fbpx
Vedené Meditace

3 otázky, které vám po NOVOLUNÍ pomůžou manifestovat vaše ZÁMĚRY, VIZE a PŘÁNÍ…

Dnes 20.4. jsme měli ráno NOVOLUNÍ, které sebou přineslo energie, které jsou stále aktivní a které nám pomáhají vytvořit si nové začátky. Započít novou kapitolu našeho života.

Obzvláště pokud k tomu využijete Vedenou meditaci NOVOLUNÍ, kterou můžete ještě DNES získat! >>

Na stránce najdete také Novou MODLITBU na Novoluní, kterou si můžete pustit ZDARMA.

Možná to také cítíte, že nyní probíhá ve vašem životě mnoho změn. To, co už neslouží odchází a odkrývají se před námi nové cesty, nové možnosti.

Možná si říkáte, že NOVOLUNÍ je teda super, ale co teď?

Co dalšího můžete udělat proto, aby se vaše záměry nakonec manifestovaly do vaší reality?

Kromě Meditace NOVOLUNÍ také doporučuji vám položit si tyto otázky a chvíli s nimi meditovat, rozjímat. Některé odpovědi budou přicházet okamžitě a některé v průběhu dalších okamžiků, minut, hodin nebo i dní, když budete dělat zcela jinou činnost.

Záměrem není si rychle splnit a odškrtnout úkol, ale ponořit se do sebe a naslouchat odpovědím, které k vám budou přicházet.

Naším záměrem je trénovat naslouchání intuice a poté také aplikování a jednaní z této úrovně našeho bytí, protože to přináší skvělé výsledky. 

Otázka č.1: Jaké 3 nové činnosti, věci, návyky nebo aktivity cítím, že potřebuji k tomu, aby se moje záměry, vize, cíle a přání manifestovaly?

Například v mém životě to znamená více dbát o své tělo, abych měl energii na všechny ty možné příležitosti, které ke mě přicházejí. Dát svoji pozornost cvičení, stravě, hydrataci a kvalitnímu spánku.

Proto se také vracím k některým návykům, které jsem přestal dělat, které s vámi sdílím v online programu pro KVALITNÍ a HLUBOKÝ spánek! >>

Další činnost, kterou více zavádím do svých denních návyků je pravidelná sebereflexe a naslouchání své intuici. 

Další činnost, kterou v posledních 3 týdnech aplikuji a která mi dělá dobře je praxe pravidelného odpouštění.

Tak, jak to děláme ve Vedených MEDITACÍCH čištění KARMY! >>

Hodlám v tom nadále pokračovat…

Vyplavovat toxickou energii neodpuštění, abych nebyl svými křivdami zbytečně zatěžován na mé životní cestě a zbytečně jako jed tato energie nekazila můj vztah s moji ženou Lucy a snahu vykonávat své životní poslání.

Jaké 3 činnosti, návyky nebo aktivity jsou nyní ve vašem životě aktuální? Položte si otázku a naslouchejte odpovědím, které k vám přicházejí.

Otázka č.2: Co naopak cítím, že potřebuji přestat dělat? Jaké to jsou návyky, zvyky, zlozvyky nebo činnosti, které vím, že škodí mému osobnímu a spirituálními rozvoji?

Tyto první dvě otázky jsou v souladu s velmi známým výrokem, že vrcholem šílenství je stále dokola dělat stejné věci, ale očekávat jiné výsledky.

Musíme začít dělat něco jinak, aby se v našem životě něco změnilo. Meditace a Vedené MEDITACE k tomu skvěle pomáhají, ale nakonec je to naše rozhodnutí, co začneme dělat jinak.

První otázka byla o tom, co začít dělat a tato otázka je o tom, co přestat dělat…

V mém případě je to přestat věřit svým naučeným strachům a obavám a více důvěřovat ŽIVOTU, že mě kryje záda a že když se více odevzdám proudu života, tak nakonec vše pracuje pro moje Nejvyšší dobro.

👉 K tomu mi skvěle pomohly Vedené MEDITACE: Vesmír mi kryje ZÁDA! >>

Když se totiž podívám zpětně na svůj život, tak i na první pohled “negativní” období, situace a okolnosti vedly k mé vnitřní očistě a transformaci…

Díky ním jsem se stal člověkem, který jsem nyní a když se srovnám 5-10 let zpět, tak je to pro mě obrovský pokrok.

… tak se na něj podívejte, protože tyto otázky mě velmi pomáhají v mém růstu.

Otázka č.3: Která oblast života (vztah, zdraví, kariéra, podnikání, peníze, rodina, přesvědčení…) nejvíce sabotuje moje úsilí a nejvíce stahuje moji energii?

Všechny oblasti našeho života jsou vzájemně propojené a buď se podporují a nebo nám naopak podkopávají nohy.

  • Můžeme mít skvělou práci, nebo konečně začneme podnikat, ale náš vztah k penězům a naše přesvědčení o penězích nám mohou sabotovat naši snahu úspěšně podnikat.
  • Můžeme být v naší kariéře šťastní, ale pokud náš vztah strádá, tak se to v naší práci také projeví.
  • A nebo můžeme mít skvělý vztah, ale bereme si sebou domů frustraci z naší práce a intoxikujeme tím náš vztah. 
  • A tak dále…

V mém případě musím hodně zapracovat na mém vztahu s mojí ženou Lucy. Hodně věcí jsem ignoroval, které se nastřádaly a bylo potřeba hodně pročistit náš vztah.

K tomu skvěle pomohlo toto Novoluní, které ze mě vytáhlo hluboké emoce, které sabotovaly náš vztah.

Poslední 3 dny byly emocionálně pro mě náročné, ale nesmírně se vyplatilo se těmto emocím otevřít, nenechat se jimi ovládnout a prožít je, protože se nyní cítím v našem vztahu mnohem více svobodný.

Která oblast je to ve vašem životě? Která nejvíce potřebuje vaši pozornost a péči?

Buďte k sobě prosím upřímní, i když je to nepříjemné, protože to jinak nemá vůbec smysl dělat 🙂

Přeji vám ať k vám přijdou ty správné odpovědi a ať máte odvahu je vzít vážně a začít podle nich také jednat.

A pokud cítíte, že vám v manifestování vašich ZÁMĚRŮ, VIZÍ a PŘÁNÍ pomůžou moje online programy Vedených MEDITACÍ, tak vás do nich srdečně zvu! >>

Přesně to je totiž jejich záměr.

  • Abyste se více spojili sami se sebou….
  • Abyste si více vyjasnili, co opravdu ve svém životě chcete a jaké je poslání vaší DUŠE…
  • Abyste vypustili toxickou, starou energii limitujících přesvědčení, zranění, přijali své stíny a stali se lepší verzí sebe sama…
  • Abyste více žili v proudu života, ve Flow a abyste více spolutvořili váš ŽIVOT způsobem, který je v souladu s vaší Duší a s principy života…

Pokud byste chtěli ještě využít sílu tohoto NOVOLUNÍ, tak stále není pozdě, protože jeho energie je vždy přítomná ještě 2 dny po, takže i o víkendu si můžete na Meditaci NOVOLUNÍ udělat čas.

Klikněte a začněte pracovat s Meditací NOVOLUNÍ, která vám pomůže požádat Vesmír o splnění vašich ZÁMĚRŮ a PŘÁNÍ! >>

Přeji vám ať se vám daří na vaší životní cestě.

P.S. A pro ty z vás, kteří vstoupíte do nějakých meditací, tak se na vás těším v členské sekci u prvního videa a vedené meditace…


Meditace NOVOLUNÍ na Splnění PŘÁNÍ…


Mějte se krásně,

Jiří Majkus

Jiří Majkus

Add comment

Vedené Meditace na facebooku

/* ]]> */