fbpx

​Vedené meditace AFIRMACÍ...

Je vaše MYSL několikrát za den UNESENA vašimi nejhoršími scénáři a obavami, které způsobují, že to čeho se BOJÍTE se nakonec projeví do vaší REALITY?

Zde je způsob, jak si vzít zpět svoji PŘEDSTAVIVOST a začít používat svoji MYSL a PODVĚDOMÍ, aby vám pomohli vytvořit kvalitnější ŽIVOT!

Použijte sílu vlastní MYSLI a kreativní VIZUALIZACE k manifestování lepších VÝSLEDKŮ...

‚‚Kreativní VIZUALIZACE otevírá dveře. Je to počáteční bod na cestě ke ZMĚNĚ...‘‘

- Louis Hay

Je vaše MYSL také unesena vašimi NEJHORŠÍMI obavami a scénáři?


Víte o tom, že vaše mysl je několikrát za den unesena vašimi nejhoršími představami, scénáři a obavami, které způsobují nervy, stres, strach, ničí zdraví a ještě k tomu si je manifestujeme do své REALITY? 


Víte o tom, že hlavní důvod, proč se stresujeme a žijeme v úzkosti je ten, že si projektujeme své strachy a obavy do budoucnosti a opakovaně si je přehráváme v hlavě? Znovu a znovu?


Myslíme si, že tím něco vyřešíme, ale akorát tím celou situaci ještě zhoršujeme.


Často ani nevíme, že se to děje. Děje se to jak na vědomé, tak i na podvědomé úrovni...


Cítíme se prostě nepříjemně, svírá nás břicho, bojíme se toho, co všechno špatného se může stát. Bojíme se, co všechno pro nás život ještě nachystá a snažíme se to vše tak nějak přežít…


‚‚Život nám hází klacky pod nohy a my se s tím vším musíme poprat a probojovat si to, co chceme. Musíme za sebe bojovat a urvat si to, po čem toužíme.‘‘ Koluje na sociálních sítích.


😩 Má to negativní dopad a vliv na naši rodinu a děti, kterým ukazujeme vlastním příkladem o čem ten ŽIVOT JE...


😩 Má to negativní dopad na naše ZDRAVÍ. Když se v naší mysli neustále přehrávají negativní chronické myšlenky, tak vysílají signál tělu a tělo začne vylučovat toxické chemikálie, snižuje se naše imunita a jsem více náchylní nemocem.


😩 Má to negativní dopad na naše VZTAHY, PENÍZE, KARIÉRU, PODNIKÁNÍ a na celkovou kvalitu našeho ŽIVOTA.


Způsob tohoto myšlení způsobuje REÁLNÉ PROBLÉMY na všech úrovních našeho života.

Co když to jde ale DĚLAT JINAK?

Nejen, že si pak velice těžko plníme své vize, cíle a záměry, ale ještě k tomu se díky zákonu manifestace naše nejhorší scénáře a obavy nakonec manifestují do naší reality.


Tento zákon manifestace říká, že náš vnějším svět je odrazem našeho vnitřního světa. Je odrazem toho, co se děje uvnitř nás. To, jakou máme vibraci se odráží v našem vnějším světě.


Jakým způsobem o věcech přemýšlíme, jakou máme perspektivu, názory a úhly pohledu způsobují pocity, které prožíváme a z 80% určují jaké rozhodnutí činíme a jak moc kvalitní a efektivní činy vykonáváme.


‚‚Já to věděl, že se to stane!‘‘


Říkáme si, a ještě více si potvrdíme, že jsme měli pravdu a že tento svět je nepřátelský a potřebujeme být příště ještě více opatrní a ještě více se strachovat, aby se to z čeho máme strach nestalo…


Místo toho, abychom použili svoji mysl, představivost a vizualizaci k tomu, co všechno dobrého a úžasného se v našem životě může stát, tak ji používáme k přehrávání všech těch negativních scénářů.


A můžeme si za to sami. Dovolili jsme své mysli, aby si dělala co chce. 


Už jste si všimli, že když jdete po ulici, tak vaše mysl mluví sama, bez vás?


Nemůžeme jí dovolit, aby si dělala co chce a operovala na autopilota, protože často naše nastavení je díky naší minulosti, dětství, výchově, vlivu společnosti a našemu pozadí negativní.


Už ve starodávné knize Bhagavad Gítě je řečeno, že ovládnutá mysl je naším největším přítelem a naopak neovládnutá mysl je naším největším nepřítelem.


A tak žijeme v zamotaném kruhu, kdy věříme tomu, že když si budeme dělat starosti, tak se v našem životě něco změní.

Dovolte mi, abych vám řekl osvobozující pravdu...

Starosti v našem životě nikdy nic nezmění. Maximálně si sami ještě přikládáme do ohně…


Však sami reflektujte svůj život...


Už jste někdy strachováním, obavami a starostmi něco vyřešili a změnili?


To neznamená, že nosíme růžové brýle a ignorujeme, že se nepříjemné věci v životě dějí a že ignorujeme problémy.


Neznamená to, že všechno bere na lehkou váhu a jsme naivní, že když budeme sedět u televize, jíst chipsy a koukat na nekonečné seriály, tak se za nás všechny problémy vyřeší.


Znamená to, že starosti a obavy nemají žádnou TRANSFORMAČNÍ HODNOTU.


😰❌ STAROSTI a OBAVY je něco jako platit úroky za peníze, které jsme si ještě nepůjčili...


Ještě se to ani nestalo a my si tím ničíme svoji přítomnost a vše okolo sebe.


😱❌ A STRACH co všechno špatného se může stát je jednoduše špatně zaměřený zájem...


Zajímáme se více o to, co se všechno negativního se může stát než o to, co všechno dobrého se může stát.


Jaký další zázrak, dar od života a skvělá věc na nás čeká za rohem a co skvělého pro nás nyní život připravuje.... 💛💚💖


Jmenuji se Jiří Majkus, jsem autorem online programů transformačních vedených meditací a pokud chcete vědět, jak to můžete změnit…


Pokud chcete vědět, jak si vzít zpět SÍLU vlastní mysli a využít vaši představivost a kreativní vizualizaci k tomu manifestovat si to, po čem toužíte...


... tak pokračujte ve čtení, protože vám řeknu základní 2 metody a techniky, jak to můžete udělat.


Autor projektu

Pro ty, kteří mě znáte, tak víte, že nejsem žádný nováček v oblasti meditace a spirituálních technik. S různými pauzami medituji více než 18 let. 


Vyzkoušel jsem všechny možné druhy meditací a meditace mě po té době ještě více a více FASCINUJE.


Vytvořil jsem již 13 online meditačních programů a mými placenými programy prošlo již více než 2300 lidí. A většina z nich si koupila více meditačních balíčků.

Jaké 2 metody a techniky to jsou? (vracíme se zpět k základům)

Je to AFIRMACE (pozitivní prohlášení) a kreativní VIZUALIZACE (představivost).


Před tím, než si řeknete, jo to jsem už slyšel, zkoušel a nefungovalo to, tak vás chci upozornit, že používání afirmací ve stylu:


‚‚ Jsem milionář, jsem milionář, jsem milionář...‘‘, kdy máte u toho zaťatý zuby, nohy v pěst, kdy vámi neproudí žádná energie, kdy tomu nevěříte a kdy po pár dnech doufání, kdy se nic nezměnilo se na to vybodnete, není to, co mám na mysli.


Asi už víte, že doufání je velmi špatná strategie.


✅ Mám na mysli způsob, kdy používáme afirmaci v kombinaci s vizualizací k tomu, abychom viděli a otevřeli se lepším výsledkům v našem životě.


Ať už je to s naším zdravím, ve vztazích, s penězi, v práci, v podnikání nebo v našem spirituálním životě.


✅ Mám na mysli způsob, kdy si vezmete zpět svoji představivost, která byla unesena obavami a nejhoršími scénáři a použijete ji k tomu, aby došlo ve vašem životě ke změně.


✅ Mám na mysli způsob, kdy využijete afirmace a vizualizaci k tomu, abyste se dostali do energetického a vibračního souladu s tím, co chcete manifestovat. 


Protože poté vnější svět vám bude zrcadlit vaši novou vibraci...


Když jdeme na cestě životem a nevíme kam jdeme, nemáme pozitivní představu, které věříme, nemáme jasný směr, protože naše mysl byla unesena, tak k tomu potřebujeme nástroje, jak si jí vzít zpět.


🙏🔥✅ A potřebujeme tyto nástroje pravidelně používat a praktikovat. 

Osvoboďte se od podvědomých tendencí SEBE-SABOTÁŽE a limitujících přesvědčení...

Kombinace afirmací a vizualizace jsou jedny z těchto nástrojů a pokud s nimi pracujeme správným způsobem, tak zároveň uvolňujeme podvědomé tendence sebe-sabotáže a limitující přesvědčení, které nám brání v manifestování.


To je důležité a je to součást procesu. Vyplouvají na povrch, jako bublinky a my je můžeme uvolnit a osvobodit se od nich.


Nebudou nám potom bránit v našem snažení.


Když to neuděláme, tak nám naše limitující a negativní přesvědčení budou sabotovat naše úsilí. V klíčových momentech uděláme krok zpět, místo toho, abychom udělal krok dopředu.


Když řeknete, jsem MILIONÁŘ, ale víte, že k tomu máte hodně daleko, tak okamžitě na vás tyto přesvědčení vyskočí...


‚‚Co to kecáš? To není pravda? Na co si tady hraješ? Co tady prosím tě zkoušíš? Neobelhávaje se, ty nikdy bohatý nebudeš!‘‘


A pak se ještě naštveme na toho, kdo nám takovou blbost poradil. My přece víme, že milionáři nejsme a ani nikdy nebudeme! :)


Potřebujeme tyto podvědomé sebe-sabotující tendence a limitující přesvědčení postupně čistit a uvolňovat, nesmíme se jich zaleknout. Je to součást transformačního procesu.


Není to zas tak těžké, jak to někteří lidé rádi zdůrazňují. Je to těžké, když nevíme jak na to...


Musíme na to jít způsobem, kdy se postupně dostaneme k tomu, že tomu začneme skutečně věřit. Potřebujeme do toho vplout chytrým způsobem.


Sami si to vyzkoušejte. Řekněte jsem milionář a na účtě mám desítky miliónů…


Pokud to není skutečně pravda, tak se s tím necítíte dobře. Je tam vzdor. Není to příjemné. Možná ještě cítíte hněv, že jsem vám to připomněl.


Potřebujeme vzdor uvolnit.


Nyní řekněte. Jsem připravený, ochotný a otevřený přijímat do svého života hojnost. A představujte si, jak začínáte postupně přijímat více hojnosti.


Dovolte si to cítit ve svém těle...


Jsem připravený přijmout do svého životě více dobra, než si dokážu vůbec představit.


Nadechněte tu energii…


Vnímáte ten rozdíl?

Život, Vesmír čeká až PROHLÁSÍTE, jaký chcete žít život a co v něm chcete prožívat...

Pomocí afirmací prohlásíme jaký chceme žít život. Jaké chceme v životě prožívat zkušenosti.


Když do toho přidáme představivost, vizualizaci tak to zesílíme a dobrá zpráva na tom je, že mysl nezná rozdíl mezi tím, co si představujete a co je reálná zkušenost...

Díky tomu se to pro vás stává skutečným, protože to prožíváte v mysli a díky tomu je to zmagnetizované a začnete si do svého života přitahovat situace, okolnosti, příležitosti, lidi a nápady, aby se to manifestovalo do vaší REALITY.

Dáte do pohybu zákon manifestace a jak se více a více stanete na vibrační úrovni tím, co chcete manifestovat, tak vám to váš vnějším svět přinese do života, protože nyní tomu věříte a jste o tom přesvědčení.


PROŽÍVÁTE TEN POCIT...😎😍🙏

Pomocí této transformační a vnitřní práce připravujete svoji mysl a bytí přijmout to, po čem toužíte a co chcete manifestovat.


Není to o tlačení, ale o tom být ve vnitřní harmonii s pocitem, že už máme to, co chceme a dovolit, aby se to manifestovalo.


🧲 Manifestujeme to, čemu dáváme SVOJI POZORNOST...🧲


Věci se ději podle našich mentálních vzorců, které se odehrávají v naší mysli. Vědomých a nebo podvědomých.


Proto je tak důležité se naučit se svojí myslí pracovat.


Je skvělé se tuto práci naučit i když pracujete s vyššími úrovněmi vědomí, protože se na to můžeme spolehnout, kdykoliv potřebujeme.


Někdy se můžeme v některých oblastech cítit jako nástroj, kdy se věci dějí sami, protože život pracuje skrze nás, ale v některých oblastech to může drhnout. Proto je dobré to umět.

Nedovolte podmínkám a okolnostem, aby určovaly váš ŽIVOT!

A je jedno v jakých se nyní nacházíte podmínkách. Podmínky neurčují náš život a nemají nad námi sílu, dokud jim to nedovolíme.


Podmínky a okolnosti jsou výsledkem našich minulých myšlenek, rozhodnutí, názorů a úhlů pohledu. To, co se vám děje nyní je výsledek minulosti.


Nemusí to tak být dál, pokud s tím něco teď uděláte. Když změníte své myšlenky, rozhodnutí, názory a úhly pohledu, tak si vytvoříte novou BUDOUCNOST.


To, co děláte teď určuje vaši budoucnost…


Afirmace (prohlášení) a kreativní vizualizace v tom skvěle pomáhají.


Jediný způsob, jak můžeme změnit své podmínky a okolnosti je ten, že je transcendujeme a rozšíříme své vědomí a změníme to, co se nám odehrává v naší mysli a uvnitř.


Jaké máme myšlenky a jaké prožíváme pocity…


A toto rozhodnutí musíme volit každý den. V angličtině se tomu říká choose or loose. ZVOL SI nebo PROHRAJ...🏆🎯


Pokud si každý den NEZVOLÍME, co se děje uvnitř nás, tak se necháme vláčet okolnostmi a podmínkami, které jsou výsledkem MINULOSTI a tak způsobíme, že si svoji minulost budeme stále kopírovat do BUDOUCNOSTI - ZNOVU a ZNOVU...

Pokud to chcete začít dělat JINAK, tak mám pro vás SKVĚLOU zprávu...

Vytvořil jsem online program Vedených meditací AFIRMACÍ a ČIŠTĚNÍ limitujících přesvědčení, kde vás nejen naučím, jak začít využívat sílu vlastní mysli, afirmací a kreativní vizualizace...


... a také na vás čeká několik audio nahrávek Vedených MEDITACÍ, které si pustíte jen do sluchátek a já vás tímto procesem provedu.


A dokonce si vytvoříte svoji vlastní, možná vůbec první vedenou meditaci. 


Vedenou MEDITACI vašeho NEJLEPŠÍHO SCÉNÁŘE...💖🔥🙏


Připravil jsem pro vás tyto audio nahrávky, které
 kombinují různé druhy meditací...

Jaké konkrétní meditace jsou obsahem tohoto meditačního programu?

Úvodní video do práce s AFIRMACEMI...

Na začátek položíme správné základy k tomu, abychom si řekli, jak pracovat s AFIRMACEMI způsobem, který přináší výsledky a který není jen suchým opakování bezduchých vět.

Afirmační MEDITACE č.1: Myšlení HOJNOSTI...

V první meditaci nastavíme svoje myšlení a mysl směrem k HOJNOSTI na všech úrovních života. Důležitý krok na naší cestě, abychom zbytečně nebránili sami sobě prožívat, dávat a přijímat v hojnost v klíčových oblastech.

Afirmační MEDITACE č.2: Zdraví, fitness a VITALITA...

Téma je jasné. Využijeme sílu Afirmací a kreativní vizualizace, abychom se zdravým způsobem vztahovali k tělu, ve kterém sídlí naše duše a aby nás tělo zbytečně nezatěžovalo. Očekávejte pozitivní změny, jak se ve svém těle budete cítit v řádech dní.

Afirmační MEDITACE č.3: Peníze a BOHATSTVÍ

Otevřeme se přijímání HOJNOST a dovolíme si pozvat do svého života více peněz formou, která nás bude naplňovat a přinášet Vyšší smysl.


Akcelerujeme váš úspěch ve vaší kariéře nebo podnikání, aby se vám lépe dařilo.

Afirmační MEDITACE č.4: LÁSKA a vztahy...

Další důležitá oblast našeho života, která je plná SEBE-SABOTÁŽE hlavně díky tomu, že zadržujeme lásku na základě minulých zkušeností.


Pomocí této meditaci si dovolíme, aby v našem životě a skrze nás proudilo více LÁSKY a díky tomu mohly prosperovat naše vztahy a vztah, který máme sami k sobě.


Afirmační MEDITACE č.5: Vesmír mi kryje ZÁDA...

Téma spirituality zapojíme do každodenního života a procítíme, jaké to je, když nám Vesmír kryje záda a když se vše děje pro naše Nejvyšší dobro.


Pocity hluboké důvěry, podpory a vedení vás začnou více provázet ve vašem denním životě.

Vedená meditace č.6: Vizualizace život v HOJNOSTI ve všech oblastech...

V této meditaci prožijete, jak by vypadal váš život, kdybyste žili život plný hojnosti ve zdraví, měli skvěle vztahy, měli jste naplnění potřeby a nadbytek peněz.


Uvidíte nové možnosti a dáte do pohybu kreativní síly Vesmíru, které vám pomůžou obrazy v mysli přinést do reality.

Vedená meditace č.7: Meditace POZITIVNÍHO očekávání...

Jedno z pravidel mysli je, že to, co očekáváme má tendenci se naplnit. Proto je tak důležité mít v životě pozitivní očekávání...


Ve vedené meditace se naplníte pozitivní energií, pozitivními přesvědčeními a pozitivním očekáváním toho, že se brzy splní to, po čem si toužíte.

Vedená meditace č.8: Vytvoření NEJLEPŠÍHO scénáře...

Perlička programu. Vytvoříte svůj NEJLEPŠÍ scénář v jedné nebo i více oblastí, poté vás provedu meditací, kdy si ho budete vizualizovat a v další části si nahrajete svoji možná vůbec první Vedenou MEDITACI.


Tato meditace vám bude skvěle sloužit a naučím vás s ní pracovat. Očekávajte ZÁZRAKY.

Vedená meditace č.9: Eliminace SEBE-SABOTÁŽE...

Často sami sobě stojíme nejvíce ve ŠTĚSTÍ, ÚSPĚCHU, LÁSCE a HOJNOSTI.


V této meditaci se rozloučíme s vlastní sebe-sabotáží a dovolíme si přijmout to, po čem toužíme a započneme sérii meditací, ve kterých eliminujeme sebe-sabotáž.

Vedená meditace č.10: ČIŠTĚNÍ limitujících přesvědčení...

Naše negativní a limitující přesvědčení jsou nejčastějším zdrojem SEBE-SABOTÁŽE a omezují nás v našem rozhodování a vykonávání těch důležitých věcí, které přináší výsledky.  Identifikujeme je v daných oblastech života a začneme čistit.

Vedená meditace č.1: ČIŠTĚNÍ negativních a hlubokých ROZHODNUTÍ...

Častokrát jsme se v minulosti na základě bolestivých situací a událostí podvědomě rozhodli, že nebudeme nikdy _______


... bohatí, šťastní, úspěšní, milovat, přijímat lásku a tak dále a tak dále. V této meditaci tyto podvědomé rozhodnutí začneme čistit.

Vedená meditace č.12: ČIŠTĚNÍ protichůdných ZÁMĚRŮ...

Chceme zhubnout, ale jíst každý den sladkosti. Chceme být bohatí, ale chceme žít v jistotě a pohodlí. Chceme mít skvělý vztah, ale nechceme do vztahu dávat svoji energii...


Naše protichůdné záměry nám blokují manifestovat to, po čem toužíme. Zde si na ně posvítíme a začneme čistit.

Vedená meditace č.13: Spojení s VYŠŠÍM JÁ...

V této meditaci se spojíme s naším Vyšším JÁ a napojíme se na vyšší vedení, abychom dělali ty správná a efektivní rozhodnutí, která povedou k manifestování toho, po čem toužíte.


Začnete svému vnitřnímu vedení, intuici více věřit a najdeme v ní důležitou logiku.

Po této části budete mít nástroje, metody, které vám EXTRÉMNĚ pomůžou vytvořit si život, po jakém toužíte a projdete pomocí videí, cvičení v pracovních sešitech meditacích silnou TRANSFORMACÍ a PROMĚNOU.

a NAVÍC tomu dostanete ​nyní již neprodejný online program 4 dimenzí ŽIVOTA...

V této sérii 5 videí a 5 Vedených MEDITACÍ aktivujeme uvnitř vás vnitřní zdroje 4 dimenzí života...

Tyto videa a meditace skvěle doplňují předchozí meditace a afirmační meditace, ve kterých jsme pracovali se 4 oblastmi života.


Pomocí tohoto krátkého online programu a meditací probudíme uvnitř vás vnitřní zdroje těchto dimenzí, které v sobě obsahují vnitřní zdroje, které vám skvěle pomůžou a podpoří manifestování vašich vizí, cílů a záměrů, se kterými jsme pracovali.

Speciální BONUS č.1: Meditace PROBUZENÍ nejlepší verze SEBE-SAMA...

V této meditaci se setkáte s verzí sebe sama, která neustále projevuje svůj PLNÝ POTENCIÁL...


Má přístup k vnitřním zdrojům, které poskytuje fyzická, emocionální, mentální a spirituální dimenze života. Výsledkem je, že se vám začne ve všem, co děláte více dařit.

Speciální BONUS č.2: Vedená meditace FYZICKÉ energie...

Ve svém těle jsme 24h denně. Naše vitalita, energie a zdraví velmi ovlivňuje, jak se během dne budeme ve svém těle cítit. Pokud nebudeme mít energii, budeme unavení, tak si své sny nikdy nesplníme.

Speciální BONUS č.3: Vedená meditace MENTÁLNÍ energie...

Pokud s myslí neumíme pracovat, tak se staneme otrokem vlastní mysli. Mentální oblast nám může poskytnou tolik vnitřních zdrojů pro náš růst, že bez ní, bychom nebyli schopní dosáhnout tak velkých věcí. To bude téma tohoto videa a meditace.

Speciální BONUS č.4: Vedená meditace EMOCIONÁLNÍ energie...

Jak by se změnil váš život, kdybyste byli plní energie, zdraví a ještě k tomu byste měli bohatý emocionální život?


Přesně na toto se zaměříme a v meditaci nás čeká silné cvičení, kde si zpět vezmeme své hranice, protože jejich časté překračování nám bere energii a nic se nám pak nechce dělat.

Speciální BONUS č.5: Vedená meditace SPIRITUÁLNÍ energie...

Spirituální energie je ze všech nejdůležitější, protože díky ní pokračujeme vpřed. Je to náš smysl, vize,poslání, hodnoty a PROČ děláme to, co děláme.


V meditaci se spojíme se svým vnitřním hlasem a tato jednoduchá praxe přinese do vašeho života efektivní a správné jednání.

Podívejte se, co na moje meditace říkají někteří účastníci mých online programů...

"


Dobrý den Jiří, už delší dobu Vás sleduji a Vaše meditace mi v období depresí pomáhaly. Teď píšu knihu o lidech, o přírodě, o lidské mysli a o tom matrixu, ve kterém žijeme. A také o tom jak jsem chtěla spáchat sebevraždu a nakonec se rozhodla odletět do Peru a tam uzdravit svou duši od všech démonů. Proto za mě obrovské díky co pro lidi děláte. 


Ivana Lehká

"


Chci vám poděkovat za Vaši práci a úžasné meditace. Přestože pracuji s mnoha metodami, tak vedené meditaci mi pomohly se na můj život podívat opět z jiného úhlu. Což je pro mě úžasné a při Vašich videích zažívám takové ty AHA momenty. 


Sice žiji v proudu života, ale po Vašich meditacích mám pocit, že jsem udělala několik kroků směrem ke středu tohoto proudu. Nemám z toho strach a velmi mě baví ty změny v životě. Již před Vašimi meditacemi jsem si uvědomovala pocit štěstí a radosti, který cítím. Po meditacích se tento pocit, ještě více prohloubil a řekla bych, že je stabilnější.


Ještě jednou moc děkuji za to, co děláte. Je to úžasné a moc mě to posunuje Petra


Petra Ševčíková

"


Vaše meditace jsou perfektní, a i přestože sama pracuji jako terapeut těla i duše, vždy si najdu čas rozvinout další možnosti tímto Vaším luxusním způsobem.  Jsem moc šťastná za Vás i Vaši práci pro tento náš úžasný svět.


Ivona Langerová

Jak to vypadá v členské sekci...

Rekapitulace toho, co získáte:

 • 1 úvodní video lekce
 • 13 video lekcí ke každé meditaci
 • 13 vedených meditací 
 • 5 bonusových video lekcí
 • 5 bonusových vedených meditací
 • Pracovní sešity s důležitými cvičeními a sebe-reflexí
 • check
  Privátní přístup do členské sekce

​Nebo získejte členství v rámci Meditačního MEDFLIXU...

​V této variantě získáte:

 • ​Více než 300 Vedených MEDITACÍ...
 • ​Všech 28 online programů Vedených MEDITACÍ...
 • ​Bonusový 35 denní program na vytvoření Životní VIZE...
 • ​Bonusové online kurzy a meditace...
 • ​Nová meditace každý týden...
 • ​Privátní přístup do členské sekce
 • ​Přístup přes aplikaci Vedených meditací...

​Získáte přístup k Bohaté MEDITAČNÍ knihovně a ke všem online programům a meditacím v rámci vašeho členství.


​Můžete se zvolit buď měsiční a nebo zvýhodněné nyní v akci roční...

Co byste měli udělat nyní...

Nyní máte dostatek informací k tomu, abyste se rozhodli.


Čili buď tuto stránku okamžitě zavřete a pokračujte ve vašem životě, tak jak do dnes a nebo vstupte do kurzu a vydejte se na tuto MANIFESTAČNÍ cestu Vedených meditací AFIRMACÍ a ČIŠTĚNÍ limitujících přesvědčení...


Vyplňte objednávku, proveďte platbu (buď kartou nebo převodem) a jakmile platba dorazí, tak dostanete do emailu přístupy do členské sekce a také přístup k vašim videí a vedeným meditacím.


Co se stane po vaší objednávce?

1. Je potřeba provést platbu a dokončit objednávku

Přístupy do členské sekce se vám vygenerují po zaplacení objednávky, proto doporučuji využít platby kartou. Využíváme zabezpečený systém GoPay. Při platbě převodem z účtu to může trvat 1-2 dny. Po zaplacení vám společně s přístupy do členské sekce přijde ne email potvrzení o zaplacení.

2. Můžete se přihlásit do členské sekce

S vašimi unikátními přístupy se přihlásíte do vaší privátní členské sekce, které vám přijdou pár minut po vaší zaplacené objednávce.

3. K meditacím a videím se můžete kdykoliv vrátit

Videa a vedené meditace budete mít kdykoliv k dispozici ve vaší členské sekci a můžete si je pustit kdykoliv budete chtít. Meditace si budete moci stáhnout do počítače nebo mobilu, abyste si je mohly pustit i bez připojení k internetu.

Pro koho tento program není vhodný...

Důležité je si říct, pro koho tento meditační program není vhodný. Protože jinak budete zklamaní a ke změnám, o kterých jsem psal nedojde. Buďme upřímní. Nechci vám mazat med kolem huby...

❌ Pokud chcete meditace a techniky v nich uvedené použít jen jako trik a nebudete ochotni pak nic ve vašem vnějším světě udělat. Jinými slovy, jestli očekáváte, že vám vše spadne do klína samo...


❌ Jestli nejste ochotni udělat změny ve vašem přemýšlení a chování. Pokud nebudete chtít udělat změnu, tak vám to fungovat nebude...


❌ Jestli nejste ochotni se podívat i na nepříjemné pocity a oblasti vašeho života, které vám způsobují bolest, ale stále před nimi utíkáte...


❌ A jestli při prvním nezdaru, překážce nebo výzvě to stejně vzdáte, protože očekáváte, že se to bude dít samo a nebude potřeba z vaší strany žádné činnosti...

Rekapitulace toho, co získáte:

 • 1 úvodní video lekce
 • 13 video lekcí ke každé meditaci
 • 13 vedených meditací 
 • 5 bonusových video lekcí
 • 5 bonusových vedených meditací
 • Pracovní sešity s důležitými cvičeními a sebe-reflexí
 • check
  Privátní přístup do členské sekce

​Získejte ​program v rámci Meditačního MEDFLIXU...

​V této variantě získáte:

 • ​Více než 300 Vedených MEDITACÍ...
 • ​Všech 28 online programů Vedených MEDITACÍ...
 • ​Bonusový 35 denní program na vytvoření Životní VIZE...
 • ​Bonusové online kurzy a meditace...
 • ​Nová meditace každý týden...
 • ​Privátní přístup do členské sekce
 • ​Přístup přes aplikaci Vedených meditací...

​Získáte přístup k Bohaté MEDITAČNÍ knihovně a ke všem online programům a meditacím v rámci vašeho členství.


​Můžete se zvolit buď měsiční a nebo zvýhodněné nyní v akci roční...

Shreem Brzee

Vedené Meditace.cz (2017-2019)

/* ]]> */