fbpx

​Vedené meditace: Manifestuj s fázemi Měsíce...

Manifestuj své SNY s fázemi MĚSÍCE...

Naučte se, jak pracovat se silou ÚPLŇKUNOVOLUNÍ, čistěte rodinnou KARMU předků, aktivujte zákon PŘITAŽLIVOSTI, získejte "Vyšší" pomoc a zrychlete splnění vašich snů, cílů a ZÁMĚRŮ...

Využijte podporu Vyšších sil pro rychlejší splnění svých přání a žijte život v souladu a v harmonii...

‚‚Manifestování s měsíčními cykly dramaticky zvyšuje a podporuje šance, že to, po čem toužíme se naplní.‘‘ - Yasmin Boland

Nefunguje vám ZÁKON PŘITAŽLIVOSTI a nedaří se vám splnit si to, co chcete?

A když vám funguje, tak jenom na ty malý věci, ale nevíte, jak to udělat, aby fungoval i na ty větší přání?

Hledáte způsob, jak to změnit, aby to v životě tolik nedrhlo a žili jste více v souladu a harmonii?

Když jsem se dozvěděl, že existují určitá období během měsíce, která jsou mnohem více nakloněna pro určité činnosti, které mi pomohou splnit si rychleji svá přání, cíle a záměry, tak mě to ihned zaujalo.

Nejsem žádný senzibil, ale vnímal jsem, že je ráno jiná energie než po obědě. Vnímal jsem, že je jiná energie po obědě než večer. A také jsem vnímal, že je jiná energie během ÚPLŇKU a během NOVOLUNÍ, než v jiných období měsíce.

I když nejsem člověk, který věří tomu, že veškerý úspěch a neúspěch ovlivňuje postavení planet...

.. A i když se mi v mém životě podařilo naplnit některé mé sny bez ohledu na to, v jaké fázi se Měsíc nacházel, tak se vám musím k něčemu přiznat:

Když jsem začal pracovat vědomě s fázemi Měsíce (hlavně ÚPLŇKEM a NOVOLUNÍ), tak jsem si začal ve svém životě všímat, že se hodně věcí mění a častokrát jsem se ocitl v ten správný čas a na správném místě.

Častokrát jsem dostal ty správné nápady a inspiraci a vytvořili se okolnosti, které vedly k mnohem lepším výsledkům, než předtím.

Není to pokaždé, ale čím více pronikám do tohoto učení a čím více ho aplikuji, tím se to děje více a častěji.

Nyní mi dovolte se zeptat vás:

 • Co kdybyste se také ocitali ve správný čas, na správném místě a mezi těmi správnými lidmi?
 • Jak by to ovlivnilo hledání pro vás pravého partnera? Jak by to ovlivnilo vaše výsledky v kariéře, v podnikání? Jak by to ovlivnilo vaši finanční situaci?
 • Co kdyby k vám chodili ty správné nápady a inspirace a vytvářeli se pro vás příznivé okolnosti, které by vedly k lepším výsledkům?
 • Co kdybyste žili život více v proudu a častěji by se vám dařilo vše, co děláte a přání by se vám plnili s lehkostí a radostí?
 • Jaké by to bylo, kdybyste cítili na denní bázi podporu Vyšších sil a měli spojení se svými strážnými Anděly? (s vašimi předky)?

Ovlivnilo by to kvalitu vašeho života? Líbilo by se vám to? Já věřím, že ANO!

Zde je kámen úrazu

Moje cesta a poznávání pokračovala...

Zjistil jsem a naučil jsem se, že určité činnosti, metody a praktiky jsou v různých období více efektivní a lépe fungují.

A že v určitém období nejsou tak silné a efektivní, protože nejsou podporovány energií času. Chybí tam ta energie.

Představte si, že byste chtěli jít do restaurace na snídani v čas, kdy servírují večeře. Moc dobře to fungovat nebude! Nakonec se najíte, ale nedostanete přesně to, o co jste žádali.

A stejně tak to platí při plnění přání v našem životě. Jak jsem psal na začátku, tak to neznamená, že pokud nebudete pracovat s energií měsíce, tak se vám přání a cíle nesplní. Ale pokud budete tak...

... to bude mnohem lehčí, efektivnější a bude se vám do plnit s radostí a lehkostí. Protože budete podporování energií času a Měsíce.

Nepotřebujete být astrologem ani se zajímat o astrologii, abyste mohli využít starodávnou a magickou sílu Měsíce. Měsíc nám sám o sobě dává vědět svoji září a vám stačí, když se spojíte s jeho energií.

A není to ve skutečnosti vůbec těžké, protože Měsíc je velmi úzce spojem s našimi myšlenkami, myšlenkovými vzorci a pocity.

Naši předkové, různé starodávné kultury a moderní astrologové za nás už udělali práci, aby nám popsali, jak pracovat s fázemi měsíce...

... Jak si požádat o splnění přání, jak získat požehnání svých předků (kteří se stanou našimi strážnými Anděly), jak se napojit na energii hojnosti, blahobytu a prosperity a jak si plnit přání pomocí síly Měsíce.

Zmapovaná historie sahá až 25 000 let zpět, kdy naši předkové přišli na způsob, jak se mohou starat o svoji úrodu tím, že respektují lunární cykly (fáze měsíce).

Měsíc ovlivňuje příliv a odliv. Díky Měsíci může být na naší planetě vůbec život. 

Měsíc je také ve starodávné Védské astrologii spojován s naší mysli, emocemi, pocity, ženskou energií, návyky, výživou, sensitivitou, emocionálními náladami, domovem, potřebami a podvědomím.

Nebudu vůbec zabíhat do astrologických detailů. To co na začátek potřebujete vědět je:

Měsíční fáze se rozlišují podle toho, jak velká část Měsíce ozářená Sluncem je pozorována ze Země. To se mění vlivem oběhu Měsíce kolem Země, který trvá přibližně 29,5 dní (synodický měsíc). V průměru má jeden kalendářní měsíc 30 dní. S touto periodou se opakují jednotlivé fáze od novu přes úplněk po další nov.

Fáze MĚSÍCE...

Benefity spojení s ENERGIÍ MĚSÍCE...

Jak se postupně naučíte pracovat s fázemi měsíce, tak zjistíte, že se začnete více a více těšit na další ÚPLNĚK a na další NOVOLUNÍ.

V každé této fázi je energie měsíce nakloněná a naladěná na něco jiného. Společně vytváří vzájemný tanec a harmonii (ying a yang) Vesmírného tvoření. Když se dostanete do proudu měsíčních fází, tak začne i náš život být více v souladu a v proudu.

Výsledkem bude, že se budou rychleji manifestovat vaše vize, cíle a přání. Budete přitahovat ty správné lidi, situace, okolnosti a příležitosti. Budete častěji na správném místě a ve správný čas.

Když se napojíte na lunární energii, tak se začnete více spojovat s přírodou a Vesmírem. Což je pro všechny z nás ve 21. století velmi přínosné.

Magický měsíc se stane vaším pomocníkem při tvoření a splnění vašich cílů, snů a záměrů. Práce s energií měsíce dodá více posvátnosti a mystičnosti do vašeho běžného, denní ŽIVOTA!

Jak využít fází MĚSÍCE...

V ideálním případě je nejlepší, když pracujeme se všemi fázemi Měsíce, jak přechází z Novoluní do Úplňku. My se v tomto online programu zaměříme na hlavní dvě: NOVOLUNÍ a ÚPLNĚK.  Ale dostanete nástroje v podobě cvičení a meditací, které můžete používat i v mezi fázích.

Pojďme si prvně pospat fáze Měsíce a co znamenají:

1) NOVOLUNÍ - čas zasadit semínka záměrů a našich snů. Měsíc není vidět a je plný veškerého potenciálu tvoření. Vše je možné. Ideální revidovat své cíle a záměry. Vyjasnit si to, co skutečně chceme, zasadit semínka našich záměrů a vyslat je do Vesmíru. Energie novoluní je k tomu velmi pozitivně nakloněna.

Energie novoluní je také velmi nakloněna k tomu získat požehnání svých předků a léčení RODOVÝCH linií. Dle starodávných kultur duše našich předků v době novoluní přichází na zem a my můžeme od nich získat velmi silná požehnání. Díky tomu se stanou našimi strážnými Anděly.

Energie NOVOLUNÍ je cítit 48h před a 48h po. Stejně jako při ÚPLŇKU.

2) Přibývající Měsíc po Novu - Od 3. dne po novu začínají zamýšlené nápady nabírat tvar, je potřeba prosazovat změny a dělat rozhodnutí, mluvit s ostatními o nových nápadech. Je to čas dovolit svým záměrům, aby kvetly a rostly. Nabírají na síle.

3) První čtvrť - Tato fáze začíná 7 - 10 a půl dne po Novu. Toto období testuje váš závazek a rozhodnutí naplnit své záměry. Je čas se zavázat. Je to také období znovu si vizualizovat své záměry, cíle a sny. Tím podpoříte váš závazek a touhu je naplnit.

4) Přibývající Měsíc před Úplňkem - 10 a půl až 15 dní po Novoluní. Jak se Měsíc více a více přibližuje do jeho plnosti, tak je potřeba získat energii a nevzdávat se. Nedovolte svému egu, strachu a pochybám, aby rozhodili vaše cíle a záměry. Pokud potřebujete udělat v nich ale změnu a upravit je, napravit kurz, tak je na to vhodná doba.

5) ÚPLNĚK - Začíná 15 - 18 a půl dne po Novoluní. Toto je období hojnosti, blahobytu a prosperity. Tato energie je v době Úplňku velmi přítomná a je velmi jednoduché se na ní napojit. Je čas odstranit limitující přesvědčení a vnitřní bloky, které vám brání v tom žít život svých snů.

Je to také čas pro vděčnost a čas odpustit. Zbavit se energetického odporu a negativní energie, která vám brání jít dál a neopakovat svoji minulost znovu a znovu.

6) Ubývající Měsíc po Úplňku - Tato fáze začíná 3 a půl - 7 dní po Úplňku. Po intenzivní energii Úplňku může být vhodné relaxovat a zpět dočerpat energii. Je to období znovu seskupit své síly. 

7) Poslední čtvrť - Tato fáze je v období 7 a půl - 10 dní po Úplňku. I když se můžeme v tomto období cítit unavení, tak je potřeba nepřestávat. Podívejte se zpět na cestu, kterou jste ušli. Potřebujete upravit svůj kurz a udělat nějaké změny? Pokud ano, tak je udělejte. 

8) Ubývající měsíc před Novoluním - 10 a půl dne po Úplňku až do Novoluní. Období proto se opět podívat na své sny a záměry. Připomenout si, že vše je možné. Limity máme pouze ve své hlavě. Připomenout si žít v souladu.

Máte důvod k optimismu, je čas přemýšlet o dalších nových plánech, protože se brzy objeví nové příležitosti, udělejte si v životě pořádek, zbavte se zášti, ukliďte si před vlastním prahem a vyhoďte zbytečné věci, kterými jste se obklopili.

Zaujalo vás, jak energie Měsíce ovlivňuje váš život? Tak z toho, co se dozvíte teď budete NADŠENÍ!...

Vytvořil jsem pro vás online meditační program, ve kterém budeme společně pracovat s dvěma hlavními fázemi Měsíce. 

Dostanete specifické meditace, praktiky a magické rituály, které budou v tom dané období silně podpořeny ENERGIÍ ČASU!

Tyto metody a techniky sám na NOVOLUNÍ a ÚPLNĚK sám a se svojí ženou dělám. Jsou vyzkoušené a krásně fungují. 

K vedeným meditacím dostanete úvodní videa, které vás připraví na meditaci a ke každému rituálu dostanete praktický návod, jak si ho můžete udělat doma.

Nemusíte se tedy být, že byste nevěděli, jak na to. Všemi metodami a technikami vás provedu pomocí videí a meditací.

Všemi metodami a technikami vás provedu pomocí videí a vedených meditací...

Budou se ve vašem životě záhadně vytvářet příznivé situace a okolnosti, které povedou k tomu, že si budete rychleji plnit své sny, cíle a záměry.

Tento online meditační program magickým způsobem obohatí váš život a budete se k němu velmi rádi a s nadšením každé NOVOLUNÍ a ÚPLNĚK vracet.

Před tím, než vám ho ukáži tak bych se rád představil..

Jiří Majkus

Pro ty, kteří mě znáte, tak víte, že nejsem žádný nováček v oblasti meditace a spirituálních technik. S různými pauzami medituji více než 17 let. Vyzkoušel jsem všechny možné druhy meditací a meditace mě po té době ještě více a více FASCINUJE.

Vytvořil jsem již 9 online meditačních programů a mými placenými programy prošlo již více než 2000 lidí. A většina z nich si koupila více meditačních balíčků.

Neříkám to proto, abych se vám chlubil, ale říkám to pro ty, kteří mě ještě neznáte, abyste věděli, že vím, co dělám.

Co říkají na meditace někteří ze spokojených klientů?​

"

Váhal som, či si kúpiť a objednať produkt s tejto stránky. Nikdy predtým som nič podobné neskúšal. Produkty s tejto stránky mi pomohli zbaviť sa panických strachov, obáv a okolie mi hovorí, že zo mňa vyžaruje pokoj a hlavne je, že sa cítim, lepšie po všetkých stránkach. Do života mi prichádzajú nové zaujímavé veci.


A najviac si cením, že to funguje a, že to neboli vyhodené peniaze. Ak sa niekto rozhoduje medzi tým či kúpi tento produkt a sa rozhoduje medzi ÁNO a medzi NIE tak z vlastnej skúsenosti odporúčam sa rozhodnúť, pre ÁNO a vyskúšať to bez rizika tak ako aj ja, produkt hodnotím 9,6 z 10 :)


Marek P​.

"


- ‚‚Dobrý den, chci se podělit o dojmy. Meditace byla příjemná, srozumitelná  Přála jsem si mimo jiné potkat někoho, kdo by se mnou spolupracoval a rozšiřoval moje podnikání, a asi vás nepřekvapí, že jsem dnes takovou osobu potkala ! Tak doufám, že se mi splní i další přání hojnosti a bohatsví. Moc děkuji.‘‘


- Lenka P.

"


- ‚‚Nevěděl jsem, co očekávat, ale byl jsem příjemně překvapený, protože jsem snad aji vnímal energii Bohyně, jak jste popisoval a myslím, že mi přišla odpověď na to, jak vyřešit dlouhodobý problém v naší firmě. Díky za to.‘‘ 


- Michal O.

"


- ‚‚Vaše meditace miluji. I když jsem v minulosti narazila na jiné řízené meditace, tak se musím přiznat, že ty vaše my nejvíce vyhovují‘‘


- Marcela N.

"


- ‚‚Díky vašim meditacím se mi konečně začalo dařit v podnikání a vše se začíná ubírat novým směrem. Věřím, že to bude teď po dlouhé době trápení mnohem lepší.‘‘ 


- Pavel S.

Co všechno je součástí online meditačního programu:


Online program je rozdělen na 2 části:

Video: Proč je dobré využít sílu NOVOLUNÍ

1) Video lekce, meditace a rituály k NOVOLUNÍ:

Video lekce č.1: Tajemství a skrytá síla NOVOLUNÍ...

V tomto videu se dozvíte o skryté síle Novoluní, jak se na něj připravit a co můžete dělat pár dní před na Novoluní a pár dní po, abyste efektivně zaseli semínka záměrů a získat požehnání svých předků. (Rodových linií)...

Léčení RODOVÉ linie - část 1: Video lekce + Vedená meditace léčení RODOVÉ linie

Ve videu se dozvíte, jakým způsobem nás ovlivňuje KARMA našich předků, jak moc mají v vliv na náš život a jak očistit tuto KARMU a získat naopak od svých předků požehnání a podporu. V meditaci budete jak název vypovídá léčit své rodové linie pomocí silné techniky.

Léčení RODOVÉ linie - část 2: Video lekce + Rituál uctění PŘEDKŮ...

Naučíte se, jak dělat 10 000 let starý MAGICKÝ rituál uctění předků. Pomůžete duším vašich předků dostat se na lepší místo a díky tomu od nich dostanete velmi silná požehnání, protože k tomu budou mít VELKOU SÍLU.

Léčení RODOVÉ linie - část 3: Video + Vedená meditace požehnání ÚSPĚŠNÝCH předků...

V této meditaci se společně vydáme na místo, kde sídlí vaši úspěšní předkové. Setkáte se s nimi a opět od nich obdržíte silná požehnání. Stanou se vašimi podporovateli a strážnými Anděly.

Léčení RODOVÉ linie - část 4: Video lekce + Meditace požehnání předků na NOVOLUNÍ...

Tato meditace je specificky dělaná na období NOVOLUNÍ. Opět dostanete jejich požehnání a tím budete léčit svoji RODOVOU linii.

Požádání o splnění svých PŘÁNÍ - část 1: Meditace NOVOLUNÍ...

V této meditaci zasadíme semínka vašich záměrů, cílů a snů a vystřelíme jejich energii do celého Vesmíru. Tím akcelerujeme více aktivujeme v době Novoluní zákon přitažlivosti.

Požádání o splnění svých PŘÁNÍ - část 2: Meditace VISION BOARDU...

V této meditaci si sestavíte v mysli svůj vision board (nástěnku snů), otisknete si jej do své mysli, do svého nitra a ponoříte se do meditace. Pomůže vám také vytvořit si vision board ve fyzické podobě, který ještě akceleruje manifestaci vašich cílů.

Požádání o splnění svých PŘÁNÍ - část 3: Meditace VIZUALIZACE splnění svých PŘÁNÍ...

Tato meditace se stane vaším pomocníkem hlavně v dnech po NOVOLUNÍ, kde bude vaši touhu a zákon přitažlivosti podporovat touto velmi silnou meditací.


2) Video lekce, meditace a rituály k ÚPLŇKU:

VIDEO: Proč je dobré využít sílu ÚPLŇKU​

Video lekce č.2: Magická síla záře ÚPLŇKU...

V tomto videu se dozvíte o hlubokém smyslu Úplňku, co se děje na této planetě, jaké energie jsou přítomné a jak využít toto období pro raketový skok ve svém životě, osobním rozvoji a plnění si svých záměrů.

ÚPLŇKOVÁ meditace č.1: Probuzení vědomí HOJNOSTI a prosperity...

Jak napovídá název, tak v této meditace se soustředíme na probuzení a povolání energie hojnosti do našeho vědomí, aby v něm kvetla a postupně se manifestovala do vašeho denního života. Vše začíná v naší mysli, proto je to tak důležitá meditace.

ÚPLŇKOVÁ meditace č.2: Zbavení se toho, co nám už neslouží...

V této meditaci dáte do magické Měsíční řeky vše co vám již déle neslouží. Očistíte své nitro a vědomí od limitujících negativních přesvědčení, zranění, bolístek, emocionálního odporu atd..

ÚPLŇKOVÁ meditace č.3: Meditace VDĚČNOSTI a ODPUŠTĚNÍ...

V této úplňkové meditaci uvolníte energetický odpor z vašeho nitra pomocí síly odpuštění. Když neodpustíte, tak se vám stále opakují stejné situace v životě. Dále pomocí síly vděčnosti poděkujeme Životu za veškerou hojnost, kterou už nyní máme.

ÚPLŇKOVÁ meditace č.4: Astrální cestování - Setkání s Bohyní LAXMÍ a její požehnání...

V této meditaci se dostaneme pomocí astrálního cestování do jiné dimenze, kde se setkáme s Bohyní LAXMÍ a získáme její požehnání pro život hojnosti a blahobytu. Může se poté dít, že za vámi bude chodit do snů. NÁDHERA!!!

ÚPLŇKOVÝ rituál č.2: Žehnání PENĚZŮM a PROJEKTŮM (kariéře)...

Tento rituál nemusíte používat jen na ÚPLNĚK, ale můžete používat kdykoliv budete chtít. Trvá jen pár minut, ale velmi rychle ucítíte jeho blahodárné účinky. Pokud podnikáte, tak oceníte jeho jednoduchost a sílu do vašich projektů.

Nyní speciální BONUSOVÁ meditace SATURNU!

Speciální meditace SATURNU...

V této meditaci získáte energetickou podporu planety SATURN, tak jak se dozvíte ve videu nahoře. A tak zmírníme negativní účinky této silné planety tím, že získáme její požehnání.

Na program získáte GARANCI spokojenosti!

Je to jednoduché. Máte možnost vyzkoušet první 3 video lekce a 3 vedené meditace a pokud se vám program nebude líbit, tak vám vrátím všechny vaše peníze. Nic tedy neriskujete. Stačí mi napsat email a vyřešíme to. Jsem přesvědčený, že v programu budete chtít pokračovat a tuto garanci ani nevyužijete. 

Získejte online program Manifestuj s fázemi MĚSÍCE ještě DNES...

Rekapitulace toho, co všechno dostanete:

 • Video lekce: Skryté​ tajemství a síla NOVOLUNÍ
 • 6 x Vedená meditace na období NOVOLUNÍ
 • 1 x Rituál na období NOVOLUNÍ (uctění předků)
 • check
  Video lekce: Magická síla záře ÚPLŇKU
 • check
  4 x Vedená meditace na období ÚPLŇKU
 • check
  1 x Rituál na období ÚPLŇKU
 • check
  ​Speciální meditace SATURNU
 • check
  Privátní přís​tup do člen​sk​é sekce

Celková hodnota programu je 5 390,- Kč

Ale protože chci, aby se meditace dostaly mezi co nejvíce lidí a peníze nebyly překážkou, tak jsem se rozhodl snížit cenu na:

5 390,- Kč

990,- Kč

(73 eur)

Nebo získejte tento online program v rámci "Mimořádného MEDITAČNÍHO balíčku"...

​V této variantě získáte:

 • Téměř již 400 Vedených MEDITACÍ...
 • Všech 35 online programů Vedených MEDITACÍ...
 • ​Bonusový 35 denní program na vytvoření Životní VIZE...
 • check
  ​Bonusové online kurzy a meditace...
 • ​Privátní přístup do členské sekce

Získáte přístup k Bohaté MEDITAČNÍ knihovně a ke všem online programům a meditacím.


Na platbu online bankovním převodem nebo platební kartou používáme zabezpečenou platební bránu GoPay.

Enter your text here...

/* ]]> */