fbpx
Vedené Meditace

5 kroků, jak si během NOVOLUNÍ vytvořit novou BUDOUCNOST…

🌑 Zatmění SLUNCE v NOVOLUNÍ 20.dubna přináší nečekané PŘÍLEŽITOSTI a nové ZAČÁTKY! >>

Během NOVOLUNÍ je velmi příznivé si stanovit své ZÁMĚRY, požádat si o splnění těchto záměrů a PŘÁNÍ a vyslat jejich energii do Vesmíru, protože zákon přitažlivosti je v tomto období aktivnější.

Toto období je 2 dny před Novoluním a 2 dny po…

Měsíc ve fázi NOVOLUNÍ je skrytý, plný potenciálu a je v bodě 0, tedy na samotném začátku. A každý začátek v sobě obsahuje nekonečně možností, které novoluní symbolizuje.

Novoluní je tedy skvělé období také proto si vytvořit v našich životech NOVÉ ZAČÁTKY – novou kapitolu našeho života.

🌑 Tak, jak to děláme v Meditaci NOVOLUNÍ, kterou můžete nyní získat také (včetně i dalších meditací!) >>

A také ještě v dalších Meditacích NOVOLUNÍ, které jsou součástí online programu Vedených MEDITACÍ: Manifestuj s fázemi MĚSÍCE! >>

– jen krátce připomíná, že při objednávce samostatných MEDITACÍ nad 1450,- Kč získáte tento meditační program jak dárek ZDARMA…

Abychom si mohli tuto novou kapitolu a nové začátky vytvořit, tak si potřebujeme dovolit snít a vytvořit si nějaký plán. Zasadit semínka našich ZÁMĚRŮ a vědomě si určit, jak chceme, aby se trajektorie roku 2023 pro nás vyvíjela.

Nikdy dopředu nemáme garantováno, že to bude přesně tak, jak se představujeme, ale tím že si stanovíme ZÁMĚRY, tak uděláme první a důležitý krok k tomu, aby se to vůbec mohlo stát.

Proto jsem na NOVOLUNÍ vytvořil specificky na toto téma Vedené MEDITACE, které můžete získat zde a o kterých se dozvíte v tomto VIDEU! >>

Pojďme se podívat na 5 kroků, jak si stanovit ZÁMĚRY během NOVOLUNÍ…

Novoluní nám tedy díky jeho energii nabízí možnost začít ZNOVU a s čistým štítem. Je to signál k tomu, si vyjasnit své myšlenky na následující měsíc a na následující námi zvolené období.

Je to období k tomu začít novou a lepší kapitolu našeho života.

1) Sepište si a vyjasněte, co je to, co ve svém životě chcete.

Čím více konkrétnější budete, tak tím lépe, protože Vesmír bude vědět o co žádáte. A tím jednodušší bude pro vás to manifestovat.

Dáte tím jasný signál a pokyn svému mozku a vědomí, kam dávat pozornost, na co se soustředit a co ostatní vyloučit, abyste mířili směrem, kterým chcete.

Většina lidí si neudělá na sebe a na svůj život čas, aby si vyjasnili a utříbili své myšlenky a záměry a pak se diví, že se v jejich životě nic nemění. Vyjasňování toho, co v životě chceme je důležitá PŘÍPRAVA, kterou není dobré podcenit.

Stejně jako není dobré podcenit přípravu například na pracovní pohovor, obchodní jednání nebo třeba svatbu. Čím více je to pro nás důležité, tak tím více potřebujeme vědět, jaký z toho chceme výsledek. Co je naším záměrem.

Jak chceme, aby pracovní pohovor, obchodní schůzka nebo naše manželství dopadlo. Protože, když budeme vědět, co chceme, naše vědomí dostane tento pokyn a proto také budeme dělat rozhodnutí, která k tomu povedou. Je mnohem více pravděpodobnější, že to dobře dopadne, když si již na začátku řekneme, že chceme, aby to dobře dopadlo.

🕊💖 Ještě k tomu navíc můžete také požádat Anděly o pomoc se Splněním vašich PŘÁNÍ a ZÁMĚRŮ pomocí nových Andělských MEDITACÍ! >>

2) Vědomě si vyjasněte, čeho se musíte pustit a co musíte nechat odejít

Mezi tím, kde jsme teď a kam se chceme dostat je cesta, která je plná našeho vlastního ZNOVUZROZENÍ. Abychom byli schopni naše záměry skutečně manifestovat, tak se musíme stát novou verzí sebe sama.

To, co nám dodnes brání a BLOKUJE manifestovat to, co chceme musí odejít.

Co je to ve vašem případě?

Negativní myšlenky, negativní postoje? Nebo musíte někomu odpustit – možná sami sobě?

Potřebujete některé lidi nechat odejít? Potřebujete se zbavit negativních návyků, které vám nedělají dobře?

Vědomě najděte alespoň 3 věci, pro které se rozhodnete, že je necháte z vašeho života odejít. Už samotné toto rozhodnutí vám pomůže najít cestu a způsob, jak to prakticky udělat.

3) Vizualizujte si ZÁMĚRY a důvěřujte, že je zhmotníte.

Vizualizace je mocný nástroj ke zhmotnění myšlenek a vizualizace také pomáhá DŮVĚŘOVAT tomu, že se to skutečně může stát. Protože už teď to vidíme ve své mysli. Dokážeme si to představit.

A co si dokážeme představit, tak dokážeme také vytvořit.

Prvně musíme vidět, věřit a poté můžeme následně manifestovat.

Přidejte do toho EMOCE, dovolte si plně cítit, že to, co chcete se už děje právě TEĎ! Protože tyto pocity, které vám vizualizace pomůže cítit se následně vyzrcadlí do vaší vnější reality.

K tomu právě obzvláště na NOVOLUNÍ skvěle pomáhá audio nahrávka Vedené meditace NOVOLUNÍ, kterou můžete získat zde! >>

4) Dovolte pustit připoutanost k tomu, co chcete a otevřete se možnostem.

Dejte důvěru Vesmíru, že se postará o detaily, že vám pomůže vaše záměry manifestovat a důvěřujte, že to, co chcete je již na cestě k vám.

Zde je dobré si připomenout citát Rumího: „To, co chcete, chce a hledá právě teď vás.“…

Tím, jak pustíte připoutanost k tomu, co chcete, tak se automaticky dostáváte do stavu UMOŽŇOVÁNÍ. Umožňujete, aby se to stalo a aby to k vám přišlo.

Také se tím ladíte na frekvenci a pocit PŘIJÍMÁNÍ a jste schopni vidět znamení, cesty a příležitosti, jakým způsobem můžete to, co chcete přijmout.

Protože kdybyste byli až moc připoutaní k tomu, co chcete, jak si myslíte, že se to más stát a kdy se to má stát, tak budete koukat jen tím směrem a neuvidíte všechny ty nabízené jiné cesty a způsoby, které k tomu, co chcete vedou.

Protože je nakonec velmi pravděpodobné a často se tak děje, že to, co chcete nakonec dostanete zcela jiným způsobem, než jste si mysleli.

K tomuto vnitřnímu stavu bytí skvělé pomáhá Vedená meditace NOVOLUNÍ, o které se ještě více dozvíte v tomto VIDEU! >>

5) Budťe připraveni jednat směrem k vaším záměrům.

Předchozími kroky jste udělali důležitou mentální a energetickou přípravu a dali jste do pohybu kreativní a tvořívé síly jednak vaše a také Vesmíru a nyní je potřeba být ochotný jednat a konat.

Příležitosti, inspirace a nápady, které k vám díky vaší přípravě budou chodit je potřeba využít. Ty, které vás inspirují, které vás otevírají.

Očekávajte, že budete cítit STRACH, protože budete vstupovat do neznáme a proto je potřeba čelit svému strachu, jít do akce i tak a využít příležitostí, které se nabízí.

Realizovat myšlenky a nápady, které k vám přicházejí – i když cítíte strach a nemáte dopředu žádnou garanci.

Vnímejte, jaké k vám přichází možnosti, co se dalo do pohybu a jednejte dle vaší inspirace a dle znamení a signálů, které budete dostávat jednak skrze vnitřní pocity a také ve vnějším světě.

Využijte sílu a energii tohoto NOVOLUNÍ – získejte Meditace NOVOLUNÍ a pojďme společně realizovat a manifestovat naše ZÁMĚRY! >>


Získejte Vedenou meditaci NOVOLUNÍ…

Mějte se krásně,

Jiří Majkus

Jiří Majkus

Add comment

Vedené Meditace na facebooku

/* ]]> */