fbpx
Vedené Meditace

Sabotuje vaše PŘÁNÍ, štěstí a úspěch vaše TRUCLÉ vnitřní dítě?

Dnes vám chci představit jednu z nejmocnějších a nejdůležitějších meditací, kterou můžete zařadit do svého života…

🧒 Vedenou MEDITACI na léčení a přijetí VNITŘNÍHO dítěte (meditace č.8 z nového programu!) >>

– ještě pár dní můžete získat zahajovací cenu…

A stejně tak brzy zvednu cenu „Mimořádného MEDITAČNÍHO balíčku“, který obsahuje téměř 400 meditací o 5000,- Kč! >>

Možná si říkáte, proč byste se měli zabývat svým vnitřním dítětem a jak to může ovlivnit váš život. Rád bych vám vysvětlil, jaké skryté síly může mít vaše vnitřní dítě a proč je tak důležité mu věnovat pozornost.

Sabotáž z nenaplněných potřeb.

Představte si své vnitřní dítě jako malého človíčka, který ve vás žije od dětství. Toto dítě má své potřeby – lásku, pochopení, přijetí a pocit, že na to není samo. Pokud tyto potřeby nebyly v dětství dostatečně naplněny, vaše vnitřní dítě může být zraněné, truclé a uražené.

A právě toto zraněné dítě může tiše a nenápadně sabotovat vaše snahy manifestovat si své cíle a přání.

Jak může vnitřní dítě sabotovat vaše snahy?

Když vaše vnitřní dítě nedostává to, co potřebuje, může začít „trucovat“ a sabotovat vaše úsilí. Možná se vám stává, že i když se snažíte dosáhnout svých cílů, stále se vám nedaří.

Možná máte pocit, že něco ve vás blokuje vaši cestu k úspěchu a štěstí. To může být právě vaše vnitřní dítě, které odmítá jít s vámi, dokud nedostane potřebnou lásku, péči a přijetí.

Jak vám může meditace pomoci?

Meditace na léčení a přijetí VNITŘNÍHO DÍTĚTE je navržena tak, aby vám pomohla uzdravit staré rány a naplnit potřeby vašeho vnitřního dítěte! >>

Tím, že poskytnete svému vnitřnímu dítěti lásku a pochopení, můžete ho přivést zpět k sobě a získat jeho podporu na své cestě k manifestaci cílů.

Přestaňte sabotovat své sny a cíle.

Nečekejte, až vám vnitřní dítě překazí další pokus dosáhnout toho, po čem toužíte. Začněte pracovat na uzdravení svého vnitřního dítěte ještě dnes a otevřete se nové úrovni úspěchu a štěstí.

Klikněte a objednejte si 10 minutové Vedené MEDITACE – sadu 20 meditací pro každý den ještě dnes! >>

Nezmeškejte tuto příležitost uzdravit své vnitřní dítě a přestat sabotovat své vlastní štěstí. Těšíme se na vaši objednávku a jsme připraveni vám pomoci na cestě k plnějšímu a harmoničtějšímu životu.


10 minutové Vedené MEDITACE – sada 20 meditací pro každý den se zahajovací cenou!

Jiří Majkus

Add comment

Vedené Meditace na facebooku

/* ]]> */