fbpx
Vedené Meditace

7 BLOKŮ, které brání v manifestování HOJNOSTI…

🌕 (ÚPLŇKOVÁ meditace): Manifestace HOJNOSTI a probuzení vědomí PROSPERITY! >>

💸💃 Vedené meditace Bohyně LAKŠMÍ pro život v HOJNOSTI! >>

Co jsou to vůbec bloky k HOJNOSTI? A jak se projevují v praxi, v denním ŽIVOTĚ?

Každý z nás si na své životní cestě vytvořil různé myšlenky, přesvědčení, zranění, strachy směrem k penězům a hojnosti…

Jednak obecně k přijímání hojnosti (často hluboko uvnitř cítíme, že si hojnost nezasloužíme) a hlavně specificky směrem k penězům.

Tyto myšlenky, přesvědčení, zranění atd. jsou uvnitř v nás, v našem vnitřním světě a mají svoji energetickou vibraci. Blokují nám žít v koloběhu HOJNOSTI.

DÁVÁNÍ a PŘIJÍMÁNÍ…

V tomto článku si řekneme, jakým způsobem můžete uvolnit 7 bloků, které korespondují s energetickým systémem 7 čaker a jak se projevují v našem denní životě.

Jaké bloky to tedy jsou?


Jsou to STRACH, VINA, HANBA, SMUTEK, LEŽ, ILUZE a PŘIPOUTANOST.

  • Můžeme cítit STRACH, že když bychom měli hodně, tak to bude na úkor někoho jiného.
  • Můžeme cítit STRACH, že nás bude někdo kritizovat, pomlouvat, nebo že nás bude chtít někdo využít jen pro peníze.
  • Můžeme cítit STRACH, že budeme dělat chyby, tak jsme naprosto zaseknutí a paralyzovaní, protože je jasné, že chyby na cestě manifestace hojnosti dělat budeme.
  • Nebo můžeme mít neurotický a konstantní STRACH z nedostatku a cítit úzkost, stres i když situace není vůbec tak hrozná, jak si naše mysl fantazíruje.
  • Můžeme cítit VINU s penězi, protože jsme v minulosti třeba něco ukradli nebo nebyli úplně fér a my to moc dobře víme. Nebo můžeme mít jen přesvědčení, že žít v hojnosti je špatné.
  • Můžeme cítit HANBU, že my bychom byli ti, kteří chtějí hojnost, peníze a bohatství a tak si ani upřímně nepřiznáme, že by se nám to prostě líbilo.
  • Můžeme cítit neprožitý SMUTEK, že nám v minulosti něco nevyšlo a my jsme z toho zklamaní a raději už nechceme nic zkoušet a raději už chceme raději ničemu nevěřit.
  • Můžeme mít blok v krční čakře a stále OBELHÁVÁME sami sebe, že ta situace není tak hrozná, jak vypadá a nebo obelháváme sami v sebe v tom, abychom upřímně řekli to, co v životě chceme.
  • Můžeme žít v ILUZI toho, že peníze jsou špatné a kořenem všeho zla a my jsme ti šlechetní, co peníze nepotřebují, ale zároveň si neuvědomujeme, kolik dobra se s penězi dá vytvořit a udělat.
  • Nebo můžeme být přehnaně PŘIPOUTANÍ k majetku a penězům a svůj život věnovat jen naháněním peněz a hromaděním majetku.

Existují všechny možné variace na různých úrovních, které nám takto BLOKUJÍ HOJNOST.

Pokud s těmito bloky nebudeme pracovat. Pokud je neuvolníme, tak se v našem životě toho moc nezmění.

Můžeme na vědomé úrovni pracovat, více pracovat, zkoušet nové návody, strategie, postupe a lámat si hlavu, jak změnit svůj život, ale NEBUDE to moc dobře FUNGOVAT.

Projevuje se to tak, že v klíčových momentech uděláme krok zpět místo toho, abychom udělali krok vpřed…

Děláme si Vision boardy, čteme knihy, koukáme na videa, meditujeme, vizualizujeme a začnou se nám vytvářet ty “správné” příležitosti, situace a okolnosti…

… a my, abychom nemuseli čelit všem těmto pocitům strachu, viny, hanby, smutku atd. tak uděláme krok zpět.

“Ahhhh vyhnul jsem se tomu” říkáme si v mysli.

Sice jsme se tomu úspěšně vyhnuli… ALE NÁŠ ÚSPĚCH NIKDE!

Nebo celkově vibrujeme úplně na jiné a nízké frekvenci a příležitosti ani nezaregistrujeme, protože jsou z úplně jiné reality a nemáme páru, jak vůbec hojnost vytvořit a manifestovat.

Díky tomu, že jsme nečelili svému VNITŘNÍMU SVĚTU, tak jsme neudělali žádný krok vpřed ve VNĚJŠÍM SVĚTĚ!

A divíme se, proč… proboha proč se v mém životě nic nemění!

A protože je to tak důležité, tak těchto 7 BLOKŮ čistíme v nové ÚPLŇKOVÉ meditaci manifestace HOJNOSTI a pobuzení vědomí PROSPERITY! >>

Do každého energetického centra vkládáme posvátnou vibraci Shreem Brzee a světlo Bohyně LAKŠMÍ, které čistí KARMU na peníze.

Díky tomu naše ČAKRY prostoupí energie Bohyně LAKŠMÍ a těchto 7 bloků se začne z našeho systému uvolňovat, abychom byli schopní manifestovat více HOJNOSTI.

Více se o této meditaci dozvíte v tomto VIDEU! >>


ÚPLŇKOVÁ meditace HOJNOSTI a PROSPERITY Bohyně LAKŠMÍ…


Mějte se krásně a žijte v HOJNOSTI.

Jiří Majkus

Jiří Majkus

Add comment

Vedené Meditace na facebooku

/* ]]> */