fbpx

​Vedené meditace pro kvalitní a hluboký SPÁNEK...

Tajemství vyživujícího SPÁNKU odhaleno! 

Naučte se způsob, jak USNOUT rychleji, ponořit se do hlubokého vyživujícího spánku a ráno se probudit regenerovaní a plní energie do nového dne (a můžete ho mít už DNES!)...

Už nemusíte být přes den unavení, vyčerpaní a podléhat negativitě a emočním náladám...

Mějte kvalitnější ŽIVOT jednoduše tím, že budete mít kvalitní, hluboký a vyživující SPÁNEK...

Jak jste se dozvěděli ve videu, tak kvalitu spánku ovlivňuje celkově kvalitu celého našeho života. Není to nic magického a ani to není žádné kouzlo.

Spánek je základní lidská potřeba a pokud ji potlačujeme, popíráme a celkově nenaplníme, tak nás oslabuje. Bere nám energii.

Žijeme ve fyzickém těle a a tělo potřebuje odpočinek a regeneraci. To ovšem neznamená, že čím více budeme spát, tím to bude lepší. To, co je klíčové je kvalita našeho spánku.

Naopak paradoxně výsledkem bude, že budete potřebovat méně spánku, abyste se cítili ráno svěží a připravení do nového dne.

Na této stránce se dozvíte o online programu, který vám pomůže mít kvalitní, hluboký a vyživující spánek. Bude se vám rychle usínat a ráno se probudíte svěží, čerství a plní energie do NOVÉHO DNE...

Na této stránce se dozvíte o online programu, který vám pomůže mít kvalitní, hluboký a vyživující spánek.​

Bude se vám rychle usínat a ráno se probudíte svěží, čerství a plní energie do NOVÉHO DNE...

Online program se skládá ze dvou částí:

Část 1: Video lekce (tipy ke kvalitnímu spánku a pro svěží probouzení)


Video lekce č.1: 18 tipů pro kvalitní a vyživující spánek...

Toto video dostanete již v předprodeji ještě než začne online program, abyste mohli již začít aplikovat tyto jednoduché tipy do svého denní života. Jsou praktické a jednoduché k následování. Když se jimi budete řídit, tak uvidíte, že se zlepší váš spánek ještě před začátkem programu. Dozvíte se také o tom, jak pracovat s alkoholem, kávou a cvičením, aby to neovlivňovalo kvalitu vašeho spánku.

Video lekce č.2: Tipy, jak si udělat nejlepší ráno svého života (každý den)...

V této video lekci se dozvíte, jaké konkrétně techniky můžete aplikovat, abyste byly ráno svěží, plní energie. Také vás naučím metody, které dělám, díky kterým se těším na každé nové ráno a které mi pomáhají nakopnout den fenomenálním způsobem.

Video lekce č.1: Odstranění bloků a přesvědčení, které vám brání ke zdravému spánku

K tomu, aby se vaše tělo ponořilo do kvalitního hlubokého spánku a aby vaše podvědomí s tímto procesem nebojovalo, tak prozkoumáme a odstraníme bloky a negativní přesvědčení, které jsou ukryté ve vašem povědomí. Odstraníme mentální překážky, které vám brání ve kvalitním spánku.

Video lekce č.2: Jak změnit své rozhodnutí, aby se vám chtělo ráno vstávat a těšili se na nový den

Pokud patříte mezi ty, kteří si ráno posouvají budík vždy o 5 minut a děláte třeba i 5x - 10x každé ráno, tak toto video je přesně pro vás. Těžko se nám ráno vstává, když věříme tomu, že nechceme. Naučím vás, jak změnit toto své rozhodnutí a jak se těšit na to, kdy se ráno probudíte.

Video lekce č.3: Jak zjistit, kolik potřebuje vaše tělo ke spánku

Když najdete optimální počet hodin, které vaše tělo potřebuje, aby si odpočinulo, tak během dne budete mít mnohem více energie. Naučím vás, jak to zjistit pomocí jednoduchého návodu. Dlouhodobý efekt bude, že nakonec budete ke kvalitnímu spánku potřebovat méně hodin.

Video lekce č.4: Kouzlo denního šlofíka

Možná si na to pamatujete, když jste byli malými dětmi. Jaké to bylo si třeba odpoledne na chvíli zdřímnout. Dozvíte se, jak efektivně využívat kouzlo denního šlofíka, kolik je optimální počet minut, abyste se nedostali do hlubokého spánku, kdy je to naopak kontraproduktivní. Také se dozvíte, jaké typy šlofíků pozitivně ovlivňují váš mozek.

Část 2: Vedené meditace a BONUSY...

Meditace č.1: Vedená meditace VYŽIVUJÍCÍHO spánku...

Tato meditace vás uvede, jak napovídá název do vyživujícího spánku. Bude se vám příjemně usínat a ráno se probudíte odpočatí a regenerovaní.

Meditace č.2: Vedená meditace KLIDNÉHO spánku...

Tato meditace vás uvede do klidného spánku, kdy dáte veškeré starosti, problémy, strachy a úzkosti stranou. Díky tomu budete klidně spát, jako malé bezstarostné dítě.

Meditace č.3: Vedená meditace POZVÁNKA ke spaní...

Někdy se nám prostě nechce usnout. Co kdyby vás kouzelná víla spánku pozvala do krásného, hlubokého spánku? Ona má tu moc. Tato meditace vás do takového spánku pozve :)

Meditace č.4: Vedená meditace spánkového ŠTÍTU...

Ve spánku můžeme nasát pozitivní, příjemné energie, ale také můžeme nasát negativní, nepříjemné energie. V této meditaci si vytvoříte ochranný štít před negativní energií, který si pak můžete před spaním během několika sekund kdykoliv vyvolat.

Meditace č.5: Vedená meditace regenerujícího ŠLOFÍKA #1...

Tato meditace vás provede regenerujícím šlofíkem, který si můžete dát během dne. Pomůže vám si skutečně odpočinout a relaxovat.

Meditace č.6: Vedená meditace YOGA nidra (vědomý a hluboký spánek)...

Technika jóga nidra stojí na pomezí relaxace a meditace. Překládá se jako jógový spánek. Jde totiž o to, dostat se někam mezi vědomí a spánek. Spát vědomým spánkem.

Meditace č.7: Vedená meditace regenerujícího ŠLOFÍKA #2...

Tato meditace vás provede regenerujícím šlofíkem, který si můžete dát během dne. Pomůže vám si skutečně odpočinout a relaxovat. Je to druhá variace první meditace.

Meditace č.8: Vedená meditace BUDÍKU a skvělého čerstvého RÁNA...

V této meditaci naprogramujete své podvědomí, abyste nemuseli používat svůj budík a sami se vzbudili v hodinu, ve kterou chcete stávat. Zároveň se probudíte odpočatí a rádi si užijete svěžího, čerstvého rána.

+ dostanete také tyto skvělé BONUSY!...

BONUSOVÁ meditace č.2: Vedená meditace LÉČENÍ #1...

Tato meditaci vám pomůže léčit vaše tělo. Pomůže vám rychleji se uzdravit, když budete nachlazení, nemocní. Vykoupete se v léčivém jezírku a dovolíte léčivé, zářivé světelné energii aby léčila nemoci na té nejhlubší úrovni.

BONUSOVÁ meditace č.2: Vedená meditace LÉČENÍ #2...

Toto je druhá variace meditace, která vám jinou technikou pomůže se rychleji uzdravit, když budete nachlazení, nemocní. Při pravidelném pouštění si budujete silný imunitní systém a díky tomu budete méně náchylní nemocem.

BONUS č. 3: Programovací nahrávka na spaní: ZDRAVÍ, VITALITA & FITNESS...

Pokud jste neviděli video nad tématy, tak se na něj podívejte. Tato nahrávka bude pozitivně programovat vaše podvědomí a vytvoříte si postupně pozitivní návyky v oblasti zdraví, vitality a fitnessu. 

BONUS č. 4: Programovací nahrávka na spaní: HOJNOSTI & BOHATSTVÍ...

Tato nahrávka bude pozitivně programovat vaše podvědomí a vytvoříte si postupně pozitivní návyky v oblasti hojnosti, bohatství, kariéry nebo podnikání.

BONUS č. 5: Programovací nahrávka na spaní: VZTAHY & LÁSKA...

Tato nahrávka bude pozitivně programovat vaše podvědomí a vytvoříte si postupně pozitivní návyky v oblasti vašich vztahů, včetně toho k sobě samému.

Autor projektu:

Jiří Majkus

Jsem autorem několika online meditačních programů. Meditace a vedené meditace mi již 17 let (s přestávkami) pomáhají v mém životě. Pomohli mi najít moji ideální partnerku. Pomohli objevit svoji vášeň a pomohli mi, abych si tím vydělával na živobytí.

Studuji, vyhledávám a testuji různé metody osobního rozvoje a spirituální techniky a ty které mi fungují s vámi sdílím v online programech. 

Na program získáte GARANCI spokojenosti!

Je to jednoduché. Máte možnost vyzkoušet první 3 video lekce a 3 vedené meditace a pokud se vám program nebude líbit, tak vám vrátím všechny vaše peníze. Nic tedy neriskujete. Stačí mi napsat email a vyřešíme to. Jsem přesvědčený, že v programu budete chtít pokračovat a tuto garanci ani nevyužijete. 

Získejte online program pro kvalitní spánek se všemi BONUSY!

Rekapitulace toho, co všechno dostanete:

 • Video lekce: tipy pro kvalitní spaní a svěží vstávání v předprodeji
 • 6 x Video lekce pro kvalitní spaní a svěží vstávání 
 • 8 x Vedená meditace (audio nahrávky v mp3)
 • check
  8 x Úvodní video k vedené meditaci
 • check
  2 x Bonusové úvodní video k meditaci léčení
 • check
  2 x Bonusová Vedená meditace léčení
 • check
  3 x Úvodní video k audio programovacím nahrávkám
 • check
  3 x Bonusové audio programovací nahrávky
 • check
  Privátní přístup do členské sekce

​Získejte program v rámci Meditačního MEDFLIXU...

​V této variantě dostanete:

 • ​Více než 300 Vedených MEDITACÍ...
 • ​Všech 28 online programů Vedených MEDITACÍ...
 • ​Bonusový 35 denní program na vytvoření Životní VIZE...
 • check
  ​Bonusové online kurzy a meditace...
 • check
  ​Nová meditace každý týden...
 • check
  ​Privátní přístup do členské sekce
 • check
  ​Přístup přes aplikaci Vedených meditací...

​Získáte přístup k Bohaté MEDITAČNÍ knihovně a ke všem online programům a meditacím v rámci vašeho členství.

​Můžete se zvolit buď měsiční a nebo zvýhodněné nyní v akci roční...


/* ]]> */