fbpx

Speciální AKCE - získejte samostatně Vedené MEDITACE: Čištění AURY a energetických HRANIC...

- tato možnost končí za:

03
Dny
06
Hodin
43
Minut
59
Sekund

​Zbavte se vlivu cizích NEGATIVNÍCH energií ve vašem energetickém POLI, které kazí vaše ZÁMĚRY, cíle a PŘÁNÍ, ovlivňují váš VNITŘNÍ stav a ničí váš ŽIVOT...

​Osvoboďte se od zbytečné emocionální ZÁTĚŽE cizích lidí, někdy i vašeho blízkého okolí, které vám BLOKUJE manifestovat si to, co chcete...

​‚‚​​Vaše energetické hranice určují, jak moc má okolí na vás vliv - a jestli je to zdravý vliv a nebo škodlivý...‘‘​

- ​​Jiří Majkus

​Tato věc mi nejvíce BLOKOVALA a kazila moje ZÁMĚRY a přání...

- nedovolte, aby se to dělo také vám a získejte nástroje, které vám v tom pomůžou.


Jak se projevují nezdravé osobní HRANICE?

- Stalo se vám někdy, že jste se potkali s vaším známým/známou, možná i vaším partnerem a vaše dobrá nálada byla fuč a po tomto setkání jste si říkali, že jste teď stejně mrzutí, jako byl on a že je to jeho chyba?


Cítili jste hněv, že vám vzal vaši dobrou náladu a energii?


- Nebo se vás možná kolega v práci nebo znamý, když jste šli na oběd, zeptal co chcete jíst a vy jste v duchu věděli, že chcete něco levného a rychlého, ale řekli jste nerozhodně, že je vám to jedno?


A on na to řekl, dobře tak jdeme do této restaurace (která třeba byla dražší) a jídlo ve výsledku zabralo moc času?


- Cítili jste se tam vnitřně naštvaní, protože jste nebyli v souladu s tím, co chcete, ale neměli jste na to sílu říct to, kam chcete jít?


- Máte někdy pocit, že vaše priority pro vás nejsou důležité a pořád se zabýváte priority lidí okolo vás?  (děti, partner, partnerka, rodiče, kamarádi...)


- Máte někdy pocit, že jste jako odpadkový koš, do kterého si ostatní lidé hází svoje problémy, emocionální nálady a těžkosti?


- Také se nacházíte v nekonečném emocionálním dramatu ve vašem vztahu nebo třeba v kolektivu ve vaší práci?


- Máte pocit, že nevíte, jaký je rozdíl mezi vámi a ostatníma? Kdo vlastně jste a ztrácíte se v životě ostatních lidí?


- Máte pocit, že musíte pořád někomu ustupovat, protože máte strach, že by vás někdo osočil a otočil vaše přání nebo stížnost proti vám?


- Máte problém říct lidem ve vašem okolí, co si opravdu myslíte?


- Máte problém říct vašim rodičům, jaký je váš názor a co se vám líbí, nelíbí, co potřebujete jinak a co nehodláte dále tolerovat?


- Semelou vás NEGATIVNÍ zprávy v médiích nebo v hlavních zprávách, kdy máte pocit, že svět je nebezpečné místo?


- Máte pocit, že váš život nemá smysl a nemá ani cenu se o nic snažit, protože se to stejně něčím zase pokazí a nevíte čím?


Pokud jste odpověděli na jednu a více otázek ANO, tak je to výsledkem narušených osobních a energetických HRANIC.


Proč na nás může mít tak NEGATIVNÍ vliv energie ostatních lidí a OKOLÍ?

Problémem je, že si často ani neuvědomujeme, jak velký vliv na náš vnitřní stav, na naše vnitřní rozpoložení, na naše pocity a myšlení má vnější svět a energie ostatních lidí...


Jedna z nejvíce věcí, která mi tedy kazila a NIČILA moje záměry, vize a cíle, byla nevědomost vlivu okolí na můj vnitřní stav a můj život.


Kazila a ovlivňovala moje manželství...


Kazila a ovlivňovala moje podnikání a finanční situaci...


Kazila a ovlivňovala vztah, který jsem měl SÁM se SEBOU...


Vliv negativní energie v mém energetickém poli, v mém VNITŘNÍM světě způsoboval více paseky a škody, než se na první pohled může zdát.


PRAVDOU ovšem bylo, že za to mohly moje slabé, narušené osobní a energetické HRANICE...


- Bylo pro mě nesmírně OSVOBOZUJÍCÍ, když jsem tuto skutečnost pochopil...


- Byl to pro mě neskutečně DŮLEŽITÝ moment, kdy jsem si vzal svoji sílu zpět k sobě a přestal být oslabený okolím...


- Byl to nesmírně LÉČIVÝ prožitek, kdy jsem opět začal cítit svoji vlastní energii - bez zátěže cizích energií, myšlenek a EMOCÍ...


Další PRAVDOU totiž je, že mnoho myšlenek, pocitů, emocí a vnitřních nálad a stavů, které během dne prožíváme NEJSOU NAŠE.


Patří ostatním lidem...


Když máme slabé energetické a osobní hranice, tak se tyto energie stávají naší součastí a BLOKUJÍ nám manifestovaci toho, co chceme.


Tyto nečistoty si sebou můžeme ve svém energetickém poli, ve své AUŘE nést několik let a vytváří v našem životě mnoho problémů.


Je to ale naše ODPOVĚDNOST v jakém stavu je naše AURA a energetické pole a osobní hranice...


​Nikdo jiný totiž za nás tuto práci neudělá a i když ostatní lidé a okolí nám může narušovat náš vnitřní svět, tak je to stále naše vlastní odpovědnost a VOLBA, co s tím uděláme.


Což je skvělá zpráva, protože věřím, že pro mnoho z vás to bude nyní obrovská ÚLEVA, jako byla pro mě, protože začínáte vnímat, co se s vámi a ve vašem životě vlastně děje.


- Skvělá zpráva je to proto, že nyní možná jako dříve já, jste zjistili, že když je to na vás, tak s tím také můžete něco udělat...


- Skvělá zpráva je to proto, že nyní dostanete k tomu nástroje a pomůcky a Vedené MEDITACE, jak s cizí negativní energií pracovat, aby na vás neměla dále škodlivý vliv...


​Představte si na chvíli život, jak by to vypadalo žít podle svých vlastních pravidel...

Jaké by to bylo ze svého systému uvolnit cizí NEGATIVITU a začít znovu cítit svoji vlastní energii?


Jaké by to bylo začít dávat prioritu sami sobě, svému životu a začít žít podle svých vlastních pravidel, bez ohledu na to, co dělají ostatní?


Jaké by to bylo se cítit jako energetický NINJA, který má zbraně v podobě spirituálních praktik k tomu, aby čistil svoji AURU (energetické pole a hranice) kdykoliv potřebuje...


​Jaké by to bylo naučit se jednoduché praktiky, které můžete v denních situacích používat k tomu, aby na vás NEGATIVITA ostatních a jejich emocionální nálady neměli vliv?


Jaké by to bylo?


​Na chvíli si to představte?


​Vyplatilo by se investovat trochu času do toho se to naučit?


​Vyplatilo by se vám investovat trochu času a vaší energie do toho se od této CIZÍ negativity OSVOBODIT?


Pokud jste si odpověděli ANO, tak mám pro vás dobré zprávy...

​Za tímto účelem jsem vytvořil LÉČIVÉ audio nahrávky Vedených MEDITACÍ na čištění AURY (energetických a osobních HRANIC)...

​V těchto audio nahrávkách Vedených MEDITACÍ budeme čistit vaše energetické pole, budete to dělat sami svým záměrem, od nečistot, které se ve vás a okolo vás za cestu životem usadili...


​Ucítíte obrovskou úlevu od NEGATIVNÍ zátěže, kterou si tak dlouhou dobu nesete a díky tomu se stanete fanouškem vaší energetické ČISTOTY a stane se to pro vás vaší prioritou.


Budete cíti opět sami sebe, svoji vlastní ENERGII a díky tomu se začnete POZITIVNĚ soustředit na sebe a na svůj život.Autor projektu

Jmenuji se Jiří Majkus a s meditacemi jsem se poprvé setkal před sedmnácti lety. Jsem autorem jedenácti meditačních, TRANSFORMAČNÍCH online programů.


Pomocí meditace a vedených meditací jsem si do svého života přitáhl moji milovanou ženu, povedlo se mi zhubnout 10kg a objevil jsem v sobě svoje životní poslání.

Podnikám v oboru, který MILUJI, dává mi hluboký smysl a naplňuje mě energií.


Moje cesta ale nebyla procházka růžovým sadem a vedené meditace mi pomáhaly na této cestě zůstat. Pomáhaly mi vyjasňovat můj záměr a to, po čem ve skutečnosti moje srdce touží.


Jsem nesmírně vděčný, že vám mohu nyní zprostředkovat metody a techniky, které mi pomohly splnit si moje velká přání.

Jak je sestaven tento ​​meditační program LÉČIVÝCH, čistících Vedených MEDITACÍ?

Tento online meditační program je sestaven ​do těchto základních částí...


1⃣ První část je ​teorie, kde se ponoříme do tohoto tématu a řekneme si důležité informace, postoje a přístupy (formou videa, audio a nebo textu)...


2⃣ Druhá část je ​LÉČIVÁ, čistící audio nahrávka, která je navržená tak, ​abychom čistili a léčili naše jednotlivé bloky pomocí LÉČIVÉ energie, vysokých vibrací a vašeho záměru.

​Nyní také přístup k MEDITACÍM pomocí ​aplikaci Vedených MEDITACÍ...

​Aby pro vás bylo ještě jednodušší a snažší meditovat s těmito meditacemi, tak dostanete také přístup do aplikace vedených meditací, kterou si můžete stáhnout do mobilu nebo i tabletu.


Meditace a i videa je možné poslouchat na cestách offline (po jejich stažení) a na pár kliknutí máte přehledný přístup k vaším meditacím.


Tento přístup dostanete navíc ke klasickému přístupu do členské sekce .

Připravil jsem pro vás ​​Vedené MEDITACE, které si ZAMILUJETE...

Jaké konkrétní meditace jsou součástí tohoto programu?

Vedená MEDITACE: Uvolnění CIZÍ energie z AURY - energetického pole...

Zbavte se vlivu cizích NEGATIVNÍCH energií ve vašem energetickém poli, které kazí vaše záměry, cíle a přání ovlivňují váš VNITŘNÍ stav a ničí váš ŽIVOT...


Osvoboďte se od zbytečné emocionální zátěže cizích lidí, někdy i vašeho blízkého okolí, které vám BLOKUJE manifestovat si to, co chcete...

 Hodnota 500,- Kč (20 eur)

Vedená MEDITACE: ​Čištění AURY pomocí fialového ohně...

Toto vysoko vibrační fialové světlo používali starodávní mystikové ve východní i západní filozofii a mystických praktikách.


Má sílu přeměnit NEGATIVNÍ energii na POZITIVNÍ...


Je to spirituální oheň, který pomáhá očistit naši energii a naši auru. Čistí neodpuštění, hněv, vzdor, negativní, dlouho stagnující energii a dlouho zadržované nízké vibrace.


Pomáhá nám se také pustit toho, co nám neslouží, i když jsme k tomu z různých důvodů připoutaní a držíme se toho, jako klíště.


Když tato vysoko vibrační frekvence přijde do kontaktu s nějakou substancí, tak se ta substance dostává do své VNITŘNÍ HARMONIE...


Odchází to, co harmonii brání, co ji BLOKUJE a co není v souladu.


Dostáváme se tak do své unikátní VIBRAČNÍ FREKVENCE - do své vlastní energie a cizí NEGATIVNÍ energie odchází.


Zaseknutá stagnující energie odchází a naše přirozená životní energie může zase volně PROUDIT.


Tím se uvolní stagnace v našem vnějším světě a pomůže nám tato meditační praktika k tomu, aby se nám ve vnějším světě lépe dařilo.


Díky změně naší vlastní energie, se budeme jinak cítit, budeme jinak přemýšlet a díky tomu budeme dělat jiné činnosti a to přinese jiné výsledky.


Je ovšem potřeba si říct, že stále je na každém z nás, jak jsme za svůj život odpovědní a stále jsme to my, kdo bere odpovědnost za své volby.


Nicméně tato silná a LÉČIVÁ meditace vám pomůže pročistit vaše energetické hranice od NEGATIVITY a změnu na sobě můžete cítit okamžitě.

 Hodnota 500,- Kč (20 eur)

Vedená MEDITACE: Meditační cvičení a praktiky pro zdravé energetické HRANICE...


Ještě lepší než neustále a opakovaně čistit svoji AURU je zajistit, abyc se cizí NEGATIVNÍ energie do našich hranic vůbec nedostala.


Nemůžeme to sice zaručit na 100% a že se to nikdy nestane, ale v této meditaci vás naučím jednoduché praktiky, jak to můžete udělat a které můžete používat během dne při kontaktu s ostatními lidmi.

 Hodnota 500,- Kč (20 eur)

a NAVÍC tomu dostanete t​ento BONUS...

Bonusová MEDITACE: Ochrana proti EVIL EYE - uhranutí, kletbě (cizí NEGATIVNÍ energie)...

​Kletba je reálná HROZBA...

Ano, je to tak...


To, čemu naši předkové říkali KLETBOU jsou jednoduše překročené a poničené energetické hranice (AURA) cizí NEGATIVNÍ energií...


Je to v našich životech REÁLNOU hrozbou...


Nemyslím tím, že se musíme bát cizích lidí a někdy i bohužel blízkých v našem okolí...


... mám tím na mysli, že pokud si nedokážeme udržet zdravé energetické hranice a pokud v sobě a na sobě neseme cizí NEGATIVNÍ energii, tak nám dokáže pěkně zavařit náš život.


 • Ničivé EMOCE, které cítíte...
 • Ničivé a negativní MYŠLENKY, které máte o sobě a o budoucnosti vašeho života...
 • Emocionální NÁLADY, které prožíváte totiž často NEJSOU VAŠE!...


Ano - je to tak. Je to vlivem přítomnosti cizí NEGATIVNÍ energie. 


- Můžete se pak umeditovat k smrti... 


- Můžete opakovaně chodit na terapie, workshopy a semináře...


... a stejně pořád máte pocit, co je s vámi tak divnéhože se pořád tak cítíte a pořád se vám nedaří něco změnit...


Je nesmírně OSVOBOZUJÍCÍ tuto cizí negativní energii ze svých energetických hranic, ze své AURY uvolnit a znovu cítit svoji vlastní energii a vnímat sami sebe...


Úžasné na tom je, že pomocí nových Vedených MEDITACÍ dostanete nástroje, jak to můžete dělat opakovaně, kdykoliv budete potřebovat...


... a také že se naučíte jednoduché praktiky, které můžete dělat během dne, abyste si svoji AURU neznečistili cizí negativní energií.

 Hodnota 500,- Kč (20 eur)

Nová BONUSOVÁ meditace: Meditace ZLATÉ aury...

​Zlatá AURA je spojována s BOHATSTVÍM a ÚSPĚCHEM...

Zlatá AURA je také spojována s duchovními učiteli, kteří se dosáhli stavu osvícení a vyobrazení zlaté aury na obrazech naznačovalo silné spojení s Vyššími sférami a úrovněmi VĚDOMÍ...

Lidé se ZLATOU aurou dokáží přeměnit negativní na POZITIVNÍ a dokáží vytvořit VŠECHNO z ničeho. To vytváří cestu pro unikátní tvoření a manifestaci...

Zlatá aura také spojuje se spirituálnimi kvalitami a vibrací Vesmíru.

Barva AURY je také spojována s barvou daného energetického centra (ČAKRY) a v našem případě tedy Solar plexus ČAKRY...

Vibrace ZLATÉHO světla v našem energetickém poli pomáhá vyživovat naši vitalitu, osobní sílu, SEBEVĚDOMÍ a efektivní jednání...

 Hodnota 500,- Kč (20 eur)

Bonusový MEDITAČNÍ deník Božských vhledů...

​Zlatá AURA je spojována s BOHATSTVÍM a ÚSPĚCHEM...

Zlatá AURA je také spojována s duchovními učiteli, kteří se dosáhli stavu osvícení a vyobrazení zlaté aury na obrazech naznačovalo silné spojení s Vyššími sférami a úrovněmi VĚDOMÍ...

Lidé se ZLATOU aurou dokáží přeměnit negativní na POZITIVNÍ a dokáží vytvořit VŠECHNO z ničeho. To vytváří cestu pro unikátní tvoření a manifestaci...

Zlatá aura také spojuje se spirituálnimi kvalitami a vibrací Vesmíru.

Barva AURY je také spojována s barvou daného energetického centra (ČAKRY) a v našem případě tedy Solar plexus ČAKRY...

Vibrace ZLATÉHO světla v našem energetickém poli pomáhá vyživovat naši vitalitu, osobní sílu, SEBEVĚDOMÍ a efektivní jednání...

 Hodnota 990,- Kč (42 eur)

Klikněte na tlačítko a získejte Vedené MEDITACE: Čištění AURY a energetických HRANIC...

Rekapitulace toho, co získáte:

 • ​3 video lekce..
 • ​3 vedené meditace...
 • ​Bonusová video lekce...
 • ​Bonusová meditace a video lekce...
 • ​Nová bonusová meditace a video lekce...
 • ​Privátní přístup do členské sekce
 • ​Přístup do aplikace vedených meditací
 • Meditační DENÍK božských vhledů

Celková hodnota programu je celkem 4 480,- Kč!

Ale protože chci, aby se tyto nahrávky, vedené meditace a učení, které s vámi v programu sdílím dostalo mezi co nejvíce lidí...


... tak jsem se rozhodl pro vás vytvořit speciální cenu, kdy můžete získat celý online program ​LÉČIVÝCH, čistících audio nahrávek Vedených MEDITACÍ jen za:

4 480,- Kč

990,- Kč

(42 eur)

Získejte tento online program v rámci členství Meditačního MEDFLIXU...

​V této variantě získáte:

 • ​Více než 200 Vedených MEDITACÍ...
 • ​Všech 27 online programů Vedených MEDITACÍ...
 • ​Bonusový 35 denní program na vytvoření Životní VIZE...
 • check
  ​Bonusové online kurzy a meditace...
 • ​Nová meditace každý týden...
 • ​Privátní přístup do členské sekce

​Získáte přístup k Bohaté MEDITAČNÍ knihovně a ke všem online programům a meditacím v rámci vašeho členství.


​Můžete se zvolit buď měsiční a nebo zvýhodněné nyní v akci roční...


Na platbu online bankovním převodem nebo platební kartou používáme zabezpečenou platební bránu GoPay.

Co byste měli udělat nyní?

Nyní máte dostatek informací k tomu, abyste se rozhodli.


Čili buď tuto stránku okamžitě zavřete a pokračujte ve vašem životě, tak jak do dnes a nebo vstupte do kurzu a vydejte se na tuto ​transformační jízdu do vašeho VNITŘNÍ SVĚTA...


​Klikněte na tlačítko, vyplňte objednávku, proveďte platbu (buď kartou nebo převodem) a jakmile platba dorazí, tak dostanete do emailu přístupy do členské sekce a také přístup k prvnímu tématu.


Co se stane po vaší objednávce?


1. Je potřeba ​udělat objendávku a provést platbu.

Přístupy do členské sekce se vám vygenerují po zaplacení objednávky, proto doporučuji využít platby kartou. Využíváme zabezpečený systém GoPay. Při platbě převodem z účtu to může trvat 1-2 dny. Po zaplacení vám společně s přístupy do členské sekce přijde ne email potvrzení o zaplacení.

2. Můžete se přihlásit do členské sekce.

S vašimi unikátními přístupy se přihlásíte do členské sekce. Dostanete do emailu první video a vedenou meditaci.

3. K videím a meditacím se můžete kdykoliv vrátit.

Videa a vedené meditace budete mít kdykoliv k dispozici ve vaší členské sekci a můžete si je pustit kdykoliv budete chtít.


Meditace si budete moci stáhnout do počítače nebo mobilu, abyste si je mohly pustit i bez připojení k internetu.

Klikněte na tlačítko a získejte Vedené MEDITACE: Čištění AURY a energetických HRANIC...

Rekapitulace toho, co získáte:

 • ​3 video lekce..
 • ​3 vedené meditace...
 • ​Bonusová video lekce...
 • ​Bonusová meditace a video lekce...
 • ​Nová bonusová meditace a video lekce...
 • ​Privátní přístup do členské sekce
 • ​Přístup do aplikace vedených meditací
 • Meditační DENÍK božských vhledů

Celková hodnota programu je celkem 4 480,- Kč!

Ale protože chci, aby se tyto nahrávky, vedené meditace a učení, které s vámi v programu sdílím dostalo mezi co nejvíce lidí...


... tak jsem se rozhodl pro vás vytvořit speciální cenu, kdy můžete získat celý online program ​LÉČIVÝCH, čistících audio nahrávek Vedených MEDITACÍ jen za:

4 480,- Kč

990,- Kč

(42 eur)

Získejte tento online program v rámci členství Meditačního MEDFLIXU...

​V této variantě získáte:

 • ​Více než 200 Vedených MEDITACÍ...
 • ​Všech 27 online programů Vedených MEDITACÍ...
 • ​Bonusový 35 denní program na vytvoření Životní VIZE...
 • check
  ​Bonusové online kurzy a meditace...
 • ​Nová meditace každý týden...
 • ​Privátní přístup do členské sekce
 • ​Přístup přes aplikaci Vedených meditací...

​Získáte přístup k Bohaté MEDITAČNÍ knihovně a ke všem online programům a meditacím v rámci vašeho členství.


​Můžete se zvolit buď měsiční a nebo zvýhodněné nyní v akci roční...


Na platbu online bankovním převodem nebo platební kartou používáme zabezpečenou platební bránu GoPay.

Shreem Brzee

Vedené Meditace.cz (2017-2021)

/* ]]> */