fbpx
Vedené Meditace

7 znamení Vesmíru, že jste na SPRÁVNÉ cestě…

⭐🔮 Stáhněte si ZDARMA Vedenou MEDITACI na Splnění PŘÁNÍ! >>

Existuje mnoho důvodů, proč nám Vesmír posílá znamení a snaží se nám něco sdělit. Například to, že jsme na správné cestě.

Někdy nám znamení řeknou, že jsme se rozhodli správně. Někdy je to potvrzení něčeho, co jsme již věděli, ale nechtěli jsme si to připustit.

Tyto znamení mohou být také pro nás potvrzením toho, co cítíme, že jsme na SPRÁVNÉ cestě, že jsme v souladu, ale chybí nám důvěra v to, co prožíváme.

Jindy mají vyzkoušet naši víru a odhodlání. Většinou však vesmírná znamení slouží jako ujištění o tom, kam v životě směřujeme.

Chcete změnit směr, jakým se vyvíjí váš život nebo chcete vytvořit něco nového?

⭐🔮 Stáhněte si ZDARMA Vedenou MEDITACI na Splnění PŘÁNÍ! >>

Vesmíru vždy leží na srdci naše nejlepší zájmy, takže nám pošle známky povzbuzení, varování nebo dokonce jemné pošťouchnutí.

Vesmír to s námi jen tak nevzdá. Bude nám posílat znamení, dokud nedostaneme zprávu a poselství, které pro nás má.

A pak znovu další, které potřebujeme v daný čas…

Čím více jsme na energetické úrovni v souladu s rytmem Vesmíru, tak tím více jsme schopni tyto znamení vidět, pochopit jejich smysl a účel a tak se nechat Vesmírem vést, který se stane navigací na naší životní cestě.

7 znamení, že k vám Vesmír promlouvá a jste na SPRÁVNÉ cestě…

Ptáte se, zda jste na správné cestě, jestli i vám Vesmír posílá nějaké znamení? Zde je 7 znamení, že k vám Vesmír promlouvá:

1) Dějí se vám pravidelně synchronicity…

Vidět, jak se ve vašem životě děje synchronicita, je jedním z nejlepších způsobů, jak vědět, že jste na správné cestě a že k vám Vesmír promlouvá…

Vesmír se nám odhalí skrze synchronicity, což jsou v podstatě smysluplné náhody, které pro nás mají větší poselství.

Tyto synchronizované zprávy mohou zobrazovat opakovaná čísla jako 11:11, 12:12, 1:11 nebo 4:44. Můžou to být i zvířata, motýly nebo znamení andělů.

Když se tyto zprávy začnou dít pravidelněji, můžete si být jisti, že je to znamení shora, které vás vede k vašemu nejvyššímu dobru!

2) Stále se objevují nové příležitosti

Když jste na cestě k úspěchu, dveře se vám neustále otevírají.

Je to proto, že Vesmír ví, kdy jste v souladu se svou cestou duše, a vždy zajistí, že vám přivede lidi a příležitosti, když je budete potřebovat.

Ať už jsou příležitosti velké nebo malé, buďte za ně vděční, protože vám vždy pomohou najít nové způsoby, jak se posunout vpřed.

Proto je dobré si vyjasnit, jaké jsou vaše cíle, záměry a přání, protože když si nesete ve svém vědomí myšlenky vaší ideální budoucnosti, tak vám Vesmír bude dodávat příležitosti, jak svých přání dosáhnout.

Na podporu můžete využít Vedenou MEDITACI, která skvěle pomáhají k tomu, abychom do svého života přitáhli více těch správných příležitostí! >>

3) Osvobozujete se od minulosti

Do minulosti se musíme vracet, abychom tam našli důležité lekce, pohřbené části sebe sama a podvědomá rozhodnutí, která jsou v konfliktu s vizí našeho ideálního života.

Tím se od ní začneme skutečně osvobozovat a nebude mít na nás naše NEGATIVNÍ minulost vliv a nebude mít nadále moc nad naším osudem.

Ovšem neefektivní se neustále vracení do minulosti nás může také brzdit. Kdy se do minulosti vracíme s pocitem oběti, že tenkrát bylo líp a nebo že díky tomu, co se nám špatného stalo a co nám kdo udělal si nemůžeme vytvořit život, po jakém toužíme.

Musíme se poučit z naší minulosti, protože ten, kdo se z ní nepoučí ji musí znovu prožít a zároveň být vděční za to, co nyní máme, žít v přítomnosti a hledět do budoucnosti, protože to je směr kam jdeme.

Když koukáme až moc a nefektivně do minulosti, směrem kam nejdeme, tak nás to bude brzdit a budeme se nacházet v pocitech deprese.

Na efektivní vypořádání s minulostí jsem vytvořil Vedené MEDITACE: Čištění energetických BLOKŮ k manifestaci, kdy pomocí LÉČIVÝCH meditačních technik se od své minulosti osvobozujeme! >>

4) Cítíte pocit klidu

Bez ohledu na to, co se ve vašem životě děje, se tam uvnitř vás na hluboké úrovni cítíte dobře a v klidu.

Mysl může plašit, strašit a vymýšlet všechny ty nejhorší scénáře, ale když mysl uklidníte, tak můžete slyšet poselství Vesmír skrze svůj pocit klidu a že je všechno v pořádku.

Všechno se děje pro vás, nic není proti vám a všechno je v pořádku…

Z tohoto pocitu souladu, harmonie se totiž všechny situace mnohem efektivněji řeší a nachází kreativní cesty na překonání výzev a překážek.

Tento pocit hlubokého klidu ukáže, že jste na správné cestě k naplněnému a šťastnému životu.

Vychází z pozitivní myšlenky, že je Život na naší straně a že nám Vesmír kryje ZÁDA. Je to myšlenka důvěry, která dodává pozitivní vizi o naší lepší budoucnosti.

Z této myšlenky a pocitu důvěry děláme následně kvalitnější rozhodnutí, která vedou k vytvoření našeho touženého života, než když se rozhodujeme ze strachu a obav.

Na kultivaci důvěry v to, že nám Vesmír kryje záda a že se vše děje pro nás, abychom mohli dělat kvalitnějš rozhodnutí jsem vytvořil Vedené MEDITACE: Vesmír mi kryje ZÁDA! >>

5) Cítíte motivaci a nadšení ohledně vaší budoucnosti

Pocit inspirace a nadšení z budoucnosti znamená, že něco děláte správně.

Když cítíte úzkost z budoucnosti, znamená to, že nejste úplně v souladu s tím, kde se ve svém životě právě nacházíte. Pokud se cítíte nervózní z toho, co přinese budoucnost, ohlédněte se zpět na svůj život a zjistěte, zda vás něco brzdí.

Když jste nadšení z budoucnosti, znamená to, že jste spokojeni s tím, kde se ve svém životě právě nacházíte, protože jste na cestě k vaší cílům a přáním. Je to znamení a poselství Vesmíru.

Vesmír vás chce odměnit za důvěru ve vaši cestu, takže vám vždy dodá motivaci a nadšení potřebné k pokračování.

Pokud necítíte motivaci a nadšení ohledně vaší budoucnosti, tak vám chybí jasná vize a představa, jaký život chcete žít. Máte pravděpodobně NEGATIVNÍ očekávání a nevěříte v to, že by se vaše situace mohla vůbec změnit.

Využijte k tomu, abyste to uvnitř sebe změnili a vytvořte si nadšení a motivaci ohledně vaší budoucnosti pomocí Vedených MEDITACÍ, které to skvělým způsobem pro vás udělají! >>

6) Přitahujete do svého života nové lidi

Když jste na správné cestě k úspěchu, do vašeho života bude stále přicházet více dobrých lidí. To je další znamení od Vesmíru, že vám chce říct, že jste na správné cestě.

Ať už je to prostřednictvím přátel, rodinných příslušníků nebo dokonce romantických partnerů, Vesmír zajistí, že budete mít kolem sebe lidi, kteří vaši cestu podporují.

Pokud právě teď ve svém životě cítíte negativní lidi, je to jednoduše proto, že ještě nepřitahujete ty správné lidi. Vesmír ví, jakou energii ve svém životě potřebujete, a přináší k vám pouze potřebné dobré energie!

Když jste na správné cestě, jste šťastnější se životem, což znamená, že vydáváte pozitivní energii. To umožňuje vesmíru přitahovat k vám ty správné lidi a synchronní události, abyste mohli pokračovat na své cestě vpřed!

7) Výzvy už vás nezlomí

Bez ohledu na to, co se ve vašem životě děje, nezdá se, že byste tím byli už příliš otřeseni.

Pokud se něco pokazí, můžete udělat krok zpět a analyzovat daný problém, aniž byste se tím příliš trápili. Nemusí to vždy hned zmizet, ale s trpělivostí vše funguje pro vaše nejvyšší dobro.

Když se zdá, že nejste z negativních situací tak moc rozhozeni, je to proto, že jste v souladu sami se sebou a uvědomujete si, že všechno v životě je tu z nějakého důvodu! To znamená, že když do vašeho života přijdou výzvy, nezničí vás, protože víte, že jsou tu, aby otestovaly, jak silná je vaše duše!

Závěrečné myšlenky

Vesmír vám neustále posílá znamení, aby ukázal, že jste na správné cestě. Bez ohledu na to, jaké výzvy se vám postaví do cesty, pokud vás nezlomí, pak je to znamení, že to nakonec dopadne – pro vaše nejvyšší dobro!

Klíčem k využívání těchto znamení z vesmíru je zůstat trpělivý a otevřený je přijímat.

Když jste si vědomi toho, co byste měli dělat, vždy se ve vašem životě objeví známky, které potvrzují, že se o vás vesmír stará.

(Zdarma): Vedená MEDITACE na splnění PŘÁNÍ…

Mějte se krásně,

Jiří Majkus

Jiří Majkus

Add comment

Vedené Meditace na facebooku

/* ]]> */