fbpx
Vedené Meditace

Proč lidem AFIRMACE nefungují a jak to dělat, aby přinášely VÝSLEDKY…

👉 Získejte 9 mých meditačních programů s až 82% SLEVOU!

Předpokládám, že jste někdy o AFIRMACÍCH slyšeli. A pokud ještě ne, tak afirmace jsou v jednoduchosti POZITIVNÍ prohlášení, které nám mají přinést do života pozitivní změnu.

Mají nám přinést do života to, po čem toužíme…

Klasický příklad toho, co jsme někde četli nebo slyšeli je ten, že pokud chcete, aby se zlepšila vaše finanční situace je, si opakovaně říkat “Jsem bohatý, jsem bohatý, jsem bohatý…”

Nebo pokud nejsme spokojeni se svým tělem, tak si opakovaně říkat “Jsem štíhlý a krásný. Jsem štíhlý a krásný. Jsem štíhlý a krásný…”

V principu na tom není nic špatného a najde se určitě malé procento lidí, kterým to pozitivní změnu přineslo.

Z mé vlastní zkušenosti a z toho, co jsem četl ve všech možných článcích a příbězích lidi, to ale nepřineslo výsledky, které si lidé mysleli.

No, ani se není čemu divit…

Aby afirmace přinášely výsledky, tak musíme pochopit o co v nich jde a jak s nimi pracovat způsobem, který FUNGUJE.

O tom mimochodem bude půlka nového online programu Vedených meditací AFIRMACÍ a ČIŠTĚNÍ limitujících přesvědčení, který můžete získat nyní se 70% SLEVOU! >>

Jedna z největších frustrací a zklamání při práci z afirmacemi je, když po pár dnech nevidíme změnu na bankovním účtě, nebo na našem těle a máme pocit, že to nefunguje.

‚‚Co tedy děláme špatně? Vždyť myšlenkami si tvoříme REALITU, tak proč se nic nezměnilo?‘’

Říkáme si a pochybujeme o tom, jestli to vůbec funguje!

Důležité je pochopit to, že pomocí POZITIVNÍCH prohlášení programujeme svoji mysl a podvědomí...

Dáváme naší mysli pravidelnou praxí najevo, co chceme v životě prožívat a co chceme manifestovat.

Programujeme ji proto, protože si uvědomujeme, že za celý náš život byla naprogramována NEGATIVNÍMI prohlášeními o všech možných oblastech našeho života.


Tohle si také PROSTUDUJTE…

Přečtěte si také článek: Eliminujte SEBE-SABOTÁŽ nebo vám postupne zničí ŽIVOT! >>

A podívejte se na VIDEO: Čistěte limitující PŘESVĚDČENÍ a naprogramuje POZITIVNĚ svoji mysl pomocí těchto Vedených MEDITACÍ! >>


Většina z nás, když jsme vyrůstali, tak jsme byli naprogramování negativně směrem k penězům, vztahům, zdraví, výchově dětí a spiritualitě.

Spiritualita a duchovní život byl hlavně spojován s náboženstvím a dogmatickými přístupy církví. A věřte mi, že když jsem žil téměř 2 roky v duchovní komunitě, tak o tom vím své.

A co se týče vztahů…

Tak i když se starší generace chvástá, jak za jejich doby rozvody tolik nebyly, tak když se na to podíváme z větší blízky, tak zjistíme, že většina starších párů jsou spolu z povinnosti nebo jakési finanční a emocionální závislosti.

Takže si nebudeme nalhávat, že naši rodiče a prarodiče byly spolu kdovíjak šťastní.

A PENÍZE? Tak to už asi víme, že většina z nás má v sobě programy na peníze, které hojnost a bohatství nepřinášejí.

Když tedy programujeme svoji mysl něčím novým a pozitivním, tak to chce jednak čas a trpělivost a také potřebujeme pochopit druhý důležitý jev.

Když dáme ŽIVOTU jasně najevo co chceme, jak to třeba děláme ve Vedených MEDITACÍCH, kde se na toto téma soustředíme >>

… tak se nám také zároveň začne ukazovat to všechno negativní a nefunkční, co nám v tom bránilo.

  • Začne v našem životě více povstávat na povrch a více se ukazovat to, že nám chybí sebedůvěra, sebeláska, sebeúcta.
  • Začne se ukazovat, jak jsme byli zmanipulovaní výchovou a společností a jaký způsob myšlení nám bránil si splnit v životě to, po čem toužíme.
  • Začneme více vidět, že nám chybí disciplína, že jsme líní, že neradi jdeme za hranici své komfortní zóny. Začneme více vidět, že nevíme, jak řešit problémy…
  • Začneme vidět a cítit všechny ty NEGATIVNÍ programy, které máme v našem podvědomí a které sabotují naše úsilí…

A co pak uděláme, když nevíme, že je to přirozenou součástí procesu?

Zalekneme se a ze strachu, že se děje něco špatného začneme couvat! Bojíme se, co všechno z nás vylézá na povrch.

Jaké všechny emoce začínáme najednou cítit…

Klíčem je totiž také pochopit, že abychom mohly do své reality pozvat to, po čem toužíme…

… ať už je to více peněz, pevnější zdraví, ideální postava, kvalitní, hluboký a láskyplný vztah a spojení se ŽIVOTEM, tak toto všechno potřebujeme postupně vyčistit.

Potřebujeme projít důležitým očistným procesem, zpochybnit svoje podvědomá přesvědčení a názory, abychom se mohli na energetické úrovni stát tím, co chceme manifestovat.

To je totiž jediný a dlouhodobě udržitelný způsob, jak něco ve svém životě změnit. Abychom mohli změnit své výsledky, tak potřebujeme změnit své chování a jednání.

A tím nejefektivnější způsobem, jak změnit své jednání a chování je změnit své MYŠLENÍ! Jak na vědomé, tak i na podvědomé úrovni.

Když změníte své myšlení, tak se automaticky začnete jinak chovat a budete se jinak rozhodovat a to vám přinese jiné výsledky.

Proto, aby vnitřní práce AFIRMACÍ do vašeho života přinesla POZITIVNÍ změny, po jakých toužíte, tak vám ji doporučuji doplnit kreativní VIZUALIZACÍ a čištěním limitujících přesvědčení.

Tato trojkombinace poté začne vytvářet ve vašem životě ZÁZRAKY…

A toto přesně vás čeká ve Vedených meditacích AFIRMACÍ a ČIŠTĚNÍ limitujících přesvědčení, které můžete získat se 70% SLEVOU! >>

+ 👉 Získejte 9 mých meditačních programů s až 82% SLEVOU!

Klikněte, přečtěte si pozorně informační stránku a pokud to s vámi rezonuje, tak věřím, že tato vnitřní práce a vaše nasazení vám dlouhodobě změní váš život…


Eliminujte SEBE-SABOTÁŽ a POZITIVNĚ naprogramujte svoji MYSL ať pracuje pro vás


Mějte se krásně,

Jiří Majkus

Jiří Majkus

Add comment

Vedené Meditace na facebooku

/* ]]> */