fbpx
Vedené Meditace

Takto CHYBNĚ meditace nepoužívejte…

Jako DÁREK můžete získat Andělskou MEDITACI s Archandělem RAFAELEM, který vám pomůže v záměru poselství tohoto článku…

Je to důležitější než se na první pohled zdá, ale tuto chybu jsem dělal také a po komunikaci s pár lidmi vím, že je velmi častá.

Ale takto chybně MEDITACE nepoužívejte.

O jakou chybu se jedná?

Nepoužívejte Vedené MEDITACE na to, abyste zvládali zcela nevyhovující situaci, kterou nemáte zvládat, ale máte ji změnit, aby vám vyhovovala…

👉 Partner/partnerka se k vám chová neslušně a překračuje vám hranice? Nepoužívejte MEDITACE na to, abyste to zvládali.

✅ Použijte MEDITACE na to, abyste si ustáli sebe. Abyste si nenechali překročit hranice a byli schopní ve své síle vykomunikovat to, co potřebujete ve vašem vztahu změnit.

👉 Někdo vás emocionálně drtí v práci? Nepoužívejte MEDITACE na to, abyste to zvládali.

✅ Použijte MEDITACE na to, abyste byli schopni situaci řešit. Abyste se někomu postavili, abyste si ustáli sebe, vykomunikovali své potřeby a udrželi si své hranice.

Je to nesmírně zatěžující a nesmírně stresující být v takových nevyhovujících situacích, ve kterých být vůbec nemusíte.

Když vám někdo drtí HRANICE, když vás někdo trestá za to, že jste se ozvali, když na vás někdo přehazuje jeho emoce a NEGATIVITU, tak je to nesmírně zatěžující a stresující.

💛 Proto jsem vytvořil Vedené MEDITACE: Čištění AURY a energetických HRANIC, protože to dookáže pěkně NIČIT život! >>

My sami jsme nyní byli s Lucy v situaci, kdy jsme museli se postavit někomu, kdo si myslel, že s námi jen tak zatočí, když si nenecháme líbit jeho chování.

Chtěl nás ten člověk potrestat, dělá naschvály, aby nám překazil náš záměr. I to se děje a je potřeba být ochotný si tím vším projít, protože na druhé straně na nás čeká SVOBODA.

Mohl bych se umeditovat k smrti a vůbec by to situaci nepomohlo, protože nejde o to v takové situaci nadále setrvávat a meditováním uklidňovat a potlačovat své pocity. 

Řešením je vnímat své POCITY, co nám říkají, kde potřebujeme něco změnit, co nám nevyhovuje a co potřebujeme udělat.

Lidé sice pak kopou, uráží se, snaží se vás potrestat, snaží se vám namluvit, že vy se chováte špatně, snaží se vám určovat, co si zasloužíte, ale toto všechno se vás netýká a je jejich problém.

Jste to vy, kdo určuje co vám má a nemá vyhovovat a jste to vy, kdo rozhoduje o tom, co si ZASLOUŽÍTE.

Když s tímto pochopením a záměrem budete pak pracovat s Vedenými MEDITACEMI, které jsou nyní s Mega SLEVOU bude to mít na váš život zcela nový účinek! >>


2. kolo uzavírání MEDITAČNÍCH programů je tady…

Mějte se krásně,

Jiří Majkus

Jiří Majkus

Add comment

Vedené Meditace na facebooku

/* ]]> */