fbpx

Meditace Bohyně LAKŠMÍ pro život v HOJNOSTI...

Zde je "MYSTICKÝ" způsob, jak ​si splnit své CÍLE​, ​​žít více v hojnosti, přitáhnout si ​ZÁZRAKY s ​​penězi a ​​​čistit​ KARMU na PENÍZE...

Odemkněte ZLATOU bránu "Božských" synchronicit, objevte hluboké, extrémně silné a účinné esoterické praktiky, jak ​přijímat více HOJNOSTI a prosperovat, jak na materiální tak i spirituální úrovni a to vše v souladu s vaším Vyšším JÁ...

‚‚​Čím více meditujete o Lakšmí, tak tím více rezonujete s vědomím HOJNOSTI a tím si začnete rychleji přitahovat do svého života PENÍZE a HOJNOST...‘‘

- Dr. Pillai

Otevřete se starodávné moudrosti, ​která vám ​přinese do života doslova ZÁZRAKY...


​Blahobyt, hojnost, peníze, štěstí, úspěch, krása, plodnost, duchovní naplnění, šťastná a prosperující rodina, domácnost a celková prosperita jak na materiální, tak i spirituální úrovni.


To jsou vlastnosti a kvality energie, kterou zastupuje, reprezentuje a zosobňuje archetyp Bohyně Lakšmí.


Nebo také Anděl hojnosti a prosperity...


​A já mám pro vás způsob, jak se s touto energií spojit, jak ji pozvat do svého života, zvětšit svoji energetickou kapacitu přijímat a zároveň, jak ji probudit ve vašem vědomí​, aby se stala součástí vašeho bytí...


...aby vás vedla, inspirovala, ochraňovala a pomáhala vám splnit si vaše sny, vize a cíle, po kterých tak toužíte a žili celkově více v hojnosti ve všech oblastech vašeho života.

Toto je přátelé Lakšmí!



Lakšmí totiž vychází se slova Laksya, které znamená cíl, nebo záměr. Může nám tedy pomoc splnit si své cíle. Ve skutečnost nám chce v dosahování našich cílů pomoci.


Na nás je se této pomoci přestat bránit a zvětšit naši energetickou kapacitu přijímat hojnost, kterou nás chce obdarovat.


Jmenuji se Jiří Majkus, pro ty co mě neznáte a jsem autorem online meditačních programů.


Ať už se nacházíte v životě v situaci, kdy se vám daří, prosperujete a jste v životě celkově úspěšní...


... a nebo se nacházíte v situaci, kdy doslova bojujete se životem a máte pocit, že není ničeho dost, tak mám pro vás nádhernou, mystickou metodu a způsob, jak pozvat a přitáhnout do svého života zázraky.

Tento meditační program ​vám manifestuje "Božskou" synchronicitu a zázraky...

✅ Tato metoda vám pomůže ještě více prosperovat, ale způsobem, k​teré přináší naplnění a bude se vám vše dělat s větší radostí a lehkostí…


✅ Pomůže vám uvolnit bloky a negativní energii, která způsobovala to, že jste v životě zaseknutí a máte pocit, že se nemůžete pohnout z místa…


✅ Pomůže vám uvolnit energetické bloky k hojnosti, které vám doposud bránily jednoduše žít více v hojnosti…


✅ Pomůže vám přepsat vaše limitující přesvědčení, které máte o penězích, o hojnosti o životě, aby vás podporovaly ve vašem životě, místo, aby vás sabotovali a podkopávali vaše úsilí…


✅ Pomůže vám expandovat a zvýšit vaši energetickou kapacitu přijímat hojnost (což je naprosto ​klíčové!)...


✅ Pomůže vám ztělesnit vyšší smysl vaší sebe-hodnoty, sebe-lásky a sebe-přijetí...


✅ Pomůže vám přitáhnout ​SILNÉ a PODPORUJÍCÍ přesvědčení​ o sobě a o finanční hojnosti...


✅ Pomůže vám prohloubit spojení s vaším Vyšším já a pomůže vám ho více ztělesnit do vaší denní reality...


✅ Pomůže vám získat krystalicky jasnou vizi o vašem životě...


✅ Pomůže vám okamžitě zažívat nádherné a "Božské" synchronicity a přitahovat nové příležitosti...


✅ Pomůže vám tvořit váš život v radosti, v proudu a s principy života, protože Bohyně (Shakti) je život samotný…


✅ Pomůže vám transformovat vědomí nedostatku na vědomí hojnosti a prosperity​, protože abychom změnili něco venku, tak prvně musíme udělat změnu uvnitř. Svoji realitu si tvoříme zevnitř-ven…


✅ Pomůže vám přitáhnout do svého života zázraky s penězi, ty správné nápady, příležitosti, situace, lidi a okolnosti, abyste si přitahovali více peněz a hojnosti...


✅ A pomůže vám i v situaci, kdy máte pocit, že na cokoliv sáhnete, tak se posere…


Autor projektu

Pro ty, kteří mě znáte, tak víte, že nejsem žádný nováček v oblasti meditace a spirituálních technik. S různými pauzami medituji více než 18 let. 


Vyzkoušel jsem všechny možné druhy meditací a meditace mě po té době ještě více a více FASCINUJE.


Svoje zkušenosti s meditačními, esoterickými a spirituálními technikami, které přináší HMATATELNÉ VÝSLEDKY sdílím ve svých online programech.


​Mými placenými programy prošlo již více než 2500 lidí. A většina z nich si koupila více meditačních balíčků, což o něčem vypovídá.

Jak tato VNITŘNÍ PRÁCE funguje?

Tato vnitřní práce jde na tu nejhlubší úroveň našeho bytí. Uděláme společně léčivou a transformační práci na úrovni, energie, frekvence, světla a vibrace.


Nejen, že tato krásná a mystická vnitřní práce přináší skvělé výsledky na hmatatelné úrovni, ale také přináší hluboké naplnění a pohlazení duše.


Pomocí této vnitřní práce se spojíme s energií Bohyně Lakšmí, povoláme ji a probudíme v našem vědomí. Tato energie poté bude pracovat skrze vás. Bude se chtít skrze vás projevit.


Udělá to tak, že vás transformuje. Odstraní virus nedostatku a chudoby. Ochrání vaši mysl před negativitou a zároveň bude přitahovat a plodit pozitivní myšlenky o hojnosti a bohatství.


Vytvoří uvnitř vás pevné základy pro život v hojnosti. A to se bude dít, tak, že to, co vám neslouží a co tomu bráni z vašeho života a vašeho nitra odejte a přijde to, co vás bude podporovat.


Bude vás nutit růst. Povede vás. Potřebujete se změnit. Změnit své myšlení, přesvědčení, postoje a celkově svoji energii a vibraci.

​Vytvořil jsem online program Vedených meditací Bohyně LAKŠMÍ...

​V tomto online programu najdete video lekce a audio nahrávky vedených meditací, ve kterých pracujeme se silnými meditačními a spirituálními technikami, ve kterých vás tímto procesem provedu.


Půjdete krok za krokem, budete pracovat s koučovacími otázkami, sledovat videa a pouštět si meditace.


A jak dlouho bude trvat, než se ve vašem životě něco změní a uvidíte výsledky?


To záleží na vašem závazku a rozhodnutí. Čím více do toho dáte, tím rychleji a větší změnu uděláte. 


Přesně takhle to mám vyzkoušené…


Fungovat to bude, důvěřujte procesu. Budeme společně pracovat s něčím nádherným a doslova Božským. A to je spolehlivější, než já.


Najdete zde kombinaci velmi silných, krásných, transformačních a léčivých technik jakými jsou:


✅ Probuzení a harmonizace energetických center a životní síly (čaker)


✅ Relaxační techniky, NLN a hypnotické techniky


✅ Vizualizace


✅ Léčivá síla světla a světelných frekvencí


✅ Léčivá síla zvuku a vibrace (mantra)


Tyto meditace jsou nakombinované z těchto technika a celkově vytváří blaho pro vaše tělo, mysl a duši. Budete z nich nadšení.


Pracujeme v nich s pokročilými esoterickými a spritiuálními technikami a je jedno, jestli jstě na cestě osobního rozvoje už několik let, nebo teprve začínáte...


Nevadí, pokud nemáte zkušenost s meditací, protože stačí si jednoduše sednout, dát si sluchátka a zmáčknout tlačítko na telefonu, protože meditací vás provedu.

Jak rychle a jaké VÝSLEDKY můžete očekávat?

Jeden z nejčastějších dotazů, když přijde na jakýkoliv program a vzdělávání ohledně hojnosti a financí. Moje odpoveď je následující...


Jak rychle přijdou výsledky záleží na vaši silné touze manifestovat více hojnosti do svého života. Na úrovni vašeho závazku změnit vaši stávající situaci.


Kolik do toho programu dáte svého úsilí a nasazení, tak tolik se vám také vrátí zpět. Pokud to vezmete vážně a budete procházet procesem a dělat to, co vám doporučuji, tak můžete vidět změny na sobě a na vaší situaci už behěm programu.


A teď se ptáte tedy, ale jaké výsledky?


To je zcela individuální. Každý z nás se nachází na jiné úrovni osobního rozvoje, života a každý jsme v jiné situaci.


A také velmi záleží na tom, co skutečně chcete...


To, co můžete určitě očekávat je velikou čistku ve vašem vnitřním světě a čistku ve vašich vzorcích chování s penězi, které vám blokují hojnost.

Musíte být otevřeni tomu se zbavit toho, co vám škodí a sabotuje manifestaci hojnosti. Buďte připraveni, že se toho ve vašem vnitřním světě hooodně změní.


Zažijte silnou TRANSFORMACI, jejíž výsledkem bude...


- Pro někoho z vás to bude znamenat, že budete mít 5 - 10 000,- Kč měsíčně navíc a budete šťastní jako blechy (oprávněně) - možná by se vám hodily tyto peníze...


- Pro někoho to bude znamenat, že budete mít postupně desítky tisíc měsičně navíc, protože například podnikáte​...


- Pro některé z vás to bude znamenat, že se vám rozjede podnikání, díky vašemu správnému vnitřnímu nastavení a dlouhodobě vám to přinese STATISÍCE...


- Pro některé z vás to budou dlouhodobě MILIÓNY NAVÍC!...


- A někteří z vás díky tomuto procesu třeba začnete konečně podnikat a vydělávat na sebe a to vám přinese se správným vnitřním nastavením dlouhodobou prosperitu.


To, co to ale bude určitě vyžadovat je vaše vlastní nasazení do programu a do cvičení a meditací, které na vás čekají.


Pokud očekáváte jen to, že si pustíte meditace a budete čekat na zázrak, ale budete žít nevědomým životem, potlačovat své vnímání a pocity a nebudete ochotni vůbec reflektovat váš život a vaše myšlení a chování...


... a nebudete ochotni ve vašem životě udělat ZMĚNU!Tak si ušetřete svůj čas, zavřete tuto stránku a pokračujte dále s tím, jak žijete.


Na druhou stranu pokud jste člověk, který chce udělat ZMĚNU svého života a budete svoji finanční a časovou investici chtít vytěžit na MAXIMUM...


... tak se postarám, aby to bylo jedno z NEJLEPŠÍCH ROZHODNUTÍ vašeho života!


​Pokud je to něco, co s vámi rezonuje, tak klikněte "Získat OKAMŽITÝ přístup" a získejte speciální Vedené meditace Bohyně Lakšmí ještě DNES!


Připravil jsem pro vás program poskládaný do silného procesu transformace...

Jaké konkrétní ​moduly jsou obsahem tohoto ​online programu?

Týden č.1: Manifestace FINANČNÍ hojnosti, VIZÍ, CÍLŮ a ZÁMĚRŮ...

 • ​Získáte uvědomnění, kde se nyní nacházíte (to je 1.krok je změně - vědět, kde jste).
 • ​Vytvoříme vaši ideální vizi v 9 oblastech života (hojnost není jen o penězích).
 • ​Uzemňovací cvičení, abychom vaši energii a vizi dostali do těla.
 • ​Ranní a večerní praktiky na podporu celého programu.
 • Vedená meditace: Manifestace FINANČNÍ hojnosti, vizí cílů a záměrů.

Týden č.2: Čištění KARMY a energetických bloků k HOJNOSTI...

 • ​Jak pracovat se svým strachem, aby vás nedržel zpět a abyste se v něm vyznali.
 • ​Odkryjeme tmavá místa vašeho finančního života, která jsou jako černé díry a vysávají vaši energii.
 • ​Silná ceremonie (rituál) na zboření a spálení limitujících vzorců a přesvědčení s dechovými praktikami.
 • Uvolníme nevědomé závazky a sliby chudoby, které jste v minulosti udělali a které vám brání hojnosti.
 • ​Technika čištění finanční karmy pomocí zvuku.
 • Vedená meditace: Čištění KARMY na peníze a energetických bloků k HOJNOSTI.

Týden č.3: Aktivace KÓDŮ a VZORCŮ hojnosti a povolání Vyššího JÁ...

 • ​Jak komunikovat s vašim Vyšším Já a Bohyní Lakšmí, která také sídlí v kolektivním nevědomí.
 • ​Jak pracovat se symbolem hojnosti a prosperity, který svojí posvátnou geometrií transformuje vaše myšlení a vědomí.
 • ​Čištění energetickýh bloků pomocí kyvadla.
 • ​Jak se rozhodnout pomocí vedení Vyššího Já a Lakšmí v důležitých momentech.
 • Vedená meditace: Aktivace KÓDŮ a vzorců hojnosti a povolání Vyššího JÁ.

Týden č.4: Zvýšení vibrační frekvence a energetické kapacity přijímat HOJNOST...

 • ​Uvolníme bloky a pocity viny, studu a hanby, které vám brání přijímat více hojnosti.
 • ​Technika, jak trénovat svůj energetický systém k přijímání hojnosti.
 • ​Jak uvolnit starou, negativní energii ze svého systému, které blokuje přijímání.
 • ​Aktivujeme kódy přijímání hojnosti do vašeho systému.
 • ​Jak zvýšit svoji frekvenci hojnosti během pár minut.
 • Vedená meditace: Zvýšení vibrační frekvence a energetické kapacity přijímat HOJNOST.

Týden č.5: Rekódování a zvýšení finančího TERMOSTATU a limitu...

 • ​Uvědomíte si, jaký je váš současný limit a finanční termostat.
 • ​Rekódujeme ho a přenastavíme.
 • ​Zboříme nevědomé bloky, které vám ho stále drží.
 • ​Dáme do souladu vaše přesvědčení s novým termostatem.
 • ​Jak zvýšit svoji frekvenci hojnosti během pár minut.
 • Vedená meditace: Rekódování a zvýšení FINANČNÍHO termostatu a limitu.

Týden č.6: Ztělesnění IDENTITY Bohatého JÁ a vaší ideální FINANČNÍ budoucnosti...

 • ​Aktualizujeme vaši identitu (to, kdo si myslíte, že jste).
 • ​Ztělesníme vaše bohaté Vyšší Já s vaší identitou, abyste se jím opravdu stali.
 • ​Ztělesníme pomocí dýchacích cvičení važi vizi ideální budoucnosti, abyste byli v energetickém souladu s tím, co si chcete manifestovat.
 • Vedená meditace: Ztělesnění BOHATÉHO Já a vaší ideální finanční budoucnosti.

a NAVÍC tomu dostanete tyto BONUSY...

​Bonus č.1: ​​Manifestace ŠTĚSTÍ a ZÁZRAKŮ s penězi.

​V této meditaci také povoláme energii Archetypu Višnua, který je manžel Bohyně Lakšmí.


​Tato kombinace způsobuje doslova ZÁZRAKY s pěnězi. Nádherná meditace, díky které se budete sami divit, co všechno se dalo do pohybu.

​Bonus č.2: ​Požehnaná RODINA a DOMOV...

​Požehnání a energie Lakšmí pomáhá k tomu, aby posperovala celá rodina a domácnost. Uděláme energetickou očistu vašeho domova.


Je to Bohyně blahobytu a pomáhá vytvářet dostatek jídla, lásky a všech potřeb, které jsou potřeba k prosperující rodině. Jeji požehnání také pomáhá k plodnosti.

​Bonus​ č.3: ​Bohyně SARASWATI..

​Saraswati je aspekt Bohyně, která zastupuje moudrost, učenost, poznání, umění, poezii, čistotu a kreativitu.


​V této meditaci budeme pracovat s její energií, protože tyto aspekty krásně doplňují a podporují práci, kterou uděláme v předchozích meditacích.

​+ nyní ještě dostanete tyto SPECIÁLNÍ BONUSY!

​Speciální Bonus​ č.1: ​​Meditace vytvoření Nových cyklů HOJNOSTI a PROSPERITY...

​V této meditaci využíváme energii Měsíce a Bohyně Lakšmí proto, abychom vytvořili v našich životech nové začátky a cykly hojnosti a prosperity.

​Speciální Bonus č.2: 10 minutová meditace manifestace FINANČÍCH CÍLŮ...

​V této meditaci využijeme energii Bohyně Lakšmí pro urgentní manifestování vašich finančních cílů.


Je to jen 10 minutová meditace, takže s ní můžete meditovat pravidelně i během celého programu pro urychlení a akceleraci manifestace hojnosti.

​Speciální Bonus č.3: Meditace aktivace VIBRACE a kódů hojnosti do čakry 3. oka a SRDEČNÍ čakry...

​V této meditaci aktivujeme skrze čakru 3. oka vibrace a kódy hojnosti do svého nitra, abyste měli ty správné nápady, myšlenky, projekty a krativní rešení, jak manifestovat hojnost​ do vašeho života.


​Na konci pozveme energii Bohyně LAKŠMÍ do svého srdce, aby tam zůstala přes váš celý den.

​Co na program říkají první účastnici:

​Libor Obůrka

​Ředitel ve společnosti Partners

Momentálně mám od Jirky 9 meditačních programů. Můj poslední jsou Meditace LAKŠMÍ pro život v HOJNOSTI (mimochodem Ganéšovi meditace jsou podle mne s tím úzce spjaté a jsou super) a vibrace Shreem Brzee se kterou pracujeme v meditacích je velmi, velmi silná a prolíná se do všech oblastí. Dokonce můj syn kterému budou tři roky mi večer říká: „ a pustíme si Brzíííí?“


Lakšmí meditace jsou opravdu silné téma a silná vnitřní práce. Tyto meditace doporučuji pokud na sobě chcete opravdu zamakat. Nyní tento program jedu znovu podruhé, protože poprvé jsem moc nestíhal a cítím, že je potřeba jít do větší hloubky.

I přesto jsem za těch 6 týdnů poznal změny zejména na svém vnitřním světě a ve svých postojích. Několikrát jsem se setkal s Bohyní. S tím jak nahlížám na svět, nejsem tak negativní, nemáme takové strachy v životě a jsem otevřeným svým vizím a možnostem.

Dnes už pociťuji změny i ve vnějším světě, ty věci vám tam prostě začnou chodit. Nedokážu to popsat, ale je to tak, že přijde náhodný kontakt, náhodná zakázka, náhodná situace. Je to super.
 
Je potřeba pracovat dlouhodobě, být trpělivý (byl jsem přesným opakem a učím se to), tzn. ať už dnes začnete pracovat s jakýmkoliv programem od Jirky, tak je to velký krok kupředu.
 
Já musím říct, že jsem hledal různé metody, myslel jsem si, že jsem 15 let v podnikání pracoval na svém osobním růstu, podle mě jsem za posledních 9 měsíců mentálně vyrostl mnohem více než za posledních 15 let.
 
Čekám, že je přede mnou dlouhá a krásná cesta propojení reálného a spirituálního světa. Jirko fakt DÍKKK!!!! ČEKÁM A TĚŠÍM SE NA DALŠÍ MEDITACE A VIDEA


​7 denní GARANCE vrácení PENĚZ...

​Vstupte do programu a projděte si ​celý první týden a pokud se vám obsah a meditace nebudou líbit, tak nám napište a vrátíme vám peníze. Nic neriskujete...

​Jak to vypadá v členské sekci?​

Co byste měli udělat nyní?

Nyní máte dostatek informací k tomu, abyste se rozhodli.


Čili buď tuto stránku okamžitě zavřete a pokračujte ve vašem životě, tak jak do dnes a nebo vstupte do kurzu a vydejte se na tuto MANIFESTAČNÍ cestu Vedených meditací ​Bohyně LAKŠMÍ...


​Klikněte na tlačítko, vyplňte objednávku, proveďte platbu (buď kartou nebo převodem) a jakmile platba dorazí, tak dostanete do emailu přístupy do členské sekce a také přístup k prvnímu tématu.


Co se stane po vaší objednávce?


1. Je potřeba zaplatit fakturu.

Přístupy do členské sekce se vám vygenerují po zaplacení objednávky, proto doporučuji využít platby kartou. Využíváme zabezpečený systém GoPay. Při platbě převodem z účtu to může trvat 1-2 dny. Po zaplacení vám společně s přístupy do členské sekce přijde ne email potvrzení o zaplacení.

2. Můžete se přihlásit do členské sekce.

S vašimi unikátními přístupy se přihlásíte do členské sekce. Dostanete do emailu první video a vedenou meditaci.

3. K videím a meditacím se můžete kdykoliv vrátit.

Videa a vedené meditace budete mít kdykoliv k dispozici ve vaší členské sekci a můžete si je pustit kdykoliv budete chtít.


Meditace si budete moci stáhnout do počítače nebo mobilu, abyste si je mohly pustit i bez připojení k internetu.

Získejte online program Vedených MEDITACÍ Bohyně LAKŠMÍ pro život v HOJNOSTI...

Rekapitulace toho, co všechno dostanete:

 • 6 hlavních video lekcí
 • 6 x Vedená meditace s Bohyní LAKŠMÍ
 • 6x bonusové video
 • check
  6 x bonusová meditace s Bohyní LAKŠMÍ
 • check
  Pracovní sešity 
 • check
  Privátní přís​tup do člen​sk​é sekce

Celková hodnota programu je 5 880,- Kč

Ale protože chci, aby se meditace dostaly mezi co nejvíce lidí a peníze nebyly překážkou, tak jsem se rozhodl snížit cenu na:


5 880,- Kč

1 980,- Kč

(80 eur)


Nebo získejte tento online program v rámci "Mimořádného MEDITAČNÍHO balíčku"...

​V této variantě získáte:

 • Téměř již 400 Vedených MEDITACÍ...
 • Všech 35 online programů Vedených MEDITACÍ...
 • ​Bonusový 35 denní program na vytvoření Životní VIZE...
 • check
  ​Bonusové online kurzy a meditace...
 • ​Privátní přístup do členské sekce

Získáte přístup k Bohaté MEDITAČNÍ knihovně a ke všem online programům a meditacím.


Na platbu online bankovním převodem nebo platební kartou používáme zabezpečenou platební bránu GoPay.

Shreem Brzee

Vedené Meditace.cz (2017-2019)

/* ]]> */