fbpx
Vedené Meditace

Jak si přitáhnout PENÍZE: 3 kroky k vaší budoucí PROSPERITĚ…

💸 (Nová MEDITACE): Pomoc a ZÁZRAKY s penězi s pomocí Andělů a Archanděla MICHAELA! >>

💸 Samostatné Vedené MEDITACE na téma PENĚZ a HOJNOSTI! >>

Lidé, kteří vědí, jak si do života přitáhnout peníze, oceňují, že díky tomu je vše ostatní v životě mnohem snazší.

Představte si na chvíli, kolik úsilí stojí najít si čas na cvičení, když máte více PENĚZ a méně finančních starostí? Můžete si kupovat výživnější a zdravější potraviny a začít více pečovat o své zdraví.

S vědomím a energií, jak přitahovat peníze můžete věnovat více času budováním vztahů.

Dává smysl, že všechny tyto věci, které pro vás nyní mohou být výzvou, jednoduše zmizí, až budete mít čas a prostředky, které můžete v těchto oblastech svého života uplatnit. Můžete dosáhnout jakéhokoli cíle, pokud máte zdroje.

Někteří lidé říkají, že peníze nejsou všechno. To je pravda. Ale to by neměla být výmluva, proč se životem protloukat, když víte, že to může být mnohem snazší, když máte finanční hojnost.

V tomto článku se s vámi podělím o tři jednoduché kroky, které vám pomohou k tomu, abyste se naučili přitahovat peníze.

Už také pracujete s novou Andělskou MEDITACÍ na pomoc a zázraky s PENĚZI, kterou můžete získat zde? >>

1) Rozhodněte se a OČEKÁVEJTE…

Prvním krokem při učení se, jak přitahovat peníze, je ten, kdy se přesně rozhodnete, jakou částku očekáváte, že budete mít, a přesné datum, do kdy ji budete mít. Jako zkoušku doporučuji začít menší částkou, abyste se nezbláznili a nežádali nehorázné jmění ve směšném termínu.

Postupně si ji budujte a začněte s něčím menším a horizontu několika týdnů. Tímto způsobem si můžete vybudovat sebedůvěru, když dosáhnete menších cílů, a to povede k větším cílům.

Nesmíte si dělat starosti s tím, jak se tyto peníze projeví. Jakmile se rozhodnete pro částku, nechte ji být.

Častokrát k vám peníze přijdou zcela jiným způsobem, než si myslíte a proto potřebujete být otevření nekonečným možnostem a neuzavírat se jím tím, že budete hledět jen tím směrem, kterým si myslíte, že k vám peníze přijdou.

Uvolněte se, RELAXUJTE a důvěřujte ve správné načasování a na vnitřní impulz k akci, který vás povede tím správným směrem.

Pravděpodobně jste to již někdy v životě zažili, když jste museli v určitém období vyprodukovat určitou částku peněz a v té době jste neměli představu, jak to uděláte a pravděpodobně vám to vyšlo.

Věděli jste, že to musíte udělat, a to bylo vaše očekávání: MUSÍ SE TO STÁT…

Proto je dobré kultivovat pocit a vibraci POZITIVNÍHO očekávání, jak to děláme ve Vedených meditacích POZITIVNÍHO očekávání! >>

A také k tomu, abychom mohli pustit naši připoutanost, uvolnit strach, obavy a nedůvěru, že se tak stane, tak k tomu můžete využít další Vedené meditace na HOJNOST zde! >>

Protože vaše nezpracované EMOCE z minulosti, vaše neúspěchy, selhání z minulosti vám to kazí, protože vaše NEGATIVNÍ energie ohledně peněz je od vás odhání…

Máte špatně nastavené myšlení a vaše energie není v souladu s energií PENĚZ a HOJNOSTI.

K tomu vám právě pomůže nová Meditace POZITIVNÍ finanční budoucnosti a také další tyto meditace! >>

2) Vybudujte si POZITIVNÍ posedlost

Naučit se být v energii, kdy přitahujete peníze neznamená být penězi posedlý.

Peníze jsou jednoduše prostředek směny hodnot. Vaše práce nabízí hodnotu vašemu zaměstnavateli, za kterou dostáváte zaplaceno, a tyto peníze proměňujete v hodnoty pro sebe, jako je bydlení, oblečení, jídlo atd. Proto vždy existuje důvod, proč chcete peníze.

Nebo nabízíte hodnotu tím, že prodáváte nějaké produkty, služby – ať už vaše nebo někoho jiného a nabízíte tím tak hodnotu lidem, které produkty a služby využívají.

To je věc, kterou byste měli být POZITIVNĚ posedlí. Že vám na tom záleží, chcete to dělat dobře, chcete, aby to mělo smysl a přinášelo hodnotu společnosti.

A chcete, aby to bylo co nejvíce v souladu s vaším nadáním, dary a talenty…

Dostaňte se do kontaktu s důvodem, proč chcete peníze, a z dosažení cílů udělejte svoji POVINNOST. To vám poskytne veškerou motivaci a cíl, který potřebujete k přilákání potřebného bohatství.

Nastavte svoje myšlení směrem k dosažení těchto FINANČNÍCH cílů a pracujte na to, abyste odstranili vnitřní překážky a BLOKY, které vám v dosažení těchto cílů brání.

S tím vám také pomůžou do větší hloubky skvěle tento meditační program…

Vedené meditace Bohyně LAKŠMÍ pro život v HOJNOSTI! >>

3) Pracujte s tím, co máte

Klíčová zásada, jak přitáhnout peníze je tomu dát svoji pozornost, energii a zájem.

Vaše mysl vám začne přinášet nápady a informace a vy pak můžete začít přenášet část své energie jiným směrem. Mysl začne pracovat pro vás a za vás.

Využijte k tomu své vnítřní zdroje, které máte a, které můžete aktivovat pomocí Vedených MEDITACÍ na HOJNOST.

Příležitosti, které jsou vám v tuto chvíli skryté, se vám začnou odkrývat a umožní vám pochopit, jak přitahovat peníze.

Neznamená to, že máte pořád myslet jen na cíl a nic jiného neřešit. Znamená to dát zaměření na cíl a splnění vašeho záměru do vašeho PODVĚDOMÍ. Naprogramovat svoji mysl směrem, kterým chcete.

K tomu skvěle pomáhají Vedené meditace na HOJNOST, které můžete získat samostatně zde a vybrat si dle svého GUSTA! >>

Zní to jednoduše, ale když se na tyto 3 kroky zaměříte, dáte jim svoji pozornost a využijete k tomu na podporu audio nahrávky Vedených MEDITACÍ, tak uvidíte, že se věci dají do pohybu a uvidíte postupné výsledky.

Nezbývá nic jiného, než to vyzkoušet, co říkáte?

KLIKNĚTE sem a vyberte si vaše meditace na HOJNOST a pojďme společně do vašeho života přitáhnout PENÍZE! >>


Nová Andělská MEDITACE na pomoc a ZÁZRAKY s penězi..

Mějte se krásně a žijte v hojnosti…

Jiří Majkus

Jiří Majkus

Add comment

Vedené Meditace na facebooku

/* ]]> */