Více než 550 účastníků...

Prodej Vedených meditací HOJNOSTI byl ukončen...

Odstraňte svoje vnitřní bloky a limitující přesvědčení, které máte s PENĚZI, vydejte se na transformační cestu do svého nitra, kde najdete ZDROJ vašeho Bohatství a HOJNOSTI a to vše z pohodlí vašeho domova pomocí Vedených MEDITACÍ...

Pokud jste připraveni odstranit svoji úzkost a strach, který máte s PENĚZI a cítíte, že teď jste na řadě vy a že si zasloužíte vydělávat více peněz, tak tato stránka je přesně pro vás.

‚‚Být BOHATÝ je stav vaší mysli... nemá to co do činění s penězi.‘‘

- Harvey MacKay

Jste připraveni zbavit se úzkosti, strachu a začít žít nový ŽIVOT?

Jste připraveni začít používat svoji mysl a energii na vytvoření FINANČNÍ svobody a nezávislosti?


Jste připraveni se vypořádat se svými BLOKY a STRACHY, které máte ve vztahu k penězům?


Chcete znát TAJEMSTVÍ, jak zvýšit svoji vibraci HOJNOSTI, která vám dlouhodobě bude zajišťovat přítok peněz?


Patříte také mezi ty, které už „obyčejná" práce nebaví?


Chcete objevit svoje ŽIVOTNÍ POSLÁNÍ a věnovat se tomu, co vás bude konečně BAVIT?


Chcete se přestat dívat na hodinky, kdy už „padla?"


Jste připraveni se ponořit do svého nitra a najít NEKONEČNÝ zdroj HOJNOSTI, o který nemůžete už NIKDY přijít?


Pokud jste odpověděli "ANO", tak tato stránka je právě pro vás...

Naučil jsem se, že jeden z nejdůležitějších kroků při manifestaci hojnosti je pochopení toho, co je OPRAVDOVÝM zdrojem našeho bohatství.


Zajímá vás, co to je?


No... peníze to nejsou!


Tím PRAVÝM ZDROJEM bohatství je Zdroj samotný.


A ano, mluvím o Lásce, Bohu, Pravdě, Spiritualitě, Vesmíru, Duši... nebo ať je to jakékoliv jiné slovo, které vás napadne, když se bavíme o Vyšší Síle.


Každý z nás má přístup k tomu, abychom mohli cítit a prožívat mocný, donekonečna se otevírající přítomný okamžik, jeho hloubku, hojnost a svobodu uvnitř nás. Toto PROŽÍVÁNÍ je skutečnou esencí toho, KDO JSME.


A je to ta stejná energie, která nám umožňuje cítit nekonečnou hojnost ve svém nitru.


Svoji realitu vytváříme ZEVNITŘ-VEN. A pokud se naučíme cítit hojnost ve svém nitru (díky napojení se na energii Zdroje, napojení se na Sebe), tak naprosto přirozeným efektem bude, že se hojnost začne projevovat v našem vnějším světě, v naší každodenní realitě.


Prvně musíte procítit a prožívat hojnost svého nitra. Cítit, že jste bohatí už právě teď. Díky tomu, že se naladíte na frekvenci bohatství, tak začnete přitahovat situace, příležitosti, lidi, aby se bohatství projevilo ve vašem životě.


Toto je klíč k manifestaci hojnosti.

Autor projektu

Jmenuji se Jiří Majkus a s meditacemi jsem se poprvé setkal před třinácti lety. Rok a půl jsem žil v duchovní komunitě a každodenní ranní duchovní praxe spočívala ve dvouhodinové mantra meditaci.


Po návratu do Brna se meditace staly součástí mého života. Objevoval jsem další typy meditací a právě vedené meditace se staly moji oblíbenou pomůckou na mojí životní cestě.


Pomocí meditace a vedených meditací jsem si do svého života přitáhl moji milovanou ženu (která mě dokonce sbalila sama), povedlo se mi zhubnout 10kg a objevil jsem v sobě svoje životní poslání. 


Podnikám v oboru, která mě velmi baví, dává mi hluboký smysl a naplňuje mě energií.


Moje cesta ale nebyla procházka růžovým sadem a vedené meditace mi pomáhaly na této cestě zůstat. Pomáhaly mi vyjasňovat můj záměr a to, po čem ve skutečnosti moje srdce touží.


Jsem nesmírně vděčný, že vám mohu zprostředkovat metody a techniky, které mi pomohly splnit si moje velká přání.

Klíč: Přestaňte se koncentrovat
 na PENÍZE...

Zní to divně, že? Ale funguje to...


Většina z nás se snaží manifestovat peníze, protože máme pocit, že jich nemáme dost.


„Chci více peněz, protože je nemám.”


A to je problém, protože přitahujeme energii, s kterou nejvíce rezonujeme. Vytváříme více toho, co jsme.


Pokud se soustředíte na přitáhnutí peněz (protože jich máte málo, nebo máte pocit, že jich není dost), tak tato energie vytváří více toho, na co se soustředíte... Na to, že nemáte peníze.


Z toho důvodu je lepší a PRAKTIČTĚJŠÍ se koncentrovat na to, co už ve svém životě máte.
Pokud se soustředíte na hojnost a bohatství, která už DNES existuje ve vašem životě (i když to jsou drobnosti), tak posilujete svoji vnitřní vibraci hojnosti a bohatství, což vede k tomu, že přitáhnete další hojnost a bohatství.


Vděčnost je silným nástrojem při manifestaci hojnosti.

Kultivujte vnitřní pocit a vibraci, že už dnes jste BOHATÍ...

Mnoho z nás se snaží přitáhnout a vydělat více peněz, protože věříme, že výsledkem bude specifický pocit. Že se budeme nějak cítit. Ale často si neuvědomujeme, že tyto pocity můžeme prožívat ještě předtím, než peníze obdržíme.


Nemusíme čekat na potvrzení zvenčí...


Nemusíme čekat až budeme bohatí, abychom se mohli CÍTIT BOHATÍ.


Například, pokud se ponoříte do pocitu „být bohatý”, jak se asi cítíte?


Co prožíváte?


Možná to jsou pocity svobody, růstu, štěstí, bezpečí, jistoty, hodnoty, uvolněnosti...


To jsou báječné pocity, že?... a hádejte co? Abyste je mohly cítit, tak k tomu nepotřebujete PENÍZE.  Jsou ZDARMA!

Odstraňte také svoje strachy a limitující
 přesvědčení

Nyní, když víte, že svoje bohatství i nedostatek si vytváříte sami je potřeba odstranit limitující přesvědčení.


To, že máte pocit nedostatku peněz ve svém životě, je díky vašim limitujícím přesvědčením, které máte ve vztahu k penězům.


„Já nikdy bohatý nebudu.”


„Nemám práci, ve které bych mohl vydělávat velké peníze.”


„Nevěřím, že někdy budu mít hodně peněz.”


„Nevím, jak bych mohl vydělávat více peněz.”
Tímto způsobem si limitujeme a blokujeme, aby k nám přišly peníze... i když jich chceme víc.


Dobrá zpráva je, že můžete tyto limitující přesvědčení, která jsou založená na strachu, ZBOŘIT. Už nemusíte dál být otrokem toho, co vám řekli rodiče, nebo co jste přijali za své od společnosti a od všeobecně známých pravidel.


Můj oblíbený citát od básníka Rumího je: „Tvým úkolem není jít hledat lásku někde venku. Tvým úkolem je ponořit se do sebe a najít všechny bariéry, které sis sám vytvořil ve svém nitru, které ti brání lásku prožívat.”


A věřím, že láska a hojnost je stejná věc. Proto se tento citát dá použít i pro manifestaci hojnosti. Odstranit všechny bariéry, které jsme si sami před hojností postavili.

‚‚Za 15 minut vizualizace jste mnohem produktivnější, než za 16h tvrdé práce.‘‘

- Abraham Hicks

Nastavení vaší mysli rozhoduje, jak bude efektivní vaše konání...

To, jaký si vytvoříte vztah k energii peněz a to, jestli budete naladěni na vibraci hojnosti ovlivňuje, jak se vám bude dařit v akci.

​

Ano, TVRDÁ PRÁCE funguje. Můžete pracovat 16h denně a nakonec se váš obor naučíte a budete úspěšní... ale za jakou cenu? A jak budou trpět ostatní oblasti vašeho života, zdraví, rodina, vztahy...


Mnohem více důležitější než vědět JAK vykonávat, je důležitější vnitřní rozpoložení, váš emoční stav. To jak moc věříte, že se vám bude dařit, jak moc věříte, že budete žít v hojnost, jak moc očekáváte, že vše dobře nakonec dopadne a to, jak moc důvěřujete.Když budete mít správný postoj a budete cítit svoje VNITŘNÍ BOHATSTVÍ, tak budete dělat ty správné věci. Budete potkávat ty správně lidi. Budete narážet na správné příležitosti a budete prosperovat.


Potom můžete využít všechny ostatní strategie, postupy, recepty a návody k úspěchu. To PRAKTICKÉ a NEZBYTNÉ JAK.

Nalaďte se na vibraci HOJNOSTI a BOHATSTVÍ pomocí Vedených MEDITACÍ...

Tak jsem začínal já. Vedenou meditací. Neměl jsem peníze na drahé semináře a workshopy. Neměl jsem peníze na kouče a mentory. To, co mi bylo dostupné byly audio nahrávky vedených meditací.


Není jednodušší a lehčí způsob, jak se z pohodlí svého domova naladit na vibraci hojnosti a bohatsví...


Není nic jednoduššího než si udělat pohodlí, nasadit si sluchátka a pustit si audio nahrávku vedené meditace, ve které se necháte vést mluveným slovem, které je doplněno nádhernou meditační, relaxační muzikou.


Vytvořil jsem pro vás Vedené meditace HOJNOSTI

Tyto vedené meditace jsem specificky navrhl na to, abyste se naladili na vibraci hojnosti. Abyste nalezli ZDROJ svého vlastního bohatství, který sídlí ve vašem nitru a čeká až ho probudíte.


Podívejte se v čem vám meditace pomůžou a jaké meditace jsem pro vás připravil...

Jak vám pomůžou Vedené meditace HOJNOSTI

 • check
  Naladíte se na vibraci hojnosti - Vedené meditace jsou nejpraktičtější a nejjednodušší pomůckou, jak se naladit na frekvenci svého vnitřního bohatství a začít tuto energii vyzařovat do světa a tím si přitáhnout více hojnosti.
 • check
  Odstraníte si bloky a limitující přesvědčení s penězi - Pomocí praktického cvičení a vedené meditace na odstranění strachů a limitujících přesvědčení zboříte bariéry, které jste si sami vytvořili, které vám brání prožívat ve svém životě hojnost.
 • check
  Vyjasnění vašeho záměru a vlastní hodnoty - Pomůžou vám vyjasnit si to, co ve svém životě opravdu chcete. A díky jasnému záměru, který usadíme ve vašem srdci, si začnete tvořit vaši realitu.
 • check
  Zlepší se vám vizualizační schopnosti - Pomůžou vám zlepšit svoje vizualizační schopnosti. Díky tomu se budou vaše záměry, touhy a přání rychleji manifestovat. Vizualizace je mocný nástroj manifestace.
 • check
  Úžasný transformační prožitek - Díky vedeným meditacím poznáte více sami sebe. Poznáte nepoznané oblasti vaší mysli a vašeho nitra. Prožijete nádherné okamžiky.
 • check
  Nová chuť a energie do života - Díky tomu, že více prozkoumáte sami sebe, nekonečné možnosti, jak začít tvořit bohatství a poznáte svoje dary a talenty, tak dostanete novou chuť do života. Bude se vám úplně ráno vstávat.
 • check
  Objevíte své životní poslání a talenty - Objevíte jaké je vaše vlastní životní poslání a jakými unikátními dary a talenty můžete vydělávat peníze a začít dělat to, co vás baví.

Připravil jsem pro vás tyto audio nahrávky, které
 kombinují různé druhy meditací...

Jaké konkrétní meditace jsou obsahem tohoto meditačního programu?

Den 1: Meditace zasazení záměru hojnosti

První a nejdůležitější krok na cestě za prosperitou a hojností. Zasadit záměr. Tato meditace vám pomůže zjistit a vyjasnit, co ve skutečnosti OPRAVDU chcete. V této meditace svůj záměr zasadíte do svého srdce a vyšlete do Vesmíru. Určíte si směr, kterým se chcete vydat a co chcete, aby se vám splnilo.

Den 2: Meditace odstranění bloků, strachů a limitujících přesvědčení s penězi

K této meditace jsem přidal i jedno důležité cvičení, které si před meditací uděláte, abyste více rozpoznali, co vám brání v manifestaci hojnosti. Poté si v meditaci dovolíte tyto limitující přesvědčení, bloky a strachy spálit ve svém vnitřní ohni TRANSFORMACE. Silná meditace, díky které se budete cítit více svobodní.

Den 3: Meditace otevření se nekonečným možnostem

Každý okamžik v sobě obsahuje nekonečně možností. Z prostoru nekonečných možností, který Ayur Véda popisuje jako Akaša, se manifestuje vše neprojevené. Když se otevřete nekonečným možnostem s důvěrou, že najdete cestu, najdete způsob, tak už nic pro vás nebude nemožné. Tato meditace vám pomůže najít cestu k vaší prosperitě.

Den 4: Meditace vděčnosti

Být vděčný, ocenit vše, co už ve svém životě máte, samo o sobě je klíčem k vytvoření hojnosti. Pokud nejsme schopni vyjádřit svoje DĚKUJI už teď, tak nebudeme schopni ani, když budeme mít více. Když dáte Životu, Vesmíru najevo svůj vděk, tak vám dodá další věci (ne jen hmotné), abyste mohli znovu vyjádřit svoji vděčnost. Vděčností vše začíná i končí.

Den 5: Meditace otevření srdce energii peněz a hojnosti

V první meditaci záměru se dozvíte, že peníze jsou formou energie. V této meditaci otevřete svoje srdce této energii a energii hojnosti a pozvěte ji do svého života. Díky tomu, že ve druhém dni spálíte svoje strachy a bloky, tak budete schopni svoje srdce penězům a hojnosti otevřít. V této meditaci také prožijete, jaké to je opravdu CÍTIT tuto zemitou energii.

Den 6: Meditace vibrace a vědomí hojnosti

V této meditaci ještě více naladíte svoje nitro a vědomí na přijímání hojnosti. Když vstoupíte do proudu hojnosti, tak je potřeba tento proud netlumit a neškrtit. Uvědomíte si, že hojnost je o dávání a přijímání. Když ve svém životě aplikujete tento základní princip, nebudete už nikdy žít v nedostatku.

Den 7: Meditace objevení svých darů a talentů

Vydělávání peněz pomocí svých darů a talentů je několikanásobně jednodušší a lehčí. Výzvy a zkoušky dostáváme na cestě životem pořád, abychom rostli. Když jsem ale svoje podnikání založil na svých silných stránkách a přestal jsem dělat věci, na které talent nemám, vše se otočilo o 180°. Díky pochopení toho, kdo jsem a co umím, jsem dostal odvahu opustit lukrativní obor a vydat se na cestu za vlastním podnikáním.

Den 8: Meditace nalezení svého životního poslání

V této meditace v sobě odhalíte to, co ve vás už od početí bylo vloženo... vaše životní poslání. Pevně věřím, že každý z nás má ve svém životě nějaký účel. Buddha říkal, že vaším posláním je najít svoje životní poslání. Vaše životní poslání úzce souvisí s vašimi dary a talenty. Díky této vizualizaci se o sobě hodně dozvíte a odkryje se vám něco magického a mystického...

Den 9: Meditace setkání se svým bohatým já

V této vedené vizualizaci se setkáte se svou dokonalou verzí, která udělala samá správná rozhodnutí a která má tak silné vědomí hojnosti, že na cokoliv sáhne, se promění ve zlato. Budete mít čas se svého bohatého já zeptat na jakoukoliv radu a doporučení. Vezmete si sebou také jeho energii, která, jak už víte, je zcela zásadní pro manifestaci hojnosti.

Den 10: Meditace mantry hojnosti

V této meditaci se dozvíte starodávnou mantru hojnosti, která pochází z Indie a pocítíte její účinek během pár minut. Pokud je tato vibrace pronášena ve správném rytmu, působí hodně hluboko do našeho nitra a doslova přeskupuje naše DNA. Ve videu se také dozvíte důležité informace o mantrách a jak se dá použít síla zvuku na manifestaci prosperity a jak s ní pracuji já.

Den 11: Meditace vision boardu

Vision board je silná a kreativní pomůcka, kterou používají ti nejúspěšnější lidé a podnikatelé. V této meditaci si sestavíte v mysli svůj vision board (nástěnku snů), otisknete si jej do své mysli, do svého nitra a ponoříte se do meditace. Nádherná vizualizace, na kterou budete rádi vzpomínat celý den. Pomůže vám také vytvořit si vision board ve fyzické podobě, který ještě akceleruje manifestaci vašich cílů.

+ K tomu dostanete tyto 3 BONUSOVÉ
meditace a videa...

Den 12 (BONUS č.1): Meditace Šrí Yantry

Ve vizuální meditaci se ponoříte do 13 000 let starého symbolu ve kterém je obsažen celý princip tvoření. Během této meditace budete absorbovat všechny energie, které jsou obsaženy ve Šrí Yantře. Napojíte se na sílu tohoto symbolu a to ještě více akceleruje, abyste si ve svém životě vytvořili hojnost. Využijete sílu posvátné geometrie.

Den 13 (BONUS č.2): Meditace magnet na peníze

Krásná vedená vizualizace, kdy si prožijete, jaké je to být magnetem na peníze. Tuto energii a vibraci si také vezmete sebou do svého denního života. Jenom díky této vizualizaci se mi začalo dít tolik "náhodných" jevů, že jsem byl z toho v úžasu. Doporučuji tuto meditaci si pravidelně pouštět večer před spaním.

Den 14 (BONUS č.3): Meditace Vesmírné banky

V této vizualizaci navštívíte Vesmírnou banku a požádáte o specifický obnos peněz. Díky tomu, že pracujeme v meditacích na podvědomé úrovni, tak si vlastní podvědomí naprogramujete, aby vyhledávalo příležitosti, které povedou k touženým penězům. Když to spojíte se silou záměru a vyslovení svého přání je to kouzelné a fascinující.

Klikněte na tlačítko "Okamžitý Přístup" a vstupte do programu Vedených meditací HOJNOSTI jen za  2490,- Kč ještě DNES!

Rekapitulace toho, co získáte:

 • 11 základních video lekcí
 • 11 základních vedených meditací
 • 3 bonusové video lekce
 • check
  3 bonusové vedené meditace
 • check
  40% sleva na celý meditační program
 • check
  Privátní přístup do členské sekce

Na praktikování této metody vám stačí
 20 minut denně...

Jste ochotni do své BUDOUCNOSTI a do vlastní finanční nezávislosti investovat 20 minut denně?


To je to, co vám stačí, abyste mohli využít síly této JEDNODUCHÉ a PRAKTICKÉ metody, jak programovat svoje podvědomí a naladit se na HOJNOST.


Není nic jednoduššího než si sednout do pohodlné pozice a pustit si audio nahrávku do sluchátek a nechat se vést.


JEDNODUŠŠÍ UŽ TO BÝT NEMŮŽE!

Garance spokojenosti (vrácení peněz)

A pokud po třech dnech, po třech meditacích (což je dostatečný počet, abyste poznali, jestli jsou tyto vedené meditace a videa pro vás) nebudete spokojeni nebo nebudete cítit, že dostáváte hodnotu, o které jsem mluvil, tak vám vrátím peníze a první tři meditace vám zůstanou.
Co se stane po vaší objednávce?

 • Je potřeba zaplatit fakturu - Po objednání je potřeba zaplatit částku 1490,-. Přístupy do členské sekce se vám vygenerují po zaplacení objednávky, proto doporučuji využít platby kartou. Využíváme zabezpečený systém GoPay. Při platbě převodem z účtu to může trvat 1-2 dny. Po zaplacení vám společně s přístupy do členské sekce přijde ne email potvrzení o zaplacení.
 • Každý den dostanete jednu meditaciV členské sekci se vám každý den objeví nová meditace. Meditace jsou poskládány postupně, aby ve vás spustily toužený proces změn. Proto je potřeba dělat je postupně, tak jak jsou navržené.
 • Meditace po skončení používejte jak potřebujete - Po skončení vaší 14-ti denní cesty se můžete k meditacím kdykoliv vrátit a pustit si je, když budete chtít nebo potřebovat. Meditace můžete používat samostatně, abyste proces ještě více prohloubili.


Klikněte na tlačítko "Okamžitý Přístup" a vstupte do programu Vedených meditací HOJNOSTI jen za​ 2490,- Kč ještě DNES!

Rekapitulace toho, co získáte:

 • 11 základních video lekcí
 • 11 základních vedených meditací
 • 3 bonusové video lekce
 • check
  3 bonusové vedené meditace
 • check
  40% sleva na celý meditační program
 • check
  Privátní přístup do členské sekce

Shreem Brzee

Vedené Meditace.cz (2017-2018)

/* ]]> */