fbpx
Vedené Meditace

4 efektivní kroky, jak žít více v HOJNOSTI, které jsou v souladu s principy ŽIVOTA…

💸 Vedené MEDITACE: Jak zvýšit své PŘÍJMY s 87% SLEVOU už jen DNES! >>

Pozvat více hojnosti do našeho života není tak těžké. Bohužel často máme naučené strategie, které buď nefungují a nebo se snažíme získat více hojnosti způsobem, kdy jdeme sami proti sobě a to přináší negativní důsledky.

Já sám jsem si prošel různými způsoby. Od meditování, vizualizování a čekání a doufání, že se stane zázrak, přes pracování od rána do večera až po způsob, který funguje skvěle a který s vámi sdílím v tomto článku.

Za tu historii mám vyzkoušené, že pracování od rána do večera funguje lépe a přináší lepší výsledky, než čekání a doufání, že se stane zázrak! 🙂

Když ovšem spojíme tyto dva světy, to znamená, že využijeme sílu naší mysli, podvědomí, odstraníme negativní přesvědčení, změníme naše myšlení, energii a vibraci a spojíme to s jednáním a konáním, které vychází z pozice síly, kdy jsme spojeni s Vyšším vedením a jsme přirozeně inspirování jednat a konat, tak toto přináší nejlepší výsledky.

Je k tomu ale potřeba jiné disciplíny, než na jakou jsme zvyklí. Je k tomu potřeba disciplíny být v kontaktu sám se sebou a mít odvahu dělat činnosti, které vám ukazuje vaše intuice a pocity.

I když vaše logika je proti a argumentuje, že je to nesmysl. Logika a racionální myšlení je naprosto důležité pro náš život, ale někdy (spíše často) je potřeba ji umlčet a poslouchat rady a inspiraci od mnohem moudřejší části sebe sama.

Když si osvojíte tuto disciplínu, tak uvidíte, že to byla nejlepší investice do vašeho života. Její benefity se projeví ve všech oblastech vašeho života.

Co se týče peněz, tak potřebujeme vycházet z předpokladu, že když se budeme za nimi honit, tak nám budou stále proklouzávat mezi prsty.

Potřebujeme změnit přístup k energii peněz a hojnosti. Potřebujeme změnit svoji energii a vnitřní pochody a pocity, abychom se jí otevřeli a dovolili si jí přijímat. Abychom byli uvolnění, relaxovaní a důvěřovali.

Když jsme si vyjasnili, jaký potřeba zaujmout postoj, tak pojďme se podívat na 4 efektivní kroky, jak začít žít více v HOJNOSTI, kterou jsou v souladu s principy ŽIVOTA:

1)  První krok je zapomenout na všechno, co jste se naučili o penězích…

Toto může být vůbec ten nejtěžší  krok, ale je extrémně důležitý, abyste se otevřeli novým možnostem a vyzkoušeli je. 

Když vás budou z nové cesty stále stahovat zpět vaše podvědomé programy, strachy a obavy, tak nikdy nevykročíte na novou cestu a budete si myslet, že nefunguje. Když se na tu  novou cestu, ale ve skutečnosti nikdy nevydáte, tak není, že nefunguje, ale jednoduše jste ani nezačali.

2) Druhý krok je jednoduše otevřít své srdce přijímání více PENĚZ a HOJNOSTI…

Bez jakékoliv kalkulace, jakým způsobem je to možné a z jakých zdrojů si myslíte, že by peníze měli přijít. Vaše práce nyní není přemýšlet, jak se to stane. Ve skutečnosti je v této fázi naše myšlení a možnosti, které si myslíme velmi limitované.

Je potřeba se hlavně energeticky a emocionální OTEVŘÍT přijímání hojnosti.

K tomu vám skvěle pomůžou cvičení a Vedené MEDITACE: Jak zvýšit své PŘÍJMY! >>

Vaším úkolem je soustředit se na to být otevřený přijímání. To znamená, že přirozeně věříte, že peníze jsou k vám již na cestě. Akorát ještě přesně nevíte jak.

K tomu je samozřejmě potřeba určitá dávka důvěry a schopnost se přestat strachovat o peníze. Když se k tomu ale skutečně rozhodnete, tak je to jednodušší, než si myslíte.

Konec koncům, kolik peněz jste kdy vydělali, přijali nebo dostali strachováním a obavami?

3) Třetí krok je dělat svoji práci upřímně a zodpovědně.

Tady je důležité dělat svoji práci, jak nejlépe dovedete. Zde platí přísloví, že jakým způsobem děláme jednu věc, tak takovým způsobem (přístupem) děláme pak všechno.

Připomínejte si, abyste necítili paniku a nervozitu, když něco děláte. Potřebujete uvolnit veškerý stres, strach a jednoduše být ve svém uvolněné přirozenosti.

V tomto stavu uděláme nejkvalitnější práci.

A když děláte svoji práci kvalitně a jste v ní plně pohrouženi, tak vaše PŘÍTOMNOST v daném okamžiku tento okamžik otevírá a to přináší všechny ty nové možnosti, cesty a způsoby, jak můžete přijímat peníze.

Dostáváme se do flow a máme často pocit, že s naším přičiněním se vytvářejí situace, události a okolnosti „sami“…

Každý z nás ví, kdy jsme udělali práci kvalitně a kdy jsme ji odflákli. Naše pocity nám to ukazují. Je potřeba si to co nejrychleji uvědomit a změnit. Jako dospělí musíme být sami k sobě upřímní.

S tímto postojem budete mnohem šťastnější a téměř okamžitě budete ve stavu vnitřní spokojenosti. Tím se dostanete do frekvence přijímání hojnosti a uvidíte velmi rychlé výsledky.

Takže hlavní věc, s kterou se potřebujete naučit pracovat jsou vaše pocity. Když s nimi neumíte pracovat, tak vás brzdí v tom přijímat více hojnosti.

4) Myslete ve velkém

Možná jste člověk, který má velké sny. Možná jste člověk, který má obrovské sny. Možná jste člověk, který se snažil jich dosáhnout a přestal na ně myslet, protože jste byli frustrovaní z toho, že jste jich ještě nedosáhli.

Ale to nyní může SKONČIT!

Možná už teď cítíte při čtení tohoto článku, jak se vás vaše sny znovu probouzí. To je skvělé znamení, protože proces byl již AKTIVOVÁN!

Začněte si představovat, jak by vypadal váš život podle vašich představ. Se všemi detaily. Dovolte si to všechno vidět barevně, jasně a živě.

Představujte si, jak jste mnohem šťastnější, spokojenější a žijete život přesně v souladu s touhami vašeho srdce. Když to uděláte, tak můžete cítit okamžitou inspiraci a stimulaci vašeho potenciálu.

Toto je velmi VELKÝ KROK, který potřebujete udělat…

Představujte si, jak se tento váš ideální život utváří před vašima očima. Zůstaňte tomu OTEVŘENÍ, naladěni na frekvenci PŘIJÍMÁNÍ a DŮVĚŘUJTE!

Na podporu můžete využít Vedené MEDITACE: Jak zvýšit své PŘÍJMY, kde se přesně na toto zaměřujeme! >>

Když to budete dělat, tak k vám bude přicházet silná inspirace a tah proudu života, který vás bude nutit jednat a konat způsobem, který povede k naplnění vašich snů.

Nebudete muset se buzerovat a tlačit na sebe. Když budete následovat tuto NOVOU DISCIPLÍNU, tak budete chtít KONAT PŘIROZENĚ SAMI!

Tak hurá do toho… 🙂

Budete rádi, že jste to udělali…

Přečtěte si také: Takto od sebe PENÍZE odháníte! >>

A ještě také: 5 tipů, jak zvýšit VIBRACI hojnosti! >>


Mějte skvělý den,

Jiří Majkus

Jiří Majkus

Add comment

Vedené Meditace na facebooku

/* ]]> */