud chcete také do svého života pozvat Andělskou pomoc, tak získejte Andělské MEDITACE, které jsou nyní se zvýhodněnou Vánoční SLEVOU! >>


Andělské Vedené MEDITACE…


Mějte se krásně,

Jiří Majkus

Jiří Majkus

Add comment

Vedené Meditace na facebooku

/* ]]> */