fbpx
Vedené Meditace

Proč DIETY selhávají (skryté PRAVDY)…

💪 Vedené MEDITACE pro HUBNUTÍ a zdravý životní styl! >>

Chápu, že se možná cítíte frustrováni, když vaše snahy o hubnutí a zdravé stravování nevedou k očekávaným výsledkům. Není to vaše CHYBA!

Diety totiž velmi často SELHÁVAJÍ a řekneme si proč.

Často to není jen o jídle, které konzumujete, ale o vašich emocích, které mohou výrazně ovlivnit vaše stravovací návyky.

Do detailu o tom mluvím ve VIDEU – 10 let jsem se TRÁPIL s HUBNUTÍM a teď mi to jde SAMO! >>

– toto video vám moc doporučuji vidět, protože to byl přesně můj problém.

Přečtěte si také:

3 kroky k HUBNUTÍ a změně stravy! >>

Chcete ZHUBNOUT na léto do plavek a být SEXY? >>

Dovolte mi nabídnout několik kroků, jak můžete začít pracovat na svých emocionálních vzorcích spojených s jídlem, což vám může pomoci dosáhnout dlouhodobějších a zdravějších změn.

Poznejte sebe sama

Je důležité, abyste si byli vědomi momentů, kdy sáhnete po jídle z emocionálních důvodů. Zkuste si vést deník, kde si zaznamenáte, co a kdy jíte a jaké emoce přitom cítíte. Toto cvičení vám může pomoci odhalit specifické situace nebo pocity, které vedou k emocionálnímu jídlu.

Naučím vás poznat více sebe sama v online programu Vedených MEDITACÍ pro HUBNUTÍ a zdravý životní styl! >>

Naučte se zvládat své emoce.

Je klíčové najít zdravé způsoby, jak se vyrovnávat se stresem a dalšími negativními emocemi, aby jídlo nebylo vaší první volbou při hledání úlevy.

Praktiky jako hluboké dýchání, meditace nebo pravidelná fyzická aktivita mohou být velmi účinné.

Zvládání emocí je základní dovednost, která vám pomůže nejen v oblasti stravování, ale k celkové životní pohodě. Emoce mohou být silné a někdy převládající, ale s správnými nástroji a technikami je možné s nimi  efektivně pracovat.

Prvním krokem k zvládnutí emocí je jejich rozpoznání. Mnoho lidí prožívá emoce na podvědomé úrovni, aniž by si plně uvědomovali, co cítí.

Zkuste si všímat, jaké emoce zažíváte během dne, a naučte se je pojmenovávat (např. smutek, radost, zlost, frustrace). Tím získáte lepší kontrolu nad svými reakcemi.

A začněte si všímat, jaké emoce cítíte, které vás nutí sáhnout po jídle, které buď sami nechcete a nebo ho sníte zbytečně moc.

Více se dozvíte ve VIDEU – 10 let jsem se TRÁPIL a teď mi to jde SAMO, protože já to měl úplně stejně a to mi pomohlo! >>


10 let jsem se TRÁPIL s HUBNUTÍM a teď mi to jde SAMO! – co se změnilo?

Jiří Majkus

Add comment

Vedené Meditace na facebooku

/* ]]> */