fbpx
Vedené Meditace

5 způsobů, jak poznat, že vás vedou, podporují a chrání ANDĚLÉ…

🕊💖 Andělské MEDITACE s mega slevou jen za 497,- Kč! >>

🕊💸 (Meditace ZDARMA): 7 Andělských modliteb pro zázraky s PENĚZI! >>

Andělé jsou Boží poslové, a proto je jejich specializací vedení a komunikace.

Existuje mnoho způsobů, jak můžeme zjistit, že přijímáme vedení od svých andělů.

Vedení obvykle přichází ve formě pocitu nebo myšlenky, ale mohou existovat i jiné způsoby, kterými andělé upoutají naši pozornost, a tyto způsoby budou pro nás zcela autentické.

Koneckonců, každý jsme jiný, takže i formy intuitivní komunikace se budou u každého člověka lišit.
Pokud chcete začít navazova komunikaci a získat vedení, podporu a ochranu Andělů, tak doporučuji začít skrze…

🕊💖 Andělské MEDITACE – které jsou nyní s Mega SLEVOU jen za 497,- Kč! >>

Zde je pět způsobů, které nám pomohou uvědomit si andělské vedení:

1) Vedení od našich Andělů nemůže být negativní nebo škodlivé.

Negativita se v říši andělů nevyskytuje, protože jsou to bytosti čistého světla a lásky. To znamená, že vedení od Božích poslů nikdy nebude negativní ani nás nebude instruovat, abychom škodili.

Ve skutečnosti bude božské vedení podporovat pozitivní změny pro naše nejvyšší dobro. To může někdy zahrnovat distancování se od vztahů situací, které jsou pro nás stresující; ovšem jen v případech, kdy jsme neustále stahováni dolů. Božské vedení nám dodá naději a povznese nás.

Přečtěte si také: Existují vůbec nějací ANDĚLÉ? >>

2) Můžeme vnímat nebo cítit andělské vedení.

Čakra zvaná Solar Plexus, která se nachází na délku několika prstů nad pupkem, je skutečně citlivá na intuitivní vedení a energie.

Tyto „instinktivní pocity“, které máme ohledně jednotlivců, situací nebo rozhodnutí, jsou zcela reálné. Znamená to, že naši andělsé s námi komunikují prostřednictvím pocitů v solar plexu. Solárnímu plexu musíme věnovat více pozornosti.

Když pocítíme nevolnost nebo napětí, bude to znamení, že pro nás něco není v pořádku. Když cítíme „motýly“ nebo vzrušení, znamená to, že jsme na správné cestě.

3) Vedení od našich Andělů je příjemné.

Někdy, i když nedokážeme vysvětlit proč, víme, co pro nás bude nejlepší. Naše božské vedení nás vždy pošle vhodným směrem. Ačkoli na začátku nebude tento směr dávat smysl, později se prostě bude cítit správně a dobře.

Můžeme mít také pochybnosti, ale následování našeho božského vedení nás učiní klidnými a šťastnými. I když se jím nebudeme moci řídit, pouhé uznání toho, že jsme připraveni a otevřeni pro vedení, nám přinese spokojenost.

4) Vedení od našich Andělů přichází jako znamení.

Andělé milují, když nám posílají spoustu znamení, aby nám poskytli podporu. Například když jsme přišli s nějakým nápadem, najednou se s naším tématem setkáváme různými způsoby. To je znamení andělského vedení.

Naše božské vedení nám říká, že náš nápad je ve skutečnosti pro naše nejvyšší dobro. Ve skutečnosti se to děje neustále, a když si tato znamení více uvědomíme, bude to pro nás užitečné nebo dokonce zábavné. Znamení seslaná od Boha nám usnadní život.

5) Vedení andělů je tu vždy.

Božské vedení nezná čas ani místo. Když se modlíme a žádáme o podporu a radu Anděly, když máme nějaký problém, bude to dobrý nápad, ale není to jediná chvíle, kdy nás naši Andělé vedou.

Pravdou je, že se svým andělem komunikujeme vždy. Když rozvineme své intuitivní smysly, budeme schopni přijímat poselství častěji než obvykle.

Chcete se také více spojit s vašimi Anděly, požádat je o pomoc, vedení, ochranu a splnění vašich PŘÁNÍ?

Využijte k tomu Andělské MEDITACE, které jsou nyní s mega SLEVOU jen za 497,- Kč a které vám v tom pomůžou!


Andělské MEDITACE s mega SLEVOU jen za 497,- Kč…

Mějte se krásně,

Jiří Majkus

Jiří Majkus

Add comment

Vedené Meditace na facebooku

/* ]]> */