fbpx
Vedené Meditace

Začněte meditovat DNES a poděkovat si můžete POZDĚJI…

🔴 (Je to tady!): 2. kolo uzavírání online programů Vedených MEDITACÍ!

Takhle chybně MEDITACE nepoužívejte! >>

Slovo meditace je v dnešní době velmi často vyhledávané slovo na internetu. Stále více lidí objevuje její nesporné a neuvěřitelné přínosy.

Obecně řečeno, meditace je proces, během něhož se učíme trénovat svou mysl, abychom se lépe soustředili na to, co chceme a dokonce směřovali své myšlenky určitým směrem.

Mnoho lidí považuje MEDITACE za účinnou techniku, která stimuluje jejich schopnost soustředění, snižuje stres a pomáhá ke splnění jejich PŘÁNÍ! >>

Pozn: Už jen do pátku je možné získat tyto MEDITAČNÍ programy…

Pomocí meditace nemanipulujeme s okolním světem a ani okolnostmi.

Meditace nám pomáhá k tomu, abychom uvnitř nás aktivovali životní energii, pohřbené vnitřní zdroje, náš potenciál a pomocí meditace se můžeme otevřít v našem životě něčemu lepšímu a pozvat tak do svého života ZÁZRAKY.

Meditace navíc zvyšuje naše povědomí o sobě samých a také o prostředí, které nás obklopuje. Meditativní stav nám pomáhá si být více vědomý škodlivého a negativního vlivu okolí, abychom jím nebyli ovlivněni.

Je to užitečný způsob, kterým můžeme podpořit svou pozitivní náladu nebo svůj pohled na tento svět.

Zde je 7 důvodů, proč bychom měli pravidelně meditovat:

1) Meditace zmírňuje stres.

Mnoho lidí, kteří meditaci praktikují, tvrdí, že se snaží snížit svou vysokou hladinu stresu v každodenním, moderním a uspěchaném životě. Ať už je to vlivem práce, podnikání, peněz, dětí nebo jiných oblastí.

Pravidelné praktikování meditace sníží hladinu kortizolu v našem těle, a tím zmírní příznaky související se stresem, jako je posttraumatická stresová porucha. Když se hladina kortizolu sníží, budeme lépe spát a náš krevní tlak bude normální.

Specificky na téma STRESU využijte Vedené MEDITACE zvládání STRESU a stresových situací! >>

2) Meditace jako nástroj pro zvládání úzkosti.

Jeden z nedávných výzkumů poukazuje na výhody, které pacienti trpící úzkostnou poruchou, záchvaty paniky a obsedantně-kompulzivním chováním pociťují po osmi týdnech meditace.

Všichni z nich hlásili normální úroveň úzkosti a záchvaty paniky také zcela chyběly. Meditace je vhodná také pro lidi, kteří pracují ve stresujících zaměstnáních.

3) Meditace zlepší naše emoční zdraví.

Jedna skupina psychiatrů, výzkumníků a psychologů sledovala během tříletého meditačního programu asi 18 dobrovolníků, kteří trpěli depresemi.

Vědci pak zjistili, že u těch, kteří se kurzů účastnili, došlo k trvalému zlepšení jejich emočního stavu.

Stali se také optimističtějšími a osvojili si pozitivní výhledy do budoucnosti. Nejdůležitější je, že záchvaty deprese byly méně časté.

Vyberte si MEDITAČNÍ programy ve 2. kole uzavírání Vedených MEDITACÍ dokud je to ještě možné! >>

4) Meditace podporuje sebepoznání a sebeuvědomění.

Existují druhy meditace, které nám mohou pomoci k většímu sebepoznání.
Praktikování meditace po dobu pouhých pěti minut denně nám pomůže naučit se rozpoznat

kontraproduktivní nebo škodlivé myšlenky.

Děje se tak proto, že meditace nám dává schopnost uvědomit si své myšlenky a lépe se vyrovnat s některými krátkodobými pocity odmítnutí, ublížení a osamělosti.

Meditace nám také může pomocit změnit limitující myšlenkové přesvědčení, které určují to, co si myslíme, že si v životě zasloužíme. Díky tomu se tak můžme otevřít novému a lepšímu životu.

5) Meditace udrží naši mysl déle bystrou.

Pravidelná meditace výrazně zlepšuje naši schopnost provádat některé úkoly, které vyžadují paměť a soustředění.

Díky lepší koncentraci jsme schopni se do daného projektu, úkolu více ponořit a tak se napojit na přijímání nových nápadů, myšlenek a inspirací, jak to, co děláme zlepšit a zefektivnit.

6) Meditace z nás udělá lepší lidi.

Existují specifické meditační metody, jejichž cílem je vyvolat v těch, kdo je praktikují, myšlenky lásky a laskavosti.

Naučíme se postupně rozšiřovat laskavost a vřelé pocity nejprve na svou rodinu a poté na své blízké přátele. Můžeme je rozšířit i na své známé.

Děje se tak proto, že meditace nám poskytuje silnou a pozitivní auru všude kolem nás, která přitahuje úspěch, prosperitu a štěstí.

Specificky pro posílení AURY jsem vytvořil Vedené MEDITACE: Čištění AURY a energetických HRANIC! >>

7) Meditace nám pomůže překonat naši závislost.

Protože nám meditace pomůže zvýšit naše uvědomění a sebekontrolu, budeme méně náchylní k závislostem. Děje se tak proto, že ti z nás, kteří ji pravidelně praktikují, mají obvykle silnější vůli nebo plně ovládají své impulzy a emoce.

Dalo by se sepsat nejméně dalších 20 praktických výhod meditace do moderního způsobu života. Další si necháme zase na jindy…

Nyní je čas vybrat si vaše Vedené MEDITACE, protože už za pár dní uzavřu ve 2. kole dalších 8 online programů Vedených MEDITACÍ! >>


2. kolo uzavírání online programů Vedených MEDITACÍ je zde…

Mějte se krásně,

Jiří Majkus

Jiří Majkus

Add comment

Vedené Meditace na facebooku

/* ]]> */