fbpx
Vedené Meditace

(Meditace ZDARMA): 7 Andělských MODLITEB na ZÁZRAKY s PENĚZI…

⭐🔮 Stáhněte si ZDARMA Vedenou MEDITACI na Splnění PŘÁNÍ! >>

Audio verze 7 modliteb na zázraky s penězi v MEDITAČNÍ nahrávce pro silnější prožitek…

Pokud byste chtěli pokračovat s Andělskou pomocí ohledně PENĚZ, tak doporučuji tuto meditaci…

💸🕊 (Andělská MEDITACE): Pomoc a ZÁZRAKY s penězi s pomocí Andělů a Archanděla MICHAELA! >>

Jak se modlit za peníze?

Jsem si jistý, že jste si říkali: „Funguje vůbec něco takového, jak modtliba“? „Pomůže mi někdo s mojí situací ať už má jakoukoliv úroveň„?

Všichni chceme z různých důvodů najít způsob, jak si přitáhnout peníze. Pro některé to může být dosažení finanční svobody, aby mohli zabezpečit rodinu, nemuseli starat o dluhy nebo aby jednoduše žili v přirozené HOJNOSTI, kdy mají naplněné své potřeby.

Odříkáním a prohlášením těchto peněžních modliteb s důvěrou v naši eventuální hojnost otevíráme dveře k přilákání života finanční svobody, štěstí a prosperity.

⭐🔮 Stáhněte si ZDARMA Vedenou MEDITACI na Splnění PŘÁNÍ! >>

Co je to vůbec MODLITBA?

Modlitba je žádost o pomoc, podporu, vedení a OCHRANU. Když tímto způsobem žádáme Anděly, tak nám velmi rychle rádi pomůžou, protože Andělé jsou naši mocní, duchovní pomocníci.

Více se dozvíte zde: 5 způsobů, jak požádat Anděly o pomoc (která přijde velmi RYCHLE!) >>

Nejúčinnější modlitby jsou ty, které mluví ze srdce a jsou naplněny absolutní důvěrou.

Modlitba slouží také k aktivaci našeho podvědomí do stavu, kdy aktivně hledá a vyhledává hojnost.

S těmito modlitbami můžete pracovat stejným meditačním způsobem, jakým si ukazujeme v této Nejlepší AFIRMACI na vytvoření ZÁZRAKŮ s PENĚZI! >>

7 Andělských modliteb na vytvoření ZÁZRAKŮ s PENĚZI…

Zde je seznam finančních modliteb, které vám pomohou přiblížit se vašim finančním cílům. Můžete si vybrat své oblíbené, které chcete opakovat každý den, nebo kombinovat různé peněžní modlitby pro nějakou variaci. V závislosti na okolnostech mohou některé modlitby fungovat lépe než jiné. Vyberte si, co vám nejlépe vyhovuje, a stále věřte, že váš finanční úspěch je hned za rohem!

Modlitba a žádosti o podporu Andělů pronášejte vědomě s důvěrou, že budou naplněna a s pochopením, že tím programujete své podvědomí, které vám pomůže v dosažení vašich ZÁZRAKŮ.

A pokud byste chtěli váš finanční úspěch podpořit ještě více, tak vyzkoušejte Andělskou MEDITACI na pomoc a ZÁZRAKY s PENĚZI! >>

1) Modlitba za okamžité peníze

Tato modlitba funguje dobře v jakémkoli scénáři. Ať už naléhavě potřebujete peníze nebo jen chcete projevit více bohatství pro sebe, tato modlitba vám pomůže přinést do vašeho života více peněz.

‚‚Drazí Andělé…

Přicházím k vám dnes srdcem, myslí a duší, abych se modlil a požádal o vaši božskou hojnost. Obdarujte mě osobním štěstím a prosperitou, abych to mohl vrátit lidem kolem sebe.

Čím více dám, tím více dostanu. Čím více dostanu, tím více dám.

Právě v tuto chvíli se otevírám mnoha způsobům, jak získat peníze ve svém životě. Odkládám všechny omezující myšlenky a přijímám své božské dědictví.

Prosím, ať je tento finanční zázrak okamžitý, abych mohl jít dál a dělat vaši práci – šířit lásku a radost, kterou máte, na všechny kolem mě.

Děkuji…‘‘

2) Modlitba za finanční průlom

Někdy máte pocit, že byste potřebovali finanční průlom, pozitivní změnu. Tato finanční průlomová modlitba posílí vaše odhodlání a otevře vám nové příležitosti, jak projevit své bohatství.

‚‚Drazí Andělé…

Až dosud jsem se finančně trápil, ale nyní jsem připraven přijmout svou finanční hojnost s vaší milostí. Prosím, zasypte mě svými požehnáními naplněnými hojností peněz a prosperitou.

Slibuji, že toho využiji na maximum a podělím se o plody tohoto daru se svým okolím.

Děkuji…‘‘

3) Modlitba, jak se zbavit dluhů

Tato modlitba vám pomůže, pokud jste zadluženi a hledáte způsoby, jak se toho zbavit. Musíte pochopit, že někdy soustředění se na to, co vám chybí (v tomto případě peníze), je hlavní příčinou toho, že vaše podvědomí jedná takovým způsobem, že omezí vaši hojnost.

Když se místo toho zaměříte na to, kam se chcete dostat, změny mohou být obrovské!

‚‚Drazí Andělé, potřebuji vaši pomoc. Mám horu dluhů a nevím, jak je překonat.

Ale přesto věřím ve vaši lásku a pomoc ke mně. Vím, že mě nikdy nenecháte samotného a bezbranného.

S vaší božskou milostí proměním tuto nepřízeň v úspěch. Povstanu z hlubin zoufalství a chopím se nových příležitostí, jak přijdou.

Právě teď jsem se rozhodl, že se nikdy nebudu soustředit na svůj nedostatek, místo toho proměním svá břemena v požehnání. Ukázali jste mi, že vaše láska ke mně nemá hranice. Udělte mi tento finanční zázrak a odhoďte řetězy dluhů, které mě drží zpátky.

Brzy mě čeká finanční průlom. Vím, že s vaší pomocí se mi bude dařit a vrátím to svému okolí, aby vaše jméno bylo všemi velebeno.

Věřím ve vaši božskou milost a milosrdenství.

Děkuji…‘‘

4) Modlitba za více štěstí

Tato modlitba je za štěstí tváří v tvář nadcházejícím událostem nebo velkým změnám ve vašem životě.

‚‚Drazí Andělé, prosím, sešlete mi svou andělskou pomoc.

V mém životě se chystá něco velkého a já potřebuji vaše mocné vedení, které mi pomůže rozhodnout se pro nejlepší postup, který povede k mému největšímu finančnímu bohatství.

Prosím, pošlete mi svá požehnání. Zmocnite mě svou božskou intuicí a rozlišovací schopností.

Budu vám důvěřovat.

Děkuji…‘‘

5) Modlitba za projevení neočekávaného příjmu

Někdy jsou ty nejlepší věci v životě nečekané. Ale musíte se ujistit, že jste připraveni tato požehnání přijmout!

‚‚Drazí Andělé, laskavě mě nyní zahrňte požehnáním bohatých, bohatých financí!

Milosrdní Andělé, máte způsoby, které jsou nečekané a nepředstavitelné.

Máte nespočet způsobů, jak mi požehnat.

Nechte peníze přijít ke mně neočekávanými cestami.

Nyní otevírám svou mysl, abych od vás přijal bohatství a peníze neočekávaným a jedinečným způsobem.

Ať se začnou dít vaše zázraky.

Děkuji…‘‘

6) Modlitba k manifestaci bohatství a prosperity

Tato modlitba je pro případy, když chcete do svého života přitáhnout nové příležitosti, lidi a věci, které vám pomohou projevit život v bohatství a hojnosti.

‚‚Drazí Andělé…

Žádám vás, abyste převzali kontrolu nad mým podvědomím a ovlivnil jej, aby fungoval způsobem, který mi pomůže zajistit mou finanční budoucnost. Ať je můj úspěch díky vašemu požehnání a mohu tak svým příkladem oslavovat vaši sílu.

Pomozte mi neustále přitahovat pozitivní vlivy, které mě povedou na cestě k hojnosti.

S vaší pomocí mohu dosáhnout všeho. Naplňte mě svým duchem rozlišování a dovolte mi projevit své největší sny.

Děkuji…‘‘

Pokud se vám tyto modlitby líbily, možná budete chtít také vyzkoušet tyto Vedené MEDITACE na ZÁZRAKY s penězi, které vám pomohou projevit bohatství! >>

7) Mocná modlitba za peněžní požehnání

‚‚Drazí Andělé, zasypte mě svými věčnými požehnáními hojnosti a bohatství.

Když všechno ostatní selže, budu spoléhat na vaše požehnání pro finanční zabezpečení a prosperitu. Věřím, že dokážete obrátit jakoukoli okolnost a modlím se za vaše božská požehnání, abyste mi pomohli projevit více peněz do mého života.

Slibuji váš dar moudře využít a ve prospěch komunity.

Dnes prohlašuji, že jsem magnetem na peníze. S vaší milostí budu bohatý a budu přinášet lásku a hojnost ostatním lidem.

Děkuji…‘‘

Závěr

Tyto peněžní modlitby jsou extrémně silné a při použití ve správné situaci budou dělat zázraky. Pro ty z nás, kteří se potýkají s finančními problémy a potřebují finanční průlomový zázrak, prosím vyzkoušejte tyto modlitby za větší prosperitu.

Poslední věcí, kterou je třeba poznamenat ve snaze o finanční svobodu, je, že bychom nikdy neměli zapomínat, že naším hlavním účelem je vytvářet HODNOTY pro svět. Peníze jsou totiž měřítkem hodnoty, kterou vytváříme pro ostatní.

Soustřeďme se na vytváření větší hodnoty, aby svět těžil ze společného prosperování!

Pokud chcete s tímto tématem pokračovat, tak se podívejte, jak můžete vytvořit ZÁZRAKY s PENĚZI s pomocí Andělů a Archanděla MICHAELA! >>


(Zdarma): Vedená MEDITACE na splnění PŘÁNÍ…

Mějte se krásně,

Jiří Majkus

Jiří Majkus

Add comment

Vedené Meditace na facebooku

/* ]]> */