fbpx
Vedené Meditace

5 znamení, že je váš mozek a tělo ZÁVISLÉ na STRESU…

🎙 Meditační PODCAST – Nejsi tvoje MYSL! >>

😎 (Nové MEDITACE): Zvládání STRESU a stresových situací! >>

Podlehnout STRESU v moderní společnosti není nic neobvyklého, ba naopak – je to zcela běžné. To nejdůležitější je, jak na STRES reagujeme. 

Pokud dlouhodobě reagujeme nezdravým způsobem, tak si náš mozek a tělo vyvine paradoxně na stresu ZÁVISLOST. Stane se to pro nás běžným stavem, ve kterém se většinu dne nacházíme.

Až díky meditaci č.1, která je v programu Vedených MEDITACÍ: Zvládání STRESU poznáte, jaký je to rozdíl! >>

Když pomocí této velmi účinné meditace uvolníte svůj STRES, kdy se můžete cítit celý den v naprostém FLOW, kdy se věci nádherně díky vašemu stavu dějí…

… tak zjistíte, jaký je to rozdíl. A když se začnete znovu dostávat do STRESU, tak zjistíte, že toto, co je pro vás nyní nepřijatelné bylo ve skutečnosti celou dobu pro vás normální.

Poté poznáte, jaký je to rozdíl ve vašem stavu a v tom, jak se cítite…

Zde je 5 znamení, že je váš mozek a tělo závislé na STRESU…

1) Konstantně se koukáte na telefon, i když něco děláte a tak se tím pořád rozrušujete.

Protože cítíte STRES u práce, činností, kterou děláte, tak se chcete rozrušit tím, že se podíváte na pár minut na email, facebook, instagram, tik tok atd…

Nutí vás k tomu nezpracovaný STRES…

Když uvolníte STRES nebutete mít takové nutkání koukat pořád na telefon, budete se více a uvolněně koncentrovat na to, co děláte, půjde vám to lépe a uděláte kvalitnější práci.

2) O všem dlouze a až moc přemýšlíte, než něco uděláte.

Vlivem špatné reakce na STRES musíte stále o něčem přemýšlet, dumat a zkoumat, jestli máte udělat to, co je potřeba a nebo jestli nevymyslíte něco jiného.

Jste zahlcení myšlenkami, jak je vaše tělo a mozek v konstantním stresu a nedokážete myšlenky soustředit směrem, který chcete. 

Lepší reakcí na váš STRES uklidníte svoji mysl a myšlení a budete se schopni více koncentrovat a přemýšlet pozitivním způsobem.

3) Konstantně se kritizujete a stále se někým srovnáváte.

Špatná reakce na STRES vede k tomu, že obracíte negativní energii proti sobě. Vidíte sami sebe negativníma očima, odsuzujete se, kritizujete se a stále se s někým srovnáváte způsobem, kdy se cítíte se sebou na nic. 

Cítíte se pořád, že je někdo lepší a to vás sráží a z tohoto stavu pak nejste schopni nic moc dělat.

Opět lepší reakci na STRES budete mít lepší sebevědomí, budete se cítit dobře sami se sebou a budete na sobě schopni vidět to DOBRÉ, které budete rozvíjet.

4) Necháváte se jednoduše přehltit úkoly a myšlenkami.

Nedokážete si ze všech těch možností vybrat tu správnou. Pořád o tom přemýšlíte, nevíte z čeho si vybrat. 

Jste zahlceni myšlenkami, možnostmi a už jen pomyšlení na pracovní týden ve vás vzbuzuje STRES.

Lepší reakcí na STRES nebudete tak zahlcení a budete mít více jasno v tom, co je potřeba udělat a nedovolíte své MYSLI, aby vás přehltila a způsobovala neustálý zmatek, ze kterého vzniká ještě více STRESU.

5) Chcete být produktivní, ale jste stále unavení a nic se vám nechce.

Toto je výsledkem předchozích čtyřech důsledků špatné reakce na stres. Jste přehlcení energií, myšlenkami, možnostmi, konstantně ve stresu.

Takže cítíte v sobě ambice, potenciál, chuť realizovat své cíle, vize a záměry, ale nejste schopni jít tímto směrem, protože vás STRES drží na místě.

😎 Pokud něco výše zmíněného prožíváte, tak vám doporučuji vstoupit do Vedených MEDITACÍ: Zvládání STRESU a stresových situací! >>

Bude se vám LÉPE žít a uděláte blahodárnou práci pro vaši mysl a tělo, které se vám následně odmění.

– meditační program je nyní se Speciální SLEVOU…


Vedené MEDITACE: Zvládání STRESU a stresových situací…

Mějte se krásně,

Jiří Majkus

Jiří Majkus

Add comment

Vedené Meditace na facebooku

/* ]]> */