fbpx
Vedené Meditace

Je možné, že jsme kompletně NEPOCHOPILI, co jsou to PENÍZE a jak se k nim VZTAHOVAT?

Když se podíváme do minulosti, tak zjistíme, že vydělávání peněz bylo výsadou hlavně mužů. My muži jsme byli ti, kteří si ohrnuli rukávy a vydali se do práce vydělávat peníze. Ženy byly v domácnostech a pečovali o domov a o děti.

A tento vzorec se nám prolíná v naší společnosti již několika generacemi a má za následek jedno z největších nepochopení toho, co jsou to peníze a jakým způsobem se k nim vztahujeme.

My muži jsme totiž dali jasně najevo, jak se vydělávají peníze. Musíme brzo ráno vstát, překonat se, potlačit všechny svoje potřeby, pocity a jít do práce, která nás nebaví, abychom vydělali peníze.

Ve jménu dnešního „moderního úspěchu“ uzavřeme svůj vnitřní svět a jeho nevyčíslitelné dary, jejichž absence pak i v jiných oblastech vytváří mnoho problémů a konfliktů.

A začínáme postupně ztrácet sami sebe…

Z této naší historie vzniklo mnoho vzorců a přesvědčení o penězích:

„Peníze se vydělávají tvrdou prací.“

„Peníze se lehce utrácejí, ale těžko vydělávají.“

„Nemůžu poslouchat své pocity, protože je potřebuji umlčet a jít do práce vydělávat peníze.“

A mnohé další…

Tento „Patriarchální“ způsob vydělání peněz sice přináší výsledky a do určité míry funguje, ale přináší si sebou krutou daň a přirozené důsledky.

Když se budeme neustále překonávat (jít proti flow), když budeme neustále potlačovat to, kdo jsme. Když budeme neustále potlačovat a ignorovat své pocity, individualitu a potřeby, tak se v zájmu vydělávání peněz totálně odpojíme od sebe až do té míry, že zapomeneme, kdo vlastně jsme.

Někdy nám je to dokonce jedno, protože to přece přináší výsledky a vyděláváme peníze. Zvláště v dnešní době, kdy se místo honbou za titulem (jak to bylo v minulosti) snaží většina lidí v osobní rozvoji získat jiný titul v podobě „úspěchu“.

✅ Způsob, kdy vyděláváme peníze, ale jsme odpojeni od sebe…

✅ Způsob, kdy vyděláváme peníze, ale jsme v nesouladu s tím, kdo jsme a jsme v nesouladu s principy života přináší krutou daň…

Kdykoliv jdeme proti principům života, tak budeme nakonec trpět. I když to může nějakou dobu vypadat, že to funguje a že to žádné důsledky nepřináší.


Stáhněte si Vedenou meditaci ZDARMA: Aktivace energie HOJNOSTI! >>


Je to způsobeno silným nepochopení toho, co jsou peníze a zároveň je to společný jmenovatel stresu a vnitřních bojů, které prožíváme. Jak v naší práci, tak také v životě.

V dnešní době je běžné vydělávat peníze tímto způsobem. Způsobem, kdy jdeme sami proti sobě. Proto mnoho lidí nakonec celkově na úspěch a peníze zanevřelo, protože nejsou ochotni zaplatit za úspěch tuto daň.

Výsledkem je poškozené zdraví, rozpadlé vztahy, celková frustrace a nechuť do života, která přetrvává někdy i desítky let a přenáší se na další generace.

Všechno toto pramení z myšlenkového vzorce, že peníze jsou LIMITOVANÝ ZDROJ a abychom je získali, tak musíme dělat činnosti, které se nám nelíbí a dělat je vůbec nechceme.

Ani nevíte kolik lidí v podnikatelské komunitě bičuje sebe sama za to, že jsou líní, protože nedělají to, co by se „mělo“ a přitom si akorát nedovolí respektovat a důvěřovat svým pocitům.

Kdykoliv uvažujeme o penězích, jako o limitovaném zdroji, který potřebujeme pro sebe získat a kdykoliv jednáme z chronického strachu a stresu, tak důsledky jsou nevyhnutelné…

– Ukazují se mnoha způsoby včetně paniky, úzkosti, vyhoření, deprese, manipulace, emocionálními a náladovými výkyvy, nemocemi, nehodami, krizemi, zneužíváním síly, dominantním chováním, špatnými rozhodnutími, slabou morálkou, neochotou se postavit za své hodnoty a mnohé další…

To je samozřejmě vyčerpávající a demoralizující!

Co když to jde dělat JINAK?

Co když to jde dělat jinak a tuto krutou daň platit nemusíme? Co když existuje jiná cesta k úspěchu, která je v souladu a v harmonii s principy a rytmem života?

Možná máte také ten pocit, že si to vývoj společnosti a lidstva vyžaduje. Možná je to přirozenou součástí transformace, kterou jako společnost nyní procházíme.

Přečtěte si také ČLÁNEK: Otevřít své srdce „Kořenu všeho zla“ je transformující prožitek, který vám změní ŽIVOT! >>

Dle posledních údajů z Ameriky, tak korporace a velké firmy prožívají krize. Mnoho vysoko postavených manažerů, ředitelů a podnikatelů prochází touto přirozenou krizí a vyhořením.

A každá krize je znamení příchodu něčeho nového. Nedávno jsem se účastnil zahraničního online summitu, kde asi 19 žen podnikatelek otevřeně mluvilo o penězích a všechny se shodovaly, že dosavadní způsob vydělávání peněz přestává fungovat.

Přichází NOVÉ OBDOBÍ a ETAPA, kdy do korporací a podnikatelských sfér pronikají ženské principy a větší soulad s energií peněz.

Všichni prahneme po tom být uvnitř naplnění, spojení se sebou, se svým Vyšším vedením a z této pozice síly začít jednat a konat!

Tato změna ale není vždy jednoduchá. Bojujeme hlavně sami se sebou. Bojujeme se svými starými programy a vzorci, které se nás snaží držet zpět.

Máme strach začít dělat něco jinak, protože riskujeme, že to nebude fungovat. Skutečnou otázkou ale je, co všechno RISKUJEME, když něco nezměníme a nezačneme něco dělat jinak?

Pokud jste člověk, který touží po této změně. Pokud jste člověk, který chce být více v souladu se sebou, s principy života a energií HOJNOSTI, tak přesně pro vás jsem vytvořil online Vedené meditace HOJNOSTI, které vás v tom extrémně podpoří! >>

✅ Tyto video lekce, cvičení a audio nahrávky Vedených MEDITACÍ vám pomůžou udělat přechod do nového způsobu žití v HOJNOSTI.

✅ Do způsobu, který respektuje principy života a který vás vede a nabádá k tomu, abyste více věřili sami sobě a svému vlastnímu vnitřnímu vedení…

✅ Pomocí silných meditačních technik AKTIVUJEME vaši FREKVENCI HOJNOSTI!..

✅ Abyste do svého života začali přitahovat více peněz a hojnosti, tak k tomu potřebujete mít určitou energii a vibraci.

A vaše energie a vibrace se skládá z vašich podvědomých programů, postojů, přesvědčení a myšlenkových vzorců, které máte o penězích, o hojnosti a sami o sobě.

Pomocí tohoto transformačního procesu, který budete absolvovat z pohodlí vašeho domova uděláme velkou čistku vašeho vnitřního světa a instalujeme nové principy, programy a postoje.

Takové, které vás budou podporovat a budou vás vést k tomu, abyste respektovali své vlastní vnímání, intuici a vaše unikátní dary, talenty a aby to vše bylo v souladu s vaším životním posláním.

Pokud je to něco, co vás inspiruje, tak klikněte a vstupte do Vedených meditací HOJNOSTI, které máte nyní možnost získat s 50% slevou a 5 BONUSY! >>

Mějte krásný den,

Jiří Majkus

Jiří Majkus

Add comment

Vedené Meditace na facebooku

/* ]]> */