fbpx
Vedené Meditace

Přesekněte TOXICKÉ vazby a buďte ŠTASTNÍ…

⚔🎭 Ve druhé meditaci nového MEDITAČNÍHO programu přesekneme TOXICKÁ energetická a emocionální spojení, která nám vyložené škodí! >>

A také budeme od pouštět toxickou energii pomocí havajské LÉČIVÉ techniky Ho’oponopono – mimochodem jsem ještě prodloužil možnost získat meditace se zahajovací cenou…

Přeseknutí emocionálního a energetického spojení s toxickými lidmi a odpuštění jim má mnoho pozitivních vlivů na váš život.

Obzvláště s těmi, kteří ve vás spouštějí pocit nedostatečnosti a že si něco nezasloužíte.

Zde jsou některé klíčové výhody:

Ochrana duševního a emocionálního zdraví.

Toxické vztahy negativně ovlivňují naše duševní a emocionální zdraví. Přerušením těchto spojení a odstřihnutím od negativní energie umožňuj žít více v harmonii a vnitřním klidu.

Zbavení se energetické vyčerpanosti. 

Interakce s toxickými lidmi je také energeticky velmi náročná a vyčerpávající. Přerušení těchto spojení vám umožní obnovit svou vlastní energii a soustředit se na pozitivní a podporující vztahy.

Možnost vytvoření prostoru pro nové vztahy.

Když uvolníte toxické vztahy, vytváříte prostor pro nové, zdravější vztahy. To může být příležitost k navázání vztahů s lidmi, kteří vás podporují a respektují.

Zvýšení emocionální stability.

Přerušení toxických vztahů přispívá k emocionální stabilitě. Můžete se cítit méně vystaveni dramatickým situacím a konfliktům, což umožní klidnější život.

Růst a seberozvoj. 

Odvážné kroky k osvobození se od toxických vztahů a odpouštění mohou být součástí vašeho osobního růstu a seberozvoje. Učíte se postavit si za sebe a pečovat o svou vlastní pohodu.

Otevření cesty k pozitivní změně. 

Přerušení toxických vztahů a odpouštění otevírá cestu k pozitivním změnám ve vašem životě. Můžete se soustředit na věci, které vás naplňují, a posunout se směrem k životu, který si přejete žít.

Přestože přerušení vztahů a odpouštění může být emocionálně náročné, ale mnohokrát je to nezbytný krok ke zlepšení celkové kvality života a k dosažení vnitřního klidu.

Proto nás tento AKT sebepéče a sebelásky čeká v nových Vedených MEDITACÍCH: „Já jsem DOSTATEČNÝ“! >>

Přidejte se na tuto posvátnou cestu také – nebudete litovat…


Zde najdete odkazy na 3 dílnou MEDITAČNÍ sérii…

💗 Video a Meditace č.1: Léčení pocitu NEDOSTATEČNOSTI! >>

😇 Video a Meditace č.2: Vidět sám SEBE očima BOHA! >>

⭐🔮 Video + Meditace č.3: Pozvánka ZÁZRAKŮ a skvělých překvapení! >>

🔥 (Bonus): Jak si začít tvořit NOVÝ a lepší ŽIVOT! >>


Vedené MEDITACE: „Já jsem DOSTATEČNÝ“…

Mějte se krásně,

Jiří Majkus

Jiří Majkus

Add comment

Vedené Meditace na facebooku

/* ]]> */