fbpx
Vedené Meditace

Otevřít své srdce „Kořenu všeho ZLA“ je transformující zkušenost, která vám změní ŽIVOT!

💸👉 (Inflace a zdražování): Poselství energie PENĚZ pro aktuální období! >>

V posledních několika dnech zažívám silné transformační prožitky, které mě ukazují nový směr a hlubší pochopení toho, jak se vztahovat k energii peněz.

A to hlavně díky Vedené MEDITACI: Co vám PENÍZE chtějí říct, kterou můžete získat zde! >>

V této meditaci dáme stranou veškeré naše příběhy a přesvědčení o tom, co jsou PENÍZE a začneme vnímat energii, která stojí za všemi bankovkami, mincemi, čísly na účtu a finančními transakcemi.

Toto cvičení je samo o sobě dosti transformující a mění náš úhel pohledu, perspektivu a vnímání, které jsme měli o penězích. Pokud si tedy cvičení dovolíte prožít a skutečně vnímat, co cítíte…

Fascinující na tom je, že začneme přirozeně pochybovat o těch všech možných myšlenkách a přesvědčení, že Peníze jsou „KOŘENEM VŠEHO ZLA!“ a že peníze jsou něco špatného a špinavého.

Můžeme začít cítit a vnímat jejich skutečnou podstatu. A tou je, že za penězi stojí silná, inteligentní, extrémně přátelská a podporující ENERGIE. Během tohoto cvičení se také ale můžete cítit nepříjemně, protože se začnou z hloubi vašeho nitra ozývat všechny možné potlačené pocity, které máte směrem k penězům.

Věřím, že v mnoha lidech vůbec nadpis tohoto článku a jeho poselství mohl vyvolat spousty bouřlivých emocí a pocitů. A je to naprosto přirozené… Díky temné historii peněz v naší společnosti.

To ovšem neznamená, že naše temné a negativní pocity směrem k penězům určují skutečnou povahu a podstatu energie peněz a hojnosti.

Toto poselství vychází z citátu Josepha Cambella:

‚‚Jeskyně, které se nejvíc bojíš v sobě schovává poklad, který hledáš.‘‘

Pokud dokážete otevřít své srdce energii PENĚZ a HOJNOSTI, tak vás čekají silné transformační prožitky, které vám navždy změní váš ŽIVOT!

Nejen, že se vám touto postupnou vnitřní prací začnou měnit vaše negativní, limitující přesvědčení, podvědomé myšlenkové programy, ale začne se měnit celá vaše ENERGIE a VIBRACE.

Vaše bytí začne postupně vibrovat na jiné frekvenci. Na frekvenci HOJNOSTI a PROSPERITY!…

Nyní máte možnost získat těchto 21 videí a 21 Vedených MEDITACÍ se 40% slevou, takže pokud je to něco, co vámi rezonuje, tak se na vás těším v členské sekci u prvního videa a meditace…


Aktivujte svoji FREKVENCI HOJNOSTI

Abyste do svého života začali přitahovat více peněz, tak k tomu potřebujete mít specifickou energii a vibraci. Potřebujete být v souladu s vaší PRAVOU PODSTATOU.

Když jste spojení sami se sebou. Když jste napojeni na vaše Vyšší Já, tak přirozeně aktivujete vaši unikátní FREKVENCI HOJNOSTI!

Je to totiž přirozenost každého z nás. Být a žít v hojnosti…

A jeden z nejefektivnějších způsobů, kterým můžeme AKTIVOVAT svoji frekvenci hojnosti jsou audio nahrávky Vedených MEDITACÍ…

Není nic jednoduššího než si pustit audio nahrávku do sluchátek, udělat si na sebe 15-20 minut a ponořit se do vedeného procesu meditace.

✅ Tak, jak budete postupně v programu pomocí cvičení a meditací měnit svoji energii, tak si můžete začít všímat, že začínáte jinak o penězích a o příležitostech, jak je přitáhnout do svého života jinak přemýšlet.

✅ Zboří se vaše dosavadní nefunkční způsoby a představy, které vám už možná nyní přestávají fungovat.

✅ Bude k vám přicházet nová inspirace a nápady, jak vydělat více peněz v souladu s vašimi hodnotami a s vaším životním posláním a budete mít přirozenou inspiraci a vnitřní tah JEDNAT a KONAT!

✅ Jak se pomocí těchto silných technik napojíte na proud života, tak tento proud vás nenechá sedět na židli. Bude vás nutit vstát a udělat ty potřebné činnosti, aby se změnila vaše situace a vaše finanční cíle se naplnily.

Ale tato AKCE vás bude naplňovat a budete si ji užívat, protože bude vycházet z toho, kdo jste. Bude v souladu s vašimi dary, talenty a v souladu s vaším životním posláním.

A možná i vám se díky těmto metodám podaří dát do souladu vaše poslání a podnikáním a budete si tím, co je vaše vášeň a co je pro vás důležité vydělávat peníze.

Tak jak to dělají tisíce lidí po celém světě. Otázka je: „Chcete být jedni z nich, nebo se chcete koukat, jak to dělají ostatní?“

Pokud chcete rovnou začít s Vedenými MEDITACEMI, tak klikněte na odkaz a využijte 50% SLEVY!

Co vás čeká v tomto meditačním programu:

  • Naučíte se opakovatelnou metodu, jak otevřít své srdce, kdykoliv vás ho něco uzavře
  • Objevíte, jak se vztahovat k penězům, abyste je začali do svého života přitahovat
  • Spojíte se s vaším Vyšším JÁ a uzdravíte vaše zranění, která máte k penězům, abyste mohli žít více v hojnosti
  • Objevíte své životní poslání, nebo si ho prohloubíte a spojíte se s hlubším smyslem vaší duše
  • Najdete práci, která bude v souladu s tímto vaším hlubokým smyslem
  • Budete si více vážit sami sebe a budete si více vědomi vlastní hodnoty
  • A ještě mnohem, mnohem víc…

Pokud je to něco, co chcete se mnou prozkoumat pomocí video lekcí a Vedených MEDITACÍ, tak klikněte a začněte ještě DNES! (není na co čekat). >>

Mějte krásný den,

Jiří Majkus

Jiří Majkus

Add comment

Vedené Meditace na facebooku

/* ]]> */