fbpx

Vedené MEDITACE pro HUBNUTÍ a ZDRAVÝ životní styl nyní se Speciální SLEVOU!

(Video): 10 let jsem se TRÁPIL s HUBNUTÍM a teď mi to jde SAMO!

Zbavte se NEZDRAVÝCH stravovacích návyků a přebytečných kil, uvolněte NEGATIVNÍ emoce, které máte ke svému TĚLU a vytvořte si EFEKTIVNÍ cestou ZDRAVÉ a pozitivní návyky, které vám přinesou vaši IDEÁLNÍ FIGURU, zdravý život, energii a VITALITU, kdy se budete cítit děsně SEXY (a to i když jste si mysleli, že vás se to už netýká a nejste sportovní typ)...

Přestaňte na to jít přes suchou disciplínu, kdy vedete neustálý boj se sebou a svými nezpracovanými EMOCEMI, který je plný dřiny, "krve" a opakovaných zklamání...

‚‚Pokud chcete jít na hubnutí, zdravé stravovací návyky a změnu životního stylu způsobem, který je FUNGUJE i když nejste sportovní typ, tak pozorně čtete dál...‘

- ​​Jiří Majkus

Proč se vám nedaří zhubnout a jíst zdravě NENÍ vaše chyba - lhali vám...

- takže se můžete s tím přestat trápit, obviňovat sami sebe a vydat se na novou cestu, která vám konečně začne FUNGOVAT..


Toto je skutečný důvod proč nehubnete nebo se vám nedaří změnit své životní NÁVYKY...

Důvod proč nehubnete, proč nejste třeba schopni přestat jíst některá jídla, která víte, že byste neměli (buď kvůli nemocem, zdraví nebo figuře), proč se třeba o své tělo nestaráte, jak bystě měli nebo sami chtěli a proč máte třeba špatné a nezdravé stravovací návyky a celkově žijete nezdravý způsob života není ten, že jste líní a nebo neschopní.


Je to kvůli emocím, které ohledně této oblasti máte a emoce, které máte sami se sebou.


Proto je tak těžké pro mnoho lidí hubnout a vytvořit si vůbec zdravý způsob života, protože nezpracované emoce jsou prostě prevít, když nevíme, jak s nimi pracovat a kazí nám v životě vše, kam se podíváme.


Proto na to jde hodně lidí skrze suchou disciplínu, kterou je ale v takovém stavu těžké dodržovat, takže selhávají a obviňují z toho pak sami sebe, že to prostě nezvládají. Já byl jedním z nich, takže moc dobře vím, jaké to je.


Snaží se chodit do posilovny, držet drastické diety, podaří se jim zhubnout, ale pak se to vrátí zpět a pořád dokola. Znovu a znovu to stejné.


Moc dobře vím jaké to je se snažit nejíst ty jídla, omezovat se, držet diety, snažit se cvičit, ale stále to pořád není ono, stále to nejde, bolí to, jsem ve stresu celý den z toho, co budu jíst, jestli to zvládnu nejíst, jestli budu mít čas cvičit a jestli to za to nakonec vůbec stojí.


Protože v takovém případě totiž bojujeme sami se sebou, se svými nezpracovanými emocemi a je to krvavý souboj, který vytváří mnoho frustrace, ale je to hlavně zbytečné, protože na to můžeme jít jinak a efektivněji.

Problémů, kterým čelíme, když máme nadváhu je mnoho. Už vůbec to, že se ve svém těle cítíme špatně, protože ono je to přirozené. Pak se snažíme přesvědčovat sami sebe, že přijímáme se jací jsme, že nám to nevadí, že život není o tom mít kostky na břichu a máme další obhajoby této frustrace.


Pokud toto také děláte, jak jsem dělal i já, tak s tím můžete přestat je to zbytečné a není to potřeba.


Protože kdybyste si mohli zvolit mezi tím, jak vypadáte teď a jak byste mohli vypadat když shodíte pár kilo, když se budete cítit více sex a budete sexy a někdo vám vás ukázal, jak můžete skvěle vypadat, tak byste si zvolili věřím tuto možnost -  být zdraví, fit, plní energie a vitality.


Když se v těle necítíme dobře, tak to ovlivňuje i další oblasti našeho života.


Ovlivňovalo to můj sexuální život, protože když se ani nechcete vysvléct do naha, protože se stydíte a není vám samotným dobře, tak to ovlivňuje průběh a také vám mohu říct po té proměně, že milování, když se cítíte sexy, když je váš partner sexy (a tím nemyslím jako z časopisu) prostě hodně ovlivňuje, jaké to pak je.

Nebudeme si nalhávat, že to tak není. Je to rozdíl. Je to sakra rozdíl…

Také nám chybí energie do života, do svých cílů, protože tělo je zbytečně zatížené tuky.


A to jak se sebou cítíme, když nejsme schopni přestat něco jíst, nebo se korigovat, když právě nám chybí ta přirozená disciplína, tak to samo o sobě negativně ovlivňuje naše sebevědomí, naši psychiku a jak se celkově se sebou cítíme.


Tělo jako CHRÁM duše...

A tělo je náš chrám, je to chrám duše a když se o své tělo dobře staráme, dáváme mu co potřebuje, tak už jen to, že jste ve svém těle, je blaženost. Už to samotné být ve zdravém těle, plné energie a vitality přináší skvělé pocity. Pak se opravdu stává pravdou, že milujete své tělo.


A tak jak nám to negativně před tím ovlivňovalo všechny oblasti života, tak nám je začne zase pozitivně ovlivňovat. A vytváří se pozitivní spirála, kdy se cítíme se sebou líp a líp.


A proto jsem vytvořil online program Vedených MEDITACÍ, který je navržen na to, aby vám pomohl nejen zhubnout přebytečná kila, zformovat vaši postavu, ale také vám pomůže vytvořit pozitivní a zdravé návyky a hlavně vám pomůže vytvořit si celý zdravý způsob života.


A toto jede efektivně udělat, když budete čelit svým emocím.


Například - je mnoho cest a praktických způsobů, jak zhubnout, být fit a mít energii a vitalitu. Tento program vám pomůže najít tu vaši, která vyhovuje vám.


Nám se osvědčilo s mojí ženou přerušované půstování. Moje žena Lucy narazila na kuchařku, která byla navržená právě na jídla výživná na půstování. Protože měla strach, že jen držet půsty nebude dobrý nápad, protože nám jde o to, aby tělo mělo dost živin.


A tak jsme vařili podle kuchařky a držely přerušované půsty. To znamená, že 12-16 hodin prostě nejíte. Poslední jídlo máte v 7 večer a pak až ráno třeba v 9.


To, čemu jsem musel čelit, abych to zvládl byla emoce z toho, když jsem začal cítit hlad. Protože jsem byl naučený z dětství, že hlad je špatný.


Znáte to, starostlivý rodič, chce aby děti neměli hlad a tak pořád nabízí jídlo. Tím se vytvoří přesvědčení, že hlad je špatný a tak musíme pořád jíst, abychom neměli hlad, protože když cítíme hlad, tak to hlavně emocionálně nezvládáme.


Musel jsem si emoci prožít, aby mohla odejít, abych zjistil, že hlad je ok, že tělo když hladoví, tak je to dobře, protože pořád ho zatěžovat jídlem znamená, že energii používá na trávení a že mít prostě nějakou dobu hlad v klidu zvládnu a že to není tak hrozný. A pak mi to šlo.


Kdybych na to šel ale skrze disciplínu, kdy bych bojoval s tou emocí, tak bych to vydržel tak týden a pak zase přestal. A to stejné bylo s jídly, které jsem musel přestat tak jíst. 


Je to mnohem snazší a efektivnější cesta, kdy čelíte sobě, co máte uvnitř a pak vám to jde lépe ve vnějším světě.


Takže se můžete přestat obviňovat, že to nezvládáte, protože to není vaše chyba. Lhali vám o hubnutí, lhali vám o disciplíně. Jde to jinak a lépe.

Jak se vyhnout suché DISCIPLÍNĚ...

Když jsem se snažil cvičit přes disciplínu, abych byl disciplinovaný, abych cvičil, abych zhubl, tak mi to moc nešlo, protože jsem zápasil s tou mojí emocí, kterou jsem s tímto tématem měl a tak jsem se snažil cvičit způsobem, který mi úplně nevyhovoval.


Klasická posilovna nebo běhání...


A šel jsem na to způsobem, kdy jsem si vytvořil přirozenou disciplínu, se kterou budeme pracovat v tomto MEDITAČNÍM programu, který si můžete objednat na této stránce.


Když jsem zjistil prvně svoje potřeby, proč potřebuji cvičit. Zjistil jsem, že mi to dělá nesmírně dobře. Pomáhá mi to změnit moje vnitřní nastavení, emocionální stav.


Zjistil jsem pak, že po cvičení se cítím, že mohu zvládnout jakýkoliv cíl, který si stanovím a že mě to pozitivně naladím. Protože když cvičíte, u toho vám hraje hudba tak nejde být negativní. Jste přirozeně pozitivní.


Tancuji si u toho, pouštím si u toho hudbu a zjistil jsem, že když necvičím skoro každý den, tak mi to nedělá dobře - chybí mi to. Takže jsem extrémně motivovaný k tomu jít cvičit, protože mám k tomu své důvody, vím co mi to přináší a proč to potřebuji.


Cvičím 15 minut denně, nepotřebuji chodit hodinu do posilovny, pomáhá mi to a jsem přirozeně disciplinovaný , protože mám ty své důvody a nepotřebuji se každý den přemlouvat a přemáhat, jestli půjdu cvičit. 


To je ta přirozená disciplína...


Když na to jdeme suchou disciplínou, přes ty emoce, tak to bolí, stojí to spoustu "krve", snahy, dřiny a je to zbytečný, není to potřeba je tady právě snazší cesta, kterou vám ukážu v online programu Vedených MEDITACÍ.


Pokud vám tedy tato cesta k vaší vysněné figuře, zdraví, VITALITĚ, energii, pozitivní náladě a pozitivní energii (protože to bude přirozeným výsledkem) také vyhovuje a také s vámi tato cesta rezonuje...


... tak vstupte do Online programu Vedených MEDITACÍ, kde vás společně s mojí ženou naučíme, jakým způsobem si můžete vytvořit nový ZDRAVÝ životní styl, zbavit se přebytečných kil, způsobem, který vám bude vyhovovat...


... a budete na sebe HRDÍ, že jste toto důležité rozhodnutí pro sebe a pro své tělo udělali. Podívejte se, co na vás v programu čeká a registrujte se ještě DNES...👇👇👇Autor projektu

Jmenuji se Jiří Majkus a s meditacemi jsem se poprvé setkal před sedmnácti lety. Jsem autorem 32 meditačních, TRANSFORMAČNÍCH online programů.


Pomocí meditace a vedených meditací jsem si do svého života přitáhl moji milovanou ženu, povedlo se mi zhubnout 10kg a objevil jsem v sobě svoje životní poslání.

Podnikám v oboru, který MILUJI, dává mi hluboký smysl a naplňuje mě energií.


Moje cesta ale nebyla procházka růžovým sadem a vedené meditace mi pomáhaly na této cestě zůstat. Pomáhaly mi vyjasňovat můj záměr a to, po čem ve skutečnosti moje srdce touží.


Jsem nesmírně vděčný, že vám mohu nyní zprostředkovat metody a techniky, které mi pomohly splnit si moje velká přání.

Jak je sestaven tento ​​meditační program Vedených MEDITACÍ?

Tento online meditační program je sestaven ​do těchto základních částí...


1⃣ První část je ​teorie, kde se ponoříme do tohoto tématu a řekneme si důležité informace, postoje a přístupy (formou videa, audio a nebo textu)...


2⃣ Druhá část je audio nahrávka Vedené MEDITACE.

​Nyní také přístup k MEDITACÍM pomocí ​aplikaci Vedených MEDITACÍ...

Aby pro vás bylo ještě jednodušší a snazší meditovat s těmito meditacemi, tak dostanete také přístup do aplikace vedených meditací, kterou si můžete stáhnout do mobilu nebo i tabletu.


Meditace a i videa je možné poslouchat na cestách offline (po jejich stažení) a na pár kliknutí máte přehledný přístup k vaším meditacím.


Tento přístup dostanete navíc ke klasickému přístupu do členské sekce.

Připravil jsem pro vás ​​Vedené MEDITACE, které si ZAMILUJETE...

Jaké konkrétní meditace jsou součástí tohoto programu?

Vedená MEDITACE č.1: Manifestace IDEÁLNÍ postavy, zdraví, VITALITY a energie...

 Hodnota 500,- Kč (20 eur)

Vedená MEDITACE č.2: Stop NEZDRAVÉMU jídlu, nezdravým NÁVYKŮM a vytvoření POZITIVNÍCH návyků..

 Hodnota 500,- Kč (20 eur)

Vedená MEDITACE č.3: "Já MILUJI své tělo" - rozvíjení sebelásky a sebeúcty k sobě a k TĚLU...

 Hodnota 500,- Kč (20 eur)

Vedená MEDITACE č.4: Afirmační MEDITACE pro MANIFESTACI ideální postavy, zdraví, VITALITY a energie...

 Hodnota 500,- Kč (20 eur)

a NAVÍC tomu dostanete tyto skvělé BONUSY...

Bonusová MEDITACE: Kvantový SKOK do paralelní reality PERFEKTNÍHO zdraví a VITALITY...

 Hodnota 500,- Kč (20 eur)

Bonusová MEDITACE: 5 minutová MEDITACE pro hubnutí a ZDRAVÍ před spaním pro programování PODVĚDOMÍ...

 Hodnota 250,- Kč (11 eur)

Nový BONUS: Meditace ochranného energetického REIKI štítu pro ZDRAVÍ a dlouhověkost...


Představte si, že vaše tělo a mysl jsou jako zahrada, plná krásy a potenciálu, ale občas se vyskytnou škůdci nebo nepříznivé počasí, které může ohrozit její růst a prosperitu.


Meditace Reiki Energy Shield funguje jako ochranný štít pro vaši osobní zahradu, poskytující ochranu před negativními energiemi a nemocemi, které se snaží proniknout do vašeho života.


Proč ji používat?


Ochrana před negativními energiemi: V každodenním životě se setkáváme s různými formami negativní energie - stres na pracovišti, konflikty v osobních vztazích nebo dokonce negativní zprávy v médiích. Tato meditace vytváří energetický štít, který tyto negativní vlivy odrazí daleko od vás, aby neměly vliv na vaši vnitřní pohodu.


Prevence proti nemocem: Myšlením a emocemi můžeme nevědomky ovlivňovat své fyzické zdraví. Reiki Energy Shield pomáhá udržovat vaši energetickou rovnováhu, což posiluje imunitní systém a zvyšuje vaši odolnost vůči onemocněním.


Podpora dlouhověkosti: Tím, že blokujete negativní energie a podporujete své zdraví, otevíráte dveře k životu plnému vitality a dlouhověkosti. Umožňuje vám žít plněji, se větším klidem a radostí z každého nového dne.


K čemu slouží?


Meditace Reiki Energy Shield slouží jako nástroj pro každého, kdo si přeje žít harmoničtější a zdravější život.


Pomáhá vytvořit prostor, ve kterém se můžete cítit bezpečně, chráněni před vnějšími negativními vlivy, a současně podporuje vaše vnitřní síly, aby vaše tělo a mysl mohly fungovat ve své nejlepší formě.


Zkrátka, meditace Reiki Energy Shield je jako mít vlastního osobního strážce, který vás ochrání a podpoří ve vašem denním životě, umožňuje vám užívat si každého dne s menším stresem a větším zdravím.

 Hodnota 500,- Kč (20 eur)

Předprodejní BONUS: Meditace z online programu Vedených MEDITACÍ afirmací a čištění limitujících přesvědčení.

Afirmační MEDITACE pro oblast TĚLA a ZDRAVÍ...

 Hodnota 500,- Kč (20 eur)

Pracovní sešit: Můj nový a ZDRAVÝ způsob ŽIVOTA...

 Hodnota 990,- Kč (43 eur)

​Meditační deník BOŽSKÝCH vhledů...

 Hodnota 990,- Kč (43 eur)

Klikněte na tlačítko a vstupte do tohoto online programu ještě DNES!

Rekapitulace toho, co získáte:

 • 4 video lekce..
 • 4 vedené meditace...
 • ​Bonusová video lekce...
 • Bonusová meditace : Kvantový SKOK.
 • Bonusová meditace: Afirmační meditace
 • Bonusová meditace: Reiki energetický štít.
 • Pracovní sešit: Můj nový a zdravý způsob života.
 • ​Meditační deník Božských ​vhledů...
 • ​Privátní přístup do členské sekce
 • ​Přístup do aplikace vedených meditací

Celková hodnota programu je celkem 
5 730,- Kč!

Ale protože chci, aby se tyto informace, přístupy, metody a techniky dostaly mezi co nejvíce lidí a přestaly se také s tímto tématem tak trápit, tak jsem se rozhodl vám dát cenu mnohem nižší, aby peníze nebyly překážkou k tomu začít si tvořit svoji vysněnou figuru a vytvořit si zdravý způsob života.


Nyní můžete tento online program získat jen za:


5 730,- Kč!

990,- Kč!

(40 eur)


Na platbu online bankovním převodem nebo platební kartou používáme zabezpečenou platební bránu GoPay.

Nebo získejte tento online program v rámci členství Meditačního MEDFLIXU...

​V této variantě získáte:

 • ​Více než 300 Vedených MEDITACÍ...
 • Všech 32 online programů Vedených MEDITACÍ...
 • ​Bonusový 35 denní program na vytvoření Životní VIZE...
 • check
  ​Bonusové online kurzy a meditace...
 • ​Nová meditace každý týden...
 • ​Privátní přístup do členské sekce

​Získáte přístup k Bohaté MEDITAČNÍ knihovně a ke všem online programům a meditacím v rámci vašeho členství.


​Můžete se zvolit buď měsiční a nebo zvýhodněné nyní v akci roční...


Na platbu online bankovním převodem nebo platební kartou používáme zabezpečenou platební bránu GoPay.

Co byste měli udělat nyní?

Nyní máte dostatek informací k tomu, abyste se rozhodli.


Čili buď tuto stránku okamžitě zavřete a pokračujte ve vašem životě, tak jak do dnes a nebo vstupte do kurzu a vydejte se na tuto ​transformační jízdu do vašeho VNITŘNÍ SVĚTA...


​Klikněte na tlačítko, vyplňte objednávku, proveďte platbu (buď kartou nebo převodem) a jakmile platba dorazí, tak dostanete do emailu přístupy do členské sekce a také přístup k prvnímu tématu.


Co se stane po vaší objednávce?


1. Je potřeba ​udělat objendávku a provést platbu.

Přístupy do členské sekce se vám vygenerují po zaplacení objednávky, proto doporučuji využít platby kartou. Využíváme zabezpečený systém GoPay. Při platbě převodem z účtu to může trvat 1-2 dny. Po zaplacení vám společně s přístupy do členské sekce přijde ne email potvrzení o zaplacení.

2. Můžete se přihlásit do členské sekce.

S vašimi unikátními přístupy se přihlásíte do členské sekce. Dostanete do emailu první video a vedenou meditaci.

3. K videím a meditacím se můžete kdykoliv vrátit.

Videa a vedené meditace budete mít kdykoliv k dispozici ve vaší členské sekci a můžete si je pustit kdykoliv budete chtít.


Meditace si budete moci stáhnout do počítače nebo mobilu, abyste si je mohly pustit i bez připojení k internetu.

Klikněte na tlačítko a vstupte do tohoto online programu ještě DNES!

Rekapitulace toho, co získáte:

 • 4 video lekce..
 • 4 vedené meditace...
 • ​Bonusová video lekce...
 • Bonusová meditace : Kvantový SKOK.
 • Bonusová meditace: Afirmační meditace
 • Bonusová meditace: Reiki energetický štít.
 • Pracovní sešit: Můj nový a zdravý způsob života.
 • ​Meditační deník Božských ​vhledů...
 • ​Privátní přístup do členské sekce
 • ​Přístup do aplikace vedených meditací

Celková hodnota programu je celkem 
5 730,- Kč!

Ale protože chci, aby se tyto informace, přístupy, metody a techniky dostaly mezi co nejvíce lidí a přestaly se také s tímto tématem tak trápit, tak jsem se rozhodl vám dát cenu mnohem nižší, aby peníze nebyly překážkou k tomu začít si tvořit svoji vysněnou figuru a vytvořit si zdravý způsob života.


Nyní můžete tento online program získat jen za:


5 730,- Kč!

990,- Kč!

(40 eur)


Na platbu online bankovním převodem nebo platební kartou používáme zabezpečenou platební bránu GoPay.

Nebo získejte tento online program v rámci členství Meditačního MEDFLIXU...

​V této variantě získáte:

 • ​Více než 300 Vedených MEDITACÍ...
 • Všech 32 online programů Vedených MEDITACÍ...
 • ​Bonusový 35 denní program na vytvoření Životní VIZE...
 • check
  ​Bonusové online kurzy a meditace...
 • ​Nová meditace každý týden...
 • ​Privátní přístup do členské sekce

​Získáte přístup k Bohaté MEDITAČNÍ knihovně a ke všem online programům a meditacím v rámci vašeho členství.


​Můžete se zvolit buď měsiční a nebo zvýhodněné nyní v akci roční...


Na platbu online bankovním převodem nebo platební kartou používáme zabezpečenou platební bránu GoPay.

Shreem Brzee

Vedené Meditace.cz (2017-2021)

/* ]]> */