fbpx

Vedené MEDITACE: Čištění KARMY...

​​​Osvoboďte se od NEGATIVNÍ zátěže špatné KARMY, která vytváří ​trápení, frustraci, kazí vám splnění vašich ZÁMĚRŮ, CÍLŮ a PŘÁNÍ, ovlivňuje váš ​denní EMOCIONÁLNÍ stav ​a vydejte se na cestu vašeho SKUTEČNÉHO a překrásného OSUDU...

​Toto je způsob, jak přesáhnout svoji KARMU a otevřít životu, který je za hranicí vaší vlastní představivosti a kdy se NEMOŽNÉ, stávám MOŽNÝM a naprosto REÁLNÝM....

​‚‚​​​​KARMA ovlivňuje všechny oblasti našeho života, jak se během dne cítíme, jaké máme KARMICKÉ EMOCE, ze kterých jednáme a proto potřebujeme svoji KARMU pravidelně čistit a LÉČIT...‘‘​

- ​​Jiří Majkus

​Jste připraveni ​POZVAT do vašeho života něco nového a LEPŠÍHO?

- ​​​a ANO, je to i pro ty z vás, kteří cítíte, že máte špatnou KARMU...


Jak poznat, že ​máte špatnou KARMU?

​​Kdybych to celé zjednodušil, tak se dá říct, že právě TEĎ moc dobře víte a cítíte, v jaké oblasti se projevuje vaše špatná KARMA...


Slovo KARMA je pro naše podvědomí velmi silný emocionální spouštěč a když se řekne "špatná KARMA", tak vám podvědomí ihned ukáže situace, události, oblasti vašeho života, kde víte, že je tato vaše "špatná KARMA"...


 • Oblasti života, ve kterých prožíváte stále ty stejné PROBLÉMY a situace...
 • ​Oblasti života, kde máte strach, že se snad už nic dobrého nestane a nic se nezmění...
 • Oblasti života, které vám nejvíce nabourávají váš život, emocionální pohodu, štěstí, úspěch a radost...
 • Situace, ve kterých se cítíte zaseknutí, že nevíte, jak to změnit, nevíte, jak zařídit, aby se stalo to, co chcete nebo aby se podařilo to, na čem vám záleží...


Pro někoho to jsou VZTAHY - stále ty stejné problémy, hádky, zkušenosti, pocity a emoce, jaké znáte celý život...


​Pro někoho (v podstatě pro všechny) to jsou určité EMOCIONÁLNÍ STAVY - pocity, které ​nás doprovází celý život, kdy se tyto stavy dají nazvat naším "emocionálním domovem".


Jsou to nepříjemné pocity, kdy se necítíme dobře, ale tak moc dobře je známe z našeho dětství, že ​v tomto emocionálním místě cítíme "DOMA"...


Může to být pocit VINY, marnosti, hanba, strach, nedostatek, stres, zmatek, bezmoc, zoufalství, deprese atd...


​Jsou to naše KARMICKÉ EMOCE, ve kterých můžeme, ale také NEMUSÍME žít celý život. A tyto naše KARMICKÉ EMOCE a vnitřní reakce následně ovládají všechny oblasti našeho života.


Z této energie a emocí, které přinášíme do našich denních aktivit nejsme schopni nic dobrého a pořádného vytvořit. Pořád se to boří, kazí, rozpadá ať děláme, co děláme.


Pro někoho to je ZDRAVÍ - stále nějaké problémy s tělem, se zdravím, s energií, spánkem​ atd...


​Pro někoho to jsou PENÍZE - je jich pořád málo, máte pocit, že nemáte peníze na to, co byste chtěli. Nejste schopni jich více vydělat, stále někde mizí a ztrácí se, nevychází rozpočet, dluhy se vždy nějakým způsobem zvětší...


​Pro někoho to je PRÁCE - stále stejné reakce kolegů, necítíte se důležití, ohodnocení. Platí vám málo, nebaví vás a dokonce frustruje a nedokážete si představit, že by to bylo někdy lepší a představa vaší finanční a pracovní budoucnosti je vyloženě DEPRESIVNÍ...


Pro někoho to je RODINA - nedaří se otěhotnět, problémy s dětmi, s rodiči, se sourozenci. Rodiná karma je tragická, vztahy jsou nefunkční a je to pro vás vyloženě TOXICKÉ prostředí...


Pro někoho to je jedna oblast, více oblastí a pro někoho, jako jsem já, byla špatná KARMA ve všech oblastech.


Neříkám, že mám už jen super, turbo pozitivní KARMU, že neprožívám žádné problémy a své výzvy, že je můj život jako z ​časopisu (to není pravda), ale to, co bych "měl" mít podle své KARMY by bylo něco naprosto odlišného.


- Jiné tělo, postava a zdravotní stránka...


- Jiná žena a bydlení...


- Jiná práce a finanční možnosti a příležitosti...


​- Jiný emocionální stav...


- Jiný život a hlavně jiná VYHLÍDKA BUDOUCNOSTI...


To, co bych měl za představu o životě, který mě ještě čeká oproti tomu, co mám nyní za vizi svého života je, jak se říká "NEBE A DUDY"...


​A to je to nejdůležitější - protože pro vás i pro mě NENÍ DŮLEŽITÉ, CO JE TEĎ...


Není důležité, co je TEĎ, důležité je to, co může být a co se teprve všechno skvělého a úžasného ještě může stát...


Důležité je to, co máme před sebou a co všechno se může nádherným způsobem PROMĚNIT tím, když léčíme svoji KARMU a kráčíme více a více cestou našeho SKUTEČNÉHO OSUDU.


Když mluvím o čištění KARMY a vytvoření si nové a lepší, kde jdeme cestou našeho SKUTEČNÉHO OSUDU, který je překrásný, tak tím nemyslím dokonalý život​...


Ani vám nebudu lhát, že čistit, uzdravovat a léčit svoji KARMU je něco, co se stane lusknutím prstu a vše bude už dokonalé.


To, co vám mohu UPŘÍMNĚ říct a slíbit je to, že to opravdu funguje a i když budete stále prožívat výzvy a neustále se něco nového učit tím, jak děláte chyby a pokusy, tak se tato vnitřní práce vyplatí a nikdy bych si nepřál se vrátit zpět a raději žít svůj KARMICKÝ osud.


Já jsem živoucím důkazem, že můžete změnit svoji KARMU, že můžete změnit trajektorii vašeho života a může se vám podařit to, co se před tím zdálo jen "zbožným přáním" a bylo to pro vaši starou verzi sebe sama něco naprosto NEMOŽNÉHO.

​Co všechno vytváří naše špatná KARMA...

Problémem je, že špatná KARMA je velmi silná energie, která se skládá z naší vlastní karmy, kterou si neseme třeba i z nějakého minulého života, RODOVÉ karmy, kterou zdědíme, převezmeme a také se skládá z našich zkušeností z dětství a našeho naprogramování okolím a společností.


Ano, už jsme se narodili do nějaké rodiny RODOVÝCH linií, protože je to součástí naší vlastní KARMY, takže je to už naše karma, ale také vlivem vývoje celé společnosti je součástí naší KARMY i možnost se rozhodnout, že už nechceme naplňovat náš KARMICKÝ osud, ale že chceme pro sebe něco lepšího.


Už to, že čtete tuto stránku znamená, že ve vaší KARMĚ máte možnost a příležitost svoji KARMU a životní dráhu změnit.


Máme tu možnost, máme tu moc se rozhodnout, že to chceme JINAK a je nám to také životem umožněno.


Protože máme svobodnou volbu...

Proč je tak důležité ​čistit svoji KARMU a uzdravit starou KARMU, abychom si ji nepřinesli do naší BUDOUCNOSTI?

​Protože pokud to neuděláme, tak si svoji špatnou KARMU z minulosti přineseme i do naší budoucnosti a vaše minulost, zkušenosti z ní, situace, události, problémy a strasti se zkopírují do vaší budoucnosti.


​Musíme vyčistit, uvolnit NEGATIVNÍ emocionální reakce k minulosti, aby se mohlo vytvořit něco nového.


Pokud budete šudlat špinavým hadrem skleněný stůl, tak vytvoříte více a více toho stejného - ještě více špinavý stůl.


Já vím, že nejste špinavý hadr a pokud se vás do dotklo, tak mě to mrzí, ale když je naše energie znečištěná minulostí, tak se to tak opravdu děje. Jako přirovnání to slouží skvěle.


Chcete vědět, jaká bude vaše budoucnost? Podívejte se do vaší minulosti - něco takového, akorát v jiném kabátě můžete očekávat.


LEDA.... leda, že se rozhodnete pro to, že toto tedy opravdu už nechcete a máte toho DOST!


LEDA... leda, že čtete tyto řádky a už teď jste vnitřně rozhodnutí, že svoji špatnou KARMU změníte a vytvoříte si LEPŠÍ BUDOUCNOST.


Možná jste se v minulosti už rozhodli, že změníte váš život a tato stránka, kterou čtete je přesně to, co vám dal Život do cesty a co potřebujete k tomu, aby se tak vaše rozhodnutí naplnilo.


 • ​Možná i pro vás je tato stránka a Vedené MEDITACE: Čištění KARMY odpověď na vaše rozhodnutí, přání změnit váš život k lepšímu...
 • ​Možná i pro vás je tato stránka a Vedené MEDITACE: Čištění KARMY to, co víte, že potřebujete udělat, že tuto práci potřeujete udělat, protože jste si to sami PŘÁLI...


Nedivil bych se vám, kdybyste to takto cítili. Protože tak to cítím a vnímám já, kdy začnou přicházet do cesty příležitosti, možnosti a způsoby, jak se své PŘÁNÍ SPLNIT.


A to, že mi do cesty přicházejí prakticky osobního a spirituálního rozvoje, aby mohlo dojít k mé vlastní proměně a posunu je zcela naprosto jasným DŮKAZEM, že Vesmír reaguje na moje přání.


Protože se vždy potřebujeme sami PROMĚNIT, změnit své myšlení, své nastavení, názory a reakce, abychom se své přání mohli splnit.


A prakticky, metody, strategie a proces, který vás čeká ve Vedených MEDITACÍCH: Čištění KARMY, které můžete získat na této stránce je přesně to, co vám pomůže také.

​Když čistíte a léčite svoji KARMU jde cestou vašeho skutečného OSUDU...

​Nádherným efektem léčení KARMY je, že se začne v našem životě více a více odkrývat, ukazovat a projevovat cesta našeho SKUTEČNÉHO OSUDU.


​Cesta našeho ŽIVOTNÍHO POSLÁNÍ...


​Cítíte se vedení Životem, Vesmírem, přicházejí k vám věci, situace, události a příležitosti, které by vás nenapadly, nevymysleli byste je, ale cítíte, že to je přesně to PRAVÉ pro vás.


​Cítíte hluboký uklidňující pocit, že TOTO JE TO, CO JE VÁM SOUZENO a kým je vám souzeno se STÁT...


​To DOBRÉ, POZITIVNÍ, ÚŽASNÉ, ZÁZRAČNÉ a PŘEKRÁSNÉ...


Naše špatná KARMA překrývá náš skutečný OSUD, který do nás byl vložen v podobě našeho specifického energetického vzorce.


My všichni pocházíme z jednoho celku - jsme individuálním vyjádřením tohoto celku, ŽIVOTA, který se chce skrze nás neustále projevovat.


Povaha a kvalita ŽITOVNÍ ENERGIE je neustálá expanze, rozvoj a evoluce. A využívá k tomu nás, aby se skrze nás projevil.


To je ten náš SKUTEČNÝ OSUD, kdy se životní energie projevuje skrze nás, protože je to ŽIVOT samotný, tak je to vždy něco nádherného a projevuje se tím naším unikátním a indiviudálním způsobem.


 • ​To se projevuje tak, že potkáte partnera/partnerku, která je přesně ta správná pro vás.
 • ​Přijde k vám ta správná pracovní nebo podnikatelský příležitost, který je přesně ta správná pro vás...


A tak se to projevuje i v jiných oblastech.

Kdy cítíte, že toto je vám SKUTEČNĚ SOUZENO. Kdy cítíte pocit harmonie, souladu, že takto to má být.


A takový osud má každý z nás - i lidé, co mají špatnou KARMU a i lidé, co mají dobrou KARMU. Tento skutečný osud je naše "DHARMA" - naše poslání a přesahuje náš KARMICKÝ osud.


Takže nejde o to si jen vytvořit "LEPŠÍ KARMU", naším a mým záměrem je více a více žít cestu našeho SKUTEČNÉHO OSUDU.


​- Tento SKUTEČNÝ OSUD se začne projevovat ve vašem ZDRAVÍ...


- Začne se projevovat ve vašem EMOCIONÁLNÍM STAVU a novém EMOCIONÁLNÍM domově...


- Začne se projevovat ve vaší PRÁCI, PODNIKÁNÍ a ve vaší FINANČNÍ situaci...


- Začne se projevovat skrze VŠECHNY oblasti vašeho života...


​Skutečný OSUD, který je za hranicí naší vlastní představivosti, který je smyslem vašeho života, který je vyjádřením vaší NÁDHERNÉ a JEDINEČNÉ unikátnosti.


​Pokud je to něco, co chcete ve vašem životě prožívat a zažívat také, tak máme pro vás DOBRÉ ZPRÁVY...


​​Vytvořil jsem Vedené MEDITACE: Čištění KARMY, ve kterém budeme přesně s tímto záměrem pracovat...


​V tomto meditačním programu vás čeká specifický proces, který se skládá ze silných praktik osobního a spirituálního rozvoje, který čistí a LÉČÍ naši KARMU.


​- Čekají vás praktická cvičení SEBEREFLEXE, vědomého pozorování sebe sama a svých reakcí...


- Video lekce s praktickými tipy...


- Vedené MEDITACE, ve kterých pracujeme s mantrami, afirmacemi, světlem, vizualizací a spirituálními technikami...


- A další skvělé BONUSY!Autor projektu

Jmenuji se Jiří Majkus a s meditacemi jsem se poprvé setkal před sedmnácti lety. Jsem autorem ​​26 meditačních, TRANSFORMAČNÍCH online programů.


Pomocí meditace a vedených meditací jsem si do svého života přitáhl moji milovanou ženu, povedlo se mi zhubnout 10kg a objevil jsem v sobě svoje životní poslání.

Podnikám v oboru, který MILUJI, dává mi hluboký smysl a naplňuje mě energií.


Moje cesta ale nebyla procházka růžovým sadem a vedené meditace mi pomáhaly na této cestě zůstat. Pomáhaly mi vyjasňovat můj záměr a to, po čem ve skutečnosti moje srdce touží.


Jsem nesmírně vděčný, že vám mohu nyní zprostředkovat metody a techniky, které mi pomohly splnit si moje velká přání.

Jak je sestaven tento ​​meditační program Vedených MEDITACÍ?

Tento online meditační program je sestaven ​do těchto základních částí...


1⃣ První část je ​teorie, kde se ponoříme do tohoto tématu a řekneme si důležité informace, postoje a přístupy (formou videa, audio a nebo textu)...


2⃣ Druhá část je ​​audio nahrávka Vedené MEDITACE, která je navržená tak, ​abychom ​​čistili a léčili svoji KARMU.

​Nyní také přístup k MEDITACÍM pomocí ​aplikaci Vedených MEDITACÍ...

​Aby pro vás bylo ještě jednodušší a snažší meditovat s těmito meditacemi, tak dostanete také přístup do aplikace vedených meditací, kterou si můžete stáhnout do mobilu nebo i tabletu.


Meditace a i videa je možné poslouchat na cestách offline (po jejich stažení) a na pár kliknutí máte přehledný přístup k vaším meditacím.


Tento přístup dostanete navíc ke klasickému přístupu do členské sekce.

Připravil jsem pro vás ​​Vedené MEDITACE, které si ZAMILUJETE...

Jaké konkrétní meditace jsou součástí tohoto programu?

Vedená MEDITACE: ​​Čištění KARMY v oblasti EMOCÍ...

 Hodnota 500,- Kč (20 eur)

Vedená MEDITACE: ​​Čištění KARMY v oblasti ZDRAVÍ, VITALITY...

 Hodnota 500,- Kč (20 eur)

Vedená MEDITACE: ​​Čištění KARMY v oblasti ​VZTAHŮ a LÁSKY...

 Hodnota 500,- Kč (20 eur)

Vedená MEDITACE: ​​Čištění KARMY v oblasti ​​PRÁCE / PODNIKÁNÍ...

 Hodnota 500,- Kč (20 eur)

Vedená MEDITACE: ​​Čištění KARMY v oblasti ​​
P​ENĚZ..

 Hodnota 500,- Kč (20 eur)

a NAVÍC ​ještě t​ento BONUS...

Vedená MEDITACE: ​​​Meditace SKUTEČNÉHO OSUDU...

 Hodnota 500,- Kč (20 eur)

​Bonusová MEDITACE: Bomba LÁSKY a HOJNOSTI...

 Hodnota 500,- Kč (20 eur)

​Meditační deník BOŽSKÝCH vhledů...

 Hodnota 990,- Kč (43 eur)

Předprodejní BONUS: Inspirující meditace "Všechno je v POŘÁDKU"...

​Ochutnávka z meditace...

Jeden z nejčastějších KARMICKÝCH pocitů, který můžeme mít je, že máme pocit, že je stále něco v našem životě "ŠPATNĚ" a v nepořádku...


Tento hluboce zakořeněný pocit v našem vědomí se poté projevuje do naší reality, kdy se nám potvrzuje, že opravdu je pořád něco špatně a v nepořádku.


Proto jsem se rozhodl přidat nový předprodejní BONUS Inspirující meditaci: "Všechno je v POŘÁDKU" do nových Vedených MEDITACÍ: Čištění KARMY


Inspirující MEDITACE je jiný typ meditace, kdy je více dynamičtější a má jinou kvalitu a energii. Však ji také sami můžete vyzkoušet...


Pocit a myšlenka, že je stále něco špatně v nepořádku vychází z myšlenky, že s námi je něco špatně, že jsme v nepořádku a že nám stále něco chybí a je s námi stále nějaký problém.


V této meditaci pravidelným posloucháním měníme tento KARMICKÝ pocit, že jsme v nepořádku na to, že s námi vůbec nic není, jsme naprosto v POŘÁDKU, jsme dostateční, máme vše, co POTŘEBUJEME...


... a že NIC není proti nám, ale naopak je VŠE PRO NÁS a vše se děje pro naše Nejvyšší DOBRO.


Tato audio nahrávka je z online programu Vedených MEDITACÍ: Vesmír mi kryje ZÁDA! >>


Jak pomocí této meditace kultivujeme uvnitř nás pocit, že JSME V POŘÁDKU, že je vše v  POŘÁDKU a vše se děje PRO nás, tak se začne měnit také naše vlastní zkušenost a prožitek v denním životě...


Jak programujeme své podvědomí, tak si začneme opravdu všímat znamení a důkazů, že je vše v našem životě v POŘÁDKU...


Tento pocit - čili VIBRACE, kterou vibrujeme a kterou přinášíme do denního života se začne také projevovat do naší vnější reality.


Dějí se nám více situace a události, které nám POTVRDÍ, že to čemu více a více věříme je opravdu PRAVDA.


Jak se postupně změní naše vnímání, naše emocionální reakce na situace a události, jak se začne měnit náš prožitek a zkušenost, tak se začne pro nás vytvářet nová a LEPŠÍ budoucnost.


Budoucnost, která koresponduje s POCITEM, že jsme v pořádku, že se VŠE DĚJE PRO NÁS a že je všechno v pořádku.


A to je ta budoucnost, ve které chceme všichni žít...

 Hodnota 500,- Kč (20 eur)

Rekapitulace toho, co získáte:

 • ​5 video lekcí..
 • ​5 vedených meditací...
 • ​Bonusová video lekce...
 • ​Bonusová meditace ​: ​Meditace skutečného OSUDU...
 • ​Meditační deník Božských ​vhledů...
 • ​Privátní přístup do členské sekce
 • ​Přístup do aplikace vedených meditací
 • ​Předprodejní bonus - Inspirující meditace...

Celková hodnota programu je celkem ​4 990,- Kč!


Na platbu online bankovním převodem nebo platební kartou používáme zabezpečenou platební bránu GoPay.

Získejte tento online program v rámci členství Meditačního MEDFLIXU...

​V této variantě získáte:

 • ​​300 Vedených MEDITACÍ...
 • ​Všech 26 online programů Vedených MEDITACÍ...
 • ​Bonusový 35 denní program na vytvoření Životní VIZE...
 • check
  ​Bonusové online kurzy a meditace...
 • ​Nová meditace každý týden...
 • ​Privátní přístup do členské sekce

​Získáte přístup k Bohaté MEDITAČNÍ knihovně a ke všem online programům a meditacím v rámci vašeho členství.


​Můžete se zvolit buď měsiční a nebo zvýhodněné nyní v akci roční...


Na platbu online bankovním převodem nebo platební kartou používáme zabezpečenou platební bránu GoPay.

Co byste měli udělat nyní?

Nyní máte dostatek informací k tomu, abyste se rozhodli.


Čili buď tuto stránku okamžitě zavřete a pokračujte ve vašem životě, tak jak do dnes a nebo vstupte do kurzu a vydejte se na tuto ​transformační jízdu do vašeho VNITŘNÍ SVĚTA...


​Klikněte na tlačítko, vyplňte objednávku, proveďte platbu (buď kartou nebo převodem) a jakmile platba dorazí, tak dostanete do emailu přístupy do členské sekce a také přístup k prvnímu tématu.


Co se stane po vaší objednávce?


1. Je potřeba ​udělat objendávku a provést platbu.

Přístupy do členské sekce se vám vygenerují po zaplacení objednávky, proto doporučuji využít platby kartou. Využíváme zabezpečený systém GoPay. Při platbě převodem z účtu to může trvat 1-2 dny. Po zaplacení vám společně s přístupy do členské sekce přijde ne email potvrzení o zaplacení.

2. Můžete se přihlásit do členské sekce.

S vašimi unikátními přístupy se přihlásíte do členské sekce. Dostanete do emailu první video a vedenou meditaci.

3. K videím a meditacím se můžete kdykoliv vrátit.

Videa a vedené meditace budete mít kdykoliv k dispozici ve vaší členské sekci a můžete si je pustit kdykoliv budete chtít.


Meditace si budete moci stáhnout do počítače nebo mobilu, abyste si je mohly pustit i bez připojení k internetu.

Rekapitulace toho, co získáte:

 • ​5 video lekcí..
 • ​5 vedených meditací...
 • ​Bonusová video lekce...
 • ​Bonusová meditace ​: ​Meditace skutečného OSUDU...
 • ​Meditační deník Božských ​vhledů...
 • ​Privátní přístup do členské sekce
 • ​Přístup do aplikace vedených meditací
 • ​Předprodejní bonus - Inspirující meditace...

Celková hodnota programu je celkem ​4 490,- Kč!


Na platbu online bankovním převodem nebo platební kartou používáme zabezpečenou platební bránu GoPay.

Získejte tento online program v rámci členství Meditačního MEDFLIXU...

​V této variantě získáte:

 • ​​300 Vedených MEDITACÍ...
 • ​Všech 26 online programů Vedených MEDITACÍ...
 • ​Bonusový 35 denní program na vytvoření Životní VIZE...
 • check
  ​Bonusové online kurzy a meditace...
 • ​Nová meditace každý týden...
 • ​Privátní přístup do členské sekce

​Získáte přístup k Bohaté MEDITAČNÍ knihovně a ke všem online programům a meditacím v rámci vašeho členství.


​Můžete se zvolit buď měsiční a nebo zvýhodněné nyní v akci roční...


Na platbu online bankovním převodem nebo platební kartou používáme zabezpečenou platební bránu GoPay.

Shreem Brzee

Vedené Meditace.cz (2017-2021)

/* ]]> */