fbpx
Vedené Meditace

5 věcí, které můžete dělat ke snížení STRESU a ÚZKOSTI…

😎 Vedené MEDITACE zvládání STRESU a stresových situací! >>

– meditace jsou nyní se speciální SLEVOU!

Stres je extrémně běžná zkušenost, přibližně 70 % lidí se cítí ve stresu každý den. Existují však jednoduché kroky, které můžete podniknout ke snížení stresu během dne.

Abyste lépe zvládali náročné situace, čekané i nečekané, ve kterých cítíte STRES. A abyste se cítili lépe se sebou a měli lepší sebevědomí, kdy věříte, že dokážete zvládnout vše, co je před vámi.

Protože jak říká starodávné přísloví, tak Bůh nám nikdy nenadělí více, než jsme schopni zvládnout.

Dlouhodobý a pravidelný stres, na který reagujeme špatným způsobem se postupně promění v ÚZKOSTI, kdy se cítíme fyzicky zle, svírá nás hrdlo a velmi negativně to působí na naše zdraví.

Negativní vliv nezvládnutého STRESU si můžete přečíst na této stránce! >>

Z vlastní zkušenosti vím, jak moc velký je to rozdíl, jak reaguji na svůj STRES a jaké to vytváří dvě zcela jiné reality. První realita je, kdy reaguji, jak jsem se naučil v dětství, kdy díky tomu, že cítím stres vytvořím ještě více stresovou situaci a nebo kdy reaguji s větším klidem a věřím, že to zvládnu.

Proto jsem vytvořil nové Vedené MEDITACE: Zvládání STRESU a stresových situací, které můžete získat na tomto odkaze! >>

Dal jsem do nich základní a velmi účinné praktiky, jak lépe pracovat se svým STRESEM.

Zde je pět způsobů, jak můžete zmírnit pocity NAPĚTÍ a STRESU a podpořit pocit KLIDU...

Můžete je začít aplikovat do svého života postupně nebo všechny najednou.

1) Fyzické cvičení

Pravděpodobně jste to už slyšeli mnohokrát, ale cvičení je jedním z nejúčinnějších způsobů, jak udržet svou mysl a tělo zdravé. Cvičení nejen že snižuje hladinu stresu, ale může také snižovat úzkost a deprese, zlepšovat kvalitu spánku a zvyšovat vaše sebevědomí.

Jednoduše jít na na procházku a 30 minut chůze stačí ke zvýšení chemických látek v mozku známých jako endorfiny, a nemusíte chodit do posilovny ani kupovat drahé vybavení, abyste mohli využívat výhod fyzické aktivity.

Pokud je pro vás obtížné motivovat se ke cvičení, zkuste si zacvičit s vaší oblíbenou hudbou, která vám rozpumpuje krev v žilách a která vás přirozeně nutí k pohybu. Pak to půjde samo.

2) Meditace

Pravidelná meditace je také skvělý způsob, jak snížit STRES a lépe na něj reagovat. Tím, že se na chvíli v meditaci odpojíme od vnějšího světa, tak jsme schopni se do něho vrátit s větším klidem, jasností a čistší a novou energií, kterou do denních činností přinášíme.

Obzvláště, když meditujete s meditačními technikami, které jsou přímo na snížení STRESU, na trénování nové a lepší odezvy na stresové situace.

Tak, jak vás to čeká ve Vedených MEDITACÍCH: Zvládání STRESU a stresových situací! >>

3) Kvalitní SPÁNEK…

Spánek je základní funkcí, která umožňuje vašemu tělu a mysli dobít energii.

Ve skutečnosti je tak důležitý, že i mírná spánková deprivace může mít negativní účinky na vaše fyzické a duševní zdraví, včetně zvýšené hladiny stresu, pocitu podrážděnosti nebo hněvu a dokonce zvyšuje riziko rozvoje srdečních onemocnění.

Pokud zjistíte, že se po celý den cítíte extra vystresovaní, může být na vině nedostatek spánku. Pokud se chcete cítit klidní a odpočatí, zaměřte se na minimálně sedm hodin spánku za noc.

Studie ukázaly, že dospělí, kteří nemají regenerující spánek, častěji hlásí příznaky stresu.

Proto jsem vytvořil Vedené MEDITACE regenerujícího a KVALITNÍHO spánku, o kterých se dozvíte na této stránce! >>

Ve videu se dozvíte 3 praktické tipy, které můžete vyzkoušet už dnes a uvidíte, že se zítra probudíte více odpočatí a s lepší náladou.

Tento online program obsahuje desitky dalších tipů pro kvalitnější spánek a čekají na vás skvělé meditace, které vám pomůžou usnout, jako malému dítěti…

4) Naučte se na STRES jinak reagovat…

Většina z nás má naučené reakce na stres z dětsví a od rodičů a je běžné, že to není úplně dobrá reakce na stresové situace. Můžeme si myslet, že jsme v tom sami, ale není to pravda.

I když můžete mít pocit, že se chcete izolovat, když se cítíte ve stresu nebo úzkosti, oslovení ostatních vám může poskytnout silnou síť sociální podpory, která vám pomůže překonat těžké časy.

Také vám může pomoci si o stresu jednoduše zjistit více. Jak funguje, jak na něj lépe reagovat a trénovat a cvičit svoji mysl k lepšímu zvládání STRESU a stresových situací.

Můžete to udělat sami a nebo jsem to připravil já již pro vás…

Přesně toto jsem dělal a moje zkušenosti jsem předal do Vedených MEDITACÍ: Zvládání STRESU a stresových situací! >>

5) Stanovte si své HRANICE…

To je první věc, na kterou si poukážeme v programu Vedených MEDITACÍ pro zvládání STRESU.

Neustále požadavky jiných lidí směrem k nám, neustálé bombardování negativní energií z vnějšího světa vede k našemu energetickému zahlcení, pokud nemáme stanovené (a to pravidelně) své hranice.

Když si takto kolem sebe a v energetickém poli vytvoříme prostor, tak cítíte znatelné snížení STRESU a poté se vám k denním stresovým situacím přistupuje mnohem lépe.

Necítíte tolik tlaku z vnějšího světa a může se vám lépe pracovat, lépe trávit čas s vaším partnerem, dětmi a máte také čas pro sebe.

Tomuto tématu se věnujeme ve Vedených MEDITACÍCH: Čištění AURY a energetických HRANIC! >>

Více si o vlivu špatných hranic si řekneme v programu na zvládání stresu.

Pokud se v poslední době cítíte více ve stresu než obvykle, nejste sami. Stres je běžný, který v určité fázi života postihl každého. Dobrou zprávou je, že pomocí těchto 5 tipů a těchto Vedených MEDITACÍ můžete zmírnit své pocity napětí a podpořit pocit pohody.

Chcete se o STRESU dozvět více a chcete ho lépe zvládat?

Přidejte se do Vedených MEDITACÍ: Zvládání STRESU a stresových situací! >>

– meditace jsou nyní se speciální SLEVOU!


Vedené MEDITACE: Zvládání STRESU a stresových situací…

Mějte se krásně,

Jiří Majkus

Jiří Majkus

Add comment

Vedené Meditace na facebooku

/* ]]> */