fbpx

Vedené MEDITACE: Jak zvýšit své PŘÍJMY...

​Vezměte ODPOVĚDNOST za svoji FINANČNÍ situaci do svých rukou, otevřete se novým možnostem, příležitostem, ZÁZRAKŮM, změňte své VNITŘNÍ nastavení k PENĚZŮM a HOJNOSTI, osvoboďte se od NEGATIVNÍCH myšlenek o PENĚZÍCH, které jsou v dnešní době zastaralé a ZVYŠTE svoje PŘÍJMY...

​V dnešní době vysoké INFLACE a rychlého zdražování je jediným řešením, jak to úspěšně zvládnout ZVÝŠIT svoje PŘÍJMY. Tyto audio nahrávky Vedených MEDITACÍ vám v tom pomůžou...

​‚‚​​​​​Zvýšit svoje PŘÍJMY v dnešní době není možnost, protože je to NUTNOST...‘‘​

- ​​Jiří Majkus

​Otevřete se možnosti, že i vy můžete ZVÝŠIT svoje PŘÍJMY...

- ​a ​nejlepší na tom je, že se to stane pravděpodobně úplně jinak, než si myslíte - a to je dobře (protože tak dobře byste to sami ani nevymysleli)...


​Jak poznat, ​že máte PROBLÉM zvýšit vaše PŘÍJMY?

- ​​​Ani moc nevěříte, že byste mohli vydělávat více peněz a ještě k tomu v této náročné době, kdy máte pocit, že na vás chce zaměstnavatel jen ušetřit?


​- Podnikáte a máte pocit, že je málo zákazníků, že lidé v dnešní době nechtějí nic kupovat a chtějí jen šetřit a proto cítíte strach a obavy, jak to všechno dopadne a jestli náhodnou nebudete nuceni podnikání ukončit?


​- Čekáte a jen "doufáte", že další měsíc vám váš zaměstnavatel zvedne výplatu, ale sami proto nic moc neděláte?


- Aji byste chtěli mít vyšší PŘÍJMY, ale nemáte představu, jak to udělat, protože mít práci navíc a chodit o půlnoci domů vám přijde nelidské?


​- ​Snažíte se ve vašem podnikání zvýšit vaše příjmy a obraty, abyste měli více peněz pro vaši rodinu a mohli navýšit mzdy vašim zaměnstancům, ale ať děláte, co děláte, tak se vaše obraty nemění?


​- ​Přijde vám nefér, že kolega v práci vydělává víc a přitom vy děláte více práce, ale neměli jste odvahu si říct o více peněz?


​- Máte pocit, že ať děláte, co děláte, tak prostě více peněz nedokážete vydělávat a tak volíte strategii šetření každé koruny?


​- Máte pocit, že to vypadá, jakoby PENÍZE byly proti vám?


​- Myslíte si, že jediným způsobem, jak mít více peněz je na všem šetřit a kupovat všechno jen ve slevě?

​​

​Pokud jste odpověděli alespoň na jednu otázku ANO, tak už asi víte, že máte problém zvýšit vaše PŘÍJMY...


Proč je tak důležité ​zvýšit svoje PŘÍJMY?

​Kromě toho, že v dnešní době, kdy je vysoká INFLACE a vše rychle zdražuje je to vlastně jediné řešení, jak INFLACI zvládnout, protože INFLACE znamená, že jde nahoru všechno kromě příjmů...


... tak je to také nesmírně důležité proto, že víte, že jste schopni to udělat ZNOVU a proto vám dodává tato schopnost JISTOTU a vnitřní STABILITU.


Nakonec tu totiž ani tak nejde o PENÍZE, ale o naši schopnost MANIFESTOVAT, o náš osobní růst, o náš potenciál a o naše přenastavení směrem k penězům a HOJNOSTI.


HOJNOST je totiž naše ​PŘIROZENOST...


​Kvalita HOJNOSTI je součástí našeho bytí a nemůžeme ji od sebe nikdy oddělit...


​A pokud ve svém životě ​HOJNOST neprojevujeme, tak ji někde sami BLOKUJEME, potlačujeme.


​To, že si tedy sami odpíráme zvýšit své PŘÍJMY jde proti naši vlastní přirozenosti - jde to proti naší vlastní podstatě.


Myslet si, že jde jen o PENÍZE je ve skutečnosti velmi povrchní myšlenka. Peníze a hojnost jsou vždy vyjádřením našeho vlastního VNITŘNÍHO nastavení a jak moc jsme v souladu se svojí přirozeností.


S tím, kdo jsme...


Pokud je naším záměrem v životě projevovat sami sebe, svůj POTENCIÁL, tak součástí toho je i zvyšování našich PŘÍJMŮ.


Nicméně, ale předpokládám, že si asi dokážete představit, že pár tisíc, možná i několik desítek tísíc navíc každý měsíc by prospělo vaší peněžence.


Pokud ANO, tak mám pro vás DOBROU ZPRÁVU.


​Vytvořil jsem Vedené MEDITACE: Jak zvýšit své PŘÍJMY...

​Protože si uvědomuji, jak může být v dnešní době téma, INFLACE, PENĚZ a příjmů stresující, tak jsem se rozhodl s vámi sdílet řešení, které mně samotnému fungovalo. 


​Už se mi poněkolikáte potvrdilo, že všechno je to o tom, jak to mám nastavené uvnitř. Co očekávám, s čím počítám, jak o sobě a svých příjmech přemýšlím...


Nenarodil jsem se v rodině, kde PENÍZE bylo téma, o kterém se otevřeně mluvilo...


​Peníze bylo většinou TABU a když jsem odcházel z domu do světa, tak jsem měl vůči penězům tak akorát strach a všechny možné NEGATIVNÍ emoce.


Strach, hanba, vina, frustrace, zklamání, nedostatek...


A to jsem ani ještě nezačal vydělávat. Už v děství jsem totiž pochytil spoustu destruktivních postojů a vzorců myšlení o PENĚZÍCH, které v mém životě způsobovaly tak akorát PROBLÉMY.


Jednu dobu jsem žil jako mnich v duchovní komunitě, kde jsem neměl ani korunu, žádný majetek a bylo mě v podstatě dobře.


Problémem bylo, že jsem v měl všechny tyto vzorce a postoje v sobě potlačené a všechny se aktivovaly, kdy jsem se vrátil zpět do práce a nedejbože, když jsem začal PODNIKAT.


​Začal jsem jako finanční konzultant, což je forma výdělku, kdy jste zaplacení za to, co prodáte. Máte svůj PŘÍJEM pod svojí kontrolou.


Problémem, ale byly všechny ty moje vzorce o PENĚZÍCH a hlavně NEGATIVNÍ myšlenky, které jsem měl sám o sobě.


Mohl jsem se sice navenek snažit zvýšit svoje PŘÍJMY, abych se jako podnikatel vůbec uživil, ale dokud jsem nezměnil své VNITŘNÍ nastavení, tak se moje PŘÍJMY nezměnily.


Pochopil jsem, že prvně potřebuji udělat ZMĚNU UVNITŘ a poté se tato změna, kterou udělám projeví na mých PŘÍJMECH.


​Není tedy překvapením, že to začalo fungovat a že jsem začal vydělávat více peněz, než jsem si myslel, že je pro mě vůbec možné.


​Problém je naše vlastní NAPROGRAMOVÁNÍ...

​To, jakým způsobem přemýšlíme sami o sobě, o penězích, o tom co si zasloužíme, o tom co je pro nás možné určuje všechno.


​Co nám běží v hlavě na PODVĚDOMÉ úrovni totiž určuje naše chování a jak se rozhodujeme.


Proto jsem také do těchto meditací zahrnul Bonusovou PROGRAMOVACÍ nahrávku, která programuje vaše PODVĚDOMÍ.


Tato AFIRMAČNÍ a programovací nahrávka má jeden záměr...


Abyste přeprogramovali své MYŠLENÍ a ve výsledku velmi brzy zvýšili své PŘÍJMY.


​Nejlepší na tom je, že tuto nahrávku si můžete pouštět na SPANÍ, při nějaké rutinní činosti a nebo také při meditaci.


Samotná tato PROGRAMOVACÍ nahrávka má cenu (a mnohem více) celého programu...


​Pokud je to něco, co chcete ve svém myšlení změnit také, tak tento MEDITAČNÍ program je přesně pro vás.

​Představte si na chvíli život, jaké by to bylo zvýšit své PŘÍJMY?

​- Jaké by to bylo vědět, že jste schopni zvýšit své PŘÍJMY a ještě k tomu, že to můžete dělat OPAKOVANĚ?


​- Jako by to bylo vědět, že ZDROJEM vašich PŘÍJMŮ je samotných ZDROJ, Vesmír a proto se necháte překvapit, jakým skvělým způsobem, díky svému vnitřnímu nastavení se zvýší vaše PŘÍJMY?


​- Chtěli byste také zažívat ZÁZRAKY s penězi a ​mít POZITIVNÍ očekávání ohledně vaší finanční situace a vaší finanční BUDOUCNOSTI?


​- Jaké by to bylo nebýt v takovém STRESU z toho, že všechno zdražuje, protože jste schopni vydělávat více PENĚZ?


- ​Jaké by to bylo vědět, že to tak BUDE, i když dopředu nikdy nevíte, jak přesně se to stane?


Jaké by to bylo?


​Na chvíli si to představte?


​Vyplatilo by se investovat trochu času do toho se to naučit?


​Vyplatilo by se vám investovat trochu času a vaší energie ​a toto všechno, co jste se na této stránce dozvěděli a i něco LEPŠÍHO prožívat ve vašem denním životě "na vlastní kůži"?


​Pokud ANO, tak to také dokážete udělat..


Pokud jste si odpověděli ANO, tak mám pro vás dobré zprávy...

​Za tímto účelem jsem vytvořil ​Vedené MEDITACE: ​Jak zvýšit své PŘÍJMY...

​V těchto audio nahrávkách Vedených MEDITACÍ ​​budeme pracovat s naším myšlením, s naším vnitřním nastavením, abyste se otevřeli možnosti zvýšit vaše PŘÍJMY...


​​Uvolníme překážky a BLOKY ke zvýšení příjmů, vyčistíme cestu a budeme také programovat naše MYŠLENÍ, abychom přirozeně očekávali, že zvýšíme vaše PŘÍJMY​...


Budete mít nástroje a pomůcky v podobě Vedených MEDITACÍ a také programovací nahrávky, která vás ve vašem ZÁMĚRU zvýšit příjmy skvěle podpoří.Autor projektu

Jmenuji se Jiří Majkus a s meditacemi jsem se poprvé setkal před sedmnácti lety. Jsem autorem ​patnácti meditačních, TRANSFORMAČNÍCH online programů.


Pomocí meditace a vedených meditací jsem si do svého života přitáhl moji milovanou ženu, povedlo se mi zhubnout 10kg a objevil jsem v sobě svoje životní poslání.

Podnikám v oboru, který MILUJI, dává mi hluboký smysl a naplňuje mě energií.


Moje cesta ale nebyla procházka růžovým sadem a vedené meditace mi pomáhaly na této cestě zůstat. Pomáhaly mi vyjasňovat můj záměr a to, po čem ve skutečnosti moje srdce touží.


Jsem nesmírně vděčný, že vám mohu nyní zprostředkovat metody a techniky, které mi pomohly splnit si moje velká přání.

Jak je sestaven tento ​​meditační program Vedených MEDITACÍ?

Tento online meditační program je sestaven ​do těchto základních částí...


1⃣ První část je ​teorie, kde se ponoříme do tohoto tématu a řekneme si důležité informace, postoje a přístupy (formou videa, audio a nebo textu)...


2⃣ Druhá část je ​​audio nahrávka Vedené MEDITACE​...


A třetí část je práce s meditačním DENÍKEM...

​Nyní také přístup k MEDITACÍM pomocí ​aplikaci Vedených MEDITACÍ...

​Aby pro vás bylo ještě jednodušší a snažší meditovat s těmito meditacemi, tak dostanete také přístup do aplikace vedených meditací, kterou si můžete stáhnout do mobilu nebo i tabletu.


Meditace a i videa je možné poslouchat na cestách offline (po jejich stažení) a na pár kliknutí máte přehledný přístup k vaším meditacím.


Tento přístup dostanete navíc ke klasickému přístupu do členské sekce .

Připravil jsem pro vás ​​Vedené MEDITACE, které si ZAMILUJETE...

Jaké konkrétní meditace jsou součástí tohoto programu?

Vedená MEDITACE: Vytvoření ČISTÉ cesty k PENĚZŮM, odstranění BLOKŮ a stanovení ZÁMĚRU...

K této meditaci je také 20 minutová video lekce...


Na začátek meditace si stanovíme silný ZÁMĚR zvýšit své příjmy a dovolíme, aby VIBRACE tohoto záměru penetrovala naše bytí...


... aby skrze nás VIBROVALA do celého Vesmíru.


Tím dáme celý proces do pohybu a nastartujeme proces spolutvoření s Vesmírem. U toho dáme vše co tomu VZDORUJE stranou, abychom to později mohli vyčistit. 


Dále si představíme před sebou energii našeho CÍLE mít 3x vyšší PŘÍJMY(i když si myslíte, že vám stačí méně) a mezi námi a cílem se vytvoří cesta...


Na této cestě nám podvědomí ukáže vše, co tomu BRÁNÍ a také na tuto cestu vložíme BLOKY, které jsme dali stranou a energie emocí, myšlenek a pocitů, které si identifikujete ve cvičení, které se dozvíte ve videu.


Následně ZLATÝ paprsek léčivého světla HOJNOSTIprostoupí naším tělem a skrze SRDCE, naše oči a Čakru 3. oka vyčistíme cestu k cíli, aby zářila ZLATEM.


To stejné uděláme s energií našeho cíle, aby ZLATÁ energie léčivého světla hojnosti penetrovala náš cíl. Tím ho nabijeme POZITIVNÍ energií.


A poté postupně do našeho těla vstoupí energie našeho CÍLE, aby skrze nás VIBROVALA do celého Vesmíru.


Prostoupí naše čakry, tělo, každou buňku našeho těla a nakonec se staneme JEDNÍM s naším cílem...


Integrujeme tuto energii do svého systému, aby nás vedla na naší cestě ke ZVÝŠENÍ našich PŘÍJMŮ.


Tím vytvoříme nádherným způsobem pevný VIBRAČNÍ základ pro další meditaci, ve které zvýšíme svoji energetickou kapacitu přijímat PENÍZE.


Tato meditace je důležitým začátkem nového programu, má 28 minut a kdybych měl tuto meditaci vyjádřit jednou větou, tak by to bylo...


"Setkání se svým POTENCIÁLEM a se svým PRAVÝM JÁ"...


Protože já osobně jsem v této meditaci potkal budoucí verzi SEBE SAMA, která mi ukázala, čeho všeho jsem schopen a na co se mám zaměřit.


Pokud je to něco, co chcete zažít také, tak s touto meditací můžete začít UŽ DNES...

 Hodnota 500,- Kč (20 eur)

Vedená MEDITACE: ​​​Zvýšení PŘÍJMŮ...

Energie PENĚZ proudí tam, kde je pro ni vytvořen prostor, tam kde jsou vítané, oceňované a kde přijímač je schopen je také přijmout.


V této meditaci kultivujeme tedy kvalitu a VIBRACI PŘIJÍMÁNÍ...


Na začátek pomocí dechu OHNĚ vyčistíme myšlenky, přesvěčení, negativní emoce, které by nám bránily zvýšit naši schopnost přijímat.


Následně s každým výdechem ještě více otevřeme svoji energii a své tělo PŘIJÍMÁNÍ nové energie, protože tím se otevřeme přijímání také energie PENĚZ...


Můžete v této části vnímat jemný tlak energie na přední část těla. Na váš obličej, hruď, břicho, ruce a nohy...


Otevíráme se nové a svěží energii, který do náš proudí a dovolíme ať vyživuje naše energetické tělo.


Toto je velmi krásná a jemná pasáž, která HARMONIZUJE vaši vibraci a ve druhé části meditace rozšíříme a zvětšíme svoji energii abychom mohli do ní pojmout energii našeho zvýšeného PŘÍJMU...


Následně si dovolíme prožít energetický VZDOR a negativní pocity, které s tím můžeme mít, protože překračujeme energetickou komfortní zónu.


Tím NORMALIZUJEME tuto vibraci v našem systému, abychom vytvořili na vibrační úrovni nový standard výše našich PŘÍJMŮ...


Dovolíme si cítit a prožívat, že takto je to naprosto v POŘÁDKU, že takto to má být. 


Tím uvolníme ODPOR, který můžeme vytvářet k našemu záměru zvýšit své příjmy...


A poté si VIZUALIZUJEME, co s těmito novými PENĚZI chceme dělat, jak je chceme používat, protože od toho peníze slouží.


Abychom s nimi vytvořili více DOBRA pro nás, pro svoji rodinu a také pro ostatní.


Tímto NÁDHERNÝM způsobem jsme schopni poté materializovat v naší realitě své záměry a ve výsledku tak ZVÝŠIT své PŘÍJMY...

 Hodnota 500,- Kč (20 eur)

Vedená MEDITACE: ​​Naladění na VIBRACI, frekvenci HOJNOSTI...

Na začátek meditace celých 10 minut věnujeme tomu, abychom cítili hluboký pocit, že právě teď je VŠECHNO V POŘÁDKU...


Že nám nic nechybí a že MÁME VŠECHNO...


Ano, možná vám ve skutečnosti ještě ve fyzické realitě něco chybí. Peníze na zaplacení, nebo máte strach, že nebude...


... ale to je výsledek minulosti a v meditaci si dovolujeme cítit skutečnou PRAVDU - že je všechno v POŘÁDKU a že se o nás Vesmír postará.


Necháme se Vesmírem obejmout a přijmout jeho podporu.


Díky tomu VIBRUJEME pocit naplněnosti do světa a z toho rychleji manifestujeme zvýšení vašich PŘÍJMŮ...


Dále se ponoříme do oceňování, VDĚČNOSTI toho, co již máme a tím se také ladíme na vibraci HOJNOSTI. 


Dovolujeme si cítit, čeho všeho se nám dostává a co všechno již máme.


Následuje fáze, kdy rozvíjíme a kultivujeme svoji přirozenou energii, kterou je HOJNOST. Ještě více se ponoříme do sebe, aby se naše vlastní přirozenost, naše vlastní VIBRACE hojnosti mohla projevit...


A zakončíme to silnou MANTRA meditací pomocí zvukové vibrace, která obsahuje specifické zvukové vzorce ŽIVOTA...


Posvátné VIBRACE neustále se expandující, ROZPÍNAJÍCÍ životní energie HOJNOSTI...


WOV... celkem má meditace 29 minut a je to naprostá PECKA!

 Hodnota 500,- Kč (20 eur)

a NAVÍC k tomu dostanete ještě t​yto BONUSY...

​BONUS - AFIRMAČNÍ nahrávka - Programovací nahrávka na zvýšení PŘÍJMŮ...

Tuto nahrávku můžete poslouchat buď klasicky jako Vedenou MEDITACI v meditativním stavu...


Můžete jen naslouchat podprahovým AFIRMACÍM, nebo se můžete k opakování přidat se mnou, poslouchat si ji před zrcadlem, při nějaké rutinní činnosti...


... a nebo si ji můžete také pustit na SPANÍ a pozitivně přeprogramovat své myšlení během spánku.


Díky této audio nahrávce budete více věřit, CÍTIT a očekávat, že zvýšíte své PŘÍJMY, že to dokážete a že je Vesmír na vaší straně a že vás v tom podpoří.


Naprosto skvěle doplňuje a podporuje tři předchozí meditace, které jsou v tomto programu.


Ještě více se otevřeme HOJNOSTI a energii PENĚZ, aby mohla volně proudit do našeho života a abychom věřili, že jsme hodni toho ji také PŘIJMOUT.


Pokud s ní chcete začít pracovat také, tak se přidejte do programu Vedených MEDITACÍ a začněte už DNES​.

 Hodnota 500,- Kč (20 eur)

​A ještě jeden BONUS: Meditační deník BOŽSKÝCH vhledů...

 Hodnota 990,- Kč (43 eur)

Rekapitulace toho, co získáte:

 • ​3 video lekce..
 • ​3 vedené meditace...
 • ​Bonusová video lekce...
 • ​Bonusová ​AFIRMAČNÍ nahrávka...
 • ​Meditační deník Božských ​vhledů...
 • ​Privátní přístup do členské sekce
 • ​Přístup do aplikace vedených meditací

Celková hodnota programu je celkem 2 990,- Kč!

Ale protože chci, aby se meditace dostaly mezi co nejvíce lidí a peníze nebyly překážkou, tak jsem se rozhodl snížit cenu na:

2 990,- Kč!

690,- Kč

(30 eur)


Na platbu online bankovním převodem nebo platební kartou používáme zabezpečenou platební bránu GoPay.

Nebo získejte tento online program v rámci "Mimořádného MEDITAČNÍHO balíčku"...

​V této variantě získáte:

 • Téměř již 400 Vedených MEDITACÍ...
 • Všech 35 online programů Vedených MEDITACÍ...
 • ​Bonusový 35 denní program na vytvoření Životní VIZE...
 • check
  ​Bonusové online kurzy a meditace...
 • ​Privátní přístup do členské sekce

Získáte přístup k Bohaté MEDITAČNÍ knihovně a ke všem online programům a meditacím.


Na platbu online bankovním převodem nebo platební kartou používáme zabezpečenou platební bránu GoPay.

Co byste měli udělat nyní?

Nyní máte dostatek informací k tomu, abyste se rozhodli.


Čili buď tuto stránku okamžitě zavřete a pokračujte ve vašem životě, tak jak do dnes a nebo vstupte do kurzu a vydejte se na tuto ​transformační jízdu do vašeho VNITŘNÍ SVĚTA...


​Klikněte na tlačítko, vyplňte objednávku, proveďte platbu (buď kartou nebo převodem) a jakmile platba dorazí, tak dostanete do emailu přístupy do členské sekce a také přístup k prvnímu tématu.


Co se stane po vaší objednávce?


1. Je potřeba ​udělat objendávku a provést platbu.

Přístupy do členské sekce se vám vygenerují po zaplacení objednávky, proto doporučuji využít platby kartou. Využíváme zabezpečený systém GoPay. Při platbě převodem z účtu to může trvat 1-2 dny. Po zaplacení vám společně s přístupy do členské sekce přijde ne email potvrzení o zaplacení.

2. Můžete se přihlásit do členské sekce.

S vašimi unikátními přístupy se přihlásíte do členské sekce. Dostanete do emailu první video a vedenou meditaci.

3. K videím a meditacím se můžete kdykoliv vrátit.

Videa a vedené meditace budete mít kdykoliv k dispozici ve vaší členské sekci a můžete si je pustit kdykoliv budete chtít.


Meditace si budete moci stáhnout do počítače nebo mobilu, abyste si je mohly pustit i bez připojení k internetu.

Rekapitulace toho, co získáte:

 • ​3 video lekce..
 • ​3 vedené meditace...
 • ​Bonusová video lekce...
 • ​Bonusová ​AFIRMAČNÍ nahrávka...
 • ​Meditační deník Božských ​vhledů...
 • ​Privátní přístup do členské sekce
 • ​Přístup do aplikace vedených meditací

Celková hodnota programu je celkem 2 990,- Kč!

Ale protože chci, aby se meditace dostaly mezi co nejvíce lidí a peníze nebyly překážkou, tak jsem se rozhodl snížit cenu na:

2 990,- Kč!

690,- Kč

(30 eur)


Na platbu online bankovním převodem nebo platební kartou používáme zabezpečenou platební bránu GoPay.

Nebo získejte tento online program v rámci "Mimořádného MEDITAČNÍHO balíčku"...

​V této variantě získáte:

 • Téměř již 400 Vedených MEDITACÍ...
 • Všech 35 online programů Vedených MEDITACÍ...
 • ​Bonusový 35 denní program na vytvoření Životní VIZE...
 • check
  ​Bonusové online kurzy a meditace...
 • ​Privátní přístup do členské sekce

Získáte přístup k Bohaté MEDITAČNÍ knihovně a ke všem online programům a meditacím.


Na platbu online bankovním převodem nebo platební kartou používáme zabezpečenou platební bránu GoPay.

Shreem Brzee

Vedené Meditace.cz (2017-2021)

/* ]]> */