fbpx
Vedené Meditace

3 kroky k HUBNUTÍ a změně stravy…

Rád bych s vámi sdílel 3 osvědčené kroky, které vedou k vytouženému cíli zbavit se přebytečných kil, které mi skvěle pomohly.

💪 S těmito kroky je v souladu online program Vedených MEDITACÍ pro HUBNUTÍ a zdravý životní styl – který získejte ZDE! >>

1) Vědomý přístup k stravě a myšlení.

Prvním krokem je uvědomění si svých stravovacích návyků, myšlenek a emocí, které máte spojené s jídlem. Protože když si začnete být vědomí, co vede k tomu, že jíte nezdravě, tak to můžete změnit.

Uvědomění těchto emocionálních tendencí vede k pozitivní změně, kterou hledáte. Když pochopíte, proč jíte některá jídla, co vás k tomu vede, tak s tím můžete také efektivně přestat nebo je jíst v takové míře, že budete hubnout i tak.

Proto s tím v programu Vedených MEDITACÍ pro HUBNUTÍ pracujeme! >>

2) Vizualizace a afirmace.

Vizualizace a afirmace skvěle pomáhají k pozitivnímu ovlivnění myšlení a vnímání.
V případě hubnutí můžete pravidelně vizualizovat sebe ve zdravé a štíhlé postavě a opakovat afirmace, které podporují pozitivní změny ve stravovacích návycích.

Jak vás to čeká ve Vedených MEDITACÍ pro HUBNUTÍ, kde přesně na to získáte audio nahrávky, které si stačí pustit do sluchátek a nechat se vést! >>

To vede k tomu, že přesvědčíte své podvědomí k tomu, co chcete. Jak se chcete chovat – jednoduše mu dáte pokyn. A co máte v podvědomí, to si nemůže pomoci a musí se to projevit.

Vytvořte si jasný obraz svého cíle ohledně váhy a zdraví a pravidelně se soustřeďte na tuto vizualizaci. A také si vyjasněte, co je vaší větší vizí ohledně zdraví, těla a způsobu života. Abyste věděli, jaké jsou vaše skutečné důvody, proč chcete zhubnout. 

3) Meditace a zlepšení vnímání emocí.

Pravidelná meditace vám pomůže zlepšit vnímání emocí spojených se stravováním. Obzvláště meditace z programu Vedených MEDITACÍ pro HUBNUTÍ a zdravý životní styl! >>

Uvědomování si, proč jíte, jak reagujete na různé potraviny a jak se cítíte po jídle, vede k lepšímu porozumění vašich stravovacích návyků.Díky tomuto porozumění je můžete také následovně efektivně změnit. Nejhorší je se snažit změnit to, čemu ani nerozumíme proč děláme.

Pracujte na rozpoznání a transformaci negativních emocí, které mohou vést k přejídání nebo nezdravým stravovacím návykům.

Pokud s tím chcete pomoci, tak vstupte do Vedených MEDITACÍ pro HUBNUTÍ, kde vás tuto metodu naučím! >>


Pamatujte, že každý člověk je jedinečný, a co funguje pro jednoho, nemusí fungovat pro druhého. Proto je dobré znát tyto základní principy, které vám pomůžou vytvořit tu správnou cestu pro vás

Tu správnou cestu k vaší vysněné FIGUŘE, zdraví, energii a VITALITĚ.


Vedené MEDITACE pro HUBNUTÍ a zdravý životní styl…

Mějte se krásně,

Jiří Majkus

Jiří Majkus

Add comment

Vedené Meditace na facebooku

/* ]]> */