fbpx

Vedené meditace ČIŠTĚNÍ bloků k manifestaci...

​Odstraňte ​energetické BLOKY, které vám blokují udělat POZITIVNÍ změnu, které blokují váš ÚSPĚCH, ​hojnost​ a které jsou příčinou STAGNACE, negativních situací a neschopnosti vytvořit a MANIFESTOVAT vaší lepší budoucnost...

Představte si, že byste měli u sebe k dispozici kdykoliv, když potřebujete ​pomůcky, která vám ​dokáží uvolnit, odstranit ​vaše VNITŘNÍ BLOKY, které vám brání ​manifestovat to, po čem TOUŽÍTE, které máte přístupné na pár kliknutí (i bez předchozích zkušeností)...

​‚‚​Léčivé VIBRACE právě teď míří k VÁM...‘‘​

- ​​Jiří Majkus

Online přednáška: Neviditelná překážka ke ŠTĚSTÍ a Vedená MEDITACE uvolnění BLOKŮ k pozitivní změně...

Vaše ENERGIE je příčinou ÚSPĚCHU nebo NEÚSPĚCHU ve všem, co děláte...

V této online přednášce na vás také čeká 20 minutová MEDITACE, ve které uvolníme základní BLOKY, které vám brání udělat pozitivní změnu vašeho života, po které toužíte.


Dozvíte se o neviditelné překážce, která nám často BLOKUJE manifestaci našich vizí, cílů a přání, jak vznikají a jak se od nich můžeme osvobodit.


Protože pokud to neuděláme, tak budou podvědomě ovládat náš život a stanou se naším nechtěným OSUDEM...


Dozvíte se:


✅ Co mi nejvíce bránilo ve ZMĚNĚ ať už jsem chtěl potkat pro sebe vhodnou partnerku, opustit zaměstnání a začít podnikat, nebo aby mi podnikání vůbec vydělávalo peníze a mohl se tím živit...


✅ Proč jsem sabotoval svoje štěstí a úspěch a podvědomě to od sebe odháněl...


✅ Proč jsem pocity frustrace, bezmoci a selhání obracel proti sobě a byl na sebe ještě více přísný a ubližoval tím sám sobě...


✅ Proč negativní situace a události v našich životech jsou výsledkem naší vlastní energie, kterou vibrujeme okolo sebe a jak to můžeme ZMĚNIT...


✅ Jak změnit to, abychom věřili, že pozitivní změna, po které toužíme je pro nás vůbec možná...


✅ A mnohem více...


A pod videem se dozvíte, jak se mnou můžete pokračovat do větší hloubky a ponořit se do nového meditačního procesu...


​Jak se duchovní BYTOST plná nekonečného potenciálu a přirozené schopnosti MANIFESTOVAT stala vězněm svých energetických BLOKŮ...

- Stalo se vám někdy, že jste měli to, po čem jste toužili už na dosah ruky, ale nějakým záhadným způsobem se to nakonec pokazilo a nevyšlo to?


- Stalo se vám někdy, že jste to přece jenom manifestovali, ale poté jste o to velmi brzy přišli a změna, kterou jste udělali byla jen krátkodobá?


- Máte někdy pocit, že žijete nakonec stejný život, jako vaši rodiče a že se prostě nemůžete zbavit pořád těch stejných PROBLÉMŮ?


- Máte také někdy pocit, že snad už ani NEVĚŘÍTE, že by změna života, po které tak toužíte byla nakonec i pro vás možná a reálná?


- Máte také někdy pocit, že se vám spoustu věcí podařilo, ale trvalo to vždy jen nějakou dobu a nyní nemáte sílu, chuť, víru ani odhodlání udělat novou a ještě LEPŠÍ změnu?


- Máte také někdy pocit, že se vám některé PROBLÉMY a situace stále "lepí na paty" a i když si myslíte, že ta změna přijde, tak se to nakonec  vše vrátí do toho stejného a na co jste už zvyklí?


Pokud jste alespoň na jednu otázku odpověděli ANO, tak vězte, že v tom hrají svoji roli některé vaše energetické BLOKY


Když se na chvíli zastavíme, zavřeme oči a nacítíme se na to, kdo skutečně jsme, na svoji podstatu, tak můžeme už během pár okamžiků cítit svoji vlastní energii duchovní bytosti.


Můžeme cítit sebe jako DUŠI...


Už během pár okamžiků můžeme cítit, že NEJSME toto tělo, ale že MÁME tělo...


Už během pár okamžiků můžeme cítít, že NEJSME ruka, noha, trup, ani hlava, ale že MÁME ruku, nohu, trup a hlavu...


Už během pár okamžiků můžeme cítit, že NEJSME ani naše mysl, ale že MÁME mysl, která myslí i bez našeho přičinění...


Už během pár okamžiků můžeme cítit, že NEJSME ani to, co o nás říkají ostatní lidé, rodiče a že ve většině případů NEJSME ani to, co si o sobě sami myslíme a kdo si myslíme, že jsme...


Energie nikdy NELŽE a když začneme cítit svoji vlastní ENERGII, tak můžeme cítit, že tam někde hluboko uvnitř nás je naše SKUTEČNÉ JÁ...


Duchovní bytosti, které mají obrovský potenciál a které mají svoji přirozenou schopnost TVOŘIT a manifestovat.


Duchovní bytosti, které mají přímé spojení se ZDROJEM, který je vede, podporuje, opečovává a OCHRAŇUJE...


Duchovní bytosti, které jsou forma ENERGIE, která je popsaná ve starodávných Védách jako SAT, CIT, ÁNANDA - věčné, plné poznání a blaženosti.


Tato schopnost tvoření a tento náš nekonečný potenciál je ale zahalen, pokroucen a ZABLOKOVÁN vrstvami dalších energií v podobě energetických BLOKŮ...


Tato energie ale není naše a nejsme to my...


Tyto energetické bloky v našem životě způsobují mnoho zmatku, negativity, bolesti, strachu, obav, utrpení, stagnace, nedostatku a celkového TRÁPENÍ, které nám přináší.


Je to něco jako, kdybyste jeli autem s ruční brzdou a ještě s divokým volantem, který se jednou točí doprava a jednou doleva bez ohledu na to, jakým směrem chcete skutečně jet...


Tuto energii jsme si na sebe a do sebe doslova "nabalili" po cestě životem a většina z nich má svoji příčinu v našem dětství...


Energetické BLOKY vznikly při nepříjemných, negativních situacích, které jsme si na sebe a do sebe převzali.


Jaké situace, to mohli být?


Někdo nám o nás řekl něco škaredého, rodiče se hádali kvůli penězům, něco se nám nepodařilo a byli jsme zklamaní, vnímali jsme svět jako nebezpečné místo, utahovali si z nás ve škole, rodiče cítili pocity strachu a úzkosti, otec byl pasivní a cítil se bezmocný, matka se cítila nemilovaná...


... rozvod rodičů, který následoval divoké emocionální období, nenaplněné emocionální potřeby, odsouzení za to, jak se chováme, úmrtí v rodině, krach firmy otce, vážná nemoc v rodině, soupeření se sourozenci, rozchod, první láska, první zrada, první podraz kamarádů, špatná známka ve škole a následný trest atd...


Ve výsledku je jedno, jak moc velké a nebo malé NEGATIVNÍ události to byly...


To, co na čem záleží je, jak moc jsme je dokázali emocionálně zpracovat a jaký význam, jaké přesvědčení a příběh (poučení), jsme si z nich vzali a jaká ENERGIE se ve výsledku usadila v našem systému.


Tyto TRAUMATA nevyhnutelně patří do života každého z nás a vyhnout se jim nemůžeme, protože tyto situace nemáme plně pod kontrolou.


To, co máme pod kontrolou je naše ODEZVA a jak je emocionálně a energeticky zpracováváme. Problémem je, že jsme jako malé děti na to všechno byly samy.


Rodiče nám nebyli emocionální podporou a tak jsme se sami, v koutku své duše, snažili s tím vším, co jsme prožívali vypořádat.


Nejvíce energetických BLOKŮ vlivem těchto traumat vzniklo mezi 0 - 7 rokem našeho života. Některé už když jsme byli v prenatálu.


Například se naše matka mohla v těhotenství stresovat ohledně peněz a my jsme na sebe převzali tuto energii a poté se celý život stresujeme ohledně peněz.


Ať už jich máme hodně a nebo málo, tak nás stres ohledně peněz doprovází stále - dokud tento energetický BLOK nevyčistíme a neuvolníme.


Energetické BLOKY vznikly také tím, že jsme duplikovali na sebe energii svých rodičů - matky a otce (popřípadě dalších lidí)...


Chtěli jsme být jako oni...


Chtěli jsme, aby nás měli rádi...


A tak někdy i ze soucitu, že je chceme uzdravit, že jim chceme pomoci, jsme na sebe převzali jejich energii, bolest a s tím i jejich BLOKY.


Výsledkem je, že ENERGII, kterou pak ve svém životě manifestujeme do hmoty není naše - a neodpovídá tomu, co bychom ve svém životě chtěli mít.


Děje se to proto, že před hmotou následuje vždy ENERGIE. Prvně jde energie a poté se z kvality této energie vytvoří, zhmotní něco viditelného a hmatatelného.


​Většinou máme ve zvyku, když chceme ​vytvořit v našem životě něco nového, tak si to naplánovat, že jdeme z bodu A do bodu B a poté náš plán vykonávat.


Pokud si sebou ale po cestě neseme NEGATIVNÍ energii a energetické BLOKY, tak se nám pak nedaří tvořit změnu, jakou jsme chtěli.


Protože náš proces manifestování a tvoření je naší energií a našimi energetickými BLOKY ovlivněn a doslova znečištěn... 


​Tyto energetické bloky SABOTUJÍ náš úspěch, hojnost, štěstí a celkové sabotují a doslova BLOKUJÍ udělat pozitivní změnu našeho života.


A je jedno jestli v oblasti zdraví, vztahů, práce, podnikání, financí, partnerství, rodiny nebo jakékoliv jiné oblasti života.


Kdykoliv se začneme přibližovat k tomu, co chceme manifestovat, tak energie těchto BLOKŮ to od nás doslova "odežene".


Všechno v tomto světě je ​ENERGIE a VIBRACE...

Když se podíváme pořádným mikroskopem na stůl, židli na které třeba teď sedíte, tak ve výsledku uvidíme jen energii.


Tento fakt je popsán už ve starodávných Védských posvátných knihách, které sepsali moudří mystikové a jogíni.


A dnes tento fakt potvrzují vědci, kteří jej popisují v kvantové fyzice. Všechno je to jen rychle se pohybující, vibrující energie.


My jsme také forma energie a energii, kterou vibrujeme utváří naši REALITU.


Pokud chceme změnit naši realitu, tak musíme změnit svoji ENERGII a VIBRACI a to uděláme tak, že hlavně uvolníme energetické BLOKY, které to všechno kazí...


Protože tím se naše přirozená schopnost manifestovat, kterou jako duchovní bytosti máme, dostává více do souladu s tím, co skutečně chceme.


Doposud používáme tuto schopnost manifestace skrze naše BLOKY, které jsou takové filtry, skrze které si tvoříme naši REALITU.


REALITA, kterou chceme manifestovat, změnu, kterou chceme udělat má také svoji energii a vibraci - je to také forma energie.


Protože mezi tím, co chceme a mezi tím, jakou energii VIBRUJEME, jakou vibraci vyzařujeme je energetický nesoulad, tak realitu, kterou chceme od sebe doslova odháníme.


Tak, jako dva MAGNETY...

​​Sami pak ve výsledku neuděláme to, co je potřeba...


Sami pak neuděláme krok vpřed a když ano, tak zase uděláme dva kroky zpět...


​Sami se pak podvědomě rozhodneme příležitost, kterou nám Vesmír naskytl nevyužít, protože nevěříme, že to vyjde...


​Sami se pak rozhodneme nevykonat nápad, který nám Vesmír poslal, protože máme strach, že si něco namlouváme a určitě to tak dobré nebude...


​Sami pak neřekneme partnerovi, jak se cítíme a co je v našem SRDCI, protože máme strach, že to bude znít trapně a zahanbíme se...


Protože naši ENERGII nikdy neobejdeme. Energie nikdy NELŽE a energii a vibraci prostě neošálíme...


Tyto energetické BLOKY, které můžeme nazvat také podvědomé BLOKY na nás v klíčových okamžicích vyskočí a my se podle nich podvědomě rozhodneme.


- Místo toho, abychom šli doleva, tak jdeme doprava...


- Místo toho, abychom řekli NE tomu co nám neslouží, tak řekneme zase ANO...


- Místo toho, abychom řekli ANO tomu co nás přiblíží k tomu, co chceme, tak řekneme NE...


- Místo toho, abychom udělali co víme, co je správné, tak zase uděláme podvědomě nějakou chybu, abychom si potvrdili, že nám se to prostě nepovede...


- Místo toho, abychom řekli ANO příležitostem, které k nám přicházejí, tak jim řekneme NE, protože to zní "až moc dobře, aby to byla pravda"...


- Místo toho, abychom se vydali směrem k našim VIZÍM, tak stojíme na místě, stagnujeme, protože se bojíme, co by náš ÚSPĚCH a ZMĚNA všechno pro nás znamenal...


- Máme strach, co na to řekne okolí, jak na to bude reagovat...


Protože máme tendenci se zalíbit rodičům, tak máme strach dělat něco, čím bychom vybočili z naší RODOVÉ linie a tak raději zůstaneme jako ostatní...


- Místo toho, abychom poslechli sami sebe a svoji INUTICI, tak si vymyslíme několik důvodů a argumentů, proč je to špatně a proč je lepší, aby to zůstalo vše při starém...


​I když vědomě chceme svůj život změnit, tak podvědomě máme nakonec strach a spoustu důvodů, proč změnu neuděláme.


Vibrace těchto energetických BLOKŮ utváří naše návyky...


​Místo toho, abychom si v životě tvořili něco nového, tak si akorát kopírujeme do budoucnosti svoji minulost.


Přinášíme do ní totiž ENERGII, kterou si neseme z minulosti a dostáváme se do KARMICKÉHO kolečka, ve kterém se cítíme jako "prokletí" a ze kterého se nemůžeme dostat.


A toto všechno se děje v našem podvědomí, ani o tom nemusíme vědět a také se to děje na ENERGETICKÉ úrovni.


​Energetické BLOKY se projevují v tom, jakým způsobem přemýšlíme, čemu věříme, jaké máme názory a postoje...


​A dokud zůstanou podvědomé, tak budou ovládat naše jednání a rozhodování.


​Poté si můžeme myslet, že náš stávající život je naším OSUDEM...


​NENÍ... je to výsledek, vyzrcadlení naší ENERGIE a VIBRACE.


Pak si říkáme, jak to, že se neměníme a že se náš život nemění, vždyť přece se tak snažíme.


Dokud neuvolníme, nevyčistíme naše BLOKY, tak se v našem životě také nic nezmění.


​Musíme tuto starou energii uvolnit, protože STAGNACE energie, která je uvnitř nás se projevuje ve STAGNACI ve vnějším světě.​

​Proč své energetické BLOKY nečistíme?

​Nechceme jim čelit​...


​Nechceme jim čelit, protože když začneme jejich energii cítit na ve svém energetickém těle, tak s nimi můžeme cítit také NEGATIVNÍ emoce, které jsme v sobě v době vzniku bloku potlačili...


​Bojíme se zjistit, že nějaké máme a tak si raději volíme strategii popírání a obelháváme sami sebe, že toto téma už máme přece "vyřešené"...


Bojíme se jim čelit, protože pak nevíme, co s nimi udělat...


​Je to ve skutečnosti přirozená reakce, pokud nevíme, co s nimi dělat, pokud k tomu nemáme pomůcky, jak je vyčistit a pokud si myslíme, že jsme snad jediní, kdo něco takového prožíváme.


Nikdy ale nemůžeme změnit to, co popíráme.


Když je popíráme, tak ​budou nevědomě nadále ovládat náš život a v našem životě se nic nezmění.


Řešením je se na ně podívat, dovolit si CÍTIT jejich energii...


​Vnímat, kde ji na těle, v těle nebo okolo těla máme, jak se s nimi cítíme, jaké poselství pro nás mají a následně je VYČISTIT...


​Uvolnit jejich energii a zbavit se jich. Tím naprosto přirozeně začneme cítit příval nové a svěží energie a díky tomu k nám do života přijde něco nového lepšího - následně jsme schopni UDĚLAT ZMĚNU.


​Na jejich energii je navázána klíčová myšlenka, přesvědčení nebo také příběh daného bloku (to jak o tom přemýšlíme).


A když tuto energii uvolníme, tak s ní odejte i tato NEGATIVNÍ myšlenka a přesvědčení a my se od ní konečně osvobodíme.


​Díky tomu se začneme více a více, jak své bloky ČISTÍME, rozhodovat podle sebe a více a více se spojujeme s naším potenciálem a naší schopností MANIFESTOVAT.


Manifestovat to, co chceme a počem touží naše DUŠE / naše PRAVÉ JÁ...

​Ve skutečnosti manifestujeme, tvoříme svůj život pořád. Akorát to, co tvoříme je odrazem naší energie a vibrace.


​Je to tedy odrazem i našich energetických BLOKŮ...


První PROBLÉM, kter​ý jsme si řekli je, že vůbec nějaké energetické BLOKY máme a že ovládají náš život a co všechno nám způsobují.


Druhý PROBLÉM, kterému čelíme je, že i když o nich víme, tak jim nechceme čelit a NEČISTÍME je...


Třetím PROBLÉMEM je, že se se svými bloky můžeme až moc ztotožňovat. Považujeme za nedílnou součást našeho života.


​Myslíme si, že jsou naše. Že se jich nemůžeme zbavit a považujeme za naši přirozenost, za naši energii.


Ani si nedokážeme představit, jak by vypadal náš život bez nich.


Toto vzniká, když o svém BLOKU ani nevíme, nebo si nějaký svůj podvědomý blok uvědomíme, nebo nám o něm někdo řekne, ale my si nevíme rady, jak ho vyčistit a tak jej přijmeme, jako součást sebe.


Nadále tak ospravedlňujeme svoji nevyhovující situaci a říkáme že "my jsme prostě už takoví"...


​Není to pravda. TO NEJSME MY...


Je to energie, která je součástí našeho systému, ale není naše. Není to naše přirozenost a ani nemusí tyto BLOKY určovat náš osud.


​Leda poku​d jim to sami nedovolíme a sami se nerozhodneme, že s nimi nic dělat nebudeme.


Zůstáváme zavření novým úžasným možnostem a změnám, které se v našem životě mohou stát, když začneme své bloky ČISTIT.


​Nyní tedy už víte, jaká je hlavní PŘIČÍNA ​toho, že si manifestujeme to co nechceme.


​Jsou to energetické​ BLOKY, zaseknutá stará NEGATIVNÍ energie, na které jsou navázány emoce a podvědomá přesvědčení.


​DOBRÉ zprávy - své energetické BLOKY můžete vyčistit a osvobodit se od nich...

​Za tímto účelem jsem vytvořil LÉČIVÉ audio nahrávky Vedených MEDITACÍ, kde čistíme hlavní energetické BLOKY...

Dovolte mi vám představit metodu, kterou sám používám ke svému osobnímu růstu, úspěchu a POZITIVNÍ změně života ve všech oblastech​.


To, co potřebujete je pustit si tyto​ ČISTÍCÍ, LÉČIVÉ audio nahrávky a nechat ​vědomě se účastnit procesu, který na vás čeká...


​V těchto audio nahrávkách vedených meditací pracujeme s energií způsobem, kdy se zaměřujeme na ČIŠTĚNÍ energetických BLOKŮ...


​Abychom úspěšně vyčistili naše BLOKY​, tak se spojíme v meditacích s energií Zdroje (s vyšší energetickou VIBRAČNÍ frekvencí)...


... když se spojíme s touto energií, tak naše energie expanduje, otevírá se. To znamená, že jsme ve stavu bytí, kdy jsme schopni LÉČIT a ČISTIT části našeho energetického pole, které jsou ZABLOKOVANÉ.


Čím více naše energie expanduje a čím více je otevřená, proudí ven a čím více jsme spojení s vysokými VIBRACEMI, tak tím více jsme schopni ​pročistit naše bloky, které jsme si po cestě životem vytvořili.


​Výsledkem je, že se sebou cítíme lépe...


​Jsme více vyrovnaní, spokojení, štastní, ve stavu FLOW, schopni rychleji manifestovat své vize, cíle a záměry, protože nám BLOKY tento proces nekazí a nebrzdí.Autor projektu

Jmenuji se Jiří Majkus a s meditacemi jsem se poprvé setkal před sedmnácti lety. Jsem autorem jedenácti meditačních, TRANSFORMAČNÍCH online programů.


Pomocí meditace a vedených meditací jsem si do svého života přitáhl moji milovanou ženu, povedlo se mi zhubnout 10kg a objevil jsem v sobě svoje životní poslání.

Podnikám v oboru, který MILUJI, dává mi hluboký smysl a naplňuje mě energií.


Moje cesta ale nebyla procházka růžovým sadem a vedené meditace mi pomáhaly na této cestě zůstat. Pomáhaly mi vyjasňovat můj záměr a to, po čem ve skutečnosti moje srdce touží.


Jsem nesmírně vděčný, že vám mohu nyní zprostředkovat metody a techniky, které mi pomohly splnit si moje velká přání.

Jak je sestaven tento ​​meditační program LÉČIVÝCH, Vedených MEDITACÍ?

Tento online meditační program je sestaven ​do těchto základních částí...


1⃣ První část je ​teorie, kde se ponoříme do tohoto tématu a řekneme si důležité informace, postoje a přístupy (formou videa, audio a nebo textu)...


2⃣ Druhá část je ​LÉČIVÁ audio nahrávka, která je navržená tak, ​abychom čistili a léčili naše jednotlivé bloky pomocí LÉČIVÉ energie, vysokých vibrací a vašeho záměru.


3⃣ A třetí část ​INTEGRACE prožitku v meditaci pomocí Strategického MEDITAČNÍHO deníku...

​Nyní také přístup k MEDITACÍM pomocí ​aplikaci Vedených MEDITACÍ...

​Aby pro vás bylo ještě jednodušší a snažší meditovat s těmito meditacemi, tak dostanete také přístup do aplikace vedených meditací, kterou si můžete stáhnout do mobilu nebo i tabletu.


Meditace a i videa je možné poslouchat na cestách offline (po jejich stažení) a na pár kliknutí máte přehledný přístup k vaším meditacím.


Tento přístup dostanete navíc ke klasickému přístupu do členské sekce .

Připravil jsem pro vás ​​Vedené MEDITACE, které si ZAMILUJETE...

Jaké konkrétní meditace jsou součástí tohoto programu?

​Přípravné MEDITAČNÍ cvičení:

​Řekneme o důležitosti naší uzemněné energie a přítomnosti v těle. Naučíme se základní techniky uzemnění a​ získáte několik přípravných krátkých meditačních cvičení na uzemnění energie a přítomnost duše v těle... Hodnota 500,- Kč (20 eur)

​Přípravné ​Vedená MEDITACE: Meditace ZÁMĚRŮ...

​Tuto meditaci dostanete navíc jako bonus, protože na začátek naší cesty si pomocí této meditace vyjasníte, co vlastně ve svém životě chcete manifestovat ve 4 oblastech.


​Díky tomu bude práce s energetickým BLOKY dávat větší smysl a pomůže vám tomu dát celý rámec na začátek naší meditační cesty.

 Hodnota 500,- Kč (20 eur)

​Vedená MEDITACE č.1​: ​LÉČIVÁ energie Matky ZEMĚ...

​​Čeká nás meditace, ve které se ponoříme do hlubin Matky ZEMĚ a do její léčivé energie, aby uvolnila náš stres, obavy, strachy a vyživíme se její mateřskou, podporující energií.

 Hodnota 500,- Kč (20 eur)

Vedená MEDITACE č.2: ​​Odstranění největšího BLOKU na daný den...

​Tato meditace je univerzální. To znamená, že ji můžete použít na čištění jakýchkoliv vašich ​bloků, které identifikujete během meditační cesty a kdykoli poté.

 Hodnota 500,- Kč (20 eur)

​Vedená MEDITACE č.3: ​Odstranění OBAV a STRACHŮ...

​Strach a obavy jsou jedny z nejčastějších bloků a projevují se v různých podobách a kdyže se jim nepostavíme čelem, tak budou nadále ovládat náš život. V této meditaci ty přebytečné a uměle naučené strachy a obavy vyčistíme.

 Hodnota 500,- Kč (20 eur)

​Vedená MEDITACE č.4: ​Odstranění strachu ze ZMĚNY...

​Současná situace našeho života je výsledkem rozhodnutí, které jsme udělali v minulosti.


​Rozhodli jsme se proto a tyto rozhodnutí brání naší změně. Až moc se často držím stávajícíh vzorců chování a jednání a tím vzdorujeme změně, po které toužíme.

 Hodnota 500,- Kč (20 eur)

​Vedená MEDITACE č.5: ​Odstranění ​bloků k​ ÚSPĚCHU...

​Není to ani tak strach z neúspěchu ale z toho, co když bychom nakonec byli ÚSPĚŠNÍ v tom, co chceme. Bojíme se svojí vlastní velikosti a co by to všechno sebou přineslo do našeho života.


V této meditaci budeme čistit BLOKY, které sabotují váš úspěch - ať už je to v jakékoliv oblasti života...

 Hodnota 500,- Kč (20 eur)

​Vedená MEDITACE č.6: ​Odstranění ​​NEGATIVNÍCH přesvědčení...

​Negativní přesvědčení jsou myšlenky a myšlenkové vzorce, které nám neslouží a jsou proti našim skutečným přáním, vizím a záměrům.


​V této meditaci budeme čistit ty, které vám BLOKUJÍ udělat pozitivní změnu.

 Hodnota 500,- Kč (20 eur)

​Vedená MEDITACE č.​7: ​Odstranění ​pocitu ZASEKNUTÍ...

​Stagnace, obzvláště dlouhodobá stagnace přináší mnoho frustrace a utrpení. Pocit, že nemůžeme z naší nevyhovujíí situací nic udělat, je také BLOK, který v této meditaci vyčistíme.

 Hodnota 500,- Kč (20 eur)

​Vedená MEDITACE č.​8: ​Odstranění ​odpojenosti od ZDROJE...

To my sami sebe oddělujeme od Zdroje, od Vyšší síly, která nám pak ale chybí na naší cestě životem.


​Cítíme se zmatení, že jsme na všechno sami a prožíváme často pocit nedostatku, který umělou odděleností od zdroje cítíme. V této meditaci budeme čistit tyto BLOKY...

 Hodnota 500,- Kč (20 eur)

​Vedená MEDITACE č.​9: ​Odstranění ​bloků k MANIFESTACI...

​Každý z nás má své individuální BLOKY, které blokují, omezují přirozený proces manfiestace a tvoření reality.


​Pokřivují ho a ve výsledku si tvoříme realitu, kterou nechceme. V této meditaci budeme čistit BLOKY, které nám blokují manifestovat to, co chceme...

 Hodnota 500,- Kč (20 eur)

​Vedená MEDITACE č.​10: ​Odstranění ​SEBE-SABOTÁŽE...

​My sami jsme svým největším nepřítelem. To my sami často nedáváme důležitost sobě a svým záměrům, které z různých důvodů sabotujeme.


​V této meditaci budeme čistit BLOKY k naší vlastní sebe-sabotáži našeho štěstí, lásky, hojnosti a úspěchu.

 Hodnota 500,- Kč (20 eur)

​Vedená MEDITACE č.​11: ​Odstranění ​NEGATIVNÍCH slibů a závazků z minulosti...

Naše negativní sliby a závazky z minulosti jsou další formou sebe-sabotáže a BLOKŮ, které nám blokují manifestovat to, co skutečně chceme. 


​Na ty se zaměříme v této meditaci.

 Hodnota 500,- Kč (20 eur)

​Vedená MEDITACE č.​12: ​Odstranění ​rodinných bloků - MATKA...

V této meditaci se zaměříme na energii, kterou jsme na sebe duplikovali od naší MATKY, která se pak projevuje v různých oblastech našeho života​.


​Díky tomu budeme žít více v naší skutečné energii, toho, kdo jsme.

 Hodnota 500,- Kč (20 eur)

​Vedená MEDITACE č.​13: ​Odstranění ​rodinných bloků - ​OTEC...

V této meditaci se zaměříme na energii, kterou jsme na sebe duplikovali od našeho OTCE, která se pak projevuje v různých oblastech našeho života​.


​Díky tomu budeme žít více v naší skutečné energii, toho, kdo jsme.

 Hodnota 500,- Kč (20 eur)

​Vedená MEDITACE č.​1​4: ​Odstranění bloků k HOJNOSTI...

​V této meditaci budeme čistit bloky k hojnosti, jednak materiální a také i spirituální. 


​Podíváme se na to, čím si sami bráníme vyzařování naší přirozené energie, kterou je právě HOJNOST.

 Hodnota 500,- Kč (20 eur)

​Vedená MEDITACE č.​15: ​Odstranění ​​MENTÁLNÍ mlhy (nejasnosti)...

​Zmatek, který můžeme prožívat je způsobený cizí energií v naší mysli, nepořádkem, který jsme si tam sami vytvořili.


​V této meditace pročistíme naši mysl, abychom tam měli to, co sami chceme a přebereme za svoje myšlení odpovědnost.

 Hodnota 500,- Kč (20 eur)

​Vedená MEDITACE č.​1​6: ​Odstranění ​bloků k PRAVÉMU JÁ...

​V této meditaci se zaměříme hlavně na ty bloky, které nám brání být sami sebou, ve své pravé, autentické a přirozené energii.


​Velmi důležitá meditace celého programu, aby proces manifestování toho, co chcete dobře fungoval.

 Hodnota 500,- Kč (20 eur)

​Vedená MEDITACE č.​1​7: ​Odstranění BLOKŮ k nové budoucnosti...

​Vaše nová a lepší budoucnost na vás čeká už právě teď. Už tento okamžik se může stát vaší novou budoucností.


Co tomu brání? Proč si to sami blokujeme? Na to se zaměříme v této meditaci.

 Hodnota 500,- Kč (20 eur)

a NAVÍC tomu dostanete tyto BONUSY...

​Bonusová MEDITACE: ​Proud KOSMICKÉ energie a energie ZEMĚ...

​Tato kratší jemná meditace slouží k udržení zdravého energetické těla a systému. Proud těchto dvou energií uvolňuje negativní energie a tato meditace krásně podporuje celý proces tohoto meditačního programu a i jiných vedených meditací.

 Hodnota 500,- Kč (20 eur)

​Bonusová MEDITACE: ​Odstranění BLOKŮ v energetickém systému 7 ČAKER...

​V této meditaci se zaměříme na čištění bloků v systému 7 ČAKER. Strach, vina, hanba, smutek, lež, iluze a připoutanost.


​Skvělým způsobem doplní meditace základní části a podpoří proces manifestování.

 Hodnota 500,- Kč (20 eur)

​Speciální BONUS - MEDITAČNÍ deník BOŽSKÝCH vhledů na 30 dní (na vytištění nebo propisovatelné PDF)...

​Na každý měsíc si můžete zkopírovat nebo vytisknout nový. Můžete ho mít v telefonu nebo počítači, abyste se k němu mohli kdykoliv vrátit pro inspiraci.


​Pomocí tohoto meditačního deníku z 10x násobíte účinek meditací i z jiných meditačích programů protože zachytnete důležitý vhled, který k vám přišel a rozvedete ho a praktické kroky, jak jej aplikovat do vašeho života.

 Hodnota 990,- Kč (39 eur)

​a ještě tyto předprodejní BONUSY (které získáte IHNED)...

​Speciální BONUS č.1: Ranní MEDITACE...

​V této meditaci nabijeme pozitivní energii a vibrací váš den a vložíme do něj záměry, které chcete, aby se váš daný den manifestovali a jak chcete, aby se váš den vyvíjel.


​Skvělý způsob, jak začít nový den.

 Hodnota 500,- Kč (20 eur)

​Speciální BONUS č.2: ​Večerní čistící MEDITACE...

​V této meditaci ze sebe odhodíte negativní energie, která se nastřádala během vašeho dne nebo celého týdne.


​Můžete si ji pouštět večer na konci dne a nebo také na konci celého týdne.

 Hodnota 500,- Kč (20 eur)

​Speciální BONUS č.3: ​​Léčivá MEDITACE Ho'oponopono...

Emocionálně nezpracovaná minulost, ke které jsme energeticky vázáni definuje a určuje, jaká bude naše budoucnost. 


A pokud chceme ve své životě udělat změnu, pokud chceme vytvořit něco nového, tak potřebujeme uvolnit tyto energetické kotvy, které nás vážou k minulosti…


V tom vám skvěle pomůže tato meditace...

 Hodnota 500,- Kč (20 eur)

Rekapitulace toho, co získáte:

 • ​2 přípravné MODULY - uzemnění a záměry...
 • 17 základních Vedených meditací...
 • ​Bonusová meditace: ​Proud Kosmické energie a matky Země...
 • ​Bonusová meditace: ČIŠTĚNÍ energetického systému 7 čaker...
 • ​Speciální BONUS v podobě MEDITAČNÍHO deníku BOŽSKÝCH vhledů...
 • ​Speciální předprodejní BONUSY: Ranní a večerní MEDITACE...
 • ​Privátní přístup do členské sekce
 • ​Přístup do aplikace vedených meditací

Celková hodnota programu je celkem ​12 990,- Kč!


Na platbu online bankovním převodem nebo platební kartou používáme zabezpečenou platební bránu GoPay.

Získejte tento online program v rámci členství Meditačního MEDFLIXU...

​V této variantě získáte:

 • Více než 300 Vedených MEDITACÍ...
 • Všech 30 online programů Vedených MEDITACÍ...
 • ​Bonusový 35 denní program na vytvoření Životní VIZE...
 • check
  ​Bonusové online kurzy a meditace...
 • ​Nová meditace každý týden...
 • ​Privátní přístup do členské sekce

​Získáte přístup k Bohaté MEDITAČNÍ knihovně a ke všem online programům a meditacím v rámci vašeho členství.


​Můžete se zvolit buď měsiční a nebo zvýhodněné nyní v akci roční...


Na platbu online bankovním převodem nebo platební kartou používáme zabezpečenou platební bránu GoPay.

GARANCE vrácení PENĚZ...

​Vstupte do programu a projděte si ​​první 3 audio nahrávky a pokud se vám obsah a meditace nebudou líbit, tak nám napište a vrátíme vám peníze. Nic neriskujete...

Co byste měli udělat nyní?

Nyní máte dostatek informací k tomu, abyste se rozhodli.


Čili buď tuto stránku okamžitě zavřete a pokračujte ve vašem životě, tak jak do dnes a nebo vstupte do kurzu a vydejte se na tuto ​transformační jízdu do vašeho VNITŘNÍ SVĚTA...


​Klikněte na tlačítko, vyplňte objednávku, proveďte platbu (buď kartou nebo převodem) a jakmile platba dorazí, tak dostanete do emailu přístupy do členské sekce a také přístup k prvnímu tématu.


Co se stane po vaší objednávce?


1. Je potřeba ​udělat objendávku a provést platbu.

Přístupy do členské sekce se vám vygenerují po zaplacení objednávky, proto doporučuji využít platby kartou. Využíváme zabezpečený systém GoPay. Při platbě převodem z účtu to může trvat 1-2 dny. Po zaplacení vám společně s přístupy do členské sekce přijde ne email potvrzení o zaplacení.

2. Můžete se přihlásit do členské sekce.

S vašimi unikátními přístupy se přihlásíte do členské sekce. Dostanete do emailu první video a vedenou meditaci.

3. K videím a meditacím se můžete kdykoliv vrátit.

Videa a vedené meditace budete mít kdykoliv k dispozici ve vaší členské sekci a můžete si je pustit kdykoliv budete chtít.


Meditace si budete moci stáhnout do počítače nebo mobilu, abyste si je mohly pustit i bez připojení k internetu.

Rekapitulace toho, co získáte:

 • ​2 přípravné MODULY - uzemnění a záměry...
 • 17 základních Vedených meditací...
 • ​Bonusová meditace: ​Proud Kosmické energie a matky Země...
 • ​Bonusová meditace: ČIŠTĚNÍ energetického systému 7 čaker...
 • ​Speciální BONUS v podobě MEDITAČNÍHO deníku BOŽSKÝCH vhledů...
 • ​Speciální předprodejní BONUSY: Ranní a večerní MEDITACE...
 • ​Privátní přístup do členské sekce
 • ​Přístup do aplikace vedených meditací

Celková hodnota programu je celkem ​12 990,- Kč!


Na platbu online bankovním převodem nebo platební kartou používáme zabezpečenou platební bránu GoPay.

Získejte tento online program v rámci členství Meditačního MEDFLIXU...

​V této variantě získáte:

 • Více než 300 Vedených MEDITACÍ...
 • Všech 30 online programů Vedených MEDITACÍ...
 • ​Bonusový 35 denní program na vytvoření Životní VIZE...
 • check
  ​Bonusové online kurzy a meditace...
 • ​Nová meditace každý týden...
 • ​Privátní přístup do členské sekce
 • ​Přístup přes aplikaci Vedených meditací...

​Získáte přístup k Bohaté MEDITAČNÍ knihovně a ke všem online programům a meditacím v rámci vašeho členství.


​Můžete se zvolit buď měsiční a nebo zvýhodněné nyní v akci roční...


Na platbu online bankovním převodem nebo platební kartou používáme zabezpečenou platební bránu GoPay.

Shreem Brzee

Vedené Meditace.cz (2017-2021)

/* ]]> */