fbpx
Vedené Meditace

Přichází nová etapa vašeho ŽIVOTA (nedovolte vaši programům, aby vás DRŽELY ZPĚT)…

Novoluní 2. července a období po tomto Novoluní přináší do našeho života velmi nadějné možnosti. To, co může tyto nadějné možnosti pohřbít jsou naše vlastní limitující přesvědčení. Naše vlastní, stagnující, NEGATIVNÍ energie…

Výsledky naší vnitřní práce, kterou jsme za poslední období vykonali a nebo nevykonali bude určovat, co všechno se před námi otevře za nové a svěží možnosti.

Častokrát, když se před námi otevírají nové možnosti, nové cesty, tak to, co nám brání vykročit dopředu a jít krok za krokem za světlou budoucností jsou naše staré vzorce a programy, které se začnou vynořovat.

Chtějí nás vrátit zpět. Chtějí nás vrátit zpět do pozice, na kterou jsou zvyklé. Jakákoliv nová, neznámá cesta je pro naše staré já nekomfortní a cítíme strach. Cítíme strach jít dopředu, i když je to něco, co nás inspiruje.

Zvláště pokud žijeme delší dobu v období STAGNACE… Zvláště pokud máme pocit, že se dlouhou dobu nemůže v našem životě nic změnit, tak to jsou ty chvíle, kdy prahneme po něčem novém.

A toto se zvláště ukazuje ve dvou oblastech našeho života. Tím jsou VZTAHY a PENÍZE!

Potřebujeme mít odvahu se vydat krok za krokem do něčeho nového. A někdy potřebujeme mít odvahu rovnou skočit.

Jak říká americký autor a komik Steve Harvey, tak padák se otevře až vyskočíte z letadla. Nemůžete čekat na to, až se vám otevře padák. Prvně musíte SKOČIT!


Pokud vnímáte, že by se vám hodilo zbavit se staré, negativní a stagnující energie a žít více v hojnosti, tak si stáhněte ZDARMA tento 10 stránkový eBook! >>


Například pokud nejste spokojeni s vaší finanční situací, pokud chcete žít více v hojnosti, tak na vaše přání Vesmír a Život začne reagovat a odpovídat. Pokud je to vaše upřímné přání, tak se dají do pohybu kreativní síly a začne vám Život a Vesmír pomáhat vaše záměry realizovat.

Zvláště pokud pracujete s vaším podvědomým, měníte své myšlení a celkově energii a vibraci dáváte do souladu s energií PENĚZ a HOJNOSTI. 

Například pomocí těchto Vedených meditací HOJNOSTI, které jsou velmi silné a aktivují vaši FREKVENCI HOJNOSTI (klikněte pro více informací!) >>

Když aktivujete svoji frekvenci hojnosti, tak si hlavně začnete všímat těchto příležitostí a jste schopni je vůbec zachytit. Vidíte, co se před vámi otevírá za možnosti a jaké k vám přicházejí nápady a inspirace, jak žít více v hojnosti.

A pokud dovolíte vašim negativním programům a strachům a obavám vás držet zpět, v teplíčku a klídečku, tak se toho ve vaší finanční situaci moc nezmění.

Proto jsem vytvořil program Vedených meditací HOJNOSTI, který vám pomůže udělat potřebné kroky dopředu (popřípadě rovnou skočit) a pomůže vám se vypořádat s vašimi pochybami, obavami, strachy a negativními programy, které vás chtějí držet zpět.

Nedovolte jim to!

Vy jste ti, kteří potřebují za svůj život převzít PLNOU ODPOVĚDNOST! Když to uděláte, tak vám to dodá sílu a moc, protože si začnete uvědomovat, že s tím můžete něco udělat a změnit…

Pokud jsou peníze oblast vašeho života, která by si zasloužila revizi a transformaci. Pokud jsou peníze oblast ve vašem životě, kde byste chtěli pozvat do vašeho života čerstvé a nové příležitosti, tak program Vedených meditací HOJNOSTI je PŘESNĚ PRO VÁS! >>

Klikněte na odkaz a přečtěte si více, co všechno jsem pro vás připravil a v čem vám tento program pomůže…


Aktivujte svoji FREKVENCI HOJNOSTI…

Abyste do svého života začali přitahovat více peněz, tak k tomu potřebujete mít specifickou energii a vibraci. Potřebujete být v souladu s vaší PRAVOU PODSTATOU.

Když jste spojení sami se sebou. Když jste napojeni na vaše Vyšší Já, tak přirozeně aktivujete vaši unikátní FREKVENCI HOJNOSTI!

Je to totiž přirozenost každého z nás. Být a žít v hojnosti…

Přečtěte si také ČLÁNEK: Otevřít své srdce „Kořenu všeho zla“ je transformující zkušenost, která vám změní ŽIVOT! >>

A jeden z nejefektivnějších způsobů, kterým můžeme AKTIVOVAT svoji frekvenci hojnosti jsou audio nahrávky Vedených MEDITACÍ…

Není nic jednoduššího než si pustit audio nahrávku do sluchátek, udělat si na sebe 15-20 minut a ponořit se do vedeného procesu meditace.

✅ Tak, jak budete postupně v programu pomocí cvičení a meditací měnit svoji energii, tak si můžete začít všímat, že začínáte jinak o penězích a o příležitostech, jak je přitáhnout do svého života jinak přemýšlet.

✅ Zboří se vaše dosavadní nefunkční způsoby a představy, které vám už možná nyní přestávají fungovat.

✅ Bude k vám přicházet nová inspirace a nápady, jak vydělat více peněz v souladu s vašimi hodnotami a s vaším životním posláním a budete mít přirozenou inspiraci a vnitřní tah JEDNAT a KONAT!

✅ Jak se pomocí těchto silných technik napojíte na proud života, tak tento proud vás nenechá sedět na židli. Bude vás nutit vstát a udělat ty potřebné činnosti, aby se změnila vaše situace a vaše finanční cíle se naplnily.

Ale tato AKCE vás bude naplňovat a budete si ji užívat, protože bude vycházet z toho, kdo jste. Bude v souladu s vašimi dary, talenty a v souladu s vaším životním posláním.

A možná i vám se díky těmto metodám podaří dát do souladu vaše poslání a podnikáním a budete si tím, co je vaše vášeň a co je pro vás důležité vydělávat peníze.

Tak jak to dělají tisíce lidí po celém světě. Otázka je: „Chcete být jedni z nich, nebo se chcete koukat, jak to dělají ostatní?“

Pokud chcete rovnou začít s Vedenými MEDITACEMI, tak klikněte na odkaz a využijte 40% SLEVY! >>

Co vás čeká v tomto meditačním programu:

  • Naučíte se opakovatelnou metodu, jak otevřít své srdce, kdykoliv vás ho něco uzavře
  • Objevíte, jak se vztahovat k penězům, abyste je začali do svého života přitahovat
  • Spojíte se s vaším Vyšším JÁ a uzdravíte vaše zranění, která máte k penězům, abyste mohli žít více v hojnosti
  • Objevíte své životní poslání, nebo si ho prohloubíte a spojíte se s hlubším smyslem vaší duše
  • Najdete práci, která bude v souladu s tímto vaším hlubokým smyslem
  • Budete si více vážit sami sebe a budete si více vědomi vlastní hodnoty
  • A ještě mnohem, mnohem víc…

Pokud je to něco, co chcete se mnou prozkoumat pomocí video lekcí a Vedených MEDITACÍ, tak klikněte a začněte ještě DNES! (není na co čekat). >>

 

Mějte krásný den,

Jiří Majkus

Jiří Majkus

Add comment

Vedené Meditace na facebooku

/* ]]> */