Vedené Meditace

Tímto od sebe odháníte PENÍZE (a řešení, jak to udělat, abyste je PŘITAHOVALI)…

Tento článek plynule navazuje na 3 předchozí. Pokud jste je ještě nečetli, tak vám to vřele doporučuji. Budete mít hlubší pochopení toho, co se dnes dozvíte…

Článek 1: Otevřít své srdce „Kořenu všeho zla“ je transformující prožitek, který vám změní ŽIVOT!

Článek 2: Je možné, že jsme kompletně NEPOCHOPILI, co jsou to PENÍZE a jak se k nim VZTAHOVAT?

Článek 3: 4 efektivní kroky, jak žít více v HOJNOSTI, které jsou v souladu s principy ŽIVOTA.

Proč dnes vůbec píši o způsobu, jak od sebe odehnat peníze, místo toho, abych psal, jak je přitáhnout?

Protože se na to podíváme z perspektivy, když to děláme způsobem, který nefunguje a to vám pomůže více pochopit, co dělat, abyste peníze přitahovali.

Jak jsme si řekli v minulých článcích a v tomto videu, tak peníze jsou forma energie.

Nemyslím tím bankovky, ani čísla na účtě a různé transakce. Myslím tím energii  která za tím vším stojí. Energii peněz. Když se na to díváme z této perspektivy, tak dostáváme mnohem hlubší pochopení, jak se k penězům vztahovat a dokážeme také konečně relaxovat a přestat se tolik stresovat.

Energie peněz je pořád v pohybu. Pohybuje se v éteru, my se na tuto energii můžeme napojit a když máme určitou vibraci a energii, tak ji začneme do svého života přitahovat.

Představte si na chvíli velkou kostku ledu, přes kterou se přežene proud vody. Kolik myslíte, že se vody dostane do tvrdé, nepropustné kostky ledu? No… moc to nebude. Maximálně smyje nečistoty z povrchu, něco málo zůstane a pokračuje dál…

A stejně tak to funguje, když máme energii a frekvenci takové kostky ledu. Když jsme sepjatí, neustále ve stresu, plní obav, pochyb a strachu, jestli přijdou peníze, jestli jich bude dost, tak energie peněz kolem nás projde, něco málo zůstane a pokračuje dál.

Nyní si představte takovou houbičku (která se třeba používá do koupele). Kolik v ní asi zůstane vody když se jí prožene proud vody? Nasaje co může! Naprosto přirozeně, protože je to její povaha. Není potřeba k tomu ani nějaké velkého úsilí.

A jak se my můžeme stát takovou houbou? Jednoduše tím, že se uvolníme, relaxujeme a přestaneme se neustále strachovat a zpracujeme své obavy a budeme více důvěřovat.

Tím uvolníme napětí a stres, který mám s penězi a budeme pro proud a energii peněz mnohem více přitažlivější a budeme je přirozeně PŘITAHOVAT.

Stejně, jako když někoho pozvete na rande a vaše chování vychází z konstantního strachu, jestli vás bude chtít, jestli se mu/ji líbíte. Máte strach, abyste něco nepokazili a jste ve stresu a plni napětí. Jak je to pro vás přitažlivé?

Odpověď znáte sami…

A stejně tak to funguje s energií a proudem PENĚZ!

To samozřejmě neznamená, že když se uvolníte, tak během 5 minut budete milionáři. Ale když jste uvolnění, tak se dostanete do kontaktu sami se sebou. Jste poté více přítomní v těle a začne se ve vás probouzet energie a síla, ke které máte přístup pouze v relaxovaném stavu.

Když z této pozice SÍLY začnete jednat a konat (místo z pozice strachu a nedostatku), tak jsou vaše činy mnohem efektivnější a účinnější. 

Když jednáte z pozice strachu, stresu a nedostatku, tak akorát vytváříte více takových situací, abyste si potvrdili, že máte být ještě ve větším stresu a strachu. Je vám to povědomé?

Protože ať děláte, co děláte, tak proud peněz kolem vás projde, jako kolem té kostky ledu. Něco u vás zůstane, ale moc toho není. Tak si pak myslíte, že potřebujete přidat v tom, co děláte.

Opak je PRAVDOU!

Když vám něco dlouhodobě nefunguje, tak je potřeba se zastavit a začít dělat NĚCO JINAK! Vrchol šílenství je dělat stále ty stejné věci a očekávat, že vám to přinese jiné výsledky.

K tomu všemu je potřeba samozřejmě určitou dávku důvěry, trpělivosti a POZITIVITY! Je k tomu potřeba disciplíny. Disciplíny pravidelného uvolňování stresu a otevřenosti vůči HOJNOSTI…

Proto jsem vytvořil online Vedené meditace HOJNOSTI, které vás v tomto skvěle podpoří! >>

Tento online program, který absolvujete z pohodlí vašeho domova vám dodá potřebnou podporu, nástroje a audio nahrávky Vedených MEDITACÍ, díky kterým toho budete schopni dlouhodobě!

Vyzkoušejte to, co jste se dnes dozvěděli sami. Vyzkoušejte jednoduché cvičení, které máte v eBooku, spojte se s energií peněz a požádejte je, aby k vám přišly.

✅ Uvolněte se, relaxujte, důvěřujte a sledujte, jaké se před vámi začnou objevovat možnosti, způsoby a cesty…

✅ Sledujte, jaké k vám začnou přicházet nové nápady, inspirace, jak přitáhnout do vašeho života více peněz…

✅ A sledujte, jak se postupně energie a proud peněz přesměrovává směrem k vám…

A pokud to chcete vzít vážně a jít se mnou ještě do větší hloubky, tak vás srdečně zvu do online programu Vedených meditací HOJNOSTI (nyní s 5 Bonusy a 50% SLEVOU!) >>


Mějte skvělý den,

Jiří Majkus

Jiří Majkus

Add comment

Vedené Meditace na facebooku

/* ]]> */