fbpx
Vedené Meditace

3 věci, které ANDĚLÉ chtějí, abyste věděli…

🕊💖 (Zdarma): Andělská MEDITACE – obklopení se energií Andělů! >>

Andělé jsou naši duchovní pomocníci, kteří díky svému vysokému VĚDOMÍ mají na nás, naši situaci a náš život zcela jinou a duchovní perspektivu a dokáží nám skvěle poradit a přinést nám důležité poselství a pomoci nám k překonání krizí, problémů a také splnění PŘÁNÍ…

Na naši žádost o pomoc reagují velmi rychle – stačí je prostě jen požádat.

O tom se dozvíte v článku: 5 způsobů, jak požádat ANDĚLY o pomoc (která přijde velmi rychle!) >>

O způsobech, jak s vámi Andělé komunikují se dozvíte ještě v tomto článku – Primární způsob, jak s vámi ANDĚLÉ komunikují! >

Přečtěte si také: Top 5 způsobů, jak s vámi ANDĚLÉ komunikují! >>

V těchto článcích se dozvíte důležité základy ohledně toho, jak vám Andělské bytosti mohou ve vašem životě prakticky pomáhat.

Pokud byste chtěli jít do větší hloubky, tak vás zvu do Andělských MEDITACÍ, které můžete získat zde! >>

3 věci, které ANDĚLÉ chtějí, abyste věděli…

V dnešním článku si řekneme 3 věcí, které Andělé chtějí, abyste věděli. Toto je jejich POSELSTVÍ pro vás, já jsem pouze prostředníkem…

1) Právě TEĎ jste na vaší cestě přesně tam, kde máte být

Co když výzvy, kterým právě teď čelíte nejsou náhoda, ale je to přesně to, co potřebujete? Co když je to způsob, jak vaše Duše může růst a rozvíjet se? Abyste se stali více tím, kdo skutečně jste a projevili svůj potenciál?

Já vím a moc dobře to znám, že bychom se takovým situacím a obdobím nejraději sami vyhnuli, ale někdy jsou prostě potřeba k tomu, abychom se přestali vyhýbat tématům v našem životě, před kterými už dlouhou dobu odvracíme zrak.

Přesně ty okolnosti, které vás trápí, ze kterých máte strach jsou přesně ty PŘÍLEŽITOSTI, o které jste žádali. Protože jste nuceni v takových situacích „zapnout“, být více vědomí a žádný diamant nevznikl, kdyby nebyl na něj vyvinut určitý tlak.

Dobrá zpráva ale je, že můžete v takových situacích a obdobích požádat ANDĚLY, aby vám pomohli a asistovali vám tím ÚSPĚŠNĚ projít.

To můžete udělat v nových Andělských MEDITACÍCH zde! >>

A pokaždé, když přijde do našeho života příležitost, příležitost ke změně a k tomu, co chceme, tak cítíme STRACH, protože je před námi něco nového, kdy musíme vystoupit ze stávající komfortní zóny.

Když dokážete čelit svému strachu a udělat první krok a pak další a další, tak se strach promění na entuziasmus a novou energii, která vám pomůže na nové cestě pokračovat.

Požádejte Anděly o to, aby vám pomohli čelit svému strachu, aby vám dodali odvahu vykročit na cestu nové příležitosti, o kterou jste žádali.

Jsou to přesně ty příležitosti, které potřebujete ke změně a jsou to přesně ty příležitosti, které pro vás Andělé vytvořili a nyní je potřeba je využít. Čelit svému strachu a pokračovat.

2) Máte kolem sebe duchovní pomocníky, kteří jsou připravení vám pomáhat – potřebujete je o pomoc požádat

To, co jim brání v tom, aby vám Andělé asistovali a pomáhali je vaše rozhodnutí ve stylu „Toto si musím zařídít já sám“ a když je nepožádáte, tak vám nemohou tak moc pomáhat.

Protože respektují vaše svobodné rozhodnutí, že na to chcete být sami.

O tom, že je potřeba je o pomoc požádat se dozvíte v tomto VIDEU a na této stránce! >>

Proto se v online programu Andělských MEDITACÍCH na Anděly obracíme a žádáme je o pomoc, protože si uvědomujeme, že tu jsou pro nás a chtějí nám pomáhat, protože to je jejich účel.

Další důležitý krok, když je požádáte o pomoc je, jim dát prostor…

Pokud budete připoutaní k tomu, jak a kdy vám pomůžou nebo pokud budete připoutaní k vaší vlastní představě, jak by taková pomoc měla vypadat, tak nebudete schopni vidět a využít pomoc, kterou vám přináší, protože budete koukat stále jedním směrem.

Když je požádáte o to, co chcete, jak se chcete cítit a s čím chcete pomoci, tak se poté snažte následovat svoji radost, dobré pocity a INTUICI, i když vás to povede pro vás nečekaným způsobem.

Naučte se postupně vnímat, jak s vámi komunikují – proto si přečtěte Top 5 způsobů, jak s vámi ANDĚLÉ komunikují! >>

Abyste byli schopni jejich pomoci více využít.

Uvolněte se, důvěřujte a dělejte to, co považujete za správné – pomoc je již na cestě…

Už od svého narození máte kolem sebe Strážného ANDĚLA, který vám celou dobu asistuje, je při vás a je připravený se dát do práce – žádejte ho o pomoc pravidelně.

A sledujte, jaké se pak dějí ZÁZRAKY…

3) Andělé pomůžou i vám

Ano, chtějí vám pomoci a pomůžou. Není náhoda, že právě teď čtete tento článek. Vše pro vás bylo připraveno, abyste se mohli ještě více otevřít a přijmout Andělskou pomoc.

Nic není náhoda…

Andělská pomoc se netýká jen vybraných jedinců, speciálních lidí nebo jen těch, kteří jsou svatí a dělají vše podle jakéhosi duchovního kodexu.

Andělé vás MILUJÍ, i když si sami o sobě můžete myslet, že jste hrozný člověk, i když vám okolí dává najevo, jak jste špatní, tak Andělé vidí PRAVDU a vaši skutečnou podstatu.

Proto si můžete dovolit cítit jejich LÁSKU, tak jak vás čeká v Andělské MEDITACI, kterou máte nyní ZDARMA zde! >>

Nemusíte nikomu nic dokazovat a nemusíte prvně něčeho dosáhnout a nějací být a někým se prvně stát, protože už teď si zasloužíte LÁSKU a už teď jste LÁSKYHODNÍ…

Toto je POSELSTVÍ od Andělů pro vás – já jsem pouze prostředníkem…

Pokud byste chtěli se mnou se více této Andělské pomoci OTEVŘÍT, tak získejte Andělské MEDITACE, kde jdeme do větší hloubky pomocí audio nahrávek Vedených MEDITACÍ! >>

nyní jsou tyto nové meditace ještě s Vánoční SLEVOU..


Andělské Vedené MEDITACE…

Mějte se krásně,

Jiří Majkus

Jiří Majkus

Add comment

Vedené Meditace na facebooku

/* ]]> */