fbpx
Vedené Meditace

✋ Takto od sebe PENÍZE odháníte…

Když přijde na téma peněz, tak je to jedna z nejtěžších věcí a přitom ta nejdůležitější a nejzákladnější, abychom dovolili proudu PENĚZ volně proudit v našich životech…

Jaká 1 věc to je?

Nejdůležitější s PENĚZI je RELAXOVAT…

Kdykoliv myslíte na peníze, kdykoliv o nich přemýšlíte, kdykoliv děláte cokoliv s penězi, tak RELAXUJTE… uvolněte se.

Proč je to tak TĚŽKÉ?

Protože když přemýšlíme o penězích, tak se s nimi asociují naše EMOCE a různé emocionální reakce, které s nimi máme.

Když myslíme na PENÍZE, tak můžeme cítit strach, obavy, úzkost, stres, hněv, smutek, bolest, lítost, vinu, hanbu, nenávist, odsouzení…

Proto je tak důležité LÉČIT své zranění s penězi, protože tyto nezpracované NEGATIVNÍ emoce je od nás odhánějí…

Proč je tak důležité s penězi RELAXOVAT?

Proč dnes vůbec píši o způsobu, jak od sebe odehnat peníze, místo toho, abych psal, jak je přitáhnout?

Protože se na to podíváme z perspektivy, když to děláme způsobem, který nefunguje a to vám pomůže více pochopit, co dělat, abyste peníze přitahovali.

Včera v emailu jsme si řekli, že PENÍZE jsou forma energie a protože je to energie a my jsme energie, tak mezi sebou vzájemně komunikujeme.

Energie mezi sebou totiž neustále vzájemně KOMUNIKUJÍ…

A energie peněz je pořád v pohybu. Pohybuje se v éteru, my se na tuto energii můžeme napojit a když máme určitou vibraci a energii, tak ji začneme do svého života PŘITAHOVAT.

Představte si na chvíli velkou kostku ledu, přes kterou se přežene proud vody. Kolik myslíte, že se vody dostane do tvrdé, nepropustné kostky ledu?

No… moc to nebude. Maximálně smyje nečistoty z povrchu, něco málo zůstane a pokračuje dál…

A stejně tak to funguje, když máme energii a frekvenci takové kostky ledu.

Když jsme sepjatí, neustále ve stresu, plní obav, pochyb a strachu, jestli přijdou peníze, jestli jich bude dost, tak energie peněz kolem nás projde, něco málo zůstane a pokračuje dál.

Nyní si představte takovou houbičku (která se třeba používá do koupele). Kolik v ní asi zůstane vody když se jí prožene proud vody? Nasaje co může!

Naprosto přirozeně, protože je to její POVAHA. Není potřeba k tomu ani nějaké velkého úsilí.

A jak se my můžeme stát takovou houbou? Jednoduše tím, že se uvolníme, RELAXUJEME a přestaneme se neustále strachovat a zpracujeme své obavy a budeme více důvěřovat…

K tomu pomáhají Vedené MEDITACE: Jak zvýšit své PŘÍJMY, které jsou nyní se speciální 87% SLEVOU! >>

– Tím, že si ji zvolíte v objednávce dole na stránce…

Tím uvolníme napětí a STRES, který mám s penězi a budeme pro proud a energii peněz mnohem více přitažlivější a budeme je přirozeně PŘITAHOVAT.

Stejně, jako když někoho pozvete na rande a vaše chování vychází z konstantního strachu, jestli vás bude chtít, jestli se mu/ji líbíte. Máte strach, abyste něco nepokazili a jste ve stresu a plni napětí. Jak je to pro vás přitažlivé?

Odpověď znáte sami…

A stejně tak to funguje s energií a proudem PENĚZ!

To samozřejmě neznamená, že když se uvolníte, tak během 5 minut budete milionáři. Ale když jste uvolnění, tak se dostanete do kontaktu sami se sebou.

Jste poté více přítomní v těle a začne se ve vás probouzet ENERGIE a síla, ke které máte přístup pouze v relaxovaném stavu.

Když z této pozice SÍLY začnete jednat a konat (místo z pozice strachu a nedostatku), tak jsou vaše činy mnohem efektivnější a účinnější. 

Když jednáte z pozice strachu, stresu a nedostatku, tak akorát vytváříte více takových situací, abyste si potvrdili, že máte být ještě ve větším stresu a strachu.

Je vám to povědomé?

Protože ať děláte, co děláte, tak proud peněz kolem vás projde, jako kolem té kostky ledu. Něco u vás zůstane, ale moc toho není. Tak si pak myslíte, že potřebujete přidat v tom, co děláte.

Opak je PRAVDOU…

Když vám něco dlouhodobě nefunguje, tak je potřeba se zastavit a začít dělat NĚCO JINAK! Vrchol šílenství je dělat stále ty stejné věci a očekávat, že vám to přinese jiné výsledky.

K tomu všemu je potřeba samozřejmě určitou dávku důvěry, trpělivosti a POZITIVITY! Je k tomu potřeba disciplíny. Disciplíny pravidelného uvolňování stresu a otevřenosti vůči HOJNOSTI…

A k tomu vás podpoří Vedené MEDITACE, které do zítra můžete získat jen za 390,- Kč (16 eur!) >>

Abyste o tom jen nevěděli, abyste podle těchto přístupů také ŽILI…

  • Tyto MEDITACE jsou k tomu vytvořené, abyste měli nástroj, pomůcku, ke které se můžete opakovaně vracet, kdykoliv potřebujete…
  • MEDITACE, se kterými můžete pracovat pravidelně a OPAKOVANĚ, aby se tyto postoje staly součástí vašeho života…

Klikněte a přidejte se k nám, protože nyní je ten nejlepší čas se koncentrovat na to, Jak zvýšit své PŘÍJMY! >>

Hojnost je totiž vaší přirozeností, kterou si ZASLOUŽÍTE…

Mějte skvělý den,
Jiří Majkus

Jiří Majkus

Add comment

Vedené Meditace na facebooku

/* ]]> */