fbpx
Vedené Meditace

Zatmění Slunce a NOVOLUNÍ 2. července dává PŘÍLEŽITOST posunout se vpřed z období STAGNACE…

Zatmění Slunce společně s Novoluním v Raku 2. července přinese intenzivní energie a pro všechny z nás to bude jako hluboký nádech čerstvého vzduchu. Vytvoří se před námi prostor k tomu se nadechnout a udělat potřebné změny v našem životě.

Energie zatmění a Novoluní nám dá příležitost k tomu posunout se vpřed z období STAGNACE…

Pokud máte pocit, že jste v životě stagnovali a nemohli se hnout z místa, nebo začít něco nového, tak nyní se pro vás vytvoří ideální okolnosti a příležitosti. Záleží je na vás, jak jich využijete! >>

Sice zatmění Slunce bude vidět jen ze západní polokoule, ale energetický vliv bude mít na celou planetu.

Identifikujte oblasti vašeho života, které potřebují udělat změny. Některé oblasti bude možná potřeba kompletně překopat. Energie tohoto zatmění vás povede k tomu udělat pokrok. Posunout se vpřed. Nová energie bude přitahovat také nové příležitosti.

Takže každý z nás se musí snažit být otevřený nový věcem, novým myšlenkám, postojům, změnám a novým příležitostem.

Pokud vnímáte, že PENÍZE jsou oblast ve vašem životě, která by si zasloužila udělat POZITIVNÍ změny, tak se podívejte na tyto Vedené meditace HOJNOSTI, které vás v tom extrémně podpoří! >>

Tyto 2 silné energie vás také budou vést k tomu dát sami sebe na první místo. Povedou vás sami k tomu, abyste více pečovali o sebe a dali sobě a svému vnitřnímu světu více pozornosti. Ale stále mějte na vědomí závazky, které jste udělali vůči ostatním lidem.

Pokud jste měli pocit, že máte málo vlastního prostoru. Pokud jste měli pocit, že se vám ve vašich vztazích těžce dýchá, tak je to příležitost k tomu vytvořit si nové hranice, které vám dovolí dát si více SEBELÁSKY.

Toto zatmění vám dodá potřebnou energii a koncentraci k tomu se více ponořit do sebe a udělat to, co je správné a věřit a následovat svoji intuici.

Nejen, že tyto energie přinášejí obrovský potenciál, ale také vytvářejí BRÁNU KE ZMĚNĚ! Je to období, kdy Vesmír zakročuje, staví nás na nohy, rovná nám záda a pomáhá nám dostat se na tu správnou cestu.

Události, které se dějí nyní vám pomáhají už teď se více sladit s vaším vyšším voláním. Pokud máte pocit, že dochází k čištění, tak to cítíte správně. Naše cesty musí být prvně vyčištěny, aby energie, které přicházejí byly schopné uvést NOVÉ PŘÍLEŽITOSTI.

Pokud právě teď čelíte novým výzvám, tak vám na cestě pomůže zeptat se : ‚‚Kým se chci stát v těchto oblastech mého života?‘‘

Tato otázka vám pomůže vyjasnit si váš záměr a také se podle toho můžete začít rozhodovat. Vize, která se vám vytvoří bude tou důležitou navigací na vaší životní cestě.

Pokud si chcete vytvořit NOVOU VIZI v oblasti hojnosti a financí, tak se podívejte, jak vám v tom pomůžou Vedené meditace HOJNOSTI! >>

Tyto techniky a Vedené meditace vám pomůžou zvýšit vaši frekvenci hojnosti. Díky tomu budete vyzařovat tu správnou energii, abyste si začali přitahovat do svého živote více peněz a hojnosti.


Stáhněte si ZDARMA 10 stránkový mini-eBook! >>

– klikněte a pošlu vám ho na Facebook…


Toto nabité Novoluní zatměním Slunce bude velkou inspirací a příležitostí k tomu vytvořit a nebo prohloubit nové záměry, spojit se s touhami srdce a vykročit vpřed. Krok za krokem.

Vesmír vám pomůže dodat energie, aby se probudil váš skutečný potenciál. Dovolte energiím Vesmíru, aby vám pomohli a vytvořili pro vás ideální výsledky a přinesly sladké ovoce.

Zatmění Slunce vámi zatřese a posune vás dopředu. Energie Novoluní vás bude směřovat, abyste se více ponořili do sebe, do meditace.

To vás dá na to správné místo, ve kterém získáte potřebnou osobní sílu k tomu udělat odvážné kroky do NOVÝCH DVEŘÍ, které pro vás budou vytvořeny.

I když nyní třeba nevíte, co všechny ty situace, události a okolnosti ve vašem životě znamenají, tak po tomto období budete mít více jasno, jaké plány Vesmír pro vás vlastně přichystal.

Důvěřujte, že se vše děje pro vaše dobro a pro váš osobní a duchovní růst. Využijte energie Novoluní a zatmění Slunce k tomu udělat důležité změny ve vašem životě, po kterých už tak dlouho toužíte!

Budete rádi, že jste TO UDĚLALI!

A také se podívejte, jak můžete využít tohoto SILNÉHO OBDOBÍ pro odstranění bloků, které vám brání žít život VÍCE V HOJNOSTI! >>


Získejte Vedené meditace HOJNOSTI s 40% SLEVOU! 

 

Mějte skvělý den!

Jiří Majkus

Inspirace z webu Concious reminder

Jiří Majkus

Add comment

Vedené Meditace na facebooku

/* ]]> */