fbpx
Vedené Meditace

Eliminujte SEBE-SABOTÁŽ nebo vám postupně zničí ŽIVOT!

Protože jsem věřil tomu, že když budu v podnikání úspěšný, tak mě lidé budou závidět a nebudou ode mě chtít nic kupovat, tak jsem sabotoval můj úspěch a snažení…

Protože jsem věřil tomu, že bych byl v rodině jediný šťastný ve svém manželství a že si LÁSKU nezasloužím, tak jsem sabotoval moje manželství a odpíral svoji ženě lásku a vytvářel tak mnoho hádek a bolesti…

Protože jsem byl nejmladší sourozenec a věřil tomu, že i jako dospělý stále potřebuji zachránit a že jsem nejslabší, tak jsem sabotoval přijmout svoji osobní sílu a odpovědnost…

Protože jsem věřil tomu, že si nezasloužím to, po čem toužím, tak jsem v klíčových momentech udělal krok zpět, podkopl si nohy a potvrdil si, že to, co chci prostě mít nemůžu…

Toto jsou jedny z mnoha sebe-sabotáží, které jsem na své životní cestě musel vyčistit a eliminovat, abych se stále nemotal v zamotaném kruhu.

Toto jsou jedny z mnoha sebe-sabotáží, které bránily mému vlastnímu štěstí a úspěchu.

I když jsem se na vnější úrovni snažil, tak moje činy musely nakonec být v souladu se systémy přesvědčení, které určovali výsledky v mém životě.

Samozřejmě moje vnitřní práce zdaleka nekončí a mám toho ještě mnoho před sebou, ale kdybych neudělal tuto důležitou vnitřní práci, tak by moje realita vypadala zdaleka jinak.

Stále bych propadal sebe-lítosti, že mě se prostě dařit nebude a jsou kolem mě akorát problémy.

Stále bych byl v roli oběti, že já jsem ten slabý, který potřebuje pomoc ostatních a není schopen nikoho podpořit a nikomu pomoci na jeho cestě a v jeho snažení.

Stále bych se obviňoval, kritizoval a odsuzoval za chyby, které jsem udělal a díky tomu bych zůstal zaseknutý na jednom místě.

Naše přesvědčení, pocity viny a celková sebe-sabotáž není o tom, že nebudete mít buchtičky na břichu, mít milióny na účtech, vlastní yachtu a 5 manželek, které vypadají jako modelky.


Naše přesvědčení, pocity viny a celková naše sebe-sabotáž vytváří totiž reálné životní problémy.


Vytváří problémy s našimi penězi, v našich vztazích, ve zdraví a v ostatních oblastech života.

👉 Zrovna dnes jsem četl příběh ženy, která 20 let trpěla bolestí díky své nemoci, protože před 20 lety utekla s manželem své nejlepší přítelkyně.

Když uvolnila pocit viny, tak její nemoc odešla ze dne na den.

👉 Zrovna dnes jsem četl příběh muže, který si nedovoloval být úspěšný umělec, protože by mu to nepřála jeho rodina a nechtěl ranit jejich city.

👉 Zrovna dnes jsem slyšel příběh ženy, která nemohla otěhotnět, protože by se cítila vině, protože její kamarádka musela na předčasný potrat.

Postupně vám sebe-sabotáž zničí život dokud si neřeknete ‚‚Tak už DOST! Musím s tím něco udělat!”

Proto se v novém online programu Vedených MEDITACÍ zaměříme ve druhé části na toto téma a eliminujeme přesvědčení, které vám brání ve štěstí a ve vašem úspěchu.

❌ Přesvědčení, které vám brání dělat práci, kterou si zasloužíte, ve které uplatňujete své dary a talenty.

❌ Přesvědčení, které vám brání být za tuto vaši práci krásně zaplacení….

❌ Přesvědčení, které vám brání mít hluboký, láskyplný a šťastný vztah…

❌ Přesvědčení, které vám brání mít zdravé tělo plné energie, které vám budou ještě hodně dlouho skvěle sloužit…

👉 V tomto online programu Vedených MEDITACÍ se zaměříme na to podstatné a důležité! >>

✅ Zaměříme se na to, jak pracovat se svojí vlastní myslí a podvědomím, aby se stalo skvělou pomůckou a nástrojem v dosahování vašich vizí, cílů a záměrů.

✅ Zaměříme se na to, jak odstranit příčiny vašeho neúspěchu a vlastní sebe-sabotáže.

✅ A také je odstraníme…

Když budete ochotni se na tyto vlastní přesvědčení podívat, tak vám téměř garantuji, že se vám bude lépe dařit ve vašem snažení.

Píši téměř, protože nemám jistotu, že nakonec celým programem projdete a budete poslouchat všechna videa, transformační audio nahrávky a dělat důležitá cvičení sebe-reflexe v pracovních sešitech.

Pokud do toho půjdeme naplno, tak se vám vaše investice do programu vrátí mnohonásobně a všemožnými způsoby, ve všech možných oblastech.

Pracujeme v něm totiž se čtyřmi základními oblastmi života.

  • Zdraví, fitness a vitalita.
  • Peníze a bohatství.
  • Láska a vztahy
  • Spirituální život.

Pokud jste vyčerpaní z vlastní sebe-sabotáže, už vás to nebaví a jste připraveni se otevřít kvalitnějšímu ŽIVOTU…

… tak klikněte a přidejte se k nám na tuto transformační cestu do vašeho VNITŘNÍHO SVĚTA! >>

Slibuji vám, že toho nebudete litovat.


Nový online program Vedených MEDITACÍ s 50% SLEVOU


Ať se vám daří,

Jiří Majkus

Jiří Majkus

Add comment

Vedené Meditace na facebooku

/* ]]> */